Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 27.5. – 2.6.2024

Krásné a spokojené dny moji drazí,

nová předpověď na příští týden je na světě, pojďme se podívat co nás čeká.

V pondělí 27.5.2024 máme kartičku RYTÍŘ DISKŮ. Tato karta symbolizuje obětavost, zodpovědnost a praktičnost. Povzbuzuje nás, aby jsme ke svým úkolům přistupovali odhodlaně a věnovali pozornost detailům a tím úspěšně realizovali naše cíle. Pokud jde o finance, karta RYTÍŘ DISKŮ nám radí abychom s našimi penězi nacházeli rozumně, zbytečně neutráceli, ale právě naopak věnovali se přesnému plánování a dobrému hospodaření s penězi. Ve vztahové oblasti se můžeme těšit na stabilitu a loajalitu. Co se týká zdraví, karta RYTÍŘ DISKŮ doporučuje, abychom se zaměřili na  rovnováhu a dali našemu životu řád, např. čas na práci, čas na rodinu, čas na sebe. A pokud jde o duchovní růst, karta RYTÍŘ DISKŮ nás povzbuzuje, aby jsme zůstali při zemi a oddaní své víře.

Afirmace na pondělí: ,, Trpělivě a neochvějně se věnuji tomu, co má jasný smysl a konkrétní výsledky.“

V úterý 28.5.2024 nám vládnou energie karty PÁŽE POHÁRŮ. Je to  čas kreativity, intuice a emocionálního zkoumání. Karta PÁŽE POHÁRŮ nás povzbuzuje, abychom k situacím přistupovali s otevřeným srdcem a zvědavou myslí. V práci tyto energie naznačují nové příležitosti nebo kreativní projekty na obzoru. Z finančního hlediska karta PÁŽE POHÁRŮ doporučuje se podívat na rozumné investice nebo prozkoumat nové způsoby, jak zvýšit svůj příjem, např brigády apod.. Ve vztazích nás PÁŽE POHÁRŮ vybízí, aby jsme upřímně vyjádřili své emoce a spojili se na hlubší úrovni. Ve zdraví karta ukazuje, že máme myslet pozitivně, udělat si pohodu a nezapomenout odpočívat. Energie karty PÁŽE POHÁRŮ nám přináší velkou příležitost pro duchovní rozvoj a osobní růst. Přijměme tyto blahodárné energie a dovolme si objevovat nové možnosti s nadšením a otevřenou myslí.

Afirmace na úterý: ,, Jsem plný/á lásky a fantazie, otevírám se s důvěrou životu a jiným lidem a umím si užívat a oddávat se.“

Ve středu 29.5.2024 a ve čtvrtek 30.5.2024 máme kartičku POUSTEVNÍK, která vládne obou dnům  Kdy si užijeme trošku klidu, samoty ale i pohroužení do sebe, abychom měli prostor se nad vším v klidu zamyslet, srovnat si myšlenky ale i pro a proti v některých situacích. Pokud jde o práci, tato karta nás vybízí, abyste důvěřovali svým instinktům a na chvilku se zastavili, je čas kompletace a nastavení – přehodnocení našich plánů a cílů. Jinak řečeno, na to dobré je někdy vhodné si počkat. Ohledně peněz doporučuje karta POUSTEVNÍK obezřetnost a vyhýbat se impulzivním rozhodnutím. Ve vztazích nás tato kartička vyzývá, aby jsme se zaměřili na komunikaci a porozumění. Ne vše je tak jak se jeví a když se koukneme na danu situaci, či vztah z jiného úhlu pohledu zjistíme jak dál pokračovat. Ze zdravotního hlediska je nezbytné naslouchat svému tělu a upřednostňovat péči o sebe, dopřát si odpočinek, klid a čas kdy budeme sami se sebou. Duchovně karta POUSETVNÍK přináší pochopení smyslu života, ale sebe a navození klidu jak vevnitř tak i vně. Rozhodně není na škodu si zameditovat, dopřát si procházku v přírodě, či jinak se se sebou více spojit.  Přijměme tyto dva dny jako  období reflexe a využijte jej jako příležitost ke sladění mysli, těla a duše. Důvěřujme procesu a dopřejte si prostor potřebný k vývoji a transformaci.

Afirmace na středu a čtvrtek: ,, Hledám hlubší význam a smysl.“

V pátek 31.5.2024 máme kartičku CÍSAŘ, která je spojená s autoritu, sílou a stabilitu. V pracovní sféře se můžeme těšit na úspěch, ale i posun dál a nové plány plné radosti a energie. Jak se dnes nasměrujete takové to v budoucnu pracovně bude, ale vybírejme rozumně a s klidem. Ve finanční oblasti přináší karta CÍSAŘ stabilitu a prosperitu, tak toho využijte. Co se týče vztahů, může karta CÍSAŘ přinést pocit ochrany a pevných základů, podmínkou ale je že budeme myslet na blaho všech – rodiny ne jen své. V oblasti zdraví můžeme těšit na pocit síly a energii. V duchovní rovině nám karta CÍSAŘ přináší vnitřní sílu a moudrost.

Afirmace na pátek: ,, Jsem rozumným a schopným vládcem svého života.“

V sobotu 1.6.2024  se můžeme těšit z karty ESO POHÁRŮ, která symbolizuje nové začátky, radost a emocionální naplnění. V práci se můžeme, díky této kartě, těšit z nových příležitosti či projektů. V financí oblasti se ukáží možnosti nových zdrojů a ve vztazích kartička ESO POHÁRŮ přináší harmonii a lásku. Ve zdraví si hlídejme emocionální stabilitu. V duchovním růstu přináší karta ESO POHÁRŮ posílení spojení s naší intuicí a vyšším já. Berme tuto energii jako pozitivní impuls k tomu, aby jsme se otevřeli změnám a novým možnostem ve všech oblastech života.

Afirmace na sobotu: ,,Jsem plný/á důvěry a lásky a otevírám se všemu kolem sebe.“

V neděli 2.6.2024 se můžeme těšit z velmi příjemné ale i duchovně silné karty VELEKNĚZ, která je spojena jak s vírou, tak i spiritualitou. Proto nezapomeňme tvořit to dobré pozitivní. V práci můžeme setkat s dodržování zavedených pravidel na kterých může trvat vedení. Též nám karta VELEKNĚZ přináší do cesty  různé mentory kteří nám mohou v oblasti pracovního růstu pomoci.  Ohledně peněz karty VELEKNĚZ doporučuje  dodržování tradičních finančních postupů a myslet více na zadní ,, vrátka“. Ve vztazích se můžeme těšit z příjemné debaty, ale i splnění našich závazků, např. žádost o ruku apod. V oblasti zdraví si hlídejme trochu psychiku, abychom ,, nelítali“ na obláčku, ale spíše byli nohama na zemi. Pokud jde o duchovní růst karta VELEKNĚZ PŘINÁŠÍ vzdělání, učení, pochopení daných životních lekcí, ale i touhu být veden duchovním učitelem – zde doporučuji dobře a opatrně vybírat, nezapomeňme, že naším nelepším učitelem je naše JÁ a život sám. 🙂 I když někdy potřebujeme popostrčit, proto si ,, objednejte“ někoho kdo vám opravdu pomůže.

Přeji vám moji drazí, krásné a spokojené dny, hodně lásky, radosti, úspěchu a spokojenosti. Těm co se chtějí poradit s kartami připomínám že běží AKCE SE SLEVOU AŽ 50% NA TELEFONICKÉ A PSANÉ VÝKLADY Z KARET. Akce je časově omezena, tak si pospěšte!!!!!

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 27.5. – 2.6.2024