Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 20.5. – 26.5.2024

Drazí přátelé,

i tentokrát jsem zde s novou předpovědí, abychom věděli co nás čeká a co využít v náš prospěch nebo na co si dát pozor.

Pondělí 20.5.2024 karta VIII. MEČŮ .Tento týden odstartujeme kartou VIII. MEČŮ , která symbolizuje situace, v nichž se můžeme cítit omezeni či uvězněni vlastními myšlenkami a obavami. V práci to může znamenat, že se objeví výzvy, které nám budou připadat jako slepá ulička. Nicméně, karta nám také připomíná, že většinu omezení si vytváříme sami a klíčem k jejich překonání je změna perspektivy. V oblasti financí může tato karta naznačovat potřebu uvolnit se ze sebevědomých finančních vzorců, které nás drží zpět. Co se týče zdraví, je důležité nezatěžovat se nadměrnými starostmi. V duchovní sféře je vhodná doba pro meditaci a hledání vnitřního klidu, abychom se mohli posunout dál.

Úterý 21.5.2024 karta KRÁL DISKŮ, KRÁL DISKŮ je symbolem prosperity a úspěchu. Ve vašem pracovním životě přináší tato karta zprávu o stabilizaci a možnosti růstu. Pokud jste se v poslední době snažili o povýšení či rozšíření svého podnikání, KRÁL DISKŮ naznačuje, že vaše úsilí může být brzy odměněno. Finančně je to období, kdy můžete očekávat solidní výsledky vašich investic a rozumného hospodaření. Zdravotně karta naznačuje dobrou fyzickou kondici a vitalitu, ale také potřebu dbát na rovnováhu mezi prací a odpočinkem. Na duchovní úrovni vás KRÁL DISKŮ vyzývá, abyste hledali materiální a duchovní bohatství v harmonii.

Středa 22.5.2024 karta KRÁLOVNA DISKŮ.  KRÁLOVNA DISKŮ přichází s energií péče, udržitelnosti a plodnosti. V práci to signalizuje dobu, kdy vaše pečlivost a pozornost k detailům přinese ovoce. Můžete se setkat s novými příležitostmi pro růst a rozvoj vašich schopností. Ve financích Královna Disků naznačuje, že je čas se zaměřit na dlouhodobé cíle a investice. Mějte otevřené oči pro nové možnosti, které by vás mohly přiblížit k vašim finančním snům. Z hlediska zdraví je důležité udržovat stabilní rutinu a věnovat pozornost vaší výživě a celkovému blahobytu. Duchovně vás tato karta vyzývá, abyste pečovali o svůj vnitřní růst a rozvíjeli svou intuici.

Čtvrtek 23.5.2024 karta KRÁL HOLÍ.  KRÁL HOLÍ vstupujeme do čtvrtka s energií vůdcovství a odvahy. V práci se můžete ocitnout v pozici, kdy je třeba převzít iniciativu a ukázat své vůdčí schopnosti. To může být spojeno s novými projektovými příležitostmi nebo potřebou řešit nečekané problémy. Finančně karta naznačuje dobrý čas pro odvážné investice, ale s důrazem na promyšlené rozhodnutí. V oblasti zdraví KRÁL HOLÍ připomíná, že odvaha jít za svými cíli může být stejně důležitá jako udržování fyzické kondice. V duchovním životě tato karta vyzývá k tomu, abyste se nebáli prozkoumat nové myšlenkové směry a věnovat se aktivitám, které vám přinášejí pocit naplnění a smyslu.

Pátek 24.5.2024 karta VISELEC. Den VISELEC nás vyzývá k zamyšlení a možnému přehodnocení našich priorit. V práci může přijít moment, kdy je třeba zastavit a podívat se na věci z jiné perspektivy. Finančně VISELEC naznačuje, že není vhodná doba pro velké investice nebo riskantní finanční kroky. Co se týče zdraví, může to být den, kdy si uvědomíme význam odpočinku a regenerace. V duchovním smyslu VISELEC přináší poselství o uvolnění a přijetí. Může to být období, kdy se naučíme pustit staré vzorce a otevřít se novým možnostem.

Sobota 25.5.2024 karta ESO DISKŮ. Sobotním ESEM DISKŮ vstupujeme do dne nových začátků a příležitostí. V práci může znamenat start nového projektu nebo příležitosti, která přinese zvýšení příjmů. Finančně se jedná o skvělý čas pro zahájení nových investic nebo podniků, které mohou vést k prosperitě. Z hlediska zdraví ESO DISKŮ představuje obnovu energie a dobrého zdravotního stavu. V duchovní sféře je karta silným znamením hojnosti a pocitu, že vesmír je na vaší straně. Může to být také doba, kdy se vaše duchovní praxe prohloubí a nabere nový rozměr.

Neděle 26.5.2024 karta CÍSAŘ. Nedělní CÍSAŘ přináší energii řádu, stability a autority. V pracovních záležitostech se může objevit šance na dosažení konkrétních cílů díky disciplíně a organizaci. Finančně může tato karta představovat dobrou dobu pro strategické plánování a konsolidaci vašich zdrojů. Zdravotně CÍSAŘ vybízí k důsledné péči o tělo a dodržování stanovených režimů, které podporují vaši vitalitu. Na duchovní úrovni vás karta Císaře vyzývá k vytvoření struktury ve vašem duchovním životě, která podpoří vaše dlouhodobé růst a rozvoj.

Přeji vám krásný a spokojený týden, hodně radosti, lásky a spokojenosti. Na výklad z karet se můžete objednat ZDE.

S láskou a úctou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 20.5. – 26.5.2024