Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 29.4. – 5.5.2024

Krásný a spokojený týden vám všem,

máme zde nový týden a spolu s ním i novou předpověď z tarotových karet. Tarot je starobylý nástroj pro hledání směru a porozumění, který může osvětlit cestu před námi a pomoci nám pochopit dynamiku naší současné situace. Pojďme se tedy podívat, co nám karty předpovídají pro každý den v nadcházejícím týdnu.

Pondělí 29.4.2024 karta II. DISKŮ. Začátek týdne přináší II. DISKŮ, což signalizuje potřebu najít rovnováhu v oblasti práce a financí. Může se jednat o rozhodovací období, ve kterém je důležité vážit možnosti a usilovat strategii, jak dosáhnout stability. V záležitostech zdraví a duchovna může karta naznačovat nutnost harmonizace tělesných potřeb a duševní pohody.

Afirmace na pondělí:,, S důvěrou, pružně a lehce se stavím vůči proměnlivým událostem života a mám kladný postoj ke změnám a všemu novému.“

Úterý 30.4.2024 karta II. MEČŮ Tento den může přinést dilema nebo nutnost kompromisu, zejména v pracovní sféře. II. MEČŮ vyzývá k objektivitě a vyváženému soudnímu úsudku. V peněžních záležitostech je dobré zvážit všechny možnosti před učiněním finančního rozhodnutí. Pokud jde o zdraví, je čas na mentální odpočinek a vyhýbání se stresu.

Afirmace na úterý: ,, Nalézám v sobě mír tím, že odstupuji od vnějších vlivů a jsem konzistentní a nezaujatý/á a nechávám věcem volný průběh.“

Středa 1.5.2024 karta  III. MEČŮ Třetí den týdne může být poněkud náročnější, protože III. MEČŮ často značí zklamání nebo emocionální bolest. V práci to může znamenat nedorozumění nebo konflikty, které bude třeba řešit s chladnou hlavou. V penězích je důležitá opatrnost, abyste se vyhnuli nečekaným výdajům. Zdraví si žádá extra pozornost a duchovno může poskytnout útočiště a uklidnění.

Předpověď na celý měsíc květen 2024 najdete ZDE.

Afirmace na středu: ,, Akceptuji pravdu i když to bolí a umím se s tím vyrovnat. Považuji to za správné.“

Čtvrtek 2.5.2024 karta ĎÁBEL Čtvrtek přichází s kartou ĎÁBLA, která varuje před pokušením a závislostmi. V práci to může znamenat sklony k přecenění vlastních schopností nebo podlehnutí nezdravým tlakům. Ve financích buďte ostražití ohledně rizikových investic nebo neuváženého utrácení. ĎÁBEL také připomíná, že je důležité pečovat o své zdraví a nezatěžovat se nadměrně. V duchovní rovině hledání hlubšího smyslu za materiálním světem může přinést osvobození.

Afirmace na čtvrtek: ,,Má smyslnost mi přináší radost. Jsem sexy. Chtít cítit rozkoš je v pořádku.“

Pátek 3.5.2024karta SÍLA Před víkendem se objevuje karta SÍLY, což je pozitivní znamení pro všechny oblasti života. Ve světě práce naznačuje tato karta schopnost čelit výzvám s odvahou a sebejistotou. Ve financích může Síla ukázat na možnost překonat finanční překážky prostřednictvím odhodlanosti a vytrvalosti. Zdraví se může těšit na období vitality a energie, která podpoří jak fyzickou, tak mentální pohodu. Co se duchovna týče, je to čas projevit svou vnitřní odvahu a čelit všem výzvám s jasností a sílou charakteru.

Afirmace na pátek: ,,Jsem schopen/schopná s odvahou a odhodlaností překonávat životní překážky a dosáhnout klidu a nadhledu“

Sobota 4.5.2024 karta VIII. HOLÍ Sobota nese energii VIII. HOLÍ, což může znamenat rychlý postup a dynamický pohyb vpřed. V práci se mohou objevit nové příležitosti nebo pozitivní zprávy, které urychlí vaše projekty a ambice. Finančně je to období pro akce, které přináší rychlé výsledky. Zdraví by mělo zůstat v dobrém stavu, pokud udržíte aktivní a vyvážený přístup. Duchovně VIII. HOLÍ přináší zprávu, že je čas rozšiřovat své obzory a hledat nové cesty k růstu a seberealizaci.

Afirmace na sobotu: ,, Vím co chci a tak komunikuji jasně a otevřeně a cílevědomě.“

Neděle 5.5.2024 karta  VŮZ Neděle uzavírá týden kartou Vůz, která symbolizuje úspěch, odhodlání a kontrolu nad vlastním životem. V práci to může znamenat dosažení významného milníku nebo úspěšné dokončení projektu. Ve financích naznačuje VŮZ dobrou šanci pro stabilizaci a pozitivní změny. Zdravotní aspekt této karty je pozitivní, podporuje energii a vitalitu. V duchovní rovině VŮZ představuje cestu k dosažení vyšších cílů a většího porozumění světu kolem nás.

Afirmace na neděli: ,, Mám dostatek sil a schopností zvítězit a dosáhnout svého cíle.“

Přeji vám krásný a spokojený týden, hodně radosti, lásky a spokojenosti. Nezapomeňte, že tarotové karty jsou zde jako průvodce, ale každý den je na vás, abyste jej žili naplno a podle svých nejlepších schopností. Na výklad z karet se můžete objednat ZDE a prohloubit tak své porozumění tomu, co pro vás karty mohou znamenat v kontextu vašeho osobního života. Děkuji vám za pozornost a těším se na další sdílení příští týden.

S úctou a přáním všeho nejlepšího,

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 29.4. – 5.5.2024