Jaký nás čeká měsíc?,  Nezařazené,  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA PROSINEC 2022

Krásné a spokojen dny vám všem,

konečně se tento náročný rok blíží do finále a my děláme ,, inventuru“ toho co jsem stihli, zažili, léčíme i své bolístky, které díky posledním hvězdným konstelacím lezou na povrch a my jsme nuceni se s nimi poprat. Doba Adventu těmto věcem přeje a my tak můžeme získat nadhled a pochopení nad událostmi, které nás nějakým způsobem zasáhli. Pojďme se tedy podívat jaké energie nám budou v prosinci přát.

Prvním deseti dnům měsíce prosince vládne karta RYTÍŘ HOLÍ, který nám dá sílu do nových začátků, svým způsobem nás ,, dokope“ okolnostmi už pustit to co nefunguje a jít dál. Jsou to trochu živelné ohnivé energie, proto je budeme muset trochu krotit, aby jsme nebyli jako slon v porcelánu a pod návalem emocí jsem nezničili vše kolem sebe. Pokud tuto energii nasměrujeme správným směrem, např. k vydělávání peněz, stěhování, realizaci snů či k jiným věcem které nás těší a u kterých tvoříme, bohatě se nám to vyplatí, jelikož podpoříme to co nám dává smysl a to poroste. Celkově toto období bude docela rychlé uteče jak voda. Ve vztazích může dojít ke zbrklým rozhodnutím, to samé se týká práce, kdy budeme jedním šmahem ukončovat a hned i vyrazíme v před. V takovém případě je dobré mít nějaký plán, např. novou práci. Ještě se vrátím ke vztahům, zde to může být zajímavé, jelikož může dojít k nepříjemné výměně názorů, ale i k podání žádostí o rozvod, ukončování  vztahů a potažmo k řešení následujících záležitostí , jako jsou třeba finance nebo hledání nového bydlení. V finanční oblasti mohou tyto energie ovlivnit tok a přísun hojnosti, proto je dobré dávat energii tím směrem kde chceme, aby se nám dařilo. Je dobré se nevracet k tomu od čeho jsme se rozhodli odejít, bralo by nám to sílu a potřebnou energii. Jinak řečeno pokud tyto energie využijeme dobře, posílí to naše štěstí, hojnost a spokojený  život.

V druhé dekádě měsíce prosince máme kartičku ESO POHÁRŮ, což jsou úžasné energie. Dá se říct požehnání z Nebes, je to jako když vás zalije proud světla a lásky. A právě tyto energie přinesou zahojení bolestí, dají i sílu jít dál, hlavně u těch co v poslední době procházeli těžším obdobím. A nám ostatním přinese kartička ESO POHÁRŮ, dobré mezilidské i pracovní vztahy, finanční zajištění a hojnost, radost z života, chuť si užívat plnými doušky situace a lidi, které máme rádi, též je zde posílení zdraví. I v tomto směru je dobré využít tyto Božské energie na maximum a uvědomit si, že strach nás jen brzdí, zatím co odvaha a víra nás posouvají v před. Bude to velmi krásný čas a já vám přeji, aby jste si jej užili plnými doušky.

Posledních deset dní v roce a též měsíce prosince ovlivní energie karty VŮZ, která přinese jak zamyšlení nad tím co chceme a spolu s ním i novoroční předsevzetí, taky se nám trošku zrychlí čas, tak že budeme mít pocit, že lítáme jako myšky v kolečku. V této době bude dobré se zastavit, zamyslet se nad tím co chceme od života, jak chceme žít, co bychom chtěli v příštím roce zvládnout a hezky si to vše naplánovat, vizualizovat a samozřejmě to ,, nakrmit“ energií. Někdy vizualizaci pomáhá, když si to napíšeme nebo nakreslíme, např. domeček. Ti co nestihli na Vánoce vše včas nachystat, to budou mít sice trochu chaotické, ale kartička VŮZ vám pomůže to zvládnout. Je pravda, že se u toho trochu zapotíme, ale dopadne to dobře.  Pro ostatní by celkově tyto dny by měli být příjemné plné pohody a radosti. Finančně by se mělo dařit, pracovně též, i když ohledně práce to bude teď trochu volnější protože všichni mají v tuto dobu myšlenky někde jinde.

Kartička MÁG nám radí jak toto období využít co nejvíc v náš prospěch. Jasně říká: ,, Co je nahoře, je i dole. Co je uvnitř, je i vně. „ Je to jednoduché, čím víc lásky a spokojenosti budeme mít v sobě tím víc se nám tento pocit odrazí v životě. Neříkám, že to je jednoduché myslet na radostné věci a malovat si skvělou budoucnost, když máme starosti, ale při troše trochu dobré vůle to jde. Stačí si na sebe udělat trochu času, zameditovat nad tím a uvidíte že bude lépe. Jsou prostě někdy věci se kterými nemůžeme hnout, např rozhodnutí druhé osoby, rostoucí ceny apod. Ale můžeme ovlivnit to jak se cítíme a to je to co nám může udělat z života ráj.

Přeji vám krásné dny hodně pohody, radosti a lásky.

Blanka Magicstar

 

 

 

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA PROSINEC 2022