Jaký nás čeká měsíc?,  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA ÚNOR 2023

Krásný a spokojený únor vám všem,

tento měsíc je spojený s kartou VELEKNĚŽKA a číslem II. Je to doba rozjímání, duchovního růstu, porozumění daných událostí a vztahů, které zažíváme, ale uzavření se i do sebe, kde najdeme dostatek klidu a lásky sama k sobě. V tuto dobu je dobré využít k práci na sobě, ale k plánování, vizualizaci toho co bychom chtěli během tohoto roku dokázat a zvládnout. Nikdy není pozdě si plnit sny. Tento měsíc přeje i vztahům, konkrétně lásce, která osvobozuje a dává pocit klidu a harmonie. Tak že, pokud chcete mít hezké vztahy a nebo ,, ulovit“ svého budoucího miláčka, klidně v tomto směru posílejte energii a čarujte, ale pozor na respektování vůle jedince. Někdy je dobré netlačit na pilu a nechat věci plynout. Tyto energie jsou též o spolupráci, přátelství a partnerství. Není na škodu se zamyslet nad tím zda svou energií neplýtváme a nedáváme ji tam kde o ni nikdo nestojí. Raději směrujme energii k sobě nebo tam kde to má smysl.

Jinak únor 2023 se nese v duchu vykročení v před, posunu, díky planetám, které konečně nejsou retrográdní, hezky jdou všechny dopředu. A pro nás to znamená že se můžeme vrhnout vpřed a jít kam potřebujeme, protože se všechno hezky uvolní a my konečně můžeme jednat a realizovat své pracovní a životní plány. Konečně. Tato pohoda bude trvat cca do půlky dubna, tak toho využijte.

Prvnímu dekanu měsíce února 2023 vládne karta MĚSÍC – LUNA. tato karta je spojena s ženskou energií, ale i s jasnovidností, živými sny, napojením se na silné energie, ale i s klameme a smutkem. Začátek února bude trochu, díky volbám, hozen so neklidu a pocitu, že jě něco špatně, ale na druhou stranu dochází ke změnám které byli naplánovány a upraveny tak aby to vyšlo dle plánu, bez ohledu na postoj ostatních. Hodně lidí tedy může zažívat frustraci, ale euforii. V klidu ze všeho velmi brzy vystřízlivíme a půjdeme dál životem. Taky nic jiného nezbývá, než tu přežít. Nebo žít? to je otázka, kterou by si měl položit každý z nás. Chci jen přežívat nebo žít? A podle své odpovědi jednat.

Ve vztazích je přáno romantice, krásným večerům a sladkým slovíčkům lásky a touhy. Ostatní co z toho již vyrostli, se mohou těšit z příjemného posezení s přáteli a rodinou, jen dělte dvěma co vám kdo říká, ne vše je opravdu realita. Co člověk to jeho pojetí reality. V práci pozor na intriky, ale ten kdo je chytrý tyto dny využije k tomu aby si naplánoval další postup a šel dál. V finanční oblasti opatrně, nemusíme kupovat vše co vidíme. A ve zdraví si hlídejme psychiku a náladovost, hlavně v době ÚPLŇKU V RYBÁCH 5.2.2023. Jinak to bude fajn doba.

Durhou dekádu měsíce února  2023 ovlivní karta II.POHÁRŮ, jak jinak vždyť je 14.2. svátek zamilovaných – Valentýn. Většina lidí tento svátek nemá ráda, nechápe jeho podstatu. V ten nejčernější den k nám přichází světlo v podobě lásky. Co víc chtít? Sice se obdarováváme na důkaz naší lásky jeden k druhému, ale důležité než dárky je světlo v našich srdcích. I nezadaní mohou dát svou lásku sobě, trochu se rozmazlit, uvědomit si, že ten nedůležitější vztah na světě je ten náš sama k sobě. Ale co přinese toto období? karta II.POHÁRŮ  je spojena s láskou, spolupráci, partnerskou oblastí, ale otevřeným srdcem a radostí z života. dařit by se nám tedy mělo ve všech oblastech a pokud tyto nádherné energie využijeme a vrhneme se do tvoření a nebudeme sedět v koutě, ovlivníme tím náš život na hodně dlouho. Však koncem léta budeme účtovat zda jsme činili správně a využili dané energie nebo zda jsme seděli na zadečku a jen brečeli.

Posledních osm dní měsíce února 2023 ovlivní karta MÁG. Karta MÁG jasně říká: ,, Co je nahoře, to je dole. Co je uvnitř to je vně.“ Hlídejme si tedy naše pocity a myšlenky, můžeme je ač nechtěně realizovat. Pokud se budete orientovat na úspěch v práci, pohodové vztahy, zdraví, hojnost v finanční i jiné oblasti bude vám přáno a budete mít velké požehnání Shůry. Pokud ale budeme nepřející, plni zášti, nenávisti, závisti přitáhneme k sobě tyto energie v podobě neúspěchu, problémech ve vztazích a nemoci. Je tedy na nás jak si to v sobě nastavíme a co přesně zažijeme. Jsme tvůrci reality, tentokrát více než kdy jindy, tak tvořte pro sebe krásný a spokojený život. Hodně lidí brečí jak to nejde ale někdy stačí upřímně  změnit myšlenku, postoj a změní se vše kolem nás.

Co nám karty radí? 

Karta VII. MEČŮ radí, aby jste se nebáli za sebe a svůj život bojovat. Nenechte se zastrašit tím co se děje vně, je to jen hra, ale v klidu své duše a svého srdce si tvořte svůj vlastní svět, svou vlastní realitu. I jedna jediná kapka v moři má svůj význam a když začne u sebe dokáže měnit proud událostí. Mějme proto na paměti, že hlavní tvůrci reality jsme my, i když většina z nás tomu ještě nevěří a chápe tato slova jako citát. Ale až jednou pochopí svou sílu, dokáží rozbouřit oceán pouhou myšlenkou.

Přeji vám všem krásný, pohodový a úspěšný měsíc únor 2023.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA ÚNOR 2023