CO NÁS ČEKÁ?,  Jaký nás čeká měsíc?

PŘEDPOVĚĎ NA LEDEN 2024

Krásný den moji drazí,

slíbila jsem opožděnou předpověď na LEDEN 2024, najdete viz. níže i dle znamení zvěrokruhu, jak si někteří z vás přáli. A já se jdu modlit, aby Vyšší síly a kartičky k nám všem byli milostivé a dali nám ty nejlepší energie, které potřebujeme ke spokojenému životu, ale i růstu.

Tak jdeme na to.

Na LEDEN 2024 nám padla kartička KOLO ŠTĚSTÍ.

Bude to trošku jako na houpačce. U této karty je důležitá naše mysl a psychika, protože vše – dobré i negativní myšlenky a emoce se nám projeví v plné parádě, nejlépe hned. Zase na druhou stranu to nebude tak hrozný měsíc, i když začátek někde mohl být krušný. To proto, abychom si uvědomili co opravdu ve svém životě chceme a nechceme. A tak budeme nuceni k chtěným i nechtěným změnám. Někdo změní práci, jiný partnera nebo pohled na život. nabídka je opravdu nepřeberná, jen si vybrat. 🙂

V pracovní oblasti jsou různé příležitosti, ne jen to že budeme moct pracovat na daných projektech, které máme rozjeté, ale máme zde i spoustu nápadů jak je vylepšit. Ti co jsou s prací nespokojeni budou koukat po jiné, hlavně na to jak si vydělat a zajistit určitý standart. Nedivím se vše se zdražuje a to nikoho nepotěší. Ale i tito lidé se mohou těšit na zajímavé nabídky přivýdělku popřípadě nabídku nové práce. Sice v jiném oboru, ale i tak. Zkusit se má všechno.

Hodně si hlídejme dopravní prostředky, karta KOLO ŠTĚSTÍ je spojena s auty, koly, autobus, prostě se vším co má kola, a zde bychom měli být opatrní, zbytečně se za volantem nevztekat a být pozorní. Pokud spěcháte někam, např. na autobus či vlak spěchejte pomalu.

V lednu bude hodně mrznout, užijeme si to cca až do půli února, tak že pozor na nohy a nepříjemné pády.

Což mě vede ke zdraví, kdy kolem úrazů všeho druhu, hlavně nohou, bychom si měli hlídat opakující se onemocnění, např rýmu, která chvilku dá pokoj a pak se zase vrátí.

Vyhněte se i hazardním hrám, vím, že to je pro někoho lákavé, hlavně ta vidina rychlého zbohatnutí, ale i zde to půjde nahoru dolu, tak aby jste nesplakali nad výdělkem, to samé se týká peněz, zde to bude taky bude takové ,, kostrbaté“, ale zase na druhou stranu, při troše skromnosti a zdravého rozumu i tohle zvládneme.

Málem jsem zapomněla na vztahy. Karta KOLO ŠTĚSTÍ nám přináší do života osudové vztahy, kdy můžeme potkat někoho zajímavého s kým si budeme rozumět. Ale i ve stávajících vztazích to bude ,, veselé“, protože zjistíme, že se na vše koukáme trošku jinak. Jak? To bude hodně záležet na vašem rozpoložení. Ale jak jsem psala výše, je třeba mýt veselou mysl a dobrou náladu.

Afirmace na tento měsíc: ,, Přitahuji úspěch. Mám štěstí!“

BERANÍ

KRÁL DISKŮ přinese Beranům dobré pracovní vyhlídky, úspěch v práci, ale i velmi pěkné finanční zajištění. Ve vztazích si akorát hlídejte trochu aroganci a tvrdohlavost a bude vše v pořádku. Trošku odpočinku též Beránkům neuškodí, nemusíte jet na plný plyn, je někdy třeba i odpočívat.

BÝCI

VIII.MEČŮ přináší Býkům sebekontrolu, to je sice krásná věc, ale někdy je dobré být sám sebou a ukázat své emoce. Hlavně ve vztahové oblasti vám projev citů pomůže.  V práci pozor na přetížení a přemíru pracovních povinností. Ono když je něčeho moc může to ve vás začít ,, bublat“ milý Býci a to by jste pak mohly bouchnout jak papiňák.

BLÍŽENCI 

V lednu přeje láska Blížencům, i oni si přijdou na své díky KRÁLOVNA POHÁRŮ. Jejich nitro bude plné citů, dá se říct, že budou vysloveně přetékat láskou a blažeností. Ale pozor aby se tento báječný stav nevrtl v pravý opak. Náladovost nebude tedy na místě, stejně jako přemíra euforie. Je dobré se uzemňovat, pak se vám bude dařit ve všech oblastech vašeho života.

 

RAK

VII. MEČŮ sice není moc pozitivní kartička, ale i tak má své kouzlo. Hlídejte si milý Raci, co kde a s kým domlouváte, ochráníte se tak před podvodníky všeho druhu, kteří by z vás mohli zbytečně vytáhnout peníze. A to by bylo nemilé. Ve vztazích sice bude trochu chladno, ale vše se během měsíce zase vyjasní a bude dobře. Práce bude přemíra, je třeba si udělat časový harmonogram, aby jste se z toho nezbláznili.

 

LEV

Karta VŮZ Bude Lvy nabádat k výkonu a pohybu. Můžete se též setkat se zajímavou nabídkou práce či na projektu. Ve vztazích budete trošku nestálí, jako by jste na místě nemohli chvilku posedět. A není divu táhne vás to tvořit, pracovat, plánovat, ale i tak není na škodu se na chvilku zastavit a být s těmi které máte rádi. Jinak pracovně a finančně by se vám mělo dařit.

PANNA

Karta X.POHÁRŮ přináší Pannám krásné chvíle v rodinném kruhu, kdy si můžete své milované užívat plnými doušky. V práci se vám bude velmi dařit. Finančně to je též velmi hezké. A co se týká vztahů, budete v sedmém nebi, protože rodina a vaši milovaní jsou tím co je pro vás nejdůležitější. Jen nezapomínejte na sebe a čas od času se věnujte i sobě.

VÁHY

Milé Váhy, dávejte pozor do čeho se komu pletete díky kartě III.MEČŮ by jste si zbytečně vykoledovali rodinné a přátelské pře. V lednu je pro vás dobré se spíše venovat sobě a najít harmonii v sobě samotných, než někde něco zalepovat. Odpočiňte si a radujte se z každého krásného okamžiku. V práci se vám bude dařit. Jen penízky si ohlídejte, jsou kulaté a rády se zatoulají do jiné kapsy.

ŠTÍR

Díky kartě III.HOLÍ se štíři obrátí ke starému zády a vykročí vstříc novým výzvám a možnostem. ve vztazích opatrně, ne každý vám chce ublížit, někdy je prostě dobré nechat věci dozrát. Pracovně a finančně se vám bude dařit. Budete mít hlavu plnou snů a velkolepých plánů, které během roku uskutečníte.

STŘELEC 

KRÁL DISKŮ přináší Střelcům krásné finanční i pracovní vyhlídky. Dařit by se vám mělo hlavně v těchto oblastech. Pozor ale na zbrklost. Ve vztazích to máte hezké, jen to nepokazit.  Čeká vás velmi krásný leden, užijte si jej plnými doušky.

KOZOROH

Karta X.DISKŮ spojí Kozorohy s rodinou a nejbližšími přáteli. je čas milý Kozoroži, se na chvilku zastavit a užívat si krásné chvíle s těmi které milujete. není kam pospíchat, v práci i po finanční stránce máte úspěch a spokojenost.

VODNÁŘ

Vodnáři se díky kartě RYTÍŘ POHÁRŮ pohrouží do oblasti citů a lásky, právě v této oblasti se jim bude v lednu nejvíce dařit. Mohou tak dát do pořádku pošramocené vztahy či někoho nového potkat. V práci i po finanční stránce to mají velmi hezké a mělo by se jim dařit.

RYBY

III.DISKŮ přináší Rybičkám spolupráci díky které budou mít úspěch jak v pracovní tak i vztahové oblastí. Což jim zajistí harmonii na všech rovinách života. dařit by se vám mělo vrchovatě drahé Rybičky, tak si to užijte.

Přeji vám moji drazí krásné dny, hodně lásky, spokojenosti a pohody. A pokud přeci jen něco zaskřípe můžete se zeptat kartiček co s tím a jak dál. Ráda se vám podívám.

S láskou

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA LEDEN 2024