Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

POVÍDÍÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 7.8.-13.8.2023

Krásné a spokojené dny vám všem,

v pondělí 7.8.2023 nám vládne kartička PTÁCI,  sice můžeme být trochu ve stresu, ale toho se nebojme. Naopak nám kartička PTÁCI pomůže rychleji vše vyřídit, dobře komunikovat a zařídit vše potřebné tak jak potřebujete. Je to ideální den na pochůzku po úřadech, ale i stehování, rozjíždění nového projektu apod. Ve vztazích by měla být pohoda klid a peněz bychom měli mít dostatek, jen je třeba zbytečně neutrácet, zkontrolujte si zda vám penízky někde nemizí a spíše s nimi pracujme rozumně.

V úterý 8.8.2023 nám vládne karta RÁKOSKY. Tento den přeje hlavně komunikaci, stejně jako u karty PTÁCI budeme tedy hodně mluvit, ale pozor aby naše komunikace nespadla do hádky. To by myslím nebylo dobré, hlavně pokud budete na pilu tlačit moc, mohlo by to poškodit jak osobní vztahovou oblast tak i pracovní. Lidé budou trochu popudlivý, tak ať si nikoho proti sobě nepoštvete, je to zbytečné.

Ve středu 9.8.2023 máme kartičku DŮM. Je to den klidu, pokud budete v práci klidně spěchejte domu a dopřejte si trochu klidu, odpočinku a meditací – budete to potřebovat, týdne je dlouhý. Ve vztazích je pohoda a klid, spíše se lidé budou chtít smeknout, mít pocit pospolitosti, harmonie a bezpečí. Ve finanční i pracovní oblasti je harmonie.

Ve čtvrtek 10.8.2023 se můžeme těšit z energií karty RYBY, tato kartička nám radí abychom byli jako voda a proplouvali životem s její lehkostí. Někdy to je třeba nechat věci aby uzráli a stali se, stejně jako je někdy třeba být jako voda a proplouvat životem stejně jako řeka krajinou. I to prostě patří k životu. Dnešní den přeje penězům, práci a dobrým vztahům. Užijete si ho.

V pátek 11.8.2023 máme kartu PRSTEN. Je to den uzavíraní smluv, plnění závazků a slibů. Neslibujte proto nic co by jste nechtěli nebo nebyli schopni splnit. Vymstilo by se vám to. Spíše si vše v klidu rozmyslete a pak se domlouvejte co a jak dál. Tento den přeje vztahům a to jak osobním tak i pracovním.

Sobota 12.8.2023 se ponese v energiích karty DOPIS, ta sice přeje komunikaci, ale spíše té písemné. Tak že hurá na vyřizování mailů a zpráv. 🙂 Jinak je dobré v tento den nebrat své okolí a náhodné okolnosti vážně, spíše si dejte klid a nadhled. Ne vždy to je takové jak to vypadá. Tak že klid, pohoda bude dnešní devíza. 🙂

V neděli 13.8.2023 máme kartu KOSA, tak pozor na úrazy. Jinak toto je ukončovací den, je sranda, že zrovna karta ukončení KOSA padla na neděli – tedy konec týdne. Tak nebude na škodu si v klidu rozmyslet co dál, zapřemýšlet nad tím co a kdo v našem životě už nemá co dělat. Trochu vyčistit šatník, vyházet ,, krámy“ z našich životů a nastavit si si v něm čisto a prostor pro nové a lepší.

Přeji vám krásné dny, hodně pohody a klidu.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

PS: Ptali jste se jak dlouho potrvá PRÁZDNINOVÁ AKCE. Maximálně do konce prázdnit, ale pokud se naplní má časová kapacita a já nebudu schopna dělat výklady max. do týdne, protože toho bude moc a nechci, aby děvčata na své výklady déle čekala, tak ji ukončím dřív. Zatím ale PRÁZDNINOVÁ AKCE BĚŽÍ, tak toho využijte dokud je.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem POVÍDÍÁNÍ S KARTIČKAMI NA TÝDEN 7.8.-13.8.2023