Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 13.11. – 19.11.2023

Krásné a pohodové dny vám všem,

máme tu další skvělý týden, tedy doufám, že bude skvělý, ale jak se říká: ,, jaké si to uděláš, takové to máš.“ Hned v pondělí nás čeká náročný den v podobě NOVA VE ŠTÍRU, jehož energie cítíme již několik dní a vedou nás k tomu abychom dali své věci do pořádku. Počítám, že tyto konstelace nás budou provázet i v týdnu 13.11. – 19.11.2023. Tak se pojďme kouknout na to co nám poví kartičky. Evidentně s námi chtějí mluvit Tarotové karty, jelikož mi padli do ruky jako první a vzhledem k vyjímečnosti postavení nebeských těles tuto náhodu chápu jako výzvu, která nám chce sdělit něco důležité.

A je to tady v pondělí 13.11.2023 nás oblaží svou energií karta IX.MEČŮ, která jisto jistě souvisí s NOVEM VE ŠTÍRU, Na psychiku to bude hodně náročný den, jelikož nám vyplavou na povrch dost velké nepříjemnosti které budeme muset řešit. A to jak v finanční, vztahové rovině, ale i ve zdraví, kdy se nám bude hůř spát, navíc nám myšlenky, které budou na nás dorážet moc spánku nedopřejí stejně jako klidu. Co tedy s tím dělat? Uklidnit se, jít se projít do přírody a vypnout – tedy pokud to jde, s tím vším pochopit co nás dané lekce, myšlenky a staré příběhy nás samých chtějí naučit, co máme pochopit. Dívejme se na tyto věci z odstupu a s klidem v srdci, uvidíte jak rychle přijdou různá řešení. To co máme pustit ze svého života pusťme a je jedno zda jde o nefunkční vztah, práci kde se trápíte a jste ze strachu že se neuživíte. Já bych tento den nazvala revizí našeho života, které přinese mnohá řešení k posunu dál. Na co si dávat pozor? Na hádky, nepříjemné vtipy, pomluvy, ale i na sebe znehodnocování sebou samých, vyčítání, nepochopení sebe i druhých. I tak náročný den se dá prožít v lásce k sobě samému a k ostatním. 🙂 Přeji vám aby jste jej zvládli. je třeba si uvědomit, že vše má své řešení. . Zdravotně pozor na psychiku a nespavost.

Vhodná afirmace:,, Připouštím, že všechny problémy mají svůj smysl nebo nějaké řešení.“

V úterý 14.11.2023 máme již hezké energie v podobě karty KRÁLOVNA DISKŮ. Po těžkém pondělí nás kartička KRÁLOVNA DISKŮ, postaví pevně nohama na zem a my se budeme muset ,, zakousnout“ do práce jak na sobě, tak na řešení vniklých potíží. Výhoda je v tom, že to půjde rychle a když se budeme opravdu snažit a budeme mít vůli vše dát do pořádku můžeme se těšit na rychlé a plodné výsledky. Finančně i pracovně by to měl být velmi dobrý den, proto doporučuji jej využít. ve vztazích se můžeme na podporu a vzájemnou pomoc, pozor ale na žárlivost a majetnictví. Pokud máte finanční problémy či problémy s prací – např. hledáte vhodné zaměstnání, energie karty KRÁLOVNA DISKŮ vám v tomto směru pomůže. Můžete dostat vhodnou nabídku, dobrý nápad či pomoc od blízké osoby. A taky nesmíme zapomenou na sebe, věnujme svému tělu dostatečnou pozornost a lásku, právě sebeláska a náš pohled na nás samotné nám může v mnohém pomoci nebo i uškodit – záleží na tom jak se na sebe díváme a co si o sobě myslíme.

Vhodná afirmace: ,, Plna lásky k životu se starám o sebe a o druhé lidi a trpělivě rozmnožuji všechny dary života.“

Středu 15.11.2023 ovlivní karta HVĚZDA, jsou to velmi krásné energie naděje na lepší zítřky, kdy dostáváme požehnání od Vyšších bytostí a Vesmíru, ale moudrost, klid a schopnost řešit různé životní situace, tak aby byli ku prospěchu nás samotných. Bude to tedy velmi příjemný den, kdy bychom se měli cítit velmi dobře a to jak po zdravotní tak i psychické stránce. je to jako by znovu vyšlo slunce z poza mraků a zalilo nás svou blahodárnou energií a silou. Celkově by se mělo dnes vše dařit, tak toho využijme. Ve vztazích ale ale nečekejte žádnou ,, divočinu“ spíše to budou jemné energie, zabývající se více city než tělesnem. Tak že se dá říct, že to je vhodný den na podzimní romantickou procházku, dobrou večeři ve dvou a příjemné disputace o životě a našich citech. Což je taky potřeba. 🙂 Pokud přeci jen musíte řešit něco neřešitelné, doporučuji danou záležitost odevzdat Bohu – Vesmíru, ať vše vyřeší nejlépe v prospěch všech zúčastněných, a hlavně už na to nemyslet- pustit.

Vhodná afirmace: ,, Mám důvěru ve vyšší moudrost, čerpám z vnitřních hlubin a nechávám svítit svou „hvězdu“.“

Ve čtvrtek 16.11.2023 máme kartu ESO HOLÍ. Tyto energie nám dají sílu jednat, tvořit, realizovat naše plány a sny. je to jako by jsme loučí zažehli v sobě plamen tvorby a realizace. Jako by nám nic nebránilo v cesta a my věděli, že vše zvládneme a vydáme se přesně tím směrem který je pro nás prospěšný. Dařit by se nám mělo jak v práci, tak v finanční oblasti. Ti co hledají nové zaměstnání by měli tyto energie využít naplno, je zde šance že právě to co hledáte naleznete. teď je jen otázka co hledáte. zda finanční stabilitu, práci která vás bude bavit a nebo oboje – což je nejlepší varianta. tak se nasměrujme a jděme tam kam nás to táhne a věřme osudu a Vesmíru, že nám doručí všechny příležitosti aby se tak stalo. ve vztazích se mohou nezadaní těšit na nový vztah, ale pozor nebude to nic vážného, ale je zde šance vážný vztah z tohoto setkání vytvořit. my ostatní můžeme energie karty ESO HOLÍ využít k lepšímu pochopení vztahu současného a posunout jej na další levl. Zdravotně si hlídejme kosti, klouby. Zde pomůže pravidelný pohyb, vhodná strava bohatá na kolagen a vápník, ale i AMAZONSKÁ LIÁNA  a MARCOCURA.

Vhodná afirmace: ,, Jsem plná/ý síly a vitality, využívám šanci, která se mi naskýtá a jednám tvořivě a radostně.“

V pátek 17.11.2023 máme kartu CÍSAŘ.  Jsou to energie které nám dají možnost vzít svůj život do vlastních rukou, mocí naší vnitřní síly a rozumu. někomu se mohou tyto energie jevit tročku despotické, ale ono vše má dvě strany mince. Není tedy na škodu si uvědomit, že ,, můžeme jít přes mrtvoly“, což moc dobré pro nás, naši karmu a budoucí život není moc dobré, ale pokud přidáme do našeho jednání cit a intuici můžeme v energiích karty CÍSAŘ pracovat jemně, ale s určitou dynamikou, která nás může pozitivně ovlivnit a posunout. tak že pracovně a finančně by to dnes mělo být dobré, můžeme dokázat spoustu skvělých věcí. Ve vztazích si ale hlídejme sobeckost a despotizmus, nemanipulujme okolím proti jeho vůli, ale naopak uvědomme si, že každý má právo na svůj vlastní život, názor a své pocity. tím se vyhneme zbytečným problémům. Ono příjemné nasměrování použijme pro sebe a svůj růst. Zdravotně si hlídejme ramena, ty mají spojitost se starostmi a problémy, proto řešme jen to své a druhým nechme možnost aby se za sebe postavili. Já osobně mám kartu CÍSAŘ spojenou ještě s oblastí solaru, konkrétně s žaludkem a játry. Protože špatné trávení může ovlivnit naši sílu.

Vhodná afirmace: ,, Jsem rozumným a schopným vládcem svého života.“

I sobota 18.12.2023 bude velmi příjemná, tento den tu máme opět kartu KRÁLOVNA DISKŮ. Dařit by se nám mělo jak v finanční a pracovní oblasti, tak i ve vztazích. Nezapomeňme ovšem na péči o sebe a odpočinek. v klidu si odpočiňme, načerpejme energii, abychom měli v příštím týdnu sílu zase tvořit a realizovat vše co máme v plánu. Pracovně se spíše věnujme věcem nezbytným, ač tato kartička přeje práci a pracovnímu i finančnímu posunu je třeba si uvědomit, že bez odpočinku a síly toho moc nezvládneme. Ve vztazích vsaďme na péči o své blízké, věnujme jim pozornost, povídejme si s nimi, zahrajte si nějakou společenskou hru, nebo jděte na procházku. A hlavně nezapomeňme na sebe, dopřejme si příjemnou meditaci, poslech hezké hudby, četbu která vás potěší, nebo si pusťme nějaký odpočinkový film. Téže není na škodu se trochu zkrášlovat a hýčkat své tělo. 🙂 Prostě sobotu chápejte jako ,, svůj den“.

Vhodná afirmace: ,, Věnuji svému tělu láskyplnou pozornost a mé tělo mi odměnou poskytuje životní energii, radost ze života a zdraví.“

V neděli 19.11.2023 máme kartičku VISELEC. Je to karta odpočinku, nic nedělání, ale i kartička kdy přemýšlíme nad danými tématy a snažíme se kouknout věcem a situacím pod pokličku, pochopit je, ale i podívat se na dané okolnosti jiným pohledem. Sice kartu VISELEC nemá moc lidí rádo, ale věřte, že nám přináší hodně užitku v tom, že když se zastavíme, dostaneme možnost vidět věci jinak. A to není na škodu, protože díky tomu vidíme chyby a můžeme je napravit. Se změnou postoje k nám přichází i daný klid a nadhled a proto doporučuji po tomto dynamickém týdnu kartičku VISELEC využít právě k oddechu, zpytování a jinému pohledu na věc. Kdo ví co se vám ukáže. Ale to co přijde vám bude k užitku, tak proč se hroutit? Zdravotně pozor na psychiku. V pracovní oblasti doporučuji dělat jen to nejnutnější. V finanční oblasti držme penízky na uzdě a kupujme jen to co musíme. A v té vztahové, Není na škodu si někam zalézt a odpočívat. Pokud přeci jen budeme nuceni být ve společnosti, přijměme to jako možnost setkat se s těmi které máme/ nemáme rádi a podívat se na jejich život a názory jejich pohledem na svět, hodně se nám objasní.

Vhodná afirmace: ,, Získávám nový pohled na věc.“

Přeji vám, moji drazí, aby se vám vše dařilo k vaší spokojenosti. Pokud se budete potřebovat poradit s kartičkami, doporučuji využít PODZIMNÍ AKCI, popřípadě pokud toužíte po osobním setkání budete mít tu možnost na VÁNOČNÍM VĚŠTĚNÍ V BRNĚ. Pro ty co u mě nakupují bylinky a léčí se, mám příjemnou zprávu v podobě velké AKCE kdy mohou bylinky zakoupit za velkoodběratelské ceny.

S láskou

Blanka  Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 13.11. – 19.11.2023