CO NÁS ČEKÁ?,  Jaký nás čeká měsíc?

PŘEDPOVĚĎ NA LEDEN 2023

Krásný a spokojený rok 2023,

co říct hned na začátku? Lidičky, bude to dobré, hodně dobré a konečně se nám trochu uleví. Přejí nám jak hvězdy, tak i karty a energie které nastupují nám dávají sílu dát se dohromady, překonat nepříjemné překážky a dokončit nebo odstranit z našich životů to co nám nedělá dobře nebo nás brzdí. Např. v mém případě to je rozvod a konečně nastupující svoboda as ní více času na mého syna a mou práci. Stačí už jen se s chutí do toho pustit a vrhnout se do nového života s chutí a vervou sobě vlastní. Tak se pojďme kouknout jak moc nám je přáno. 🙂

V první dekádě měsíce ledna jsem si nemohli přát lepší kartu než je karta RYTÍŘ POHÁRŮ, která přináší klid a mír do našich srdcí, ale i lásku a tím pádem otevírá srdeční čakru a spolu s ní silný proud energie který k nám proudí. Láska jako taková má mnoho podob a po pravdě v mém povolání je velmi potřeba protože bez ní se nedá lidem pomáhat. Když je otevřené srdce je otevřené i napojení a spolu s ním můžeme své problémy řešit velmi rychle jasně a pro nás srozumitelně. Dá se tedy říct, že hodně věcí, které jsme nezvládly vyřešit do konce roku 2022 naberou docela rychlý spád a vše se hne, dá se říct tryskovou rychlostí.

Ve vztazích se můžeme těšit na příjemné změny. Nezadaní mohou potkat novou lásku a opět prožívat opojnou krásu zamilovanosti. Těm co se snaží o miminko mohu doporučit aby tyto energie využili na maximum, přejí totiž plodnosti a otěhotnění. Vztahy které se rozpadly se mohou těšit z rychlého ukončení. A pro mě osobně je velmi hezká zpráva ta, že těm co jsou připraveni přijde do cesty učitel, který je posune dál. V finanční oblasti se můžeme těšit z postupně vzrůstající hojnosti a prosperity. V práci by se mělo dařit, i zde je prosperita. A pokud měníte zaměstnání je zde možnost si trochu polepšit. Zdravotně si hlídejme ledviny a močový měchýř.

Na co si dávat pozor? Nebuďme povrch a koukejme se i pod povrch věcí. Ono totiž vše má více tváří a více významů.

V druhém dekanu měsíce ledna budeme díky kartě VII. HOLÍ upevňovat svůj postoj, ale i to jak se cítíme, zda si sebe vážíme, jinak řečeno, máme se opravdu rádi nebo sebou necháváme orat a vláčet. Sice se to hodně lidem nebude líbit, ale právě tato změny v myšlení a spolu s nimi sebeláska budou hodně důležitým tématem tohoto roku. Je to spojené hlavně s posunem nás samých zase o krok dál. Transformace bez těchto ,,nepříjemností“ nejde udělat. Ale zase na druhou stranu, kdo zná sám sebe a dokáže si dát dostatek lásky a úcty? V této době tedy budeme vymezovat své hranice, což může přinést trochu vnitřního neklidu a dotazy typu:,, Rozhodl / la jsem se právně?  Nedělá chybu?“ apod. Věřte sobě a své intuici, rozhodně chybu neděláte a pokud jste se rozhodli nastoupit na ,, novou cestu“, nenechte se pochybnostmi z ní odradit nebo odklonit, pak by to bylo horší jít po ní dál. Držme se tedy cesty a své intuice – otevřeného srdce.

Ve vztazích může dojít k nedorozumění, k domněnkám, které nebudou vysvětleny a my v nich budeme ponechání na pospas své mysli. Ale s vnitřním klidem se to dá zvládnout, navíc když si uvědomíme, že jde jen o zkoušku a podíváme se na věci z více pohledů budeme mít nadhled a hlavně v srdci mír. V práci to může trošku škobrtat, i tak se najde řešení a pojede vše dál. V finanční oblasti si uvědomme za co vše utrácíme peníze a zda ty dané věci opravdu potřebujeme. Např. placení měsíčních poplatků různým televizím na které se ani nekoukáme. Ve zdraví si hlídejme krk centrum komunikace, ale i játra spolu s trávením.

Negativní aspekt této karty nám říká abychom nedávali energii do věcí již nefunkčních či svým rivalům, ale soustředili se pouze a jen na sebe a svou cestu. Mezi námi děvčaty proč zbytečně plýtvat svou drahocennou energií na někoho nebo něco kdo pro nás nic neznamená. Energie je jako peníze taky s nimi neplýtváme a pokud ano tak jsme brzy na mizině a to jak finančně, tak energeticky.

Třetí dekádě měsíce ledna vévodí karta KRÁLOVNA POHÁRŮ, chce se mi říct, že jak jsme začali tak i tento měsíc skončíme. Ano. a je to tak, ale s menším vylepšením. Můžeme se tedy těšit z dobré komunikace, dohody v této době uzavřené budou mít silný potenciál do budoucna. Navíc zde máme silnou empatii a otevřenou intuici spolu se srdečním centrem, které nám mohou pomoci pochopit některé věci které jsem doposud nechápali, ale i prožít neskutečné příjemné pocity v citové oblasti. Můžeme se setkal s dobromyslností a laskavostí v našem okolí, což může příjemně překvapit.

Velmi hezké se ukazují energie ve vztahové oblasti, kdy se budeme cítit velmi dobře a to ne jen s druhými lidmi, ale i sami v sobě. Inu předešlá dekáda vymezující naše hranice nám v tomto směru hodně pomohla. V práci by se mělo dařit, v obchodě též. Finančně je to velmi dobré, ale zase buďme nohama na zemi a mysleme na zadní vrátka. Ve zdraví pozor na ledviny. U žen též na prochladnutí ženských orgánů.

Hlídat si máme naivitu a vzdušné zámky, což nám daná euforie může způsobit. Není na škodu si tyto super energie užít, ale zase nezapomeňme se vrátit zpět na zem. Žijeme přeci jen tady na Zemi.

A radu na závěr nám dá PÁŽE HOLÍ, které nás nabádá abychom si šli dál za svým – nesešly z cesty a pokud se nám povede sejít zase se na ni zpět vrátit a jít dál. Moc dobře si uvědomuji jak je bolavé když něco končí, nebo když vás někdo zklame či podrazí, vím to moc dobře sama jsem to od září minulého roku zažilas manžele. Taky vím, že jsme kolikrát tak hodné že  jsem schopny dát lidem další a další šanci, ale odměna je pak to, že se daný stav časem zhorší a my pak brodíme v ještě větším bahně a už ani nemáme sílu se zvednout a jít dál. Proto nechme ukončit skončit to co už v našich životech nemá být a je jedno zda to je vztah práce či jen náš postoj který nám škodí. Prostě se neohlížejme za tím co bylo, poděkujme za zkušenost jak sobě, tak jim a jděme dála věřme, že to co nás čeká je je stokrát ne-li víckrát lepší než to z čeho odcházíme. A hlavně mějme se rádi takový / takové jací / jaké jsme.

S láskou a přáním krásných dní, pohody, klidu a lásky. Pokud budete potřebovat pomoct, kouknout se do karet ráda se vám podívám. Mé služby najdete ZDE.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA LEDEN 2023