Předpověď na rok,  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021

ROKU 2020 VLÁDLA KARTA CÍSAŘ

Rok 2020 byl velmi náročný a není divu, vládla karta CÍSAŘ. Bohužel, spíše převzala vládu temná stránka této karty a my místo toho abychom žili v hojnosti, dařilo se nám po finanční stránce a směrovali jsme se k pracovním úspěchům a k pohodě v rodinách jsme si užívali despotická nařízení vlády, neříkám, že špatná nebo dobrá, to je na vašem uvážení. Žili jsme ve strachu co bude, báli jsme se o přežití, práci i o své firmy a rodiny. Jediné dobré co toto období přineslo, bylo zastavení a zamyšlení se nad smyslem našich životů. Někde se nám povedlo dát do pořádku vztahy. Jinde jsme se museli, nucenou karanténou, sžít s těmi kteří jsou naše rodina, trávit spolu čas, chodit na procházky, povídat si spolu a pochopit jeden druhého, otevřít své nitro jeden druhému. I přes všechny ty starosti bych řekla, že to byl krásný čas vzájemného souznění a pomoci. Velmi si vážím nás Čechů jak jsem se dokázali smeknout a držet pospolu, ale i za to, že si již nenechali skákat po hlavě a dokázali se ozvat když nás ,,koruna“ drtila už moc. Mnozí z nás se dokázali i podívat do svého nitra, nalézt Boha a své vlastní božství a stejná většina těchto lidí pochopila, že pokud chce udělat změnu v společnosti musí začít u sebe a tím převzít odpovědnost za své životy a být CÍSAŘEM svého vlastního království. Byl to sice náročný rok, ale dle mého pohledu plodný a smyslu plný. Díky Bohu za něj.

ROKU 2021 VLÁDNE KARTA VELEKNĚZ

Rok 2021 bude ve znamení karty VELEKNĚZ, jsou to mírnější energie a mnohem příjemnější, než energie u karty CÍSAŘ, která nám vládla v roce 2020, ale i tak se připravme na mnoho zajímavého. Karta VELEKNĚZ otvírá pochopení, duchovní cesty, ale i přemýšlení nad tím čemu říkáme ,, smysl života“, odkrývá ale i mnohá ,,tajemství“ jak v sobě, tak ve společnosti a mohu říct, že se nebudeme stačit divit. Ve světě se budou dít věci nevídané, můžeme počítat s tím, že budou ,,padat vlády“,  války zde nevidím, ale vidím zde nespokojené lidi, kteří  budou chtít změny a tím pádem zde bude hodně stávek a demonstrací. Mnohá nařízení vlád budou většinou obyvatelstva ignorována, jelikož nedůvěra bude den ode dne růst a tím pádem nastanou změny i v této oblasti. Co se týká cestování a dovolených doporučuji se orientovat na naší krásnou Českou zem a nádhernou Moravu. Mnoho států bude spíše uzavřeno a cestování nebude možné jako dřív, proto je dobré se orientovat spíše do vnitrozemí. Karta VELEKNĚZ je taková, drží se doma kde jí je dobře. V finanční ale i pracovní oblasti se trochu nadřeme, bude chvilku trvat než se zase postavíme na nohy, sice se zde ukazuje pomoc vlád, ale znáte to ,, nedají pomoc zadarmo“. Ve volbách, které se zde ukazují budu mít navrch radikálnější strany se silným sociálním programem. Je to logické lidé budou toužit po jistotě v práci, pravidelného přijmu a bezpečí.  Tak se necháme překvapit co, nebo spíše kdo nám bude další léta vládnout. Je tu ale pěkné upozornění na to, že lidem se otevřou oči, taky díky tomu co v roce 2020 zažili a budou již uvažovat jinak. Chce se mi říct:,, kéž by to bylo k dobrému.“ Zdravotně bychom si měli v této době hlídat psychiku, spánek, ale i skryté záněty v těle. S tím nám pomohou bylinky např. v podobě BYLINNÝCH OČISTNÝCH KÚR. Čisté tělo = čistá mysl. Ptáte se na třetí vlnu. No, co říct, dle karet by tato ,, šaškárna“ měla skončit cca s příchodem jara, tedy březen max. duben. Jak vidíte, moji drazí, bude to zajímavý rok, ale věřím, že jej zvládneme a bude opět dobře. Ono taky nic jiného nezbývá než se s tím poprat. A rada? Je jednoduchá, nedat se, hledat pomoc ve svém nitru, ve svém božství a nastavit si v životě to co chcete, stejně jako to dělají VELEKNĚŽÍ.

A jdeme na jednotlivá ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, kde se budu věnovat jen ZNAMENÍM všeobecně, pokud budete přát přesnou předpověď na míru pro vás, stačí využít mojí služby OSOBNÍ PREDPOVĚĎ NA ROK 2021, kde je vše přesné a ,, ušité“ přímo pro vás na míru.

Beran 21. března – 20. dubna

BERANŮM v roce 2021 vládne karta SVĚT. Její energie přináší touhu po užívání si života, cestování poznávání, což je příjemné. Ale na druhou stranu je zde třeba myslet i na finanční zajištění, které je pro BERANY velmi důležité, stejně jako úspěch v práci a bez kterého si světa a jeho radostí moc neužijí. Pokud se tak stane a BERAN nevyužije energie této karty k ,, nahození financí a práce“ mohou se tyto energie otočit proti němu a tím pádem místo chuti něco tvořit a poznávat, padne do depresí a zahořklosti. Naštěstí v tomto roce dostanou BERANI dost příležitostí k tomu, aby se postavili na nohy a mohli žít spokojený život dle svých představ. Ve zdraví by si měli BERANI hlídat hlavně pohybový aparát, kolena, klouby, kotníky a páteř, zde mohou nastat problémy v podobě nemocí a úrazy, ale naštěstí máme máme k dispozici bylinnou směs AMAZONSKÁ LIÁNA a extrakt MARCOCURA, které vám v tomto směru pomohou.

 ZDE VAŠE OSOBNÍ PREDPOVĚĎ NA ROK 2021

Býk 21. dubna – 21. května

BÝCI se sice díky energiím karty POUSTEVNÍK uzavřou trošku do sebe a budou přemýšlet na smyslem svého bytí, ale i nad tím co má nebo nemá pro ně smysl, ale i tak je čeká dost zajímavý rok 2021. Dá se říct, že právě BÝCI, kteří mají rádi to své jisté, milují peníze a dobré finanční a materiální zázemí, což není nic špatného, se v této oblasti budou trošku ,, prát s osudem“, jelikož karta  POUSETVNÍK je spíše nakloněná více k duchovnu než k materiálnu. Proto  se zde ukazuje psychická nepohoda z nedostatku financí a problémy s prací což může vést k depresím. Jak znám BÝKY a jejich tvrdohlavost, většina z nich tyto problémy vezme jako výzvu a poperou se se vším co jim přijde do cesty. Což je dobře, protože tím si vyčistí pomyslný stůl a vytvoří budoucnost, která je bude naplňovat a dělat jim radost. Pokud vás  budou deprese drtit, což se klidně může stát, doporučuji extrakt AMBROSINO  a  ČAJ ZAPOMNĚNÍ, jsou v tomto směru velmi účinné a přináší rychlou úlevu.

 ZDE VAŠE OSOBNÍ PREDPOVĚĎ NA ROK 2021

Blíženci 22. května – 21. června

BLÍŽENCŮM  ovlivní rok 2021 energie karty VŮZ. Jsou to energie nasměrování, ale i cestování, poznávání a učení. BLÍŽENCI mají možnost vzít svůj osud do svých rukou a na díky vytříbené intuici, kterou jsou obdařeni, se směrovat k tomu co by si rádi v životě splnili. Tato směrování povedou k velkým změnám v životě na všech úrovních žití. Dá se říct, že pokud BLÍŽENCI poslechnou svůj vnitřní hlas a nenechají si mluvit do svých plánů, může se jim velmi dařit a to jak po stránce vztahové, finanční ale i pracovní. Samozřejmě, že tyto změny nebudou pro BLÍŽENCE z počátku příjemné, bude se to v nich ,, prát“, ale pokud přistoupí na tuto ,, hru“, prožijí pak velmi spokojený rok 2021 a ne jen ten. Ve zdraví by si měli BLÍŽENCI hlídat hlavně kotníky, kolena, kyčle, zde se mohou objevit drobné úrazy a bolesti např. v podobě revma či artrózy, velkým pomocníkem v tomto směru jim bude bylinná směs AMAZONSKÁ LIÁNA a extrakt MARCOCURA.

ZDE VAŠE OSOBNÍ PREDPOVĚĎ NA ROK 2021

Rak 22. června – 22. července

Citlivým RAKŮM v roce 2021 pomůže karta MÁG, která aktivuje jejich schopnosti a ještě více zbystří jejich intuici. Karta MÁG je o tvorbě světa ve kterém žijeme, ale než změníme tento svět, je třeba změnit nejprve sebe. Jinak to nefunguje. Proto RACI budou v této době citlivější a díky vnitřnímu klidu, který karta MÁG nabízí, ale i nasměrování si mohou RACI ,, přitáhnout“ do života velký úspěch v práci, finanční oblasti, ale i krásné harmonické vztahy, spokojené rodinné zázemí a jistoty na kterých v tomto směru lpí. RACI sami o sobě jsou velcí MÁGOVÉ,  kteří z ničeho dokáží vytvořit neskutečné věci. Bohužel při neúspěchu, který RACI snáší velmi těžce, mohou trpět psychickým nepohodlím v podobě malomyslnosti, nedostatkem spánku a depresí, ale s tímto jim pomůže bylinná směs MOTÝLÍ KVĚT  a extrakt MARCOREGÁNO.

ZDE VAŠE OSOBNÍ PREDPOVĚĎ NA ROK 2021

Lev 23. července – 22. srpna

LVŮM v roce 2021 vládnou energie karty CÍSAŘOVNA. Tyto energie jsou spojené hlavně s rodinou, ale i dobrým panováním a hospodařením. Dá se říct, že LVI prožijí velmi plodný a zajímavý rok, kdy bude brán důraz na vztahy a z těchto vztahů se bude odehrávat vaše hojnost ale i spokojenost a pracovní úspěch. Též je zde brán zřetel na to aby LVI nezapomněli sami na sebe a nenechali se zahltit prací na tolik, že by zapomněli odpočívat, věnovat se rodině a všemu s tímto spojenému. Zdravotně by si měli LVI hlídat reprodukční orgány, ne jen že mnohým z nich přibude do rodiny zajímavý přírůstek v podobě další bytosti, ale tento rok bude mít vliv na jejich plodnost a hlavně u žen může dojít k častým zánětům. Proto bych zde dámám doporučila bylinnou směs BÍLÝ KVĚT spolu s extraktem MACONTRO, které vás ochrání a navíc zbaví nepříjemných PMS. Pro dámy v přechodu je vhodná OBŘÍ PŘESLIČKA + MACA ČERVENÁ ( ROJA ). U pánů je to jasné, zde pomůže extrakt ACHIOTE.

ZDE VAŠE OSOBNÍ PREDPOVĚĎ NA ROK 2021

Panna 23. srpna – 22. září

PANNÁM by se mělo v roce 2021 dařit a to hlavně díky silnému vlivu karty SLUNCE. I zde to bude velmi plodný a úspěšný rok, hlavně po pracovní a finanční stránce, tak že pokud se PANNY nebudou bát jednat přijdou si v tomto směru na své a mohou se tak pracovně i finančně zajistit do budoucna. Jediná nevýhoda karty SLUNCE je v tom, že někdy budou PANNY trpět pocitem osamocení, ale pokud vezmete dar samoty jako něco co je vám ku prospěchu zlepší se váš vztah sama k sobě , ale celkově vztahy ostatní. Je to logické, když se má člověk rád, tak k sobě přitahuje to samé. PANNY by si měly v roce 2021 hlídat hlavně oči. Aby byli oči v pořádku doporučuji extrakt CLARAGUA.

ZDE VAŠE OSOBNÍ PREDPOVĚĎ NA ROK 2021

Váhy 23. září – 23. října

VAHÁM v roce 2021 vládne karta CÍSAŘ. Tyto energie přejí práci, podnikání, financím, ale i nasměrování se. Ve vztazích pozor na ,, diktaturu“, budou zde tendence manipulace a to jak z vaší strany, tak i na vás. něco ve smyslu:,, pokud mě máš rád, tak…“ Proto zde buďte opatrní a nenechte se zahnat do kouta jen proto, že vás někdo citově vydírá. VÁHY potřebují mít harmonii jak ve vztazích, tak i v pracovní oblasti a to bude váš úkol pro tento rok. Zdravotně si hlídejte oblast solaru, zde může pozlobit žaludek, ale žlučník, játra a slinivka. Proto bych vám doporučila jak pravidelné detoxikace pomocí našich OČISTNÝCH BYLINNÝCH KÚR, tak i pravidelné užívání bylinné směsi ČISTÍCÍ KEŘ.

ZDE VAŠE OSOBNÍ PREDPOVĚĎ NA ROK 2021

Štír 24. října – 22. listopadu

ŠTÍRY čeká nový začátek v roce 2021, ale i mnoho nového a nepoznaného, jelikož karta BLÁZEN otvírá nové možnosti poznání, pochopení, ale i možnost udělat tlustou čáru za věcmi nefunkčními a vydat se na novou cestu. Naštěstí jsou ŠTÍŘI vyvinuti silnou intuicí, tak že naprosto přesně vycítí co je pro ně dobré. Ale i tak se setkají s pochybnostmi o sobě samých, ale zapřemýšlí i nad svým okolím, což může přinést jisté vnitřní nepohodlí, ale jsou dost silní, aby si poradili i s tímto úkolem. Hondě bude záležet na ŠTÍRECH kudy se vydají, pokud se budou cítit dobře a spokojeně bude se jim velmi dařit. V opačném případě, tedy pokud půjdou cestou ,, musím“ se budou muset připravit na překážky a trápení. Proto doporučuji ŠTÍRŮM, aby se řídili svým srdcem, je to pro ně ta nejlepší cesta. Ve zdraví pozor na vnitřní neklid, nespavost a deprese. Zde vám pomůže bylinná směs ČAJ ZAPOMNĚNÍ.

ZDE VAŠE OSOBNÍ PREDPOVĚĎ NA ROK 2021

Střelec 23. listopadu – 21. prosince

Pro STŘELCE bude rok 2021 docela náročný. Sice jim vládne příjemná karta poklidu MÍRNOST, kdy se vše bude snažit dát do harmonie, klidu. Právě tyto energie nemají STŘELCI rádi musí mít vše hned vše rychle vyřídit, dle hesla ,, zamířím a jedu.“ Proto čeká STŘELCE velký úkol v tomto roce a to naučit se trpělivosti, pochopit, že vše má svůj čas, ale nalézt harmonii ve svém nitru a svém životě. Pro některé STŘELCE to bude nadlidský úkol, což chápu. Ale vyplatí se na chvilku zastavit a najít přesně to pravé, pak vám do života přijde pracovní úspěch, hojnost, ale i velmi příjemné mezilidské vztahy. Ve zdraví by si by si měly STŘELCI hlídat játra a ledviny, ale s tím vám pomůže pravidelná detoxikace pomocí OČISTNÝCH BYLINNÝCH KÚR a lehčí strava.

ZDE VAŠE OSOBNÍ PREDPOVĚĎ NA ROK 2021

Kozoroh 22. prosince – 20. ledna

KOZOROHŮM  v roce 2021 svítí ,, šťastná HVĚZDA„. Konečně budou odměněni za svou lopotu a dřinu a čeká je rok hojnosti, dobrého pracovního zařazení a i přes svou tvrdohlavost se setkají i s milými přátelskými vztahy, které budou pro ně prospěšné. Myslím, že KOZOROŽI si právem zaslouží odměnu za svou celoživotní dřinu a je jim opravdu vrchovatě přáno. Ve zdraví by si měli KOZOROŽI hlídat prochladnutí, hlavně bedra. Pokud se tak stane dopřejte si horkou sprchu, nebo koupel, trošku svařáčku či teplé medoviny a honem do peřin. A jako prevenci před záněty doporučuji bylinnou směs RUDÝ STROM v kombinaci s DRAČÍ KRVÍ.

ZDE VAŠE OSOBNÍ PREDPOVĚĎ NA ROK 2021

Vodnář 21. ledna – 20. února

VODNÁŘŮM se díky kartě VĚŽ otočí život vzhůru nohama. Rok 2021 bude pro VODNÁŘE rokem velkých změn, které proběhnou jak v nich samých – uvědomí si některé věci, hlavně v oblasti vztahů, tak i v jejich životní cestě. Někdy to bude hodně náročné, ale věřte, že tyto změny vedou k vaší spokojenosti v budoucnu. To co odchází berte jako uzavřenou kapitolu a netrapte se tím, jelikož to hned bude nahrazeno něčím novým, pro vás příhodným. Ve zdraví si hlídejte psychiku, deprese a nespavost, ale s tím vám skvěle pomůže bylinný čaj MOTÝLÍ KVĚT.

ZDE VAŠE OSOBNÍ PREDPOVĚĎ NA ROK 2021

Ryby 21. února – 20. března

RYBÁM v roce 2021 vládne karta KOLO ŠTĚSTÍ. Pokud jsou RYBY ochotny se vydat na poť za svým štěstím bude jim vrchovatě přáno. Jen nesmí o svých úmyslech pochybovat, tím si mohou Štěstěnu nazlobit. Je dobré si plnit své sny, radovat se z života a ale nezapomínejte na druhé a na to že vždy jsou tu s vámi ti kteří vás drželi za ruku v dobách zlých a je dobré se s nimi podělit i o to dobré. Tím nastolíte harmonii ve vztazích, ale i sami v sobě jelikož si budete sebe více vážit. Ve zdraví si hlídejte klouby, kolena a záda. Na problémy s těmito částmi těla mohu vřele doporučit bylinnou směs AMAZONSKÁ LIÁNA s extr. MARCOCURA.

ZDE VAŠE OSOBNÍ PREDPOVĚĎ NA ROK 2021

Moji drazí a milovaní přátelé, příznivci a klienti, přeji vám ten nejkrásnější rok ve vašem životě, hodně lásky, hojnosti a spokojenosti. Tato předpověď je psána všeobecně dle ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, proto pokud chcete přesně znát svůj osud a připravit se na rok 2021 pořádně, doporučuji  využít možnosti  OSOBNÍ PREDPOVĚĎI NA ROK 2021.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2021