Nezařazené,  PŘEDPOVĚDI,  Roční předpověď

PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2024 OD BLANKY MAGICSTAR

Konečně rok 2023 skončil a my s nadějí hledíme v před a vítáme nadcházející rok 2024. Zajímá nás jaký rok 2024 bude? Co nás potká dobrého, či zlého? Přemýšlíme nad tím, zda  rok 2024 bude stejně těžký jako rok předešlí, nebo zda se konečně Vesmír smiluje a my si budeme moci oddechnout a žít konečně normální spokojený život. Pojďme se tedy podívat, co nás v roce 2024 čeká, co můžeme využít v náš prospěch, co se máme naučit a čemu se raději vyhnout. Tak jdeme na to.

Všeobecné energie roku 2024 nám přináší karta SÍLA, Tyto energie nejsou jednoduché, ale jsou spravedlivé. Naučíme se používat svou vnitřní, duševní a fyzickou sílu, ale i sebeovládání, protože ne vše se dá lámat přes koleno. Situace, které budeme v tomto roce zažívat nás povedou přesně k výše uvedenému. Budeme muset ,, máknout“, abychom se uživili, splnili si své sny a rozjeli dané projekty. Zadarmo v  roce 2024 prostě nic nedostaneme, ale pokud půjdeme do všeho s vervou, ale i rozumem bude se nám dařit a to je snad ta nejlepší odměna za naše úsilí.

Finančně i pracovně by se nám mělo dařit, hlavně těm co se nebojí ,, vzít za práci“ a budou hledat příležitosti jak vydělat, sice se nadřou, ale budou se mít dobře a s nimi jejich rodiny. Jelikož je rok 2024 dle Čínského horoskopu rokem DŘEVĚNÉHO DRAKA, který je spojen se zemí a ohněm a přináší nám tím pádem  energie prosperity, hojnosti a pracovní i finanční úspěch. tak že v tomto směru to bude velmi dobrý rok.  Už jen stačí natáhnout ruku a dané energie využít ve svůj prospěch.

Ve vztazích to bude trošku jiné, zde se máme naučit ovládat své pudy, touhy, ale i vztek a další nepříjemné emoce. Pokud jim propadneme můžeme zažít hodně nepříjemné kotrmelce. Hlavně pokud polezeme někomu do zelí. Tak že si s láskou hýčkejme to co máme doma, to co je naše a nepokukujme vedle k sousedovi. Právě v roce 2024 se ukáže jak silné a pevné jsou naše vztahy, zda dokážeme spolu hovořit, řešit životní krize a nebo zda jsou naše vztahy povrchní a k ničemu. Podle toho se pak vztahy zocelí a nebo rozpadnou. Co si budeme povídat, když se nemůžeme na partnera nebo partnerku spolehnout, není tam vášeň, cit a náboj, ale i porozumění a ochota k vzájemné spolupráci, tak je lepší jít dál i když to bolí.

Zdravotně si v roce 2024 hlídejme srdíčko a oběhový systém, tyto orgány jsou přímo spojeny s kartou SÍLA. Tim chci říct, aby jste se nepřetěžovali a uvědomili si, že je čas na práci a čas na odpočinek. Přetížení se nám může v tomto směru dost vymstít. Pokud chcete posílit srdíčko a oběhový systém doporučuji PERUÁNSKÝ LASKAVEC, hloh, jmelí a na čištění krve kopřivy či PAMPELIŠKU LÉKAŘSKOU.

Ohledně počasí se připravte na hodně vody, kterou nám přinese NEPTUN V RYBÁCH. Vody tedy bude požehnaně, hlavně na jaře se připravme na povodně a silné oblevy. Léto sice bude teplé, ale vlhké. V zimě se můžeme těšit na sníh, který nám čas od času roztaje  a zase napadá. jako na houpačce. Vody  bude celoročně opravdu hodně, až toho budeme mít plné zuby. ale zase na druhou stranu si nebudeme moct stěžovat na její nedostatek.

Vzhledem k tomu, že bude vlhké a teplé léto měly by se zahrádkáři a jiní pěstitelé se budou moct těšit z dobré úrody. Jen je třeba, jako každý rok, když je hodně vody ohlídat plísně a parazity. Doporučuji pěstovat rostliny kterým bude toto počasí dělat dobře.

Afirmace, která vám pomůže zvládnout rok 2024: ,, Jsem schopen/schopná s odvahou a odhodlaností překonávat životní překážky a dosáhnout klidu, nadhledu, hojnosti a radosti z života.

Všeobecné energie na rok 2024 máme hotové, víme na co se připravit a tak se pojďme kouknout co čeká jednotlivá znamení ZVĚROKRUHU:

BERAN 20.3.2024 – 20.4.2024

Láska karta SVĚT

V lásce si milý Berani hlídejte proměnlivost, někdy je dobré pracovat na tom co máte, než se koukat jinam a pak nevědět co se sebou. Stabilita je to co se ve vztazích máte naučit. Stabilní vztah rovná se silný vztah.

Vztahy celkově karta KRÁLOVNA MEČŮ

Ve vztazích otevřeně říkejte své názory, ale to samé dovolte druhým. Pokud chcete, aby vaše vztahy celkově byli příjemné vyhněte se káravosti, povýšenosti a kritice. I nepříjemné věci se dají říct hezky, tak že se člověk nad tím zamyslí. Diplomacie a empatie bude na místě.

Práce karta KRÁLOVNA HOLÍ

Díky aktivitě budete mít pracovní úspěch a stabilitu.

Peníze karta MILENCI

V finanční oblasti se snažte o stabilitu. Miluje peníze a ony boudou milovat vás.

Zdraví karta MÍRNOST

Hlídejte si játra a ledviny, ty mají na starost tělní tekutiny. Když je krev čistá vše funguje jak má a tělo je zdravé. Na čištění krve je skvělá PAMLEPIŠKA LÉKAŘSKÁ, která posílí i játra.

Duchovno karta V.DISKŮ

Naučte se na nepříjemné situace dívat jako na možnost posunu – zesílení, ne jako na problém.

Afirmace: ,, Přijímám krize jako výzvy osudu.“

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2024

BÝK 20.4.2024 – 21.5.2024

Láska karta KRÁLOVNA HOLÍ

V lásce to budou mít Býci velmi napínavé, ale krásné a plné sexu a nadšení z partnera. Pozor, aby jste nepropadli jeho/ jejímu sexappealu.

Vztahy celkově karta VIII. HOLÍ

Pozor si dejte na povrchní, krátkodobé vztahy, které jak přišly tak i odejdou. Spíše se snažte věnovat energii vztahům, které mají smysl a budoucnost a právě tyto vtahy hýčkejte a posouvejte dál.

Práce karta KRÁLOVNA POHÁRŮ

Spolupráce bude v tomto směru velmi důležitá, jen tak sklidíte své ovoce za dobře vykonanou práci. Je třeba svou práci dělat s láskou, ale mít při sobě i někoho kdo vám bude po ruce, aby pomohl když bude třeba. Uvědomte si, že nejste na vše sami. 🙂

Peníze karta X. HOLÍ

Býci měli a maní vždy vše vydřené, tak to bude i tento rok. Penízky ale mít budete, jen je třeba vytrvat a naučit se je u sebe držet. Tzn. neutrácet zbytečně a každý výdaj si předem rozmyslet.

Zdraví karta MÁG

V oblasti zdraví mají Býci velmi krásnou kartu vitality, ale i tak je třeba si uvědomit, že naše myšlenky mají vliv na naše zdraví. Myslete proto tak aby jste byli zdraví a v pohodě.

Duchovno karta VIII. POHÁRŮ

Vaše duše bude toužit po nových zážitcích a povede vás na nové cesty za poznáním sebe sama a vaší vnitřní síly.

Afirmace: ,, Jdu cestou, kterou mi ukazuje mé vyšší Já.“

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2024

BLÍŽENCI 21.5.2024 – 21.6.2024

Láska karta VI. DISKŮ

V lásce by si měli Blíženci hlídat rovnováhu. pokud dávají měli by dostávat zpět stejným dílem. Žadonit o lásku nemá smysl, buď je nebo není. A když není je třeba se porozhlídnout jinde, kde lásku dostanete vrchovatými doušky.

Vztahy celkově karta MÁG

Vztah celkově by měli být dobré, pozor ovšem na manipulaci a to v partnerské a rodinné oblasti. Pracovní vztahy ovšem budou velmi dobré a je zde možná spolupráce a posun dál.

Práce karta HVĚZDA 

Díky jasné představě budete mít možnost se v práci posunout nebo ji změnit za práci která vás bude naplňovat. Pracovně je zde úspěch a požehnání v této oblasti. Evidentně se vám bude dařit.

Peníze karta VŮZ

S penězi zacházejte rozumně, sice jich budete mít dostatek, ale je dobré vědět jak a na co je použijete. Pokud si chcete něco koupit, např. nová počítač či televizi nebo chcete jet k moři, udělejte si za tímto účelem jasný finanční plán a toho se držte.

Zdraví karta MÁG

Zdravotně by jste se měli cítit velmi dobře, ale nezapomeňte, že máte dar si myšlenkou a emocí přitáhnout nemoc. Proto se snažte myslet tak, aby jste byli zdraví a plni sil.

Duchovno karta POSLEDNÍ SOUD

Do života vám přijdou situace, které vás povedou ke změně a to jak životní, kdy se něco ukončí – to co je již mrtvé nebo se nevyvíjí a vy jste z toho nešťastní, což vás zároveň velmi posune k pochopení vaší sebehodnosty a naučí vás lásce k sobě samým. Nebuďte smutní ze měn, vítejte je jako novou možnost.

Afirmace: ,, Jsem otevřený/á všem novým příležitostem.

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2024

RAK 21.6.2024 – 22.7.2024

Láska karta VI. POHÁRŮ

Kartička VI. POHÁRŮ přináší Rakům do života lásku, která je postavená na čistých citech, kde není sex na prvním místě, ale kde je důležité spojení duší, pochopení a prvá láska. Některé z vás to může vést k setkáním s lidmi z minulosti.

Vztahy celkově KRÁL POHÁRŮ

Vztahy Raků budou hodně založeny na citech a pocitech, dá se říct, že srdeční centrum zde bude hodně otevřené, což je na jednu stranu dobře. Ale je dobré dbát i na to aby dané vztahy měli pevné základy a aby bylo na lidi kolem vás spolehnutí. Jinak na vše budete sami.

Práce karta KOLO ŠTĚSTÍ

Raci budou mít nové příležitosti v pracovní oblasti a záleží na nich zda se budou chtít posunou či ne. Někteří Raci budou mít práci ,, na kolečkách“ tj, že budou hodně jezdit či cestovat a to buď za prací nebo se jedná o pracovní cesty. V každém případě je zde velký pohyb.

Peníze karta KRÁLOVNA POHÁRŮ

Raci milují peníze a peníze milují Raky. Díky jejich vztahu k penězům se jich penízky drží a nebo utíkají, čím víc budete peníze milovat tím větší řeka hojnosti k vám bude proudit a vy si zajistíte finanční svobodu a finanční zajištění. Naučte se si peníze přitahovat skrze lásku.

Zdraví karta VISELEC

Hlídejte si psychiku a deprese, ty u vás nastávají když jste vyčerpaní a místo toho, aby jste si odpočinuli jedete kvůli ostatním lidem, např. rodině, na doraz. Naučte se odpočívat, čerpat energii z přírody. Též pozor na štítnou žlázu, mohla by trochu zlobit.

Duchovno karta III. POHÁRŮ

Radost, láska a štěstí jsou energií života a Raci by se s touto energií měli naučit pracovat. Proto na této ,, planině“ taky jsme, aby jsme si život užívali plnými doušky a dokázali pochopit, že vše co zažíváme jsou jen situace, které jednou skončí. Dobrá nálada a láska k sobě i k ostatním nám v mnohých těžkých chvílích pomůže. Buďme vděčni za vše co máme a radujme se i z toho mála.

Afirmace: ,, Užívám si radost a štěstí. Život je veselý a plný skvělých lidí.“

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2024

LEV 22.7.2024 – 23.8.2024

Láska karta IV. MEČŮ

Lvy se budou spíše věnovat sobě. V oblasti lásky bude trochu uzavřenost a neradi k sobě někoho pustí blíž. Jako by srdce tento rok tlouklo jen pro ně, ale to neznamená, že zde mají seznámení nebo jin probíhající vztahy. Tato uzavřenost může vést k narušením vztahů, tak opatrně, aby jste si od sebe neodehnali člověka který vás má přímě rád.

Vztahy celkově VIII. DISKŮ

Vztahy celkově budou o píli a o tom aby jste na nich pracovali. Je třeba se více zajímat o druhé, povídat si s nimi a zajímat se aby vztahy fungovali jak mají. Nevidět jen sebe. Čím víc dáte tím víc se vám vrátí. Uzavřenost v tomto směru nemá smysl, tu použijte na přemýšlení a meditaci. Pozor též na přemíru práce, nezapomeňte, že na vás někdo čeká.

Práce karta SPRAVEDLNOST

Smysl pro zodpovědnost požene Lvi  k ještě většímu pracovnímu nasazení, což povede k pracovní a finanční stabilitě. Ale nepřepínejte své sily, uvědomte si kdy je čas pracovat a kdy je čas odpočívat, aby vše bylo opět v harmonii.

Peníze karta II. HOLÍ

V finanční oblasti zachovejte objektivitu, zbytečně neutrácejte a spíše se snažte šetřit. Finančně to bude jinak dobré, ale pozor na zbytečné výdaje. Vždy si rozmyslet zda tu danou věc je třeba kupovat.

Zdraví karta VISELEC

Lvy by si měli hlídat hlavně psychiku, ale i deprese a štítnou žlázu. Je třeba naučit se rozdělit si čas na práci a odpočinek, nepřepínat se a vědět kdy je dobré vypnout a jen tak být. Pomůže dobrá kniha, hudba, meditace, ale i procházky v přírodě.

Duchovno VI. DISKŮ

Tento rok se máte naučit nastolit rovnováhu v životě, tak aby vše bylo v harmonii.

Afirmace: ,, Vytvářím rovnováhu.“

 

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2024

PANNA 23.8.2024 – 23.9.2024

Láska karta POUSTEVNÍK

Aby Panny neměli pocit samoty je třeba být v kontaktu si lidmi a komunikovat. Toto jim v lásce velmi pomůže. Hlavně osamocené Panny by měli sebrat odvahu a začít něco s tím dělat. Jinak je to doba odpočinku, kdyby se měli Panny věnovat hlavně sobě a pracovat na vztahu k sobě samotné.

Vztahy celkově karta IV. POHÁRŮ

Spíše zde bude uzavřenost, než touha někde ,, skotačit“. Ale to neznamená, že Panny budou žít jako poustevníci. Kontaktů s lidmi budou mít až až a tak trochu odpočinku nikomu neuškodí.

Práce IX. POHÁRŮ

V práci je naprostá spokojenost a stabilita která přináší dobrý pocit, ale i dostatek finančních prostředků.

Peníze X. DISKŮ

Tento rok máte dostatek finančních prostředků, což přináší spokojenost vám i vaší rodině.

Zdraví karta MÍRNOST

Hlídejte si ledviny a játra, která mají vliv na kvalitu krve, tím s ochráníte oběhový systém. navíc se budete cítit velmi dobře. V tomto případě mohu doporučit PAMPELIŠKU LÉKAŘSKOU, která skvěle čistí krev a posiluje i játra.

Duchovno karta RYTÍŘ HOLÍ

Naučte se milovat život takový jaký je a on vás začne též milovat. Když pochopíte, že vše má dvě strany mince začnete vidět to dobré i v situacích, které vám zrovna dobré nepřipadají.

Afirmace: ,, Miluji život a život miluje mne.“

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2024

VÁHY   23.9.2024 – 23.10.2024

Láska VII. DISKŮ

Váhy by se v oblasti lásky měli trochu více snažit, aby jejich současné vztahy nespadli do stereotypu a časem do nezájmu. Nezadané Váhy budou muset něco udělat pro to aby si někoho našli. Minimálně jít někam do společnosti, kde je dost lidí na to aby si tam našli svou lásku.

Vztahy celkově opět VII. DISKŮ

Pokud vše necháte jak to je tak se vztahy časem rozpadnou a vy opět budete znovu budovat nové vztahy. Neříkám, že to co není funkční nemá odejít, právě naopak, nechte odejít z vašeho život a vše co nějakým způsobem nefunguje, jen by vás to zdržovalo. Ale je třeba pracovat na tom co nějaký smysl ještě má, tak neusínejte na vavřínech.

Práce KOLO ŠTĚSTÍ

V pracovní oblasti se během roku nabídnou zajímavé nabídky a je jen na vás zda je přijmete. Hodně budete též za prací cestovat a to buď jako práce taková, např. řidič, nebo za ní budete dojíždět. proto je dobré si spočítat, zda se vám ono dojíždění vyplatí.

Peníze RYTÍŘ POHÁRŮ

Naštěstí peněz bude tento rok dostatek, ale pozor aby jste je nerozházeli. Spíše se snažte šetřit a držet penízky na uzdě.

Zdraví VŮZ

V každém případě se naučte odpočívat, jelikož vyčerpání vám může způsobit nemalé fyzické problémy, kdy se únava může projevit např bolestí kloubů, ale i častými nemocemi. to vás vesmír nutí aby jste se zastavili a odpočívali. Proto najděte harmonii mezi činností a odpočinkem.

Duchovno karta VĚŽ

Tento rok se máte naučit sebelásce a osvobodit se od situací a licí kteří vám nejsou ku prospěchu, ale naopak vám škodí. Naučte se též odpouštět. ne kvůli lidem, ale kvůli sobě, aby jste to břemeno sebou zbytečně netahali.

Afirmace: ,, Osvobozuji se, pouštím se, odcházím, končím.“

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2024

ŠTÍR 23.10.2024 – 22.11.2024

Láska karta MILENCI

Štíři si tento rok užijí lásky vrchovatě. zadaní Štíři budou mát možnost ,,nahodit“ současný vztah a dát mu pořádnou jiskru. Nezadaní mají možnost potkat vysněnou duši a zamilovat se.

Vztahy karta SVĚT

Štíři se tento rok budou věnovat domovu, ale i budování plnohodnotných a pevných vztahů, které jim zajistí jak osobní, rodinné tak i pevné pracovní zázemí.

Práce karta BLÁZEN

Štíři budou mít chuť riskovat, pouštět se do nových projektů nebo měnit práci. Vede je k tomu touha po penězích které jim zajišťují určitý pocit svobody a finančního zajištění. Což není na škodu. někdy risk je zisk a Štíři mají ,, čich“ na peníze, tak proč toho nevyužít.

Peníze KRÁL DISKŮ

Finančně by to mělo být hodně dobré, penízky se k vám jen pohrnou. Což vám ze srdce přeji. stejně jako moudrý KRÁL DISKŮ s nimi hospodařte a rozmnožujte je, tak aby jste měli svou vytouženou svobodu.

Zdraví karta MILENCI

Štíři by si měli hlídat ledviny, na to je dobrý PÍSEČNÝ KVĚT a plíce, ale i pohlavní orgány jako jsou vaječníky a varlata.

Duchovno karta MÍRNOST

Snažte se nastolit harmonii ve vašem životě, ale i v sobě  samých. Díky harmonii budete mít potřebný nadhled a uvidíte jak se věci mají, to vás může hodně ochránit.

Afirmace: ,, Jsem harmonickou vyrovnanou bytostí.“

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2024

STŘELEC 22.11.2024 – 21.12.2024

Láska karta VŮZ

Láska k nezadaným Střelcům přichází z daleka, jednat by se mělo o vztahy na dálku, ale i drobná dobrodružství. Zadaní střelci budou mít tendence lásku doma oživit a tak podniknou různé romantické akce a výlety, aby současný partnerský vztah dostal ,, šťávu“.

Vztahy celkově  PÁŽE DISKŮ

Vztahy budou velmi přátelské a příjemné. Pokud někde bude ,, napnelismus“ je dobré si to vysvětlit a narovinu si navzájem říct co vám vadí, to vztah ne jen posílá ale upevní.

Práce karta SMRT

Sice budete přemýšlet nad změnou práce, aby jste byli více spokojeni, ale jen málokteří tuto změnu uděláte. Jen odvážní Střelci si spočítají pro a proti a půjdou do rizika.

Peníze karta PÁŽE HOLÍ

Finančně je zde stabilita. Není třeba se znervózňovat na vše co potřebujete platiti peníze budou a při troše šikovnosti i nějaká ta korunka navíc.

Zdraví karta VISELEC

Hlídejte si psychiku a deprese, někdy to může být náročné, ale to neznamená, že musíte hned propadat malomyslnosti. Spíše se snažte vidět to dobré a uvidíte že vám hned bude lépe.

Duchovno karta VII HOLÍ

Tento rok se máte naučit nasměrovat a jít si přímo za svými cíli. Naučte se používat sílu své vůle.

Afirmace: ,, Důvěřuji ve svou sílu, jsem si sám sebou jist a stavím se odvážně vůči všem výzvám a překážkám.“

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2024

KOZOROH 21.12.2024 – 20.1.2024

Láska VIII HOLÍ

V lásce pozor na povrchní a krátkodobé vztahy kdy půjde spíše o sex než o city. Pokud toužíte po plnohodnotném vztahu zaměřte se na své přání a jděte si za tím. vaše intuice – srdce vám řekne kde má smysl investovat svou lásku a kde to je jen ztráta času.

Vztahy celkově karta IX MEČŮ

Ve vztazích buďte opatrní a spíše sázejte na vztahy s lidmi které dobře znáte. vyhnete se tak zbytečnému zklamání a  bolesti. Nejtěžší lekce přichází právě přes vztahovou oblast.

Práce karta RYTÍŘ DISKŮ

V práci sázejte na svůj um, zručnost a zkušenosti, to jsou devizy, které vám velmi pomohou k pracovnímu úspěchu a zároveň k vaší spokojenosti.

Peníze karta X.DISKŮ

Finančně to bude velmi dobré, hlavně pokud budete šetrní a jasně si dáte cíl za co penízky utratíte.

Zdraví karta BLÁZEN

Pokud nepropadnete lehké nervozitě nebo neklidu váš zdravotní stav by měl být velmi dobrý. Hlídejte si ale psychiku, díky ní si dokážete přivolat nejednu nemoc.

Duchovno karta RYTÍŘ POHÁRŮ

Naučte se mít rádi a dávejte sami sobě lásku. uděláte to tím, že sami sebe přijmete takové jací jste se svými klady i zápory a že se začnete radovat z života a užívat si ho.

Afirmace: ,, Přijímám své citové potřeby. Je v pořádku dávat upřímně a otevřeně najevo svou lásku. Je v pořádku dělat to, co mám rád/a a co mě těší.“

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2024

VODNÁŘ 20.1.2024 – 18.2.2024

Láska VII.DISKŮ

I na lásce se musí pracovat, aby kvetla jako růže. proto hýčkejte své drahé polovice, povídejte si s nimi, věnujte se jim a uvidíte jak vám časem vyroste krásný růžový keř. nezadaní Vodnáři budou muset vyrazit do společnosti a tu svou lásku si ,, ulovit“. Jinak to nepůjde, doma ho nenajdete.

Vztahy celkově karta SMRT

Tato kartička přináší do vztahů změnu. Nejde jen o ukončení nefunkčních vztahů, ale hlavně o změnu postoje k osobám a vztahu k nim, i k vám samotným. Někdy je dobré se na svět podívat z jiné perspektivy a pochopíte co daný vztah potřebuje a aby se dobře vyvíjel a lidé byli spokojeni.

Práce karta SPRAEDLNOST

Jak jste si předešlá léta vadli, tak budete letos odměněni. Pracovití lidé zde mají úspěch, prosperitu a harmonii jak v pracovní, tak i finanční oblasti. No, a lenoši budou holt muset ,, máknout“ aby jim pšenka opět pokvetla. Inu každý svého štěstí strůjce.

Peníze PÁŽE HOLÍ

Je zde finanční stabilita, ale i tak by si Vodnáři měli krotit svou touhu zbůhdarma utrácet. Než něco koupíte, zeptejte se sami sebe, zda tu danou věc opravdu potřebujte. Pokud chcete někoho obdarovat, udělat mu radost, což Vodnáři dělají moc rádi, zeptejte se nejprve zda ten dotyčný dárek chce. A pokud ano, co by se mu líbilo.

Zdraví karta SÍLA

Hlídejte si srdíčko, ale i oblast solaru. Zbytečně se nepřetěžujte a dopřejte si lehkou stravu, která nezatíží játra a žaludek.

Duchovno karta RYTÍŘ MEČŮ

Všechny překážky které v životě máme si sami děláme ve své mysli, naučte se tento rok pracovat se svou myslí tak aby všechny překážky z vašeho života zmizeli a vy jste mohli mít život dle vašich přestav.

Afirmace. ,, Mé možnosti nemají žádné hranice. Všechny zdi o které si hlavu rozbíjím, jsou v mé hlavě.“

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2024

RYBY 18.2.2024 – 20.3.2024

Láska karta SÍLA

Milostné vztahy budou velmi vášnivé a je dobré si ujasnit co je praví cit a co jen pouze chtíč. Jinak nápadníků a nápadnic budou mít rybičky dostatek. teď už bude jen na nich jak se rozhodnou. V lásce a sexu jim je přáno.

Vztahy  celkově RYTÍŘ HOLÍ 

Vztahy celkově by měli být velmi hezké, je zde temperament, nadšení, ale dobré pevné svazky a to jak rodinné tak přátelské, i pracovní, které vám budou tento rok dělat radost a pomohou vám když bude třeba.

Práce karta ESO DISKŮ

Jsou to velmi příjemné energie. vše do čeho se s vervou pustíte by se mělo dařit. Váš zápal bude inspirovat i vaše kolegy. Ale i zde platí vše s mírou a vy nezapomeňte někdy odpočívat a být s rodinou. Ono vám nic neuteče v pracovní oblasti je prosperita a stabilita.

Peníze ČTŘI DISKY

V finanční oblasti máte též stabilitu, je tu hojnost a dostatek. Co víc si v dnešní dobře přát?

Zdraví KOLO ŠTĚSTÍ 

Tento rok si hlídejte kolena a kotníky mohou zde být v této oblasti trochu problémy. Jinak pozor též na dědičné choroby. Ale pokud budete mít vhodnou a pestrou stravu, budete o sebe pečovat mělo by být vše v pořádku.

Duchovno RYTÍŘ DISKŮ

V tomto roce se mají Rybičky naučit vytrvalosti a dávat si reálné cíle které se mají naučit plnit. Hodně zde doporučuji pracovat s centrem v Hrudi, aby vás vedla intuice a s centrem v solaru, aby jste uměli nasměrovat vaši vůli.

Afirmace: ,, Trpělivě a neochvějně se věnuji tomu, co má jasný smysl a konkrétní výsledky.“

CHCI OSOBNÍ VÝKLAD NA ROK 2024

 

Přeji vám krásný a spokojený rok 2024, věřím že vám všeobecný výklad přibližně ukázal jak se bude tento rok vyvíjet a pokud by jste chtěli přesný OSOBNÍ VÝKLAD Z KARET dělaný dle vašeho data narození a tím pádem VÁM UŠITÝ NA MÍRU, ráda se vám do kartiček kouknu a VÁŠ OSOBNÍ VÝKLAD VYPRACUJI. Objednat se můžete ZDE.

S láskou

Blanka  Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2024 OD BLANKY MAGICSTAR