Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 20.11. – 26.11.2023

Krásné a spokojené dny moji zlatí,

doufám, že jste se měli dobře a že jste dané energie využili ve svůj prospěch jak nejlépe jste mohli. Pomalu nám tento týden končí a já k vám opět spěchám s novou předpovědí. Pojďme se podívat co nám kartičky predikují. I tentokrát budu vykládat z Tarotu, nějak cítím, že právě od těchto kartiček potřebujeme nejvíce poradit, aby náš život byl v harmonii a spokojenosti. Nedivím se těžká doba potřebuje silné energie a moudrost. Tak jdeme na to.

V pondělí 20.11.2023 nás oblaží svou vítěznou energií karta VI. HOLÍ. Na pondělí to jsou velmi krásné energie a doufám, že i další dny budou tak skvělé, kdy se nám bude dařit vše co budeme dělat. Je zde jisté vítězství, ale i radost z života, budeme plni energie a tím pádem naše plány a sny budeme realizovat s lehkostí. Dá se říct, že nás čeká skvělý den ve všech rovinách života. dokonce i ve vztazích se můžeme těšit na příjemné chvilky. Zdravotně bychom se měli cítit velmi dobře a to jak po těle, tak i na duši. Inu příval pozitivní energie bude znát všude kam se podíváme, tak si to nenechme kazit ,, blbostmi“ a nevraživostí.

Afirmace: ,,Jsem plný síly, sebedůvěry a optimismu, jdu jasně a sebejistě za svými cíli a věřím ve svůj úspěch.“

I v úterý 21.11.2023 nám budou energie přát a to v podobě karty X. POHÁRŮ. Dne to bude velmi příjemný. Pracovně se mi ukazují krásné energie dovršení cílů a úspěch. Ve vztahové oblasti se budeme cítit velmi dobře, kdy díky otevřené srdeční čakře budeme naladěni na komunikaci, ale i vzájemnou lásku a pochopení. Dá se říct, že tento den bude opravdu velmi krásný, cítit bychom se měli skvěle. Doporučuji tyto energie harmonie a lásky využít naplno, jelikož když máme v sobě klid a pohodu vše se nám daří a vše jde tak jak má.

Afirmace: ,,Život mi dává vše, co potřebuji ke štěstí. Jsem plný/á radosti a důvěry v život.“

Ve středu 22.11.2023 bude trošku náročný den, který nám predikuje karta V.MEČŮ. Ale zas tak zlé to nebude. Pokud si ohlídáme své okolí a budeme více věřit své intuici bude vše v naprostém pořádku. Rozhodně není dobré vyvolávat hádky ve vztazích, je lepší si myslet své a pokud někdo zaútočí, tak se bránit – co taky jiného. V práci spíše šetřme energii a věnujme ji spíše tomu co má nějaký smysl – budou tendence nás zahltit hloupostmi, které nás budou od toho podstatného odvádět.  Ve zdraví pozor na úrazy a trávení – malé střevní virózky umí rozladit a na ty jak víte je dobrá DRAČÍ KREV.

I z astrologického hlediska bude tento den a dny nadcházející trošku náročnější, ale to do ÚPLŇKU V BLÍŽENCÍCH, kdy by po něm měl nastat klid a harmonie, zvládneme. Mimochodem jsou o poslední ,, zátěžové dny“ tohoto roku. Mohu prozradit, že prosinec už bude příjemný. 🙂

Afirmace: ,, Přijímám s pokorou co se mi děje, odpouštím a přemýšlím, čím jsem k tomu sám přispěl/a.“

Ve čtvrtek 23.11.2023 nám trošku ,, osladí“ život karta VĚŽ, ne že bychom hned dělali radikální rozhodnutí a měnili náš život od základu – i když najdou se tací co tak budou činit a i to je dobře. Ale spíše dojde k pochopení a změně v myšlení a postoje k dané situaci či osobě. Někdy prostě k takovým věcem dochází, to je život. Můžeme vidět kde je lež a kde to nefunguje, kdo to s námi myslí upřímně a kdo naopak ne a myslí jen na své zájmy. Velmi důležité tento den je pochopit z čeho máme obavy, čeho se bojíme, kde právě toto vzniklo – kdo nám tento ,, model“ předal  a podívat se na tento strach z trochu jiného úhlu pohledu. Nedovolit mu aby nám brzdil naši životní energii a spolu s ní i hojnost a spokojenost v životě. Někdy se prostě věci zdají těžké, ale když se na ně koukneme jinak než jsme zvyklí můžeme najít vhodné řešení a jednat. Ve zdraví pozor na úrazy, zde by to mohlo být v podobě autonehod apod.  Koukejme proto kam šlapeme, a při řízení zachovejme klid a nadhled.

Afirmace: ,,Jsem ochoten ke změně, takže sestoupím ze své „věže“ ctižádosti, iluzí a obav.“

Pátek 24.11.2023 už bude trochu mírnější, ale ne veselejší. Vládne nám karta X.HOLÍ, jsou to energie těžké, ale hodně záleží na našem postoji a prožívání našich starostí a trápení. Hlídejme si proto fyzické a duševní přetížení, moc netlačme na pilu a nesnažme se vše vyřešit silou. Někdy to prostě na sílu nejde a nadělá to hodně těžkostí. Spíše je dobré pochopit, že když si za něčím půjdeme systematicky, krok za krokem a necháme věci aby se stali – aby energie pracovali v náš prospěch, dosáhneme daného cíle též, ale ve větším klidu a v pohodě. Hlídejme si též nervový systém, může být pod náporem starostí a úkolů přetížený, na to je dobrý BÍLÝ KOŘEN spolu s HOŘKÝM KVĚTEM v poměru 1:1, kdy se naše tělo i mysl uklidní a vše bude v naprostém klidu a harmonii fungovat jak má. Doporučila bych řešit to co řešit můžete a to co ne, nechte osudu, ten se o tanou věc postará nejlépe. Hlavně buďme v klidu a v pohodě, to je pro dnešní den to nejlepší.

Afirmace: ,, Cílevědomě uplatňuji svou sílu, aniž se přitom stresuji, a umím s důvěrou zvládat i obtíže.“

Sobota 25.11.2023 už bude trošku veselejší,. Máme zda kartu CÍSAŘ, ten nás povede k tomu, abychom sebrali odvahu a i svůj život do vlastních rukou a šly si za svým. To ale neznamená, že bychom měli zapomínat na dobré mezilidské vztahy, právě naopak, tento den bychom je mohli upevnit – tedy ty co nám zbyli a dát věcem tvar a formu. Celkově tento den by měl být dobrý, mělo by se dařit na všech úrovních života a pokud budeme moudří využijeme toho ve svůj prospěch. Rozum a cit jsou našimi nejlepšími rádci a pomocníky.  zdravotně si hlídejme ramena, neberme na sebe starosti které nám nenáleží a řešme jen to co se týká nás.

Afirmace: ,, Jsem rozumným a schopným vládcem svého života.“

Neděle 26.11.2023 se ponese v duchu karty POUSTEVNÍK, která nás bude nabádat ke zklidnění a meditaci, abychom se zamysleli nad naším životem a tím co od něj očekáváme. Naštěstí, když si takto v klidu někde o samotě sedneme a zameditujeme na dan témata, vidíme světlo, které nás pak může vést k pozitivním řešení. Tento den je příhodný i pro ty co ještě nejsou rozhodnuti co budou dělat dál Vhodné budou procházky v přírodě, poslech příjemné hudby, četba, ale i obyčejné rozjímání a propojení se se sebou samotným a tím náhledem do naší duše, tužeb a plánů. Díky touze po samotě a klidu může ve vztazích vzniknout trošku ,, napnelismus“, ale ono stačí říct, že potřebujete být chvilku sami a vaši milovaní to pochopí. I oni budou mít tu touhu. 🙂 Ve zdraví pozor na kosti a klouby, hlavně se může ozvat revma, artróza a další nemoci s tím spojené. Na tyto neduhy mohu doporučit AMAZOSNKOU LIÁNU + extr. MARCOCURA. Hlavně nezapomeňme že jsme den PŘED ÚPLŇKEM V BLÍŽENCÍCH, což nás povede ke zklidnění, ale i pochopení a nasměrování. Někdy stačí změnit myšlenku a změníme celý náš život.

Afirmace: ,, Jdu svou vlastní cestou a učím se ze svých životních zkušeností.“

Přeji vám moji drazí, hodně sil a odvahy, ale i moudrosti, aby jste vše v klidu a v pohodě zvládli. Pokud přeci jen bude nějaký problém se kterým si nevíte rady nebo vás delší dobu trápí ráda se vám kouknu do karet. Teď běží PODZINÍ AKCE, tak ji využijte, ušetříte tím polovinu z běžné ceny. Těším se na vás.

S láskou

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 20.11. – 26.11.2023