Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 6.11. – 12.11.2023

Krásné a spokojené dny vám všem,

omlouvám se za zpoždění, trošku mě zlobí zdravíčko – lehla jsem s nějakým ,, moribundem“, tak že až dnes jsem schopná plně fungovat. Nebudu zdržovat a jdeme se rovnou kouknout na to co nás tento týden čeká. 🙂

Pondělí 6.11.2023 nám vládla karta HVĚZDA. Tento den byl velmi příjemný, celkově se mělo dařit ve všech oblastech života. Jediné, co jsme si měli hlídat, bylo prochladnutí. Všechno, co jsme měli v plánu, se mělo vyplnit s lehkostí a bez mnoha potíží. Kdykoli jsme potřebovali nějakou pomoc, byla na blízku. stejně jako ochrana, kterou karta HVĚZDA nabízí. Tento den byl velmi dobrým časem pro kreativní činnosti a tvořivé myšlení, což mělo dobrý vliv na pracovní činnost.  Karta HVĚZDA nám přináší také více lásky. Tento den byl skvělý pro vyřizování rodinných záležitostí, těšit se  na příjemné setkání s přáteli a rodinou, kdy jsme si mohli užít hodně příjemných chvil. Tento den byl také vhodný pro pořízení nových věcí nebo návštěvu nových míst. . Tento den je plný pozitivních energií. Tento den nám nabídl možnosti pro všechny oblasti života a věřím, že jste si jej užili plnými doušky. 🙂

V úterý 7.11.2023 jsme se setkali s náročnou energií karty KŘÍŽ. Tato karta je založena na principu duality, a proto se rozlišují dva druhy energie – pozitivní a negativní. Pozitivní energie karty KŘÍŽ je prospěšná pro náš duchovní růst. Je to výzva pro nás, aby jsme se zaměřili na vaši vnitřní cestu a otevřeli se věcem, které byste dříve odmítli. Tato energie nám může pomoci vyřešit staré problémy a uvolnit se od negativních emocí, které vám brání v životě. Je to také výzva pro nás, aby jsme se naučili něco nového a uvědomili si, jaký význam má naše existence v tomto okamžiku. Negativní energie karty KŘÍŽ je založena na strachu a úzkosti. Pokud ji přijmeme, bude nás to stáhovat dolů a zpomalit náš duchovní růst. Tato energie nás mohou přimět, aby jsme se vyhýbali změnám a uzavírali se do sebe. Proto je důležité, aby jsme si uvědomili, jakou energii karty KŘÍŽ přijímáme, a aby jsme se snažili přijmout spíše to pozitivní. Pokud to uděláme, budeme se cítit pozitivněji a budete mít lepší pocit z toho, co se děje v tomto okamžiku. Přijetím energie karty KŘÍŽ budeme  mít možnost vidět všechny strany situace a uvědomit si, jakou cestou se vydat. Ať už je to pozitivní nebo negativní, je důležité, aby jsme se zaměřili na to, čeho chceme dosáhnout, a udělali kroky, které vás tam dovedou.

Středa 8.11.2023 byla významnou dnem, který nesl energie karty MYŠI. Tyto energie byly náročné, protože jsme se potýkali s finančními obtížemi. Cítili jsme, že nebudeme schopni splnit své závazky, což mohlo vyvolat velmi nepříjemné pocity v oblasti našeho trávení a solaru. Karta MYŠI byla symbolizována jako symbol energie, která přináší obtíže v oblasti peněz. V tento den jsme byli svědky toho, jak se ztrátová MYŠÍ energie dotýkala našich životů. Cítili jsme se zmatení a nejistí ohledně nastavení finanční situace a schopnosti zaplatit naše závazky. Hlubší zamyšlení nad touto situací nás všechny vedlo k tomu, abychom hledali nové způsoby, jak se vypořádat s obtížemi. Tato zkušenost nás měla naučit lepšímu finančnímu plánování a přijímání naší odpovědnosti v této oblasti. MYŠÍ energie nás naučila, že je důležité být si vědomi svých finančních závazků a přijmout důsledky našich rozhodnutí. Karta MYŠI nás také naučila, že můžeme být kreativní a přijímat nové způsoby, jak se vypořádat s finančními obtížemi. Naše schopnost inovovat a vytvářet nové způsoby a tím si zajistit finanční stabilitu teď i v budoucnu. Tato energie nás také naučila, že je důležité hledat nové možnosti a způsoby, jak se vypořádat s problémy.  Díky tomuto dni jsme se naučili, jak procházet finančními obtížemi a jak inovovat a vytvářet nové způsoby, jak dosáhnout finanční stability a úspěchu.

Čtvrtek 9.11.2023 je nejen dnem, kdy vládnou energie karty HAD, ale také dnem, kdy se musíme zamyslet nad vztahy, které máme s lidmi kolem nás. Tento den nám přináší příležitost zamyslet se nad tím, jsou-li ti, s nimiž trávíme čas, jsou k nám upřímní nebo si s námi jen hrají. Významné je, že tento den není jen o vztazích mezi lidmi, ale také o tom, jaký vliv můžou mít tyto vztahy na naše trávení, naše střeva a celkově na naše zdraví. Přítomnost zdravých vztahů může být velmi prospěšná pro zdraví, ale nepřátelské vztahy mohou vést k zdravotním problémům, které máme. Především bychom se měli zamyslet nad tím, zda jsou tyto vztahy opravdu založeny na upřímnosti a důvěře, nebo zda je to jen hra, ve které si druhá strana hraje svou vlastní hru ve svůj prospěch. V některých případech může být velmi obtížné rozpoznat, zda je vztah opravdu upřímný nebo zda je manipulativní. Proto je vždy lepší prozkoumat situaci a zjistit, jaký je skutečný motiv druhé strany. Proto je důležité zůstat ostražití, abychom se vyhnuli situaci, ve které se ztratíme v manipulaci druhého člověka. Pokud budeme upřímní a přímočaří, pak to povede k lepším vztahům, které nám pomohou dosáhnout našich cílů a zároveň se budeme cítit lépe.

Pátek 10.11.2023 se jeví jako den změn, který přinese nové začátky a pomůže nám být silnější ve svých rozhodnutích. Energie karty KLÍČ jsou velmi silné a pozitivní, pomůžou nám úspěšně dát dohromady naše myšlenky, nápady a názory. Tento den je jako stvořený k odhalení skrytých pravd, ať už té dobré, nebo té špatné. Pochopíme, co nám škodí a co nám naopak prospívá. Můžeme se rozhodnout, že se budeme vyhýbat věcem, které nám škodí a že se vydáme na novou cestu. Karta KLÍČ nám ukazuje, že změny často přinesou velké výhody. Můžeme najít novou energii a novou motivaci. Změny mohou přinést novou naději a pocit jistoty. Budou nás posilovat, abychom mohli žít naplno. Karta KLÍČ nám také připomíná, že změny nejsou vždy snadné a odchod z dané situace může být obtížný. Změny mohou také znamenat strach a obavy. Pokud se však pustíme do změny s otevřenou myslí a vědomím, že je pro náš budoucí život lepší jednat, budou nás energie karety KLÍČ podporovat. V tento den bychom se měli postarat hlavně o sebe. Můžeme se uvolnit a nechat energie karety KLÍČ pracovat s námi. Pamatujte si, že máme moc měnit své životy k lepšímu. Dnešní den je skvělá příležitost, abychom to dokázali. V tento den je důležité se ujistit, že naše rozhodnutí jsou důsledně pevná. Energie karety KLÍČ nám může pomoci udělat správná rozhodnutí a ujistit se, že naše cesta je tou nejlepší. Pátek 10.11.2023 je pro nás dnem změn. Je čas, abychom se rozhodli, že budeme jednat a změníme naše životy k lepšímu. Energie karety KLÍČ nás podpoří v našem rozhodnutí a pomůže nám najít novou naději.

Sobota 11.11.2023 je dnem  kdy se setkáme s  energiemi karty KLÍČ. Stejně jako v pátek, jsme dostali energie, které nám dávají více času na to, abychom udělali to nejlepší pro sebe. Karta KLÍČ přináší sílu, s níž můžeme odstartovat naši vlastní cestu. Je to karta transformace, která nám umožňuje rozvinout nové oblasti života, které nám mohou přinést úspěch a štěstí. Je to karta, která nás vyzývá, abychom se odvážili změnit svůj život k lepšímu a vymanit se z naší komfortní zóny.

V neděli 12.11.2023 nás potěší energie karty MĚSÍC, která nás zavede do hlubin naší intuice a nás samotných. Karta MĚSÍC nás upoutává svou schopností umožnit nám nahlédnout do našeho vnitřního já, prohlubuje naše vědomí, čerpání energie z okolního světa a vesmíru. Karta MĚSÍC přináší obrovskou sílu, kterou je třeba moudře použít. V tomto období se snažte zbavit zbytečných očekávání a nastavme si očekávanou realitu. V oblasti vztahů je vhodné udržovat zdravou míru rozlišovacích schopností a být si vědomi toho, co slibujeme nebo nám je slíbeno. Nenechme se unášet iluzemi a emocemi, které karta MĚSÍC přináší. Udržujme si kontrolu nad svým chováním a snažme se vidět realitu takovou jaká opravdu je.

Přeji vám, ať se vám daří naplňovat vaše sny a dosahovat vašich cílů, ale i hodně lásky, spokojenosti a zdraví v životě. Pokud by jste se chtěli poradit s kartami doporučuji využít PODZIMNÍ AKCI, kde je 50% sleva.

S láskou

Blanka  Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 6.11. – 12.11.2023