Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 4.12. – 10.12.2023

Krásné a spokojené dny moji drazí,

omlouvám se za zpoždění. Ale jsem zde a aspoň se podíváme jak bylo a co nás čeká dál. Než se do výkladu pustím, chtěla bych vám poděkovat za vaši přízeň a popřát v době Adventu hodně lásky, pohody, klidu a spokojenosti. A jdeme na to.

Celkové energie pro tento týden nám nese karta RYTÍŘ DISKŮ. Jsou to velmi příjemné energie, které ovlivní celý tento týden. orientovat bychom se měli na práci, ale i podnikání, učení a další posun v finanční a materiální oblasti. Velmi důležité se vědět co chcete, využijte tyto skvělé energie k dokončení vašich plánů, ale i nasměrování k novým věcem. Mělo by se dařit ve všech oblastech života. Velmi budou důležité i vztahy a to jak pracovní tak i ty soukromé. tento týden bude přát různým setkáním s přáteli, ale i rodinou. nebojte se dávat si najevo své city a plány na Vánoce řešte v klidu a pohodě – snažte se najít kompromis, aby všechny strany byli spokojené. Nezapomínejte odpočívat, i to je důležité. Přemíra práce a zahlcenost povinnostmi, není vždy zdraví prospěšná.

A jdeme na jednotlivé dny.

V pondělí 4.12.2023 nás trošku popostrčila karta VII. HOLÍ, která nám dala odvahu jednat, bránit své zájmy, ale i řešit obtížné situace. Velmi bylo důležité se podívat na dané ,, problémy“ i z jiného úhlu pohledu a nebýt pouze zahleděni do sebe a svého světa. Když jsme využili tyto krásné energie mohlo se nám více dařit v práci a finanční oblasti, ale i ve vztazích jsme mohli dát hodně věcí do pořádku a harmonie. Stačilo jen chtít a nebát se říct jak to cítíme a vidíme. Jediné co jsme si měli hlídat byla hašteřivost a bojovnost, ta v tuto chvíli nebyla na místě a ti co to zvládli se mohou hrdě pochválit.

Afirmace: ,,Důvěřuji ve svou sílu, jsem si sám sebou jist a stavím se odvážně vůči všem výzvám a překážkám.“

Úterý 5,12,2023 bylo díky kartě IV.HOLÍ už veselejší, plné radosti pohody a klidu. Jako bychom byli odměněni za pondělek těmito krásnými požehnanými energiemi. Karta IV.HOLÍ přináší konec problémů a trápení, tedy aspoň pro tento den, měli bychom se cítit dobře, vyrovnaně, radostně a spokojeně. Dařit se mělo ve všech oblastech života, což i já osobně vítám. Ti co v pondělí trošku ,, ujeli“ mohli vše v klidu napravit a ulehčit tak sobě i svému okolí. Což mohlo přinést do života velkou úlevu ale i radost na všech frontách.

Afirmace: ,, Radost a štěstí sdílím s ostatními, spojuji protiklady a ve svém konání nacházím naplnění.“

Středa 6.12.2023 bude ovlivněná energiemi karty VELEKNĚŽKA, které nás více propojí s naším vyšším JÁ, intuic a myse podíváme pod pokličku daných událostí. Někdy není na škodu se zastavit zameditovat si a vidět věci  jiného úhlu pohledu. D9ky tomu hodně pochopíme a zjistíme. Dařit by se nám mělo ve všech oblastech života, což je skvělé. Kartička VELEKNĚŽKA nás učí být trpělivými, vidět to co je pro nás běžně skryté a pochopit, že vše má svůj čas, tj. netlačit zbytečně na pilu. Někdy je prostě dobré se zastavit, dopřát si klid a doba Adventu nás právě k tomuto vybízí.

Afirmace: ,,  Cítím vnitřní klid. Mohu nechat věci plynout.“

Ve čtvrtek 7.12.2023 se pokusme nasměrovat, dát si cíl a určit cestu, přesně tak jak nás k tomu nabádá karta VI. MEČŮ. Tyto skvělé energie můžeme využít mnoha směry a to jak v podobě myšlenek tak i v podobě činů. Já osobně je využiji k předělání nabídky mých služeb které chci rozšířit a umožnit mým klientkám větší výběr i orientaci ve výkladech z karet. Ale i vy můžete dělat změny – směrovat se k tomu co milujete a dělá vám radost. Proto pokud chcete změnit práci, nebojte se podívat na nabídky a hlavně si v hlavě sesumírujte co by jste rádi dělali a za kolik, pak si za tím jděte. Pokud chcete najít životního partnera, zlepšit své zdraví nebo finance, zde platí to samé. Nebojte se jednat a plánovat svůj život. Od toho tady taky jsme. Ti odvážnější si mohou poslat jasné stručné přání do Vesmíru – Stvořiteli. Dělá se to stejně jako když si objednáváte pizzu. Objednám si jasně co chci, pošlu ,, zásilku“ mezitím než se přání splní dělám věci které mě baví a pak ,,zásilku“ s láskou a vděkem přijmu. Je to stejné jako v pizzerii, kdy si objednáte jídlo a než ho přinesou tak si s někým povídáte nebo děláte něco jiné a až vám voňavá pizza přistane na stole s láskou a chutí jí sníte. Přeji vám hodně odvahy a to nejlepší nasměrování pro vás.

Afirmace: ,, Mám odvahu vydat se k novým břehům.“

Pátek 8.12.2023 nám zpříjemní den energie karty III. HOLÍ, kdy posíláme fyzicky naše čtvrteční nasměrování. Dá se říct, že tomu co nefunguje se otočíme zády a půjdeme dál. Někdo bude hledat nový pohled na danou situaci, jiný bude jednat radikálně a změní celý svůj život od základu. Možné je vše a záleží na naší nátuře jak s tím vším naložíme. V každém případě doba Adventu je spojená s rekapitulací daného roku tedy roku 2023, ale i spojena s plány na další – tedy nadcházející rok 2024. Proto tento den využijme na maximum, koukněme se na to co bychom v příštím roce chtěli dělat, kudy se směrovat. Jinak celkově bude tento den příjemný, mělo by se nám dařit.

Afirmace: ,,Vím, že mám příznivé vyhlídky, setrvávám ve svých záměrech a s optimismem hledím do budoucnosti.“

V sobotu 9.12.2023 máme velmi krásnou kartu PÁŽE HOLÍ, která nám přináší jak nový zápal něco tvořit, tak i odvahu, ale máme zde i různé nabídky a to jak osobní, tak i pracovní. Dá se říct, že na sobotu se můžeme těšit, hodně nás nabije, dodá chuť, ale i sílu spolu s odvahou, což jsem psala výše. ve vztazích a práci by se mělo dařit. Dokonce se můžeme dál posunout. A víte proč? Protože nás to bude bavit. A to co člověka baví uvolňuje energie a přináší hojnost ve všech směrech. Užijte si tento den naplno. 🙂

Afirmace: ,, Jsem plný chuti do života, chápu se příležitostí, abych rozvíjel svou sílu, a hledám svou cestu.“

Poslední den v týdnu, neděle 10.12.2023 se ponese též v tématu nasměrování a to díky kartě VŮZ, i zde budeme muset trochu zkrotit naše emoce a mysl a uvědomit si co opravdu od života chceme. Co se nám tento rok povedlo či nepovedlo a co chceme v příštím roce rozjet, dokázat, udělat a zažít. Někdy je to prostě potřeba a tento týden nás k těmto tématům vede několikrát. Jinak den to bude příjemný, doporučuji procházku v přírodě, posezení s rodinou a přáteli. Zázemí je pro nás velmi důležité a když máte kolem sebe lidi na které se můžete spolehnout tak to platí dvojnásob. Tento rok byl těžký a ukázal nám co je v životě důležité a co ne. Ale i to jak jsem silní a stateční, co vše dokážeme. Na to ve své rekapitulaci roku nezapomínejte. 🙂

Afirmace: ,,Jsem plný chuti do života, chápu se příležitostí, abych rozvíjel svou sílu, a hledám svou cestu.“

Přeji vám krásné a spokojené dny moji drazí, hodně lásky, pohody a hojnosti.

S láskou

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 4.12. – 10.12.2023