Jaký nás čeká měsíc?,  PŘEDPOVĚDI

PŘEDOPOVĚĎ NA BŘEZEN 2023

Krásný a spokojený den moji drazí,

únor nám pomalu končí a stejně jako vy, i já jsem napnutá co nám přinese březen. V měsíci březnu nám vládne karta CÍSAŘOVNA, která je spojena s matkou Zemí, ale i novým životem, plodností, úspěchem a nasměrováním. Též nám tento měsíc vládne číslo III. které má podobné ambice jako karta CÍSAŘOVNA, je spojeno s tvořivostí mysli, záměrem, nasměrováním, ale i s ,, klíčením“ semen  – myšlenek a následnou realizací v podobě života – činů. Zároveň nám tyto dvě energie přináší radost z života, spolupráci, ale nový začátek a to jak v podobě JARNÍ ROVNODENNOSTI , tak i v našich životech. Je proto dobré využít tyto dny k tomu, abychom ukončili to co již není funkční a nasměrovali svou mysl i své činy k tomu co v životě chceme. Upozorňuji,, že ukončování bude v tomto měsíci gradovat a i ti co jsou váhavý střelci a nechce se jim cokoliv měnit budou prostě nuceni s tím něco dělat.

S tím nám samozřejmě pomůže jak nastávající UPLNĚK V PANNĚ, který ne jen že je léčivý, ale též přináší pořádek do našich životů. Tak i posun planet do nových znamení, spolu s JARNÍ ROVNODENNOSTÍ a NOVEM V BERANU. Máme se tedy na co těšit, jelikož měsíc březen bude velmi plodný ale i hodně významný v našich životech. Tak toho využijme. No, a pojďme se kouknut co na to kartičky.

V první dekádě měsíce března se můžeme těšit ze silných energií, které nám pomohou dokončit – zavřít jedny dveře, abychom mohli jít dál a nechali za sebou vše co je pro nás již kontraproduktivní. S tím nám pomůže u planeta SATURN, která chvilku po začátku úplňku přejde do znamení RYB, a tím ukončí karmické vztahy a lekce, které jsme museli doposud zpracovávat.  Ale nemusíme se bát, naštěstí ÚPLNĚK V PANNĚ, který nastane 7.3.2023 ve 13:40 nám přinese dost síly a léčivé energie, aby jsme vše v klidu zvládli a dokázali se zaměřit na sebe sama a své plány. V tuto dobu je dobré se zaměřit hlavně na sebe, na  to jak se cítit dobře a spokojeně, odstranit vše co nás nějakým způsobem blokuje a též se  i nějakým způsobem zajistit do budoucna. Dá se říct, že začátek března bude trochu náročnější i dle karet, kdy karta III. MEČŮ, přináší bolestivá poznání reality a my se budeme divit co vše jsme neviděli. I toto je spojené s karmou, protože ne vše co odchází je příjemné – konce nikdy nejsou příjemné. Ale pak přijde velká úleva. Též se můžeme těšit na boji mezi rozumem a citem – srdcem, což může přinést dost velké duševní rozpoložení. proto je dobré si zachovat chladnou hlavu, nepropadat panice a spíše si vše někde v klidu promyslet, zpracovat a srovnat.

Ve vztazích proto opatrně, nemá smysl tlačit na pilu, je lepší dát všemu klidný průběh. Navíc ty vztahy, které jsou nefunkční v tuto dobu prostě skončí a nemá cenu se jich držet jako klíště. Karma je zde srovnaná a je třeba jít dál. Zase nemá smysl být smutný nebo smutná, protože to co odchází bude velmi brzy nahrazeno něčím novým. Ve vztahové oblasti je tedy důležité se nebát jednat, pochopit dané lekce a zpracovat je. Též je dobré myslet na sebe a své zájmy – nemluvím o sobeckosti, ale čisté sebelásce. Poslední dne dekanu  bude konjunkce JUPITERA s CHIRONEM, které nám pomohou zpracovat naše bolesti ve vztahové oblasti, přijmout je a vstoupit do do nových začátků a posunu dál.

V práci to bude podobné jako ve vztahové oblasti, proto pozor pokud nemáte už něco někde domluvené, současnou práci bezhlavě neukončujte. Je dobré to, že budeme mít dost nápadů na to jak se dál posunout a dokonce ti co váhali s podnikáním nebo jakoukoliv změnou v oboru se posunou dál.

V finanční oblasti pozor na ztráty a úbytek financí, např. v podobě ,, složenek nenažraných“ a daní.

Ve zdraví si hlídejme oběhový systém, srdce a úrazy.

V druhém dekanu nám vládne karta KRÁLOVNA HOLÍ. Jsou to velmi sebevědomé, ženské energie trošičku šmrncnuté energií mužskou, která dodává nebojácnost pomáhá nasměrovat a posílit ženskou energii, intuici. Zde jsou tyto energie harmonické a pomáhají nám řešit události, které nastali v minulém dekanu a které ať chceme nebo je řešit musíme. Navíc VENUŠE v konjunkci s ERIS, která nastane 11.3.2023 nám pomůže rozvinout naši ženskou energii a zároveň ji díky odvaze ERIS nasměrovat tak kam potřebujeme a tím nám pomůže řešit nejeden daný problém. Počítejme též se silnou intuicí, živými sny, nebojácností posílení naší vnitřní Bohyně. 16.3.2023 pozor na nerozhodnost, kterou nám může způsobit trojitá konjunkce SLUNCE + MERKUR +NEPTUN navíc v RYBÁCH, kdy  můžeme začít váhat nad naším rozhodnutím a též zmatkovat a přemýšlet o sobě nepatřičně. To rozhodně nedělejte, věřte si a jděte dál za svým cílem. Tyto energie jsou spíše vhodné k duchovnímu růstu a umění. Proto není na škodu věnovat se hudbě, psaní či malování, prostě všemu co podpoří vaší představivost a fantazii. Tím se uvolní inspirující energie, které mohou přinést velkou škálu nápadů a nečekaných řešení. V tomto dekanu se setkáme s JARNÍ ROVNODENNOSTÍ, která bude 20.3.2023, což je i ATROLOGICKÝ NOVÝ ROK a my tím pádem můžeme vstoupit do nových začátků, jen je třeba jít s čistým štítem. V tuto dobu je dobré též čarovat, pokud chcete posílit svou hojnost, potkat lásku, či jinak změnit svůj život k lepšímu, doporučuji jednoduchý rituálek, který vám podvědomě s nasměrováním pomůže.

Vztahová oblast, která byla v předešlém dekanu ,, rozhozená“ se bude uklidňovat, tak že bude možná dohoda mezi lidmi. Někde, u těch moudřejších dojde k odpuštění jak sobě, tak druhým a vykročení na cestu klidu a míru. Po pravdě nemá smysl setrvávat v tom co nás již ničím neobohatí a jen způsobuje bolet. Pokud ovšem nejste masochisti, to je pak jiná. Ukazují se zde i nové vztahy, které mohou posílit naší důvěru sama v sebe, což je milé a nová přátelství ze kterých se časem může něco zajímavé vyvinout. Jen je třeba si uvědomit, že není třeba spěchat a je lepší nechat dozrát čas a mezitím se věnovat svým záležitostem.

V práci jsou velmi hezké energie, je zde prosperita, posun a ti co hledají novou práci nebo se chtějí pustit do podnikání budou mít zelenou. Projekty, které se v této době rozjedou budou korunovány úspěchem.

Finančně je zde stabilita a prosperita.

Ve zdraví si hlídejme trošku játra a trávení.

Třetí dekádu měsíce března ovlivní silná a aktivní energie karty VIII. HOLÍ  spolu s ní nastane u silný ÚPLNĚK V BERANU tj. 21.3.2023 v 18:22, který zesílí energie nových počátků a nastupujícího ASTROLOGICKÉHO NOVÉHO ROKU. Je to velmi dobrá doba na předsevzetí, tak že pokud jste si žádné v lednu nedali můžete tak učinit. Ale i na realizaci různých plánů a jejich ,, nastartování“, dá se říct, že se to vše tak trochu hne ku předu. Kdo tyto energie využije, může se těšit z příjemných změn, které nastanou a které nám mohou zpříjemnit následující život. I tento den bude velmi dobrý na čarování a pokud máte sklony k těmto věcem doporučuji jejich sílu využít na maximum. Dne 23.3.2023 vstoupí PLUTO do VODNÁŘE, co je velmi dobré na uvědomění si své individuality, propojení s kolektivem a přáteli. Ve vztahové oblasti a oblasti společenské by tyto energie měli být velmi prospěšné a někteří z nás budou mít chuť se více družit a něco tvořit ve skupině, nebo ,, vyrazit mezi lidi“. 25.3.2023 se nám přesune MARS do znamení RAKA, konečně jde v před a necouvá, tak že nám dává potřebnou sílu a energii. Budeme řešit vše co je spojené nějakým způsobem s rodinou a naší vlastní citlivostí – bojovností v této oblasti. Je dobré si uvědomit, že ne vždy je dobré šlapat na plyn a spíše nohu z něj sundat. Uvědomíme si, že řečené může kolikrát více ublížit než fyzické násilí. Ale naštěstí jsem posíleni z období, kdy MARS byl v BLÍŽENCÍCH a my museli zpracovat všechny své strachy a obavy. Tak že toto už bude procházka růžovou zahradou. Předposlední den této dekády měsíce března nás oblaží konjunkce VENUŠE  s URANEM v BÝKU a my pocítíme silnou lásku jak k sobě, tak ke svému okolí. Tyto energie budou přát hlavně partnerské a vztahové oblasti, ale i zamilovanosti a propojení s druhou osobou – vznik nového nebo pevnějšího současného vztahu. Karta VIII. HOLÍ  nám dodá velkou sílu a energii vše realizovat a nadhled, ne zbytečně se této kartě říká KARTA AKTIVITY. To i ten poslední lenoch a váhavec bude nucen zvednout své pozadí a jít něco dělat.

Ve vztazích jsou velmi hezké energie, celkově by se mělo této oblasti dařit. Je zde hodně nových začátků a obnova starých přátelství, kdy ještě máme něco pochopit, ale už se nejedná o karmické zatížení. S nadcházejícím jarem též bude touha po společnosti a to otevře mnohé možnosti a setkání.

V práci by se mělo dařit, po finanční stránce je zde hojnost a prosperita. Ve zdraví si jen hlídejme trošku nervy a přečerpání, naučte se se získanou energií pracovat.

Jak tedy přežít toto náročné období? Jednoduše, snažme se o rovnováhu energií, citů, ale i živlů ve svém životě a ve svých tělech nedávejte pozornost tam kde to nemá již smysl a soustřeďte ji tam kde víte, že to bud produktivní. Přesně tak jak nám radí karta SPRAVEDLNOST. Je to prostě o nás ,, co zasejeme v tuto dobu to v brzké době sklidíme.“

Přeji vám všem krásný, pohodový a úspěšný měsíc březen 2023.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDOPOVĚĎ NA BŘEZEN 2023