Jaký nás čeká měsíc?,  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA LISTOPAD 2023

Listopad je měsíc, kdy se všichni připravujeme na Vánoce a přemýšlíme o tom, co bychom mohli udělat jinak. Tento měsíc je také skvělým časem na reflexi, introspekci a přemýšlení o tom, co je pro nás důležité, a na kterých oblastech života bychom měli pracovat. Listopad je také skvělým časem, kdy můžeme ukončit věci, které nám neslouží, a připravit se na nové věci a situace v našem životě.

Listopad 2023 je ideálním časem na odhalení a poznání sama sebe. Můžeme se zaměřit na to, co je pro nás skutečně důležité, co nás baví a naplňuje, a co je pro nás nejlepší. Můžeme si uvědomit, co nám přináší štěstí a radost a co nás omezuje. Můžeme se zamyslet nad naším způsobem myšlení, našimi cíli a našimi hodnotami. Můžeme se zaměřit na své emoce a uvědomit si, jak ovlivňují naše rozhodnutí. Můžeme se také zaměřit na naše zdraví, duchovní zdraví a psychickou pohodu.

Vzhledem k postavení planet je listopad 2023 skvělou příležitostí, jak se věnovat sebe-lásce a sebe-úctě a jak si uvědomit, že nejdůležitější osobou v našem životě jsme my sami. Tento měsíc nám dává možnost uznat, že člověk může mít svou silnou stránku a zároveň být slabým, a že je v pořádku na sebe nahlížet s láskou a porozuměním. Můžeme si uvědomit, že naše touhy, pocity a myšlenky jsou v pořádku a že je v pořádku je vyjádřit. Můžeme si uvědomit, že je důležité být trpěliví a že je možné dosáhnout svých cílů pomalu, ale jistě.

Měsíc listopad 2023 přináší neskutečné možnosti a poznání sama sebe. Je to skvělá příležitost, jak pracovat na sobě, na svých cílech a na svém životě. Je to čas, kdy můžeme ukončit věci, které nám neslouží a připravit se na nové věci a situace v našem životě. Je to čas, kdy můžeme otevřít srdce, ocenit svou hodnotu a uvědomit si, že jsme dokonalí, jací jsme. Je to čas, kdy můžeme prohloubit vztahy s lidmi, které máme rádi, a uvědomit si, že jsme součástí většího celku. Je to čas, kdy můžeme najít odvahu odpustit si a uvědomit si, že máme právo na štěstí. Je to čas, kdy můžeme otevřít srdce a přijmout sebe sama.

Listopad 2023 je také skvělou příležitostí, jak prohloubit vztahy s lidmi, které máme rádi. Můžeme se zaměřit na vzájemnou podporu, pochopení a úctu. Můžeme se podívat na naše přátelství a rodinu a uvědomit si, že jsme součástí většího celku. Můžeme se podívat na své okolí a uvědomit si, že naše životy jsou propojeny a že všechno, co děláme, ovlivňuje ostatní.

Takže v listopadu si dejte čas, abyste se soustředili na sebe a na svůj život, a vychutnejte si všechny nádherné možnosti, které tento měsíc přináší. Je to skvělá příležitost pro osobní růst, poznání sama sebe a prohloubení vztahů s lidmi, které máte rádi.

Pojďme se podívat, co nám radí kartičky na dané dekády v tomto měsíci. Můžeme se inspirovat nápady a radami, které nám tarotové karty nabízejí. Vytvářejí nám obraz o tom, co se děje, a někdy nám dokonce nabízejí nápady, jak se lépe vyrovnat s problémy a situacemi, které jsou součástí našeho života.

1. – 10.11.2023

V první dekádě měsíce listopadu se můžeme těšit z energií karty IX. DISKŮ. Tato karta přináší silnou energii, která může pomoci při překonávání překážek a oživení naší kreativity. Kromě toho, že může vyvolat pozitivní  změny, jelikož karta IX. DISKŮ  také přináší štěstí a úspěch  v pracovní a materiální oblasti. Karta IX. DISKŮ také podporuje naši schopnost dělat rozhodnutí a učit se z minulých zkušeností. Můžeme využít moudrost a sílu, kterou nám karta přináší, abychom dosáhli úspěchu v oblasti financí, podnikání, práce nebo kariéry. Karta IX. DISKŮ také symbolizuje zodpovědnost za naše činy. Je třeba, abychom věděli, že jsme za své činy odpovědní a že je třeba udělat vše, co je v naší moci, abychom dosáhli našich cílů. Pokud se chceme dostat na vyšší úroveň, musíme být ochotni se učit novým dovednostem a postupům. Karta IX. DISKŮ nás také nabádá, abychom se naučili vyrovnat se se situacemi, které jsou pro nás neznámé nebo obtížné. Musíme se učit dělat rozhodnutí, která jsou ve prospěch naší budoucnosti. Máme-li odvahu, abychom se zabývali svými obavy a strachy, můžeme dosáhnout skutečného úspěchu. Využijme energie karty IX. DISKŮ v první dekádě měsíce listopadu a zapojme se do našich vlastních projektů s odhodláním a můžeme dosáhnout úspěchu. Když budeme mít odvahu se učit novým dovednostem a postupům, můžeme dosáhnout našich cílů a dosáhnout většího úspěchu. Využijme energií karty IX. DISKŮ a pozvěte ji do svého života. Umožní nám to dosáhnout našich cílů a dosáhnout naší skutečné podstaty. Je to karta štěstí, úspěchu a transformace. Když se jí budeme držet, budeme dosahovat skutečného úspěchu a spokojenosti v životě.

11.11. – 20.11.2023

Druhá dekáda měsíce listopadu se ponese v duchu energií karty ESO POHÁRŮ. V dnešní době se všichni pohybujeme ve velmi vzrušujícím čase – době, která je plná změn a nových možností. Nyní se nacházíme v druhé dekádě měsíce listopadu, která bude přinášet podporu energie karty ESO POHÁRŮ. Je to energie, která nám pomůže dostat se blíže k cílům, které jsme si pro sebe stanovili. Pokud se chcete nechat unášet tímto energetickým vlnobitím, měli byste se naučit, jakým způsobem se můžete energie karty ESO POHÁRŮ zúročit ve svém životě. Prvním krokem je pochopení, jakým způsobem můžete tuto energii využít. Karta ESO POHÁRŮ je energie, která nám pomáhá rozvinout naše emoce a naši schopnost empatie. Když budeme reagovat na situace z pohledu srdce, můžeme objevit způsob, jakým můžeme vypořádat se s věcmi, které se nám v životě dějí, a zároveň se nechat unášet proudem osudu. Dalším krokem k tomu, abyste se mohli ponořit do energie karty ESO POHÁRŮ, je naučit se naslouchat intuici. Intuice nám poskytuje vnitřní poznání a pomůže nám vybírat správné řešení, které nám pomůže dosáhnout našich cílů. Intuice nám také pomáhá pochopit, jakým způsobem můžeme efektivně používat energii karty ESO POHÁRŮ a jak můžeme využít její sílu, abychom dosáhli toho, co chceme. Kromě toho byste měli také naučit se přijímat a akceptovat energii karty ESO POHÁRŮ což je energie, která nám pomáhá uvědomit si naše vnitřní síly a zároveň nám pomáhá přijímat naši realitu. Když budeme otevřeni k této energii, můžeme se naučit, jak rozvíjet naše vnitřní silné stránky a uvědomit si, jaké možnosti se nám nabízejí. Nakonec byste se měli naučit, jak efektivně využívat energii karty ESO POHÁRŮ, abyste mohli dosáhnout svých cílů. Můžete se obrátit na svého anděla strážného nebo svého duševního průvodce, aby vám pomohli objevit, jaké konkrétní kroky můžete udělat, abyste dosáhli svých cílů. Můžete také začít meditovat a vizualizovat si své cíle, abyste mohli efektivně využívat energii karty ESO POHÁRŮ ke svému prospěchu. Energie karty ESO POHÁRŮ je velmi silná a má mnoho možností využití. V druhé dekádě měsíce listopadu se můžete nechat unášet silou této energie a objevit, jakým způsobem můžete využít její sílu, abyste dosáhli spokojenosti ve svém životě.

V druhé dekádě měsíce listopadu nás čeká NOV VE ŠTÍRU, který nastane 13.11.2023 v 10:27. Tento znamení je pro nás velmi důležité, protože s ním se otevírá brána k energiím, které nám mohou pomoci dosáhnout našich cílů, ať už se jedná o lásku, úspěch nebo štěstí. NOV VE ŠTÍRU přináší energii odvahy a vytrvalosti, které nám umožní dokončit naše sny. Je to čas, kdy jsme schopni dosáhnout vyššího vědomí a uzdravit naše staré rány. Je to také čas, kdy se můžeme věnovat očistné magii, která nám umožní očistit naše mysli, těla a duše. Pokud se rozhodneme pro očistnou magii, je to skvělá příležitost udělat něco pro sebe a otevřít se novým energiím. Můžeme použít různé techniky a postupy k očištění a uzdravení našich duší. Mezi tyto techniky patří meditace, modlitby, rituály, bylinky, magické oleje, bílé světlo a další. Také můžeme využít energie NOV VE ŠTÍRU k obrácení situace ve vlastní prospěch. Pokud se cítíme být v jakékoliv situaci uvězněni, můžeme tento čas využít k obrácení situace naším prospěchem. Můžeme se postavit situaci a proměnit ji ve svůj prospěch. Tento čas můžeme také využít k zaměření se na naše cíle a sny. Můžeme si uvědomit, co opravdu chceme, a připravit se na to, abychom dosáhli toho, co chceme. NOV VE ŠTÍRU je výjimečný čas, který nám může pomoci dosáhnout našich cílů a snů. Je to čas, kdy můžeme využít očistnou magii, abychom se uzdravili a obrátili situace ve svůj prospěch. Je to čas, kdy můžeme využít moc energie NOV VE ŠTÍRU, abychom dosáhli toho, co chceme. Využijme tento čas k naplnění našich snů. ( Více rozeberu NOV VE ŠTÍRU v novém článku, který pro vás chystám. )

21. – 30.11.2023

Třetí dekáda měsíce listopadu je období, v němž se můžete cítit jako vyvolení. Tento čas je poznamenán silou a mocí karty CÍSAŘOVNA. Karta  CÍSAŘOVNA je vůdcem, který představuje vnitřní sílu, sebeúctu a schopnosti vytvářet vlastní životní cestu. Karta  CÍSAŘOVNA je jedna z nejdůležitějších karet tarotu, protože symbolizuje vnitřní sílu nutnou k tomu, abychom se mohli stát svými vlastními vůdci. Ať už se chystáte na novou cestu, nebo se snažíte změnit svůj život, energie karty CÍSAŘOVNA vám může pomoci. Karta  CÍSAŘOVNA je také symbolem autority a moci. Je to člověk, který se svobodně rozhoduje o své budoucnosti a je schopen vést druhé. Tato energie může být prospěšná pro všechny, kdo právě začínají iniciovat nový projekt nebo se snaží dosáhnout svých cílů. Karta  CÍSAŘOVNA také symbolizuje vnitřní sílu potřebnou k tomu, abychom se mohli postavit svému osudu a vytvářet svou vlastní cestu. Když se dostanete do situace, ve které se cítíte bezmocní, může vám energie karty CÍSAŘOVNA pomoci překonat překážky a dosáhnout svých cílů. Karta  CÍSAŘOVNA je také symbolem schopnosti učit se z chyb. Když se setkáte s překážkou, je důležité nejenom ji překonat, ale také z ní vyvodit důsledky a naučit se z ní. Energie karty CÍSAŘOVNA vám může pomoci nalézt vnitřní sílu, abyste mohli vybudovat zdravou rutinu a nastavit si nové priority. Pokud se cítíte bezmocní, nebo se snažíte dosáhnout svých cílů, energie karty CÍSAŘOVNA vám může pomoci. Tuto dekádu se zaměřte na sebe a vydejte se na svou vlastní cestu. Zkuste si vzít čas na to, abyste se naučili z vašich chyb a vybudovali si silnou základnu pro svou budoucnost. Využijte energii karty CÍSAŘOVNA  k tomu, abyste se stali svými vlastními vůdci.

Třetí dekádu listopadu 2023 ovlivní  ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH, který nastane 27.11.2023 v 10:16. Tato astrologická událost přináší s sebou velkou sílu, kterou můžeme využít k získání pozitivních výsledků. Úplněk je konkrétním okamžikem, kdy Měsíc, Slunce a Země jsou ve stejné nebo velmi blízké vzdálenosti od sebe. To činí tuto událost unikátní a silnou. V období ÚPLŇKU V BLÍŽENCÍCH je možné čarovat na všechno pozitivní, co nás napadne. Můžete si přát lásku, peníze, úspěch a spokojenost v životě. Jelikož je tento ÚPLNĚK ve znamení BLÍŽENCŮ, je spojen s myšlením a komunikací, je to dobrý čas na to, abyste si ujasnili, co od života očekáváte a jakým způsobem toho můžete dosáhnout. V období ÚPLŇKU V BLÍŽENCÍCH se také často zvyšuje množství energie, kterou máte k dispozici. To znamená, že můžete pracovat více a lépe. Pokud se vám nedaří dosáhnout svých cílů, můžete si během tohoto období uvědomovat, co je potřeba změnit, abyste dosáhli svých cílů. V období ÚPLŇKU V BLÍŽENCÍCH je také důležité uvědomit si sílu, kterou v sobě máte. Tato síla vám může pomoci dosáhnout všeho, co si přejete. Nemusíte se obávat nástrah, které na vás číhají. Když se soustředíte na své cíle, můžete je dosáhnout. V období ÚPLŇKU V BLÍŽENCÍCH můžete také využít sílu svého vnitřního hlasu. Je to jedna z nejsilnějších sil, které máme. Je důležité si naslouchat a přijímat svůj vnitřní hlas, který vám pomůže řídit se správným směrem. Úplněk v Blížencích je skvělou příležitostí pro to, abyste se věnovali svým cílům a přáním. Využijte sílu, kterou tento Úplněk přináší, a vytvořte si lepší a šťastnější budoucnost. ( Podrobnější astrologický rozbor na ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH najdete v novém článku, která pro vás připravuji.)

Listopad 2023 nám přináší mnoho pozitivní energie a nádherné kartičky. Užívejme si těchto chvil, protože víme, že se jednou vše změní. Chci vám všem přát hodně lásky, spokojenosti, ale i odvahy, modrosti a pochopení daných událostí. Díky těmto vlastnostem se můžeme posunout dál a získat úžasnou perspektivu na život. Pokud se vám zdá, že jsou situace obtížné a nevíte si s nimi rady, nezoufejte. Jsem tu pro vás a ráda se do kartiček podívám, abych vám pomohla najít řešení i cestu k vašemu cíli. Kartičky nám mohou poskytnout úžasnou inspiraci a pomoci nám prožít tento krásný měsíc naplno.

S láskou

Blanka  Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA LISTOPAD 2023