Jaký nás čeká měsíc?,  PŘEDPOVĚDI

PŘECHOD ZE ZNAMENÍ LVA DO ZNAMENÍ PANNY

Krásný den moji drazí,

zítra tj. 23.8.22 v 5 :16 vstupuje Slunce do zemského znamení PANNY a my se rozloučíme s dynamickým LVEM, který nám dával sílu realizovat naše plány, aktivovat naši intuici a ukázal nám jak přepnout ,, hlavu“ na srdce a řídit se jím. Byla to krásná doba, kdy jsme měli smělé plány a sílu je realizovat, přinejmenším je vymyslet. V období PANNY nás čeká tak trošku ,, úklid“, je to jako když jdeme vygruntovat barák. Kdy vlezem do všech koutů a krabic, přemýšlíme co si tedy ještě necháme, co z toho budeme potřebovat a co tedy vyhodíme, protože to nepotřebujeme. Kromě generálního úklidu našich životů se můžeme těšit i z větší pozornosti o materiálno, kdy se začneme více zajímat o naše tělo, zdraví, kdy se budeme více zajímat o tuto oblast a spíše dávat dohromady to pokažené a posilovat imunitu. Ve vztazích se nám trošku zvedne péče jak o sebe, přes tělo, tak i o druhé. Budou zde tendence více dbát o naše blízké a motat se jim do života. Což moc nedoporučuji, hlavně pokud nemáte jejich souhlas, to by udělalo zlou krev. Samozřejmě znamení PANNY je spojeno se Zemí, tedy i s majetkem a finančním zajištěním – postaru jídlo, úroda. A i v toto oblasti se budeme hodně otáčet abychom ještě na poslední chvíli zajistili na zimu a my byli připraveni. Což v dnešní nejisté době zvratů bude potřeba.

Tak to bylo ve stručnosti co nám tento přechod přináší a bylo by dobré se podívat do kartiček co nás v období PANNY čeká.

V první dekádě znamení PANNY nám vládne karta IX.HOLÍ. Je to dobra kdy jsme v pozoru, připravujeme se na nelehké období zimy a tím pádem máme pocit, že nemáme věci ve svých rukou, to trošku způsobuje to, že v této době jsme na rozhraní LVA a PANNY. Jeden boj – práci máme za sebou a cítíme že ještě není dokonáno, čeká nás spousta práce, díky které pak,, přežijeme zimu“. Kartička IX.HOLÍ, je takový malý nádech – odpočinek, abychom aspoň trošku nabrali sil a mohly dokončit vše co je třeba. Což je otázka těchto pár dní. V hlavě si sumírujeme co vše je tedy třeba udělat, kde začít, aby vše na sebe dobře navazovalo a bylo včas připraveno. V finanční oblasti tato kartička doporučuje opatrnost, hlavně větší výdaje je třeba hlídat a pokud musí nastat, tak aby byli spojeny se zajištěním např. tepla na zimu či dostatku zásob. Ne, nelekám vás, to ani nechci, ale v hlavě se mi ukazují obrazy kdy naši předci takto činili. Co se týká vztahů, zde doporučuji opatrnost neplést se lidem do věcí, pokud nejste žádáni o radu či pomoc. Hodně důležité bude téma JÁ. Tedy: ,, Jak se cítím, proč se tak cítím? Kde mě bolí? Co mohu udělat proto abych se cítila lépe?“ Apod. Někdo navštíví lékaře a nechá si projet celé tělo, jiný dá přednost bylinám. To je dle nátury. V každém případě bude třeba posílit imunitu a připravit tělo na zimu. Pracovně to bude trošku ,, záhul“, protože se nebudeme cítit ve své kůži a tím pádem nebudeme mít dostatek energie. Navíc budeme myšlenkami trochu jinde, protože média i okolí do nás budou hustit další ,, bubáky“ a většina lidí z toho všeho bude tumpachová a tím pádem budou šířit svůj strach a své okolí vycucávat. Pokud se tak stane a vás nějaký ,, strašpytel“ vycucá, co se může stát snadno, stačí navštívit staré rodiče a hned v tom lítáte, tak pomůže ještěrčí dech, který dostatečně rychle dobije baterky, ZDE VIDEO. Popřípadě můžete doplnit své biopole o energii, dá se tím i samoléčit VIDEO ZDE. Hlídejme si proto i psychiku a pokud to je možné dostatečně odpočívejte a buďte co nejvíce v přírodě, ta nabíjí též.

 

V druhé dekádě znamení PANNY nám vládne kartička V. MEČŮ, což taky není žádná hitparáda, jelikož tuto kartu chápu jako takové Pyrrhovo vítězství. Ano, něco jsme zvládli, rozhodně ne všechno a tak musíme jít dál, přípravy jsou v plném proudu a čeká nás hodně práce, kterou ještě musíme udělat. Dá se říct, že už jen to, že jsme se rozhýbali je velká odvaha a takové malé vítězství sama nad sebou. Ale je třeba vytrvat, už kvůli nám, abychom se pak necítili jako blbci. Odkazy na nabíjení – videa – jsem vám dala, opravdu to bude třeba. Dá se říct, že právě teď nastane ten pořádný úklid a to ve všech sférách. Sílu a odvahu to  zvládnout nám dal LEV, teď je třeba realizace, tady dát nápadům a myšlenkám reálný tvar. Je to logické, doba odpočinku skončila a je třeba makat. A to pořádně jelikož máme za pět minut dvanáct, tak sebou hýbnout. Když jsem se ptala na ,,energie“ ( energetické zdroje ), tak mi bylo odpovězeno, že lidé se musí spoléhat sami na sebe a že se jedná o uměle vyvolaný klam. Právě toto téma bude tématem září a my budeme nuceni jednat, nadávání a brečení nám nepomůže, tak že vyhrňme rukávy a pusťme se do díla. Jinak pracovně by to mělo být podobné jako v první dekádě, jen s tím rozdílem, že budeme mít trochu více energie, jinak to bude podobné. Po zdravotní stránce se nám bude trošku ozývat tělo, bude třeba i v tomto směru udělat revizi a nic nezanedbat. Trošku se proto rozmazlujme, dopřejme si péči a odpočívejme. Ukazuje se mi i hodně spánku, díky němu si baterky dobijete též, ale v naprosté tmě. V finanční oblasti to bude lepší, i zde je upozornění, aby jste si své penízky chránili ( všemi způsoby ). Je zajímavé, že i přes smlouvy, což se pravděpodobně týká energií, ale i pracovních smluv. Nedejte na slíbené, jděte si za svým v tomto směru a chtějte činy ne slova. Lidi dnes toho nakecají a pak nic nesplní, viz. naše vláda, ale to je jiné téma a sem zajít nechci. Rozčílila bych se a to mi za to nestojí. Ve vztazích sice bude klid, ale i zde pozor, lidé budou napjatí, stačí maličkost a bouchnou jak papiňák. V duchovní sféře je třeba opět si uvědomit, že tělo je dar a stejně duchovní jako duše a tedy o něj i duši máme stejně pečovat. Nerozdělovat duchovní a hmotné, ale spojit to, nebo se o to pokusit.

 

V třetí dekádě znamení PANNY tu máme kartu SLUNCE. Po pravdě už jsem se bála ty karty zamíchat co padne.:) Je to doba oslav, máme za sebou to nejhorší a už dokončujeme náš ,,generální úklid“ v období Váhy budeme dělat revizi zda jsem to vše zvládli dobře – tedy dle našich představ . Ti co se rozhodli změnit práci mohou právě v této době najít jinou lepší a lépe placenou. Navíc finance zde budou trochu veselejší, ale podle doplňujícího rozkladu je vidět, že máme myslet na zadní vrátka, tak že zbytečně nerozhazujme. Radost si nějakou drobností udělat můžeme, jen používejme v tomto směru rozum a střídmost. Zdraví by mělo jít nahoru, hlavně u těch co o něj pečovali. Karta SLUNCE je taková odměna, za naší snahu a dřinu. Pochroumaná psychika z předešlých dní by měla jít nahoru, počítám, že nám ji zvedne hezké babí léto. Ve vztazích bude lepší nálada. Podle toho co tu vidím tak mám takový pocit, že všechno to čištění, přípravy a chystání na období zimy bude pro nás všechny velmi přínosné, i když ze začátku nepříjemné. Ale kdo bude chtít, tak to prostě zvládne, bude připraven. Ono to už dnes není o kecání a nadávání ale o makání – práci.

 

CO NÁM KARTY RADÍ?

On celkově ten podzim bude hodně transformační ( dobrodružný ), tak že to bude lítat nahoru dolu a proto je třeba být tak trochu v nadhledu, ale mít vše pevně ve svých rukou přesně jak ukazuje RYTÍŘ HOLÍ, nebýt dobrodruh, ale sedět pevně zadkem na zemi. Snažit se ovlivnit to co ovlivnit můžeme např. sehnat si topení na zimu, pokud možno přejít na pevná paliva, zajistit si dobrou práci, posílit své zdraví či vztahy. Prostě udělat to co mohu udělat a brát to vše tak, že to dělám pro sebe a tím pádem i pro druhé. Protože když budete v srdci spokojeni vy, bude spokojení i vaše okolí. Navíc karta RYTÍŘ HOLÍ nám dává hodně síly a odhodlání to vše zvládnout a dokončit co bylo v období LVA započato. Ono nebude čas nazbyt, tak že je třeba jednat a neotálet, zima už klepe na dveře. V zimě zase zažijeme období ,, spánku“, ale teď je třeba zapojit každou ruku, aby vše bylo nachystáno, připraveno a hotovo.  Taky v toto dobu sklízíme na zahrádkách poslední plody. Tak že kartičky radí, další rozklad, neotálet, vzít svůj osud do svých rukou a prostě jednat – máknout, aby jsme se zajistili. On to totiž nikdo za nás neudělá. Navíc, když jsem se koukla na další rozklady, tak se nemáme bát, vše zvládneme a hlavně dělejme vše srdcem s láskou k sobě.

Přeji vám krásné období Panny.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘECHOD ZE ZNAMENÍ LVA DO ZNAMENÍ PANNY