Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 6.5. – 12.5. 2024

Krásné a spokojené dny vám všem,

s novým týdnem přicházím s novou předpovědí. Pojďme se podívat na to, jak se nám bude následující týden dařit a jaké energie nám přejí.

Pondělí 6.5.2024 karta KRÁL HOLÍ. Začátek týdne přinese s kartou KRÁLE HOLÍ mocnou energii pro všechny vaše začínající podniky. V práci se můžete těšit na uznání od nadřízených a dobrý pohyb financí. Co se týče zdraví, je to ideální čas pro zahájení nového cvičebního režimu nebo diety. V duchovní sféře vás čeká jasná vize a silná vůle, která vás povede k pozitivním změnám.

Afirmace na pondělí: ,, sem silný, chápu se iniciativy a jednám cílevědomě, odvážně a odhodlaně ve smyslu své vnitřní pravdy a své intuice.“

Úterý 7.5.2024 karta KRÁL MEČŮ. KRÁL MEČŮ symbolizuje intelektuální sílu a spravedlnost. Ve vaší kariéře byste měli být připraveni na důležitá rozhodnutí, která budou vyžadovat logický úsudek a morální integritu. Finančně se vám může dostat k překvapivým odhalením, které vám pomohou ve správě vašich zdrojů. Zdravotně byste měli dbát na mentální rovnováhu, meditace a relaxace budou klíčové. Duchovno vám poskytne momenty prozření, kdy uvidíte věci ve svém životě s neuvěřitelnou jasností.

Afirmace na úterý:,,Prosazuji pravdu. Jsem objektivní.“

Středa 8.5.2024 karta VELEKNĚŽKA .VELEKNĚŽKA přináší tajemno a intuici. V pracovním životě se spolehněte na svůj šestý smysl, který vás může nasměrovat k nečekaným příležitostem. Finanční situace bude vyžadovat opatrné plánování a intuici při rozhodování o investicích. V oblasti zdraví nepodceňujte signály, které vám tělo posílá, a věnujte pozornost svým snům, které mohou být průvodcem vašeho duchovního růstu.

Předpověď na Nov v Býku 2024 najdete ZDE.

Afirmace na středu: ,,Jsem vnímavou a intuitivní bytostí.“

Čtvrtek 9.5.2024 karta BLÁZEN. BLÁZEN je kartou nových začátků, spontánnosti a možná i trochu riskování. V práci se nebojte přijmout nové výzvy nebo zahájit projekty, které vás vždy lákaly. Finanční aspekt může přinést neočekávané šance, ale důležité je zachovat opatrnost, abyste nepřišli o již nabyté. Ve zdraví je důležité si udržet pozitivní mysl a nebrat život příliš vážně. V duchovní rovině Blázen povzbuzuje k objevování nových filozofií a rozšiřování obzorů.

Afirmace na čtvrtek:,, Řídím se svými impulsy, cítím se lehce a volně – a odvážím se skoku do nového a neznámého.“

Pátek 10.5.2024 karta VII.PENTAKLŮ. S VII. DISKŮ přichází čas na trpělivost a uznání dlouhodobé práce. V práci se může zdát, že váš úsilí není okamžitě odměněno, ale neztrácejte víru – vaše odhodlání přinese ovoce. Finančně je to období, kdy je důležité neuspěchat investice a mít na paměti dlouhodobé cíle. Zdraví by mělo být vaší prioritou – péče o sebe vám pomůže udržet si sílu pro nadcházející výzvy. Duchovně tento den podporuje hlubokou reflexi a meditaci.

Afirmace na pátek:,,  Jsem trpělivý. Nechávám věci aby samy uzrály.“

Sobota 11.5.2024 karta V. MEČŮ. Den symbolizovaný pěticí mečů může přinést konflikty nebo výzvy. V práci můžete narazit na neshody s kolegy nebo konkurenční boj. Je to čas, abyste si udrželi svou integritu a nezapletli se do nezdravých sporů. Ve financích se vyvarujte rizikových spekulací a zaměřte se na ochranu toho, co jste si již vydobyli. Z hlediska zdraví může být den náročný na stres, proto je důležité najít si čas na relaxaci. V duchovní rovině vám V. MEČŮ pomohou rozpoznat, co ve vašem životě slouží a co již sloužit přestalo.

Afirmace na sobotu: ,, Přijímám s pokorou co se mi děje, odpouštím a přemýšlím, čím jsem k tomu sám přispěl/a.“

Neděle 12.5.2024 karta SLUNCE. SLUNCE je jednou z nejpozitivnějších karet tarotu a symbolizuje úspěch, radost a vitalitu. Neděle vás obdaří pocitem plnosti života a optimismu. V práci se otevřou dveře k novým příležitostem a vaše úsilí bude osvětleno úspěchem. Finančně může tento den přinést pozitivní zprávy nebo náhlé zisky. Zdraví bude v tomto období pravděpodobně na vzestupu, díky čemuž se budete cítit plní energie a elánu pro další aktivity. V duchovní sféře SLUNCE rozjasní vaše myšlenky a posílí vaši víru v dobrý vývoj situací.

Afirmace na neděli:,,Jsem šťastný/á, plný/á slunce a radosti ze života.“

Přeji vám krásný a spokojený týden, hodně radosti, lásky a spokojenosti. Na výklad z karet se můžete objednat ZDE.

S láskou a světlem

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA TÝDEN 6.5. – 12.5. 2024