PŘEDPOVĚDI,  Roční předpověď

PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2023 OD BLANKY MAGICSTAR

Konečně se rok 2022 blíží ke konci a spolu s ním i hodně trápení a bolestí které jsem zažívali. Pro někoho to byl úspěšný rok, pro jiného se nic nezměnilo a jinde se vše zbouralo jako domeček z karet, ale i tak je vše jak má být a my se můžeme těšit jak z příjemných energií z měsíce prosince tak i nadcházejícího roku 2023. Dá se říct, že nám v roce 2023 přejí jak hvězdy, tak i karty a je jen na nás co s tím vším uděláme.

Rok 2023 ovládají energie karta VŮZ, jsou to velmi silné energie, které nás povedou k nasměrování si sama sebe, ale i našich životů tak abychom byli spokojeni a prožívali zde pohodový život. Naším úkolem v roce 2023 je spojit protikladné síly, např. mužům dovolit, aby byli muži a ženám, aby byli ženy, pak dojde k dokonalé harmonii. Nejde totiž, aby se muži nevyvíjeli a nepřebírali svou vrozenou roli ochranáře a pečovatele, kterou do teď za ně dělaly ženy. To pak vede k nepohodě a disharmonii. Proto to taky vypadá ta jak to vypadá.

Ale k roku 2023, pokud tedy najdeme odvahu ve vztazích dát věcem ten ,, správný řád“ budou vztahy harmonické a dá se říct, že všichni spokojeni, dokonce se budou lidí více doplňovat a to povede k velkému posunu. Proto ti co jsou sami by si měli přát partnera, který je maximálně vhodný pro ně a který doplní jejich polaritu. Tedy toho kdo patří ke mně. vesmír už bude vědět co má dělat, když pošlete toto přání a vezte že bude splněno k maximální spokojenosti.

V finanční oblasti se můžeme těšit z pomalého a postupného uvolňování cen a jejich nastavení zpět před ,, válkou“, což je milé, dle náhledu by to mělo být cca v létě už v normálu. Tento trend je už pomalu vidět např. u benzínu a nafty kde jej v některých lokalitách koupíme za ,, staré ceny“. To se bude týkat i energií a potravin. Ceny nemovitostí by měli začít pomalu klesat a koncem léta bychom se měli dostat na únosnou a koupěschopnou mez. Spolu s tím by měli jít dolu i hypotéky a pomalu začne stoupat nahoru naše ekonomika. Což je skvělé.

Ohledně práce, je třeba se nasměrovat a zeptat se co vlastně od života chci. To vám hodně pomůže využít energie roku 2023 ve váš prospěch i v této oblasti. Pokud se rozhodnete podnikat tak s chutí do toho. Já osobně budu v tomto roce rozšiřovat moje služby o osobní konzultace a diagnostiky spolu s krámkem, kde si lidé nakoupí potřebné bylinky, proto čekám na rozjezd tohoto roku. Právě na jaře budou v roce 2023 velmi dobré energie, které budou přát rozšíření služeb a firem. Tak že s chutí do toho.

U zaměstnanců jsou taky dobré vyhlídky v tomto roce, ukazuje se nízká nezaměstnanost a velký výběr na trhu práce. Proto není na škodu se zamyslet nad tím, zda chci někde dělat práci, která mě nebaví a ještě za pár korun, nebo zda chci dělat to co mě baví a vydělat si. Energie karty VŮZ vám pomohou realizovat vaše cíle a plány. Jak se říká:,, Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod.“

Finančně se jedná o dobrý rok, hlavně druhá polovina roku 2023 půjde nahoru a koncem roku 2023 by zde měla být stabilizace. Po pravdě ten kdo se nebojí něco podniknout, věci měnit tak, aby byl spokojený se bude prostě mít době po všech stránkách. Jen se nebát jít dál, i když to třeba teď bolí. Ale bez bolesti a cesty není cíle a výsledku. Tak to prostě tady chodí. 🙂

Zdravotně bychom si měli hlídat hlavně kotníky a kolena, ukazují se zde časté úrazy, tak si to ohlídejte. U těch co nevědí co chtějí a mají v sobě zmatek se navíc ozvou  játra a plíce – bude je jejich nerozhodnost a strach ,, dusit“ a žrát za živa, proto je dobré i s tím něco dělat a hnout se z místa v před.

Co se týká počasí a živelných událostí, mělo by být dost vody a větru, tak že tropických dnů si v létě moc neužijeme, spíše bude léto chladné, max. s průměrnými teplotami. Což jistě potěší zemědělce a zahrádkáře, kteří se mohou těšit na dostatek vláhy, ale pozor na plísně, sázejte plodiny které k nim nejsou náchylné.

Počasí mám udělá starosti hlavně co se týká větru, mohou být polomy, vichřice a pravděpodobně i malá tornáda. Vzhledem k tomu, že bude vody dostatek, tedy i dost deště, dovoluji si upozornit ty co bydlí u vody, aby si nějak zajistili svůj majetek, hlavně na jaře by měli být silné povodně. Jinak zbytek roku by měl být docela v pohodě co se týká vody.

No, a jdeme na znamení ZVĚROKRUHU, koukneme se co tedy můžeme jako zrozenec v daném znamení pro sebe využít, aby se mu dařilo a nebo na co si dát pozor a tím se vyhnout zbytečným komplikacím.

Musím vás ale upozornit, že se jedná o energie všeobecné k danému znamení, pokud chcete vědět přesně co čeká vás je dobré se objednat na OSOBNÍ VÝKLAD Z KARET to buď v písemné podobě, osobní konzultaci a nebo po telefonu – co vám více vyhovuje.

BERAN 20.3.2022 – 20.4.2022

Pokud se Beran povede má spokojený život a tím pádem se mu díky jeho píli daří vše na co sáhne, ale má i své stinné stránky jako je tvrdohlavost a ,, zabejčení“, kdy nevidí neslyší a jde si za svým i ,, přes mrtvoly“. Právě tento nešvar by měli Berani v roce 2023 krotit a naučit se naslouchat svému okolí, ale i své intuici. Harmonické vztahy mohou Beranovi velmi pomoct v jeho pracovním úspěchu, tak že svou tvrdohlavost by měli spíše zaměřit na dané projekty než na panovačnost a sobeckost ve vztazích. Jinak čeká Berany docela dobrý rok i z astrologického hlediska, kdy se jim bude nadmíru dařit hlavně v první polovině roku, zbytek roku by měl být průměrný. Ve zdraví by si měli Berani hlídat hlavu – ukazují se úrazy a bolesti z nedostatku tekutin.

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2023

BÝK 20.4.2022 – 21.5.2022

Býci milují majetek, finanční stabilitu a právě v tomto směru jim rok 2023 bude přát hojně. Je zde úspěch v práci, ale i úspěch v na poli vztahů a společnosti. jediné co by si měli Býci v roce 2023 hlídat je lakota, nemusí se zrovna rozdat do poslední koruny to po nich nikdo nechce, ale je třeba aby svou modrostí a zkušenostmi poznali kam se vyplatí investovat a kam naopak ne. Vzhledem k tomu, že ceny nemovitostí půjdou dolu a ekonomika mírně nahoru není na škodu se zamyslet nad vhodnou investicí do nemovitostí.  Jinak býci by si měli tento rok hlídat ruce a nohy. Koukejte kam své ruce strkáte a kam šlapete, nepozornost se může v tomto směru nevyplatit.

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2023

BLÍŽENCI 21.5.2022 – 21.6.2022

Blíženci jsou takový smíšci, tedy když se povedou, rádi baví společnost a spojují ji dohromady, mají sklon k harmonii a dokáží urovnat spory v okolí. Jediné co jim moc nejde je utišit svou mysl a urovnat spory v sobě. A právě to bude hlavní téma pro Blížence v roce 2023, najít klid a harmonii v sobě, aby ji mohly rozdávat druhý. To je totiž posílí jak vnitřně, tak to dá hezky dohromady jejich vztahy a finance. Dá se říct, že pak budou mít svou vytouženou harmonii ve všech oblastech života a budou spokojeni. Ve zdraví by si měli hlídat hlavně plíce, nedusit sami sebe svými strachy a pochybnostmi o sobě, naopak měli by pochopit svou vyjímečnost a využít ji jak ve svůj prospěch, tak prospěch svého okolí.

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2023

RAK 21.6.2022 – 22.7.2022

Raky čeká velmi dobrý rok, konečně, dařit by se mělo ve všech oblastech života, což je super. Jak jsem tak koukala na další znamení, tak právě Raci na to jsou v roce 2023 nejlépe, přejí jim jak hvězdy, tak i karty. A co si hlídat? rozhodně strach, který může hodně ovlivnit váš posun v před. Hodně Rakům v jejich posunu pomůže jejich vrozená intuice, která je může vést jak k úspěchu tak i ke spokojenosti. Važte si milý Raci této náklonosti, málokteré znamení to má tak dobré jako vy. Raci by si měli zdravotně hlídat plíce a odstranit ze svého života to co je ,, dusí“.

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2023

LEV 22.7.2022 – 23.8.2022

Lvi by si měli hlídat svůj egoismus a touhu vše okolo sebe řídit, mohou totiž pěkně narazit jelikož ne každý se sebou nechá manipulovat. Zase ne druhou stranu, moudrý Lev pochopí kdy je třeba řídit a vést a to je jho devíza. Lvi to budou mít v roce 2023 náročné, docela se nadřou aby vyšplhali na pomyslný piedestal svých tužeb a přání. I po finanční stránce to bude u Lvů zajímavé, sice budou mít dostatek ale bud to ,, hoňka“ udržet si svůj standart. V práci a ve vztazích pozor na rozepře. Aby to nevypadalo jako jedna velká katastrofa mohu LVŮM s klidným svědomím říct, že i když to nebude lehký rok mohou dosáhnout úspěchu a spokojenosti, stačí aby se orientovali na sebe a své zdokonalování na duchovní úrovni, tím toto, pro ně, silné transformační  zvládnou levou zadní. Zdravotně pozor na trávení, ne vše co se bude dít Lvi bez problému stráví a to může mít vliv na jejich zdraví.

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2023

PANNA 23.8.2022 – 23.9.2022

Ani Panny to nebudou mít lehké v roce 2023, budou hodně čistit, zbavovat se nepříjemných vzpomínek, zážitků které nasbíraly během života. Je to proto aby se i ony posunuly dál. Zase u Pann se nebojím, že by to nezvládli, jsou obdařeny jistou precizností a když se do něčeho pustí, tak se jim to povede a nastolí pořádek jak sami v sobě tak i ve svém okolí. Finančně zde mají silnou podporu, která nastoupí cca od jara roku 2023 a mělo by se jim dařit v této oblasti velmi dobře. Je zde ale upozornění na emoce, které mohou blahobyt narušit, proto se snažte být co nejvíce v pohodě a pokud vás, milé Panny něco rozhodí, rychle to zpracujte. Pracovně jsou zde drobné změny, ale váže se to na vaše rozhodnutí. Vztahově je to podobné jako v pracovní oblasti. Prostě když se čistí tak se vším všudy. Zdravotně by si měli Panny hlídat psychiku a dostatek odpočinku.

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2023

VÁHY   23.9.2022 – 23.10.2022

Všeobecně Váhy budou mít takové malé prázdniny, hvězdné aspekty tkající se hlubších témat se jich nějak moc nedotknou, tak že se budou moct věnovat svým záležitostem a krásným věcem. Celkově by měli být v pohodě, všechny oblasti života, tj. finance, práce a vztahy by měli být na úrovni podpory, sice nemohou čekat nějak zvlášť velký úspěch, ale je zde stabilita, klid a harmonie. Mezi námi co víc si přát. Zdravotně by si měli Váhy hlídat ledviny a dopřát jim dostatek tekutin.

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2023

ŠTÍR 23.10.2022 – 22.11.2022

Štíři to mají hodně podobné jako znamení Raka, jen v oblasti peněz budou během jara řešit vyšší finanční nároky na život a výdaje s tím spojené. Jsou zde velmi hezké aspekty na vitalizaci, posun dál ohledně péče o sebe a své zdraví ale i psychiku. Dá se říct, že tyto aktivity povedou k pevnějšímu zdraví a vytoužené dlouhověkosti. Což též není na škodu. Též je zde velmi hezký duchovní posun, pochopení a nastolené vnitřního klidu. V práci by se mělo průměrně dařit. Ve vztazích se Štíři setkají se svým vlastním zrcadlem, tak doporučuji hned nevytahovat váš ,,jedový osten“, ale kouknout se proč se mi ta daná věc děje a zpracovat si to. Zdravotně by na tom měli být Štíři velmi dobře, což jsem psala již výše.

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2023

STŘELEC 22.11.2022 – 21.12.2022

Střelci budou mít hezký rok 2023, dá se říct, že nejlepší hvězdné aspekty jsou v první čtvrtině roku 2023, pak už vše poběží samospádem k jejich spokojenosti. Střelci by se měli zaměřit hlavně na své pocity, na to co mají uvnitř sebe, posílit to dobré a zpracovat to co tíží, to jim hodně pomůže se posunout dál. Co se týká práce a financí doporučuji využít právě začátek roku, tak je silná hvězdná podpora, kdy vaše aktivita v této době může zajistit dobré pracovní podmínky a příjmy do budoucna. Ve vztazích se všeobecně u tohoto znamení ukazuje stabilita. Ve zdraví je třeba hlídat oblast solaru, zejména játra a žlučník.

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2023

KOZOROH 21.12.2022 – 20.1.2023 

Kozoroži, díky své píli a pracovitosti čeká příjemný rok 2023, je zde pracovní i finanční úspěch a stabilita, což je dobré. Což by měli pocítit hlavně od května výše.  Ve vztazích pozor na tvrdohlavost, ne vše co se vám ukazuje musí tak být, je třeba naučit se kouknout pod pokličku a tím pochopit dané události a napravit je. Tedy pokud to jde. Ve zdraví by si měli Kozoroži hlídat hlavně kolena a kosti, pozor tedy na úrazy a podceňování bolesti.

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2023

VODNÁŘ 20.1.2022 – 18.2.2022

Vodnáři se v roce 2023 poperou trošku s finanční a citovou oblastí, kdy mají pochopit, že to jak se cítí ovlivňuje proud energie, která k nim proudí a tím pádem i energii finanční. Prostě vše se vším souvisí. |Ve vztazích tedy opatrně, naučte se stát si za sebou a místo přizpůsobování se okolí se naučte být sami sebou. Ten kdo vás má rád vás takového přijme i s klady a zápory. A ti ostatní klidně ať jdou o dům dál, nestojí ani za jednu slzu. V práci by se mělo dařit. Ve zdraví si hlídejte dostatek tekutin a ledviny.

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2023

RYBY 18.2.2022 – 20.3.2022

Ryby by si měli v roce 2023 hodně hlídat psychiku, která velmi ovlivní jejich žití, tedy jak pracovní úspěch, vztahy tak i finance. Proto by se i ony měli snažit dát si tuto oblast svého života do pořádku, aby je nedrtila a naopak se snažit posunout dál a spolu s psychikou i ostatní oblasti života na příjemnou mez. Jak se říká: ,, Co je uvnitř, je i vně.“ a u Ryb to v roce 2023 bude platit dvojnásob.

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2023

Přeji vám krásný a spokojený rok 2023

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2023 OD BLANKY MAGICSTAR