Jaký nás čeká měsíc?

PŘEDPOVĚĎ NA MĚSÍC LISTOPAD 2022

Krásné a spokojené dny vám všem,

předpověď na měsíc LISTOPAD 2022 není procházka rájem, bude to spíš trochu těžší, dá se říct, že LISTOPAD je nejtěžším měsícem tohoto roku, ale posuďte sami, zda to vše zvládneme. Myslím, že ano, jelikož to co nás nezabije nás jen posílí. A my jsme po tom všem co jsme zažili silní dost. 🙂 Dost bylo povídání vrhneme se na PŘEDPOVĚĎ NA LISTOPAD 2022.

První polovina LISTOPADU je velmi zajímavá, jelikož je hodně ovlivněna posledním ČÁSTEČNÝM ZATMĚNÍM SLUNCE V NOVU VE ŠTÍRU, více v článku ZDE, a zároveň přicházejícím UPLNÝM ZATMĚNÍM MĚSÍCE V ÚPLŇKU V BÝKU, článek najdete kolem 8.11.2022 ZDE, tak že se ani nedivím že nám padla karta VĚŽ, která přináší konec starého, změnu hodnost, životního stylu, ale i různé katastrofy apod. Jako by celý systém ,, padl na držku“ a my se na to koukáme v přímém přenosu.

To že lidé od posledního NOVOLUNÍ jsou jak praštění, vzteklí, nervózní a nedá se s nimi vyjít, říkat nemusím prožíváte to sami. Je to dáno tím, že tyto ,, změny“ jsou jak vně nás, tak i na povrchu. Hodně lidí cítí takový vnitřní chaos a nevědí si s ním rady, navíc vše posiluje strach, který šíří media ve velkém.  ÚPLNÉ ZATMĚNÍ MĚSÍCE  při nadcházejícím  ÚPLŇKU, nám to neulehčí, tak že ti co jsou a budou do této doby v klidu, taky pocítí určitý neklid, jelikož tento úplněk půjde hodně po emocích.

V následujících 14 dnech se trochu zvýší kriminalita, můžeme se setkat s davovou psychózou ( např. ušlapání 8 lidí na diskotéce ve Slušovicích ), ale máme tu více autonehod, protože lidé budou mít problémy se soustředit.

Ve vztazích to taky nebude žádná hitparáda, jak budou lidé nevrlí, klidně může dojít k hádkám a někde i drobnému násilí, kdy jednomu ,, bouchnou saze“ a prostě tomu druhému jednu vlepí ( v lepším případě jen to ).

V finanční oblasti se mi ukazuje přehodnocení postoje k této oblasti, lidé budou více šetřit a hledat možnosti jak neplatit ty šílený dardy za energie. Trochu tuto otázku právě přinese vyúčtování energií, které teď chodí a spolu s ním i zlodějské nastavení záloh ( samozřejmě umělé ). Tak že pokud to půjde postarejte se i o tuto oblast, aby to pro vás nebylo likvidní. Zima už pomalu začne, tak ať zbytečně nemrznete.

Co se týká práce, některé firmy, to ,, zabalí“, ale nebude jich moc, naštěstí, ti moudří a prozíraví si hodně věcí zařídili už v létě, tak že zde se dá říct, že to zvládnou.

Zdravotně si hlídejme prochladnutí a nemoci horních a dolních cest dýchacích, ale i cesty urologické, dámy navíc pohlavní orgány – ukazují se mi záněty.

Celý ten začátek vypadá jako jedna velká katastrofa, ale zase nebude tak zle, máme tu kartu ESO POHÁRŮ, které nám přináší pomoc z hůry, tak že ti co se opravdu soustředí na sebe a včas – v létě, se nějak zajistili to budou mít docela v pohodě. J jak bude ,, padat systém“ ( což pochybuji, že to hned teď, ale vidím to spíše na měsíce, ne-li na léta, protože se ti paraziti draží jak klíšťata ), tak se zase bude rodit nové. Tak jako klasický porod člověka není jednoduchý a bezbolestný, tak to bude i zde. Ale i to zvládneme, stačí být v klidu a věřit v sebe a ne v systém, ti odvážnější mohou věřit Vyšším silám, které pozorují tuto šarádu, však ji taky sami rozehráli, na náš popud.

Od druhé půlky LISTOPADU, konkrétně od 16.11.2022 se jak hvězdy, tak i energie otáčí a nastupuje nám karta SLUNCE. Jinak řečeno po tmě přichází světlo a to doslova. Že by se náš Český Hobitín vzpamatoval a začal jednat? Uvidíme, hodně to je o lidech a o tom, zda ty ,, šašky ve vládně“ ještě snesou, ale o tom jsem psát nechtěla. Tomuto tématu se od jisté doby raději vyhýbám, nějak jsem na něj zahořkla.

Díky energiím karty SLUNCE se vše začne otáčet, pomalu se rodí ,, nový svět“ a hodně bude záležet na nás zda si to zase nepo….

V každém případě psychika i nálada jedinců půjde nahoru, v některých případech jde až o euforii. Dojde k uklidnění a najdou se různá řešení na daná témata, což je sice pět minut po dvanácté, ale díky Bohu za to.

Zdravotní stav by měl být lepší, tedy měli bychom se cítit lépe. To potěší, hlavně když přijde příval energie a chuti něco tvořit.

V finanční oblasti to bude v této polovině LISTOPADU o něco lepší, pracovně též.

Ve vztazích by mělo dojít k uklidnění napětí. Je pravda, že tam kde to mělo skončit to prostě skončí s tím nic nenaděláme. Tak že si utřeme slzičky a půjdeme o dům dál, však on nám život do cesty přivede někoho jiného. Tak to prostě na tomhle světě chodí.

Dá se říct, že ta druhá půlka LISTOPADU bude více pohodová a klidná. Což je dobře. Přeji vám hodně sil, pohody, vnitřního klidu a i když se to bude trošku sr…, tak i radost a úsměv na líci.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA MĚSÍC LISTOPAD 2022