Co přinese úplněk?,  Jaký nás čeká měsíc?,  Nezařazené,  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA MĚSÍC SRPEN 2023 A ÚPLNĚK VE VODNÁŘI 1.8.2023

Krásné letní dny vám všem,

už jsme v půlce prázdnin a hned první den v srpnu tj. 1.8.2023 ve 20:31 nás potěší  léčivý super ÚPLNĚK VE VODNÁŘI. Super úplněk proto, že Měsíc bude nejblíž k Zemi a s touto raritkou se setkáme v srpnu ještě jednou a to 31.8.2023 ve 3:35 a to v podobě ÚPLŇU V RYBÁCH. Dva úplňky v jednom měsíci jsou spojeny hlavně s čištěním a to jak těla, tak mysli, ale i našeho života. Už teď na konci července někteří z nás cítí sílu VODNÁŠSKÉHO ÚPLŇKU  a dívají se zpětně na svá rozhodnutí, ale i na to co ve svém životě nechceme, kam se ubíráme a co vlastně budeme dělat dál.

V době ÚPLŇKU VE VODNÁŘI se nám budou hlavou honit různé myšlenky, někdy budeme mít pocit, že máme hlavu zahlcenou k prasknutí, ale nepůjde jen o myšlenky ale i emoce, které se v nás budou tyto myšlenky vzdouvat. Tak pozor na to co si myslíme a čemu dáváme energii, protože si právě tímto začnete realizovat situace a prožitky po kterých toužíte nebo kterých se bojíte. Následujících čtrnáct dní se to v nás trochu bude mlít, ale to zvládneme.  Kdo můžete věnujte se odpočinku, meditacím, pohodě a klidu. Není na škodu si někam zajet, ,, zapařit“ si a trochu si užít život. Není též na škodu si dopřát nějakou tu očistu, detox, a to jak těla, tak mysli. Přeci jen hormonální systém a štítná žláza budou trošku napjatí, tak je trochu podpořte. Např. MACOU, která posiluje nervový systém a činnost mozku, popřípadě extraktem MACAJUGA, která dělá dobře jak štítný žláze tak i nervům. Bude to energeticky hodně silný měsíc a není na škodu se prostě posílit, aby vše bylo v pohodě a v klidu, hlavně tedy my abychom byli v té pohodičce. Tak se pojďme podívat co nás v měsíci srpnu čeká, zda pohoda nebo starosti. 🙂

PRVNÍCH DESET DNÍ měsíce srpna nám trošku oživí karta MÍRNOST. Dá se říct, že i tato kartička se nese v módu ÚPLŇKU VE VODNÁŘI. Využijme tyto energie k plánování a přípravě našich plánů. Co bylo nechme být, jen se z toho poučme, vezměme si pro sebe to dobré z dané situace a použijme to v našich plánech abychom se vyvarovali dalších chyb a opakování problémů. Naopak využijme úplňlové energie a energie karty MÍRNOST k dokonalému naplánování a načasování daných témat.

Jinak to bude docela pohodové období, kdy se nic tak zvláštní neděje, spíše se odpočívá, přemýšlí, plánuje, ale nic se nerealizuje a spíše se odsouvá na druhou kolej na příhodnější čas. Zdravotně si hlídejme nervový systém, látkovou výměnu a krev.  Ve vztazích se nic zvláštní dít nebude, měla by zde být harmonie a klid. Tedy pokud nežijete nebo nejste v přítomnosti ,, chronického prudiče“ to se pak nas… i svatý a je po harmonii. Tak se těmto lidem spíše vyhněte, aby tu vaši harmonii nějak neovlivňovali negativním směrem. Finančně je zde stabilita, ale i tak si penízky hlídejte, kdo ví co bude později. A pracovně se to dá nazvat ,, maňána, maňána“, nikdo se moc nepředře, nikam se nebude pospíchat – hlavně ne do práce, ta nebude priorita.

DRUHOU DEKÁDU měsíce srpna ovlivní energie karty HVĚZDA. I toto období bude docela v klidu. Jen pozor na chladnější rána, aby jste neprochladli a neměli pak záněty ledvin a močového měchýře. To se pak blbě hojí. Ve vztazích by měla být pohoda, harmonie a klid. Finančně i pracovně by se nám mělo dařit, což je paráda. Ale po pravdě nečekejte, že by jste se v práci přetrhli, spíš naopak nikomu se moc dělat nebude chtít,  bude touha po zábavě, odpočinku a klidu.

Trošku nám tyto dny ,, osladí“ NOV VE LVU, kdy budeme řešit vztahové záležitosti a to jak z minulosti, tak i ty současné. Ono není na škodu si ve vztahu vyjasnit co chci a co nechci, aspoň ten druhý ví na čem je a potažmo vy také. A co se týká vztahů minulých, je třeba se zahojit z ,, bebíček“ pochopit a pustit to k vodě. Co taky jiné s tím.

TŘETÍ DEKÁDĚ vládne karta SPRAVEDLNOST. Tak je jasné, co nás čeká: ,, Jak jsme zaseli, tak sklidíme“, ale nebude to zase taková hrůza, jak to vypadá. Bát by se měli lidé falešní, neupřímní, nepřející, protože to co vysílají se jim v plné parádě vrátí. Proto buďme sami k sobě a ke svému okolí upřímní a nebojme se být sami sebou. V tomto období bude třeba hlídat ledviny, pokud jste celé prázdniny a léto ,, prokalili“ moc jste nedbali na zdravou stravu, dostatek tekutin a odpočinku, mohou být vaše ledviny oslabené a spolu s tím budete mít i málo energie. Jako by někdo vyždímal citrón. Navíc tento stav po psychické stránce umocní ÚPLNĚK V RYBÁCH, který nastane 31.8.2023 a kdy se mám kruh čištění a pochopení uzavře.

Jinak celkově je jasné, že když vládne karta SPRAVEDLNOST, dostaneme co jsme si zaseli, tak, že pokud se někdo flákal, ať se nediví, že nemá práci a peníze. Pokud byl někdo ve vztazích jak slon v porcelánu se nebude divit tomu, že mu to dá okolí vyžrat i s úrokem. Tak to prostě je. Zase to má i svá pozitiva, tak kde vládne mír, klid, harmonie a pracovitost se můžeme těšit z plodů své práce v podobě penízků a pracovního uznání. No ve vztazích z úcty a lásky sv=ho okolí.

JJ svůj život máme ve svých rukách, ve sv= mysli a ve svých pocitech a já vám přeji aby byl co nejkrásnější. Pokud něco skřípe není problém si popovídat se mnou a s kartičkami, kde se podíváme co s tím a jak z daného problému ven.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA MĚSÍC SRPEN 2023 A ÚPLNĚK VE VODNÁŘI 1.8.2023