Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 25.12. – 31.12.2023

Krásné a spokojené dny vám všem,

konečně se rok 2023 blíží ke konci a všichni hledíme s nadějí do roku 2024, ale ještě tu máme posledních pár dní které je třeba si ve vibracích čísla sedm neboli v kartě VŮZ si odžít. Ty tyto poslední dny nám mohou trošku zamíchat životem a dny budoucími, ale můžeme je též prožít v klidu a harmonii, tak se pojďme podívat co nás ve všeobecných energií čeká, co využít v náš prospěch a na co si dát pozor. Jdeme na to.

Hlavní kartou tohoto týdne je karta RYTÍŘ HOLÍ. Bude to příjemný týden, kdy budeme cítit příval energie, odhodlání, ale i nutkání něco změnit a posunout se dál. I přesto, že máme tak skvělé podmínky doporučuji tento čas využít k relaxaci, odpočinku, ale i plánování. Čas můžeme využít cestováním, např. návštěvy rodin a známých, ale i akcí a dalších podobných činností, které nás trošku rozptýlí a kde načerpáme pozitivní energii. Na tvorbu nových věcí máme času dost po Novém roce. Teď díky ÚPLŇKU V RAKU je čas pro rodinu a na upevnění vztahů jak s rodiči, tak s dětmi. Ať jste v tomto roce zažili cokoliv užijte si tyto dny naplno s radostí. Milujme život a vše co nám přináší, jelikož ne vše co se nám právě teď jeví jako ,, ta největší katastrofa“ musí touto katastrofou v budoucnu být. Vše má dvě strany mince. A i to nepříjemné jednou skončí, jako vše na této planetě. Pozor si dejme na zbrklost, cestujme v klidu a pomalu. U rozhodování mějme rozvahu a dejme si čas než něco slíbíme nebo domluvíme. A prožijeme opravdu krásné dny. Užijte si je plnými doušky. 🙂

Afirmace:,,  Miluji život a život miluje mne.“

V pondělí 25.12.2023 jsme měli kartičku MILENCI, tyto energie přáli všeobecně vztahům. Což je po zdraví to nejdůležitější v našem životě. Díky vztahům se učíme milovat sami sebe. Byl to velmi krásný den, i když spodní karta V.DISKŮ ukazuje na náročnost a někdy až vyčerpání. To se dalo spravit krátkým odpoledním spánkem, procházkou v přírodě, ale i setkáním s příjemnými lidmi, kteří nás svou radostí nabili pozitivní energií a dá se říct, že nám dobili baterky. Ne všude byla setkání příjemná jak ukazuje kombinace karty MILENCI  a karty V.DISKŮ spolu s hlavní kartou RYTÍŘ HOLÍ, ale i přes malé nepříjemnosti se to dalo zvládnout. Někdy je prostě dobré říct NE, jindy zase mlčet a v tichosti se rozhodnout, že nás už jistí lidé příští Vánoce neuvidí. Ale vždy je to o tom jak to cítíme my. A pokud se necítíme komfortně nemá smysl se přemáhat a to kvůli nikomu. I toto nás učí sebelásce a sebehodnotě.  Jinak v práci se mělo dařit, byla zde velmi povznesená vánoční atmosféra. Finančně to bylo o hojnosti. A zdravotně jsme si měli hlídat hlavně ledviny, ty byli stresem přetížené nejvíce.

Afirmace: ,, Miluji sebe i druhé.“

Úterý 26.12.2023 se nese v energiích karty II.HOLÍ. City už nejsou tak vřelé a ve vztazích to může být někde znát, naštěstí nás posiluje spodní karta ESO HOLÍ, která nám spolu s hlavní kartou týdne RYTÍŘEM HOLÍ dává sílu si užít krásné chvilky s našimi milovanými . A ne jen to, máme zde možnost se rozhodnout co dál, jak naložíme s nadcházejícím rokem 2024, co vše podnikneme a tak plánujeme a vymýšlíme to co by bylo pro nás nejlepší. V prací by se mělo dařit. V finanční oblasti je zde hojnost ve smyslu ,, co jsem vydali, nám bylo vráceno zpět.“ I když ne všechny vánoční dárky byli vítané – i ty opožděné. Zdravotně i zde pozor na ledviny, únavu a přetížení.

Afirmace: ,,Jsem objektivní, vidím jasně všechny možnosti a chci zaujmout postoj nejlepší pro všechny.“

Ve středu 27.12.2023 máme velmi krásnou kartu II. POHÁRŮ, která opět přeje mezilidským vztahům, tato kartička je spojená i s nadcházejícím ÚPLŇKEM V RAKU, který též přeje rodině, přátelům , ale i partnerské oblasti, romantice a fantazii jak přesně naznačuje karta II.POHÁRŮ. Vzhledem k tomu, že máme spodní kartu PRÁZDNOU máme se nechat překvapit, ale rozhodně to bude příjemné překvapení vzhledem k hlavní kartě RYTÍŘ HOLÍ. A vzhledem k tomu, že jde o překvapení dál k dnešnímu dni psát nebudu a nechám se stejně jako vy překvapit. Budu ráda, když mi do ,,komentů“ pak napíšete čím vám tento den udělal radost a co bylo vaše nejhezčí překvapení.

Afirmace: ,,Dovoluji lásce, která mě naplňuje, aby ovlivnila můj život.“

Čtvrtek 28.12.2023  bude trošku ,, transformační“, máme totiž jako kartu den kartu SMRT. Ne ne, nelekejte se, bude to i tak krásný den, jako spodní kartu v balíčku – tedy kartu doprovodnou máme partičku RYTÍŘ POHÁRŮ. ta spolu s kartou RYTÍŘ HOLÍ, nás povede spíše k přemýšlení nad vztahy. jaký vztah mám sám k sobě? Co vše si nechám líbit? Co vše dělám pro druhé a co pro sebe? Apod. právě tyto dotazy a jim podobné povedou ke změně ve vztahové oblasti, kdy si díky kartě SMRT ,, něco“ uvědomíme a to ,, něco“ nás posune dál. Jinak doporučuji tento den spíše odpočívat, věnovat se sobě a svým zálibám. Pracovně by to mělo být dobré. Finančně též, ale i tak doporučuji trochu šetřit. zdravotně pozor na deprese, játra a močový měchýř.

Afirmace: ,,Vše staré odchází, aby mohlo přijít to nové a lepší.“

Pátek 29.12.2023 máme opět kartu MILENCI, ale tentokrát díky spodní kartě v balíčku její energie doprovází karta ESO MĚČŮ a i zde nesmíme zapomenout na hlavní kartu tohoto týdne kartu RYTÍŘ HOLÍ. Tento den bude velmi příjemný, hlavně na myšlenkové bázi, kdy se naše mysl bude směrovat k věcem a záležitostem které nám dělají radost, nebo které nás v budoucnu posunou. Co se tahle zamyslet nad projektem, který vám leží v hlavně a více jej rozvinout? Nebo jít mezi lidi a kdo ví, možná potkáte někoho kdo vás zaujme a se kterým budete souznít. Uvidíme co se z tohoto setkání vyvine. snad spolupráce, snad celoživotní láska?  To už bude na vás dvou. Bude to moc krásný den a dařit by se nám mělo ve všech oblastech života. Proto si jej užijme a nenechme si ho nikým a ničím kazit.

Afirmace: ,, Komunikuji s druhými láskyplně a otevřeně.“

Sobota 30.12.2023 bude trochu ,, meditační“ až odpočinková a to díky kartě IV. POHÁRŮ. Jako doprovodnou máme na spodní straně balíčku kartu IIV. POHÁRŮ. A hlavní kartu týdne RYTÍŘ HOLÍ. Zamysleme se nad tím zda nám neuniká nějaká příležitost. Co vidíme je realita nebo fikce? Tyto poslední dny roku 2023 jsou styčné a pomáhají nám v rozhodnutí ohledně práce, vztahů, peněz, ale i ohledně nás samotných a o našem životě. Proto není na škodu si vše v klidu zvážit, naplánovat a připravit – třeba na papír a pak za tím vším v příštím roce jít. Někdo tomu říká předsevzetí, já tomu říkám reálný plán do budoucna. Proč reálný? Protože vezmu v potaz situaci která je a pak k ní přidám 10% navíc a to je reálná hodnota, která jde splnit. Pokud splníme 20% k tomu co máme  můžeme se poplácat na konci příštího roku po zádech a říct si ,, Jsem dobrá, splnila jsem to“. Nereálné cíle nikdy nesplníme. Např. pokud si dáte, že za rok shodíte 30, 40, 50 kg, věřte, že to je dost nereálné a navíc zdraví škodlivé, ale pokud si zadáte, že shodíte v roce 2024 ,, pouze“10 kg a povede se vám shodit jak oněch 10kg, tak i 5 kg navíc, tak se můžete jen pyšně pochválit. A o tom to je, dávejme si reálná předsevzetí a ne bludy díky kterým pak budeme na sebe naštvaní.

Jinak tento den bude tak trošku unavený, spíše budeme chtít někam zalézt a odpočívat, věnovat se sobě, než někde ,, trajdat. V práci to dle možností půjde, ještě že tu máme RYTÍŘE HOLÍ, jinak by to nebylo nic moc. S penízky už šetřme, zbytečně neutrácejme. A ve zdraví hlídejme játra a trávení. takový dobrý silný vývar umí spravit nejeden pokažený žaludek. Tak si jej dopřejte, uvidíte hned se budete cítit líp.

Afirmace: ,, Vychutnávám si klid a odstup. Prospívá mi být chvíli pouze sám se sebou a vím, že toto separé je dočasné.“

Neděle 31.12.2023 bude trochu náročná. Máme zde kartu den kartičku IX, HOLÍ, na spodku balíčku kartu VISELEC a kartu týdne RYTÍŘE HOLÍ. Sice budeme počítat hodiny tohoto roku, budeme se chystat na oslavy Silvestra, ale i tak to spíše bude společenská nutnost, než aby se nám někam chtělo jít. Proto zapřemýšlejme nad tím zda opravdu chci někam jít a nebo zda si raději sednu doma s rodinou, popřípadě s dobrou knihou nebo se jen obyčejně vyspím. Volba je na nás.

V práci pojedeme z posledních sil, moc nás to bavit nebude, už od rána se budeme v duchu vidět doma nebo někde kde zrovna tento den budeme chtít být. Penízky si již hlídejme. Ve vztazích pozor na hádky a nedorozumění. A pijme s mírou – pokud pijeme. Právě tento den může být dost nepříjemný ohledně alkoholu. Ve zdraví pozor na úrazy všeho druhu.

Afirmace: ,, Věřím svým zkušenostem a vím co chci.“

Přeji vám všem krásné dny, hodně radosti, pohody a lásky. Pokud se potřebujete poradit s kartičkami, pořád ještě běží akce, tak toho využijte dokud je čas.

S láskou

Blanka  Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 25.12. – 31.12.2023