Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden )

POVÍDÁNÍ S KATIČKAMI NA 20.7.2022

Krásný a spokojený den vám všem,

na zítra tu máme opět kartičku KOSA, i tento den budeme ukončovat vše co nás nějakým způsobem brzdí, nevyhovuje nám, dělá nás nešťastný, nebo se díky dané situaci či osobě necítíme dobře – např. nepříjemný tlak v oblasti žaludku. Přeji vám mnoho odvahy a odhodlání, protože to opravdu není jednoduché a chce to pořádnou kuráž jít do změn. Velmi důležité je v takových situacích zachovat chladnou hlavu a vnitřní klid, což taky není někdy jednoduché, hlavně když se někdo snaží vyvolat hádky nebo hrát na vaše ego.

Ani nevíte jak jsem šťastná, že toto vše mám za sebou a už si můžu tak akorát ukončovat a čistit věci v sobě, ale to taky někdy není jednoduché, hlavně když vám do toho ,,kecá“ mysl a ego, kteří se snaží prosadit svou pravdu za každou cenu, to si pak člověk připadá jak schizofrenik. Jediné co se dá v takovém případě dělat je se na to vykašlat, jít se projít nebo jít dělat něco co vás přivede na jiné myšlenky. No, a pak to zkusit znovu, ale s rozdýchaným srdečním centrem, klidem v sobě. Neříkám, že mysl do toho nebrblá, ta brblá pořád, ale když ji ignorujete časem ta její snaha slábne a potom už jste ve stavu, kdy jí používáte na důležité věci a ne na kraviny typu – jeho bába mojí bábě udělala to a to a tak já mu to musím vrátit. Než tohle, je fakt lepší jít sekat dříví, což je mnohem duchovnější činnost než se patlat v blbostech, který se nás už dávno netýkají.

Koukám že jsem se rozepsala, jako vždy v poslední době. 🙂

Aby to nebyla taková katastrofa tak jsem si hodila další kartu, abych věděla jak toto těžké období zvládneme. A dobý máme ti kartu STROM, tak že opět vyjdeme z tohoto vnitřního i vnějšího boje a čistek s kytičkou, tedy se stromem. 🙂

Přeji vám krásný den a hodně pohody i nadhledu.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÁNÍ S KATIČKAMI NA 20.7.2022