Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA DNY 11.12. – 24.12.2023

Krásné a spokojené dny vám všem,

omlouvám se za pozdní předpověď. Jak sami víte jsem v časovém a pracovním presu a skluzu. V této době bych potřebovala aby můj den měl 72 hodin. To vše se postupně zvládne a bude zase vše v pořádku. Všem vám děkuji za vaši trpělivost, ale i přízeň, podporu a lásku. velmi si toho vážím. 🙂

A abych nezdržovala hned se vrhnu na předpověď a aby jste o nic nepřišli vezmu to vše hezky zpětně, ať si můžete vše pěkně srovnávat a hodnotit, jak to máte rádi. Vzhledem k tomu že od 15 – 17.12 jsme na VÝSTAVIŠTI V BRNĚ, kde se z mnohými z vás setkám na VÁNOČNÍM VĚŠTĚNÍ, dělám předpověď rovnou na dva týdny, aby vše bylo tak jak má. 🙂 tak jdeme na to. 🙂

Na týden 11.12 – 17.12. máme hlavní kartu SLUNCE. Jsou to velmi příjemné energie kdy by se nám mělo dařit ve všech oblastech života. navíc dusivé energie listopadu, kdy to byl nejhorší měsíc v roce 2023 jsou za námi a my jsme plni radosti, ale i těšení na Vánoce a konec tohoto roku. Doporučuji tyto energie využít jak v pracovní tak i finanční oblasti. ve vztazích může dojít ke smíření a posunu dál – hlavně tam kde to bylo rozhádané. Jediné co si musíme hlídat je naše ego, které může trošku vystrkovat růžky, ale to díky práci s centrem v solaru a s centrem v hrudi jistě zvládneme. Čeká nás opravdu krásný a požehnaný týden.

Afirmace: ,,Jsem šťastný/á, plný/á slunce a radosti ze života.“

Pondělí 11.12.2023 se neslo v energiích karty KRÁLOVNA DISKŮ. Spolu s energií hlavní karty SLUNCE nám tato kartička přinesla, na pondělek“ dobrou náladu, pracovní a finanční úspěch, tak že někteří z nás si trošku zautráceli a pořídili pár drobností pod stromeček. Celkově to byl velmi krásný den, kdy se dařilo vše a my byli spokojeni. Hlídat jsme si měli trochu náladu a neměli jsme si ji nechat nikým kazit. Též jsme měli trošku věnovat pozornosti sobě, zajít si ke kadeřníkovi, na kosmetiku, či jinak se trochu víc hýčkat.

Afirmace: ,, Plna lásky k životu se starám o sebe a o druhé lidi a trpělivě rozmnožuji všechny dary života.“

V úterý 12.12.2023 jsme měli kartu SMRT, v kombinace s hlavní kartou SLUNCE tato karta není tak hrozná jak se některým z vás zdá. jen přináší drobné změny na úrovni myšlení a někteří z nás mohly změnit nějaké své plány či myšlenky o někom něčem. Tato kartička též přála ukončování daných projektů a novému plánování toho co bychom chtěli v nadcházejícím roce dokázat. u citlivějších jedinců mohlo dojít k ubytku energie a vyčerpání, ale to spravil odpočinek v podobě meditace či hodinového odpoledního spánku. Též jsme se mohli setkat s tím, že jsme si dělali malou inventuru, kdy jsme si sami v sobě řekli co se povedlo, co ne a loučili jsme se s tím co v našich životech už nemá co dělat.  Zároveň s očekáváním jsme přivítali nové energie, které všichni už delší dobu podvědomě cítíme. Zdravotně jsme si měli hlídat deprese.

Afirmace:,, S láskou a vděkem se loučím se starým a vítám do mého života nové.“

Ve středu 13.12.2023 nás potěšila kartička KRÁLOVNA HOLÍ.  I ona nám přála hojnost, radost a spokojenost v životě. Měli jsme se naučit jednat upřímně, a e zároveň elegantně, tak abychom zbytečně někomu neublížili, ale zároveň jsme řekli co máme na srdci. tato karta kromě dobrých zisků a pracovního úspěchu nás vedla k tomu abychom se uměli vyjádřit, ale i pochopit postoj toho druhého. Diplomacie byla tedy na místě. Navíc jsme tento den měli NOV VE STŘELCI a jak sami již víte z předpovědi na nov je to den splněných přání, karta KRÁLOVNA HOLÍ obsahuje magické energie a používá hlavně sílu mysli a vizualizace, tak že pokud jste si své přání hezky vizualizovali a poslali určitě se vám splní. Též se tento den hodně otvírala srdeční čakra a my se mohli s láskou napojit na Stvořitele a užít si u meditací naprosté blaženosti  v náručí Stvořitele.

Afirmace: ,,Jsem zářivá bytost naplněná světlem a láskou.“

Čtvrtek 14.12.2023 se nese v energiích karty VŮZ. Spolu s hlavní kartou SLUNCE  nás karta VŮZ povede k lepším zítřkům, tak e to co si naplánujete bude mít v budoucnu sílu se realizovat. Je ale zde riziko, že se už nebudeme chtít zabývat tím ,, starým“ a budou zde tendence to vše odložit. To ale nedělejte. Jelikož retrográdní Merkur se může nahněvat a začít vám házet klacky pod nohy, to by pak vaše cesta za úspěchem a radostí byla trochu hrbolatá. nezapomínejme proto uzavřít a dokončit staré záležitosti a v klidu se směrujme myslí a srdcem na ty nové. Tento den též přeje cestování, ale i harmonii, tak si v klidu poseďte s přáteli nebo těmi které máte rádi a udělejte si krásný večer. 🙂

Afirmace: ,,Opouštím staré, jdu odvážně vpřed.“

Pátek 15.12.2023 se ponese v duchu karty CÍSAŘ. I tento den bude přát penězům, dobrým ochodům a spokojenosti i úspěchu v práci. ve vztazích pozor na manipulaci a přemíru ega. Ale to neznamená, že nemáme jít svou cestou, právě naopak. Na této cestě máme použít jak rozum, tak i své srdce a nezapomeňme být laskavý na ty které potkáme. Nevíme totiž kdy je budeme potřebovat. nespěchejme buďme trpělivý a vše v klidu plánujme, každý krok, každé rozhodnutí. nezapomínejme že i ta nejmenší maličkost nám může ovlivnit naši budoucnost a to jak v dobrém, tak i ve zlém – proto máme též používat naše srdce – city.

Afirmace:,, Jsem rozumným a schopným vládcem svého života.“

Sobota 16.12.2023 má velmi krásné energie, které nám přináší KRÁL DISKŮ. Dnešní den nám přinese sebevědomí, ale i dobrý nadhled a praktičnost, což nám pomůže jak v práci, tak v finanční oblasti. Ale i ve vztazích by mělo vládnout porozumění a pocit spokojenosti. Ne zbytečně se o KRÁLI DISKŮ říká že je moudrým a spolehlivým hospodářem. něco z jeho umu se v sobotu též naučíme a pochopíme, že klid a radost v životě jsou tím nejdůležitějším. Tím ale nechci říct, že i to ostatní není důležité, ale pokud v sobě máme harmonii, odrazí se v našem životě ve všem co děláme. Pak se nemusíme bát nových výzev a úkolů, které nás v budoucnu čekají, jelikož budeme mít sílu to vše zvládnout.

Afirmace:,, Přijímám vděčně bohatství života a přijímám odpovědnost, která vyplývá z toho co mám a chci mít.“

V nedělí 17.12.2023 se můžeme těšit v příjemných energií karty SLUNCE. Bude to velmi krásný den a navíc SLUNCE se SLUNCEM je velmi silná konstelace, tak že se můžeme těšit z hojnosti, radosti a spokojenosti ve všech oblastech života. jediný kdo nám to může kazit jsme my sami. Tím, že budeme moc nabubřelí, zahledění do sebe až dětinští. Ale kdo má zdraví rozum ví, že tyto pocity a takové myšlení je zbytečné a že je lepší být v harmonii jak sám se sebou tak i se svým okolím. Radujme se proto z toho co máme a buďme vděčni za vše co nám život nabízí.

Afirmace: ,,Jsem šťastný/á, plný/á slunce a radosti ze života.“

Hlavní kartou na týden 17.12. – 24.12.2023 je karta ESO MEČŮ, která nám přinese ,, nový vítr do plachet“ , ale i spoustu skvělých nápadů, které můžeme s chutí realizovat. Intelekt by měl tento týden jít hodně nahoru, kromě dobrých nápadů a myšlenek budeme mít též chuť diskutovat a setkávat se s přáteli. Což je skvělé. Hodně věcí si spolu naplánujete, vymyslíte úžasná zlepšení a ve vašem nasměrování vám právě tato kartička velmi pomůže. Hlídejme si akorát zraňující komunikaci. na lidi, kteří nemají stejný názor nebo věci vidí jinak nekoukejte jako něco slizkého co vylezlo z pod kanálu, ale spíše na někoho kdo díky svým zkušenostem a pocitům nemá tu samou odvahu a chuť se do všeho vrhnout po hlavě jako vy. Buďte k sobě navzájem shovívaví a laskaví. Je třeba si uvědomit, že každý máme svou cestu, stejně jako každý má své názory, zkušenosti a prožitky. Ale to neznamená, že si nemůžeme jít za svým. Klidně si jděme, jen respektujme názor a pohled toho druhého. Nechodíme v jeho botech a tak nevíme proč má takový postoj.

Afirmace: ,, Důvěřuji svému jasnému vnímání a zdravému rozumu.“

V pondělí 18.12.2023 máme kartu SMRT. Spolu s kartou ESO MEČÚ nám přinese změnu v myšlení. nějaké drobnosti, které nám unikali dojdou a my pochopíme souvislosti a spojení. I to proč se nám co děje. Někdy bohužel, máme klapky na očích a nevidíme řešení dané situace, motáme se v kolečku jak myšky a přitom stačí se zastavit, nadechnout se a vidět. V tento den buďme opatrní na úrazy všeho druhu, ale i na psychiku. Některé věci mohou být nepříjemné, mohou nás rozhodit, znechutit či rozzlobit a pak to může udělat hodně paseky. pokud vám ,, docvakne“ něco nepříjemné, jednejte v klidu s rozvahou a dané téma či informaci několikrát zvažte a promyslete jak moudře s ní naložit.

Afirmace: ,, Nebojím se přijímat pravdu, nebojím se změn. Se vším moudře nakládám.“

V úterý 19.12.2023 se můžeme těšit z energií karty VELEKNĚŽKA. Kdy se  nám díky pondělním zážitkům a zjištěním trošku utříbí intuice a my budeme vědět co dělat. Jinak tento den přeje hodně duchovnímu růstu a propojení se Stvořitelem, tak že pokud si budete chtít zameditovat, či něco tvořit, nebo jen se setkat s podobně smýšlejícími přáteli tento den je na to ten pravý. Jinak většina z nás už bude duchem u Vánoc a dohánět poslední přípravy. Celkově tento den by měl být pokojný a klidný, tedy pokud nepropadneme předvánoční nákupní horečce. 🙂

Afirmace: ,, Cítím vnitřní klid. Mohu nechat věci plynout.“

Středu 20.12.2023 budeme mít trošku zamračeno a to díky kartě V. DISKŮ. V kombinaci s kartou ESO MEČŮ se naše myšlenky budou spíše ,, motat“ kolem hojnosti a dostatku. Pozor ovšem na to aby jste si nenastavili nějaký blok v tomto směru. Ano, může se sát že právě teď v tuto chvíli na něco nemáte, ale to neznamená, že zítra, za týden či měsíc se daná situace nezmění. Spíš mám takový pocit, že zase bude nějaké strašení společnosti nedostatkem a drahotou, ale na to jsem si v posledních letech už nějak zvykli. tak že si zase zanadáváme co nám to vládne, jak je život těžkým, vypustíme plyn, a jde se dál. Co taky jiného zbývá. Pozor na krize a nedorozumění ve vztazích, hlavně kvůli utrácení by mohly nastat hádky a nepokoje.

Afirmace:,, Vydržím a přečkám.“

Ve čtvrtek 21.12.2023 máme kartu VĚŽ. Bude trochu navazovat na středu, ale pozor na unáhlené názory a vztek, to by mohlo udělat hodně paseky a před Vánoci zvlášť. Spíše budeme díky hlavní kartě ESO MEČŮ radikálně měnit své pohledy na dané okolnosti a situace ale i lidi. Pozor též na nehody a úrazy všeho druhu. V práci opatrně, aby jste kvůli někomu s ní nesekli a nešli o dům dál. Ve vztazích to platí dvojnásobně. Nikdo nechce uplakané Vánoce a už vůbec ne Vánoce plné hádek. Ale výhodu tento den má, můžeme se zbavit zbytečných iluzí a lží, které v sobě zbytečně, možná nevědomě, krmíme.

Afirmace: ,, Jsem ochoten ke změně, takže sestoupím ze své „věže“ ctižádosti, iluzí a obav.“

Pátek 22.12.2023 už bude veseleji, máme kartičku IX. POHÁRŮ, která nám přináší klid, pohodu a pocit spokojenosti. Což je potřeba, hlavně poslední dny byli trochu náročné a klid si zasloužíme. Je to den radosti, ale i posledních příprav na nejhezčí svátky v roce. ve vztazích by měla být harmonie, v finanční oblasti a v práci též. Užijme si tedy trochu radosti, poseďme s přáteli, ochutnejme dobrá jídla a pití a veselme se. Užijme si nádherný den. .)

Afirmace: ,,Jsem spokojený/á sama se sebou a vnímám s láskou a radostí vše pozitivní co mě obklopuje.“

V sobotu 23.12.2023 nám vládne velmi krásná karta SVĚT, která nás vede k vyvrcholení Vánočních příprav, ale i spokojenosti, pospolitost a radosti z života. Dnešní den bude takové malé zadostiučinění za naši snahu během tohoto roku. Sice budeme dohánět poslední přípravy, ale večer si můžeme v klidu sednout a být sami se sebou spokojeni. Karta SVĚT spolu s naší hlavní kartou ESO MEČŮ pohladí naši mysl, pochopíme jak jsme skvělí, ale i dostaneme další úžasné nápady, dokonce někde i nabídky, abychom mohli dojít k našemu cíli. A po pravdě je jedno zda jde o práci nebo vztah, on nás život stejně pořád někam vede a my díky naší vůli a mysli  jsme jeho kormidelníkem. 🙂

Afirmace:,, Přijímám zodpovědnost za svůj svět.“

Neděle 24.2023 se nese v duchu karty CÍSAŘOVNA. Bude to velmi krásný den, plný štědrosti, radosti a spokojenosti. ve vztazích by měla vládnout radost a vzájemná péče. Nezapomeňte těm co se snaží vám udělat krásný Štědrý den trochu pomoci, hlavně maminkám a manželkám, které celý den lítají u plotny a nejméně měsíc po nocích pečou cukroví, aby jste měli krásné svátky. A my milé dámy se nechme hýčkat a dovolme našemu okolí aby nám pomohlo, klidně si o pomoc řekněte. Nikde není napsáno, že vše musíte zvládnout jen vy sami. Tím i získáte čas na to posedět v klidu s rodinou, ale i odpočinout si a hezky se ustrojit k Vánočnímu stromečku. Jinak to bude velmi, velmi krásný den. 🙂

Afirmace: ,,Podporuji druhé lidi a pečuji o ně.“

Přeji vám moji drazí, hodně lásky, spokojenosti a radosti v životě. Užijte si Vánoce v klidu a míru, ale i ve spokojenosti a radosti.

S lákou

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA DNY 11.12. – 24.12.2023