Jaký nás čeká měsíc?,  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA PROSINEC 2023

Krásný a spokojený prosinec vám všem,

vím jdu s předpovědí trošku později a není divu valí se to na mě ze všech stran. A to má být prosinec klidný měsíc, kdy si máme zameditovat a podívat se zpět co jsme vše dokázali, nedokázali a hlavně odpočívat a připravovat se na Vánoce. V mém případě je to jeden velký chaos, ale doufám, že u vás je mnohem pohodlněji a příjemněji.

Dnes vezmu PŘEDPOVĚĎ NA PROSINEC 2023 podle kartiček, snad se na mě tentokrát nebudete zlobit, když místo mé milované Astrologie sáhnu po stejně milovaném Tarotu a kouknu se co nás zbývající období měsíce prosince čeká.

Celkově měsíci prosinci vládne karta CÍSAŘOVNA.

Vztahy by měli být harmonické a celkově situace v této oblasti by se měla během měsíce uklidňovat a dávat dohromady. Dokonce někteří z nás vezmou na milost bytosti, které se dotkli jejich ega, což může být znakem velké duchovní vyspělosti. Inu srdeční centrum bude mít v prosinci prééé. A my zažijeme naši podvědomou snahu dát do harmonie naše životy, aby aspoň poslední měsíc v roce byl příjemný a v plné spokojenosti. Ale práce  budeme mít až nad hlavu, hlavně hospodyňky se budou snažit vytvořit krásné prostředí domova, a po pravdě chuť tvořit a zvelebovat bychom měli pocítit nějakým způsobem všichni. Tak že nebude divu když ruku k dílu přidají i jedinci, kteří léta před tím nic nedělali a jen se vezli s druhými. Jako by do nás vstoupila nová síla a energie. I finanční oblast bude trošku veselejší, sice u většiny lidí to nebude na hodně drahé dárky, které budou pod stromečkem přetékat, ale i tak toho bude vrchovatě. A co mohu doporučit, energie karty CÍSAŘOVNA nabádá k tomu, abychom si i něco málo uložili pro ,,strýčka Příhodu“. Peněz by tedy mělo být dost, stejně jako práce. Ona celkově otevřená srdeční čakra umí odblokovat kdejaký blok i ten karmický a to ve všech oblastech života. Tak toho využijme.

Ale abychom nebyli jen v pozitivu a sociálních jistotách máme zde i nějaká ta negativa. Hlídejme si marnivost, ta by totiž mohla pošramotit jak naše finance, tak i naše vztahy. Hlavně ženy tímto neduhem trpí a jak se dostanou k penězům utrácí jak šílené jen aby měli to a to. Též majetnictví, panovačnost a emociální manipulace není na místě a pokud má někdo tyto sklony, tak by si je měl ohlídat a zjistit odkud vítr vane. A hlavně co s tím? V tomto směru nám hodně pomůže NOV VE STŘELCI, ale i ÚPLNĚK V RAKU. kdy budeme chtě nechtě nuceni se podívat na věci, které jsme měli pochopit, zpracovat, ale i změnit. Od toho taky rok 2023 byl a po pravdě pokud si potáhneme do roku 2024 zbytek těchto zátěží moc dobře se nám nepovede a lekce budou o to horší. Někdo prostě přes tu ,, čuňu“ musí dostat pořádně, když si nedá říct. A věřte, že to nebude nic příjemné. Tak na sobě pracujme, až se z nás bude kouřit. Výhoda je, že nám v tom hodně pomůže retrográdní Merkur, ale i aktivní Mars, kterého bude trochu krotit Saturn, abychom zase nebyli zbytečně moc akční a drželi se nějakých morálních zásad.

Ale ke kartám.

Zdravotně se mi zde ukazují hodně virózy, ale to je v tomto období běžné, nic nového. i tak karta CÍSAŘOVNA  a daný rozklad k ní, nabádá abychom posilovali imunitu. Ne jen pro tento měsíc, ale únor a konec ledna by měli být v tomto směru hodně nepříjemné, tak že posilujte imunitu co to dá. nezapomeňte, že prosinec je zimní měsíc a chce to potraviny které zahřívají, např. badyán, skořice apod. Též pozor na deprese a jedovatost z nich plynoucí. Ano, jedni si Advent užívají naplno, ale jiní mohou padat do depresí, nechuti, letargie a pocitu zmaru. Na to je léků mnoho – přátelé, činnost která nám dělá radost, vděk za vše co máme apod, ale jen ta daná osoba trpící oním problémem to může změnit, nikdo jiný. Tak že je sice fajn snažit se někomu kdo se dostane do tohoto stavu pomoci, ale ne za cenu že by vám bylo ubližováno. To na to kašlete, nejste odpadkový koš. Ať si ty své náladičky vybíjí někde jinde, např. naseká dříví nebo se vyběhá v lese. 🙂

Na Vánoce budu předpověď dělat zvlášť, ale měli by být poklidné v radosti a pohodě. I zde platí heslo:,, Jaké si to uděláme, takové to bude.“ Hvězdy a karty mohou posílat nepřeberné množství pozitivní energie, ale když je někdo ….., tak zkazí i ty nejkouzelnější Vánoce a s tímto lidským faktorem je třeba počítat. Proto pokud máme v rodině někoho takového nedovolte mu aby vám to kazil, ať si to kazí sobě sám – třeba ve svém nitru. Vy rozhodně nepřistupte na jeho hru. Ono je někdy lepší být sám, než z někým kdo vám udělá i na Štědrý den ze života peklo. 🙂 Tak to prostě je.

To je myslím, vše, kartičky prozatím více neukázali. Od Nového roku by jste měli všechny výklady vídat na mém Youtobe kanálu, na což se hodně těším a věřím, že vy též. Ne všichni rádi čtou. 🙂

A nakonec prosincová afirmace: .. Mám vůdčí schopnosti, sebevědomí, sebejistotu. Zářím a přitahuji. Dokážu řídit svůj život k harmonii a spokojenosti.“

Přeji vám moji milovaní přátelé hodně lásky, spokojenosti, harmonie a pohody. Ať se vám vše daří k vaší spokojenosti.

S láskou

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA PROSINEC 2023