Co přinese nov?,  Jaký nás čeká měsíc?,  PŘEDPOVĚDI

PŘECHOD ZE ZNAMENÍ PANNY DO ZNAMENÍ VAH, PODZIMNÍ ROVNODENNOST A NOVOLUNÍ VE VAHÁCH

Krásný den moji drazí,

včera večer jsem si sedla a začala jsem v ,, klidu“ zkoumat ,, hvězdné mapy“, dělat si různé karetní rozbory, až jsem z toho měla hlavu v pejru a bylo tedy pro mě mnohem lepší nechat vše hezky ,, usadit“, zapadnout a nechat v hlavě  dozrát. Proto jsem zvolila metodu: ,, Ráno moudřejší večera.“ Samozřejmě, že hned ráno tu byl frmol a dle klasiky posledních dní jsem se  k práci dostala až teď, jak jinak. V poslední době mám pocit začarovaného časového kruhu, kdy nic nestíhám a když tak na poslední chvíli. Ale i tyto energie patří k tématům o kterých budu níže psát.

Začnu pomalu pozpátku, jelikož vše co se v posledních dnech děje na sebe velmi navazuje a zpáteční chod článku i vše vysvětlí. Už si připadám jako retrográdní planeta, která couvá a bojí se vyrazit v před. Máme jich teď šest a mohu říct, že jejich vliv na NOV VE VAHÁCH spolu s PŘECHODEM PANNY DO ZNAMĚNÍ VAH a PODZIMNÍ ROVNODENNOSTÍ jsme si užili a ještě v nadcházejících dnech užijeme do sytosti, hlavně po psychické  a emoční stránce.

Začnu tedy NOVEM VE VAHÁCH, který plně najede ve 23:54, jeho sílu cítíme již několik dní a po pravdě není to nic příjemné díky retrográdnímu Marsu, který vstoupil do Vah a velmi silně je ovlivňuje. Dá se říct že lidé chtějí dělat to své, nechtějí se zabývat ,, cizími“ problémy ale spíše si chtějí vědomě i podvědomě řešit své vlastní záležitosti a dát si vše do pořádku a do harmonie. Což díky retrográdním planetám moc nejde a tak nastupuje ,, napenlismus“ v okolí v podobě nepochopení a věčného vyžadování pozornosti. To zvyšuje nervozitu jak v nás samých, tak i ve vztazích a dá se říct, že si lidé hezky lezou na nervy. Což navíc umocňuje znamení VAH, které touží po klidu a harmonii a tlaky okolí, které chce abychom se zajímali o jejich ,, trable“ např. rodina., dostává citlivější jedince do stavu  pocitu selhání, kdy neví kudy kam. V takovém případě je dobré se na vše vykašlat, v klidu si sednout srovnat myšlenky a nasměrovat se. Právě toto nám velmi pomůže i s dny následujícími. Díky tomu, že má tento Nov vliv na ledviny a slinivku, můžeme se cítit hodně unaveni a vyčerpáni.

Nov jako takový je konec, ale i začátek měsíčního cyklu, je to doby kdy můžeme udělat takovou malou revizi a zjistit co v dalším cyklu – životě chceme a co ne,  pomůže nám s tím Jupiter v opozici k Beranu, kdy se rozhodneme jednat a dávat do pořádku vše co nám nevyhovuje. Některé ,, smlouvy“ jak ústní, tak písemné, dá se říct, že život je jedna velká smlouva,  budeme redukovat a podíváme se jim trošku na zoubek. To se týká i vztahů kdy nám Venuše v Panně ukáže jak na tom vnitřně jsme a co od koho dostáváme. Někde to nebude příjemný pohled. Ale je to třeba, abychom viděli kde co skřípe a odstranili to, i za předpokladů, že to bude trošku bolet.

Ano, NOV VE VAHÁCH je opravdu silný a spolu s PODZIMNÍ ROVNODENNOSTÍ a PŘESTUPEM PANNY DO VAH velmi výživný, jak ukazuje Astrologický náhled níže. Lidé hlavně děti, starší lidé a zvířata mohou být citlivější a nemusí ovládat své emoce, berte to, prosím s rezervou.

 

VÁHY  se ujali své vlády přesně ve 12:00, všimli jste si toho ,, lítání“ nálad, kdy na jednu stranu to bylo fajn, ale najednou jako když něco přelítne přes nos a nálada šla dolu? Tak to byl vliv VAH spolu s PODZIMNÍ ROVNODENNOSTÍ, která nastoupila plně ve 3:04 minuty ten týž den tj.23.9.2022.  Den byl sice stejně dlouhý jako noc, měli jsem možnost si sáhnout do svých skrýší a vytáhnout na povrch to co nás trápí. Ve většině případech to byli vztahy a to jak vztah sám k sobě tak i naši blízcí. Je zajímavé že okolí, ač jsme se snažili emoce držet na uzdě mělo,, hádavou“ a hledalo problémy tam kde nejsou – tedy z našeho pohledu, z jejich pohledu to byla touha vyčistit to co mě trápí a tak vznikaly dost nepříjemné situace. To samozřejmě vedlo ke změně směru v myšlení, ale i pochopení ,, proč tady vlastně jsem“, nebo ,, chci v tomto vztahu, situaci být“.  V tu chvíli nám došlo, že ne, že chceme změnu, kterou samozřejmě okolí nekvitovalo nadšením. Díky šesti retrográdním planetám to tak ale mají všichni, proste čistíme a navíc máme pocit, že se vše zastavilo, nic se neděje, ale ono se děje, jen to nevidíme, nebo nám není dovoleno vidět. I zde udělal své retorgrádní Merkur, který jako moudrý učitel, ale i bojovník nám ukazuje co s tím.

Je to náročné období ale zvládneme ho. Karta VI. DISKŮ nám radí, aby dávání a braní bylo v harmonii, tedy se srovnali energie mezi námi a to jak ve vztazích, tak i po finanční stránce. Pokud tak neučiníme můžeme se těšit z nepříjemností, které tyto situace přinesou, např. pocit využívání okolím, nepříjemný pocit nátlaku, že někdo po vás zase něco chce. Pomáhejte opravdu pokud to cítíte ve svém srdci, nezištně a z lásky a nic za to nečekejte, pak se vám vše vrátí několikanásobně. A hlavně pokud si potřebujete udělat na sebe čas, tak si ho udělejte. V období VAH to bude náročné, proběhnou v našich životech ,, čistky“ kdy budeme říkat ne na věci které nám již vadí, ale vylezou na povrch i staré věci či situace, které nemáme zpracované a budeme nuceni se jich zbavit. Pokud to bude hodně těžké nebojte se požádat o radu či pomoc. 

A jak to zvládneme nám ukazuje karta III.HOLÍ, bude to fuška, ale dokážeme se se spoustou věcí v období VAH vyrovnat. Tam kde bylo moc dáváno, přestaneme dávat, aby se energie vyrovnali, nebo spíše aby jsme nebyli vysáváni okolím, budeme dávat je to co je nutné, např. u rodiny. Začneme si hledat čas na sebe, to bude trošku boj, ale když rodina pochopí, že po odpočinku je vše mnohem lepší a jde lépe, časem ustoupí. A v neposlední řadě se nasměrujeme k tomu co opravdu chceme ve svém životě dělat. Nasměrování tím správným směrem nám velmi pomůže vše zvládnout. A hlavně se hne to co do teď stagnovalo.

Přeji vám krásné období Vah a pokud chcete vědět co vás osobně čeká v tuto dobu doporučuji využít PODZIMNÍ AKCI na vybrané výklady z karet. Moc o akcičce nemluvím, nejde na ni ani reklama, abych měla více času se výkladům s láskou věnovat. A jdu se chystat na předpověď na měsíc říjen, která vyjde v nejbližších dnech, tak sledujte moje stránky ,ať vám nic neunikne.

Blanka Čížžkovská Magicstar

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘECHOD ZE ZNAMENÍ PANNY DO ZNAMENÍ VAH, PODZIMNÍ ROVNODENNOST A NOVOLUNÍ VE VAHÁCH