Jaký nás čeká měsíc?,  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ NA ZÁŘÍ 2023

Krásné a spokojené dny moji drazí,

za pár dní tu máme září a spolu s ním i novu předpověď. Vzhledem k tomu, že je retrográdní nejvyšší počet planet budu se v této předpovědi věnovat více astrologii  a astrologickému pohledu na  tento měsíc. Asi se ptáte:,, proč?“. Je to jednoduché jedná se o nejsilnější vliv v této době, kterým se i já sama řídím… Nebudeme tedy ztrácet drahocenný čas a  jdeme na to.

ZÁŘÍ 2023 by mělo být poklidné, kdy Slunce na začátku bude ve znamení PANNY23.9.2023 vstoupí v 8:50 do znamení VAH. Na začátku září bude šest planet retrográdních, vše bude takové zpomalené, což povede k tomu abychom si trošku sáhly do minulosti, pochopili dané lekce, odstranili to co v životě nepotřebujeme a připravili se na nové rozjezdy, které budou možné začátkem příštího roku, kdy budou Planety celkově v dobrém postavení. Je to jako takový malý návrat do školy abychom pochopili, co již v životě nechceme dělat, ale co naopak je nám ku prospěchu. Teď je třeba orientovat se do svého nitra, udělat rekonstrukci jak svých zkušeností, tak i svého života. Návrat zpět, připomínka toho co jsme nedokončili, nedodělali, neřekli a to jak v pracovní, tak vztahové oblasti není na škodu, můžeme nad tím minimálně zapřemýšlet, ti aktivnější mohou i jednat a dávat věci do pořádku. Hlavně nic nové nerozjíždět, byla by zde ztráta a na výdělek by jste čekali moc dlouho.

MERKUR se celé září bude pohybovat ve svém znamená PANNY je retrográdní do 15.9.2023. Je to vhodný čas, na ,, návrat do školy“, ne jen děti ale i my, projet si témata která se týkají vzdělání, ale i obchodu, vztahu se sourozenci. Doporučuje se nekupovat dražší věci, investovat větší množství peněz, nepodepisovat smlouvy do 15.9.2023. V komunikaci mohou být potíže, hůře se domluvíme a vyjádříme svůj postoj, nebo své pocity, což může vést k nedorozumění. Ale je to dobrá doba na opravy všeho druhu, revize, přeje též učení – např. opakování dané látky a lepší pochopení starých témat. Je zde též možnost návratu k původní profesy, k práci kterou jsem chtěli dělat, ale nebyla možnost se k tomu vrátit. Je to též dobrá doba k léčení, dokončení léčby. Můžeme tyto energie využít i tak, že můžeme popřemýšlet nad tím, kde děláme chyby, co nám neprospívá z našeho chování a škodí, např. výbušnost, tvrdohlavost a naučit se s tím pracovat, aby tyto vlastnosti negativně neovlivňovali náš život.

VENUŠE jako celé léto bude i nadále retrográdní  až do 4.9.2023 a ve znamení LVA, přináší návrat k věcem které nám dělají dobře, cítíme se hezky. I když je Venuše spojená se vztahy o vztahy jít nemusí, může to být i výlet, procházka v přírodě,  ale návrat k věcem a činnostem, které jste dělali rádi např. návrat k práci nebo koníčku které jsme milovali a kde jsem se cítili hezky. Jen ČERNÁ LUNA může trošinku zlobit, např. ve vztazích, kdy můžeme na procházce potkat někoho nepříjemného, např. napučenou servírku v restauraci, ale tím se nenechme rozhodit a kazit si náladu. Pak od 5.9. půjde VENUŠE vpřed a opět se můžeme těšit na nové zážitky, vztahy a projekty, které budou otvírat naše srdíčko a dělat nám pocitově dobře.

MARS ve VAHÁCH jako jediný je v přímém chodu ( nepočítám Slunce a Lunu ) a bude přát lepší komunikaci mezi ženami a muži, vztahy celkově by se měli zharmonizovat.

Planeta štěstí a prosperity JUPITER začne být retrográdní od 4.9.2023 a to v BÝKU. Tady se nám může ukázat něco z minulosti co nám vydělávalo peníze, zajistilo stabilitu a jistotu. Můžeme si též udělat pořádek v tom čeho si ceníme a to i na sobě, může se objevit talent který nám může přinést v budoucnu zisky. Je to též dobrá doba na redukci váhy, proto není na škodu ,, nasadit diety“ a trochu rozpohybovat naše těla. Není to dobrá doba na půjčky, hypotéky a jiné podobné záležitosti, spíše je lepší se uskromnit, než si půjčovat. A pokud není zbytí, půjčte si jen na to nejnutnější.

Po celé září bude ve zpětném pohybu SATURN v RYBÁCH, už jsme se s tím setkali v srpnu. Saturn je taková ,, brzda“, která nám poukáže kde to přeháníme a donutí nás k tomu abychom se zamysleli nad svým životem. A tak nastavili hranice lidem okolo sebe – nenechali se využívat a energeticky ždímat, přijali odpovědnost za sebe sama a  své jednání. Projevit se to může depresemi, vyčerpáním, únavou. Je to jednoduché, pokud jedeme na rezervy, tak se to prostě projeví. Proto nejprve mysleme na sebe a pak na ostatní. Též je dobré období v tom, že se můžeme podívat do minulosti, k návratu toho co máme rádi a dělalo nám radost a je jedno zda to je hudba, film, malování, prostě vše co nám dá radost a posune nás dál.

To samé platí pro NEPTUN v RYBÁCH je též retrográdní celé září a povede nás po duchovní cestě. Ale není teď vhodná doba na nové techniky a experimenty, spíše je dobré se více věnovat těm technikám, které nám dělali v minulosti dobře a více se jimi zabývat – rozvinout je. i zde platí že nejprve se máme naučit myslet na sebe a pak se můžeme ostatním klidně rozdat.

URAN, který se nachází ve znamení BÝKA je též retrográdní. Zde není dobré dělat změny které se nedají vrátit zpátky, např ve vztahové oblasti. Přeje  opravám a rekonstrukcím domů, zahrad, ale může otevřít – obnovit zdroje příjmů z minulosti.

PLUTO v KOZOROHU bude retrográdní po celé září, zde není dobré řešit dědická řízení, rodový majetek apod. Ale zase se můžeme věnovat historii rodu, prozkoumávání ho  a zjišťování kdo byl kdo. Můžeme se též vrátit u ukončené osudových záležitosti v našem životě, je možné i vnitřně.

Též je celé září ve zpětném chodu CHIRON v BÝKU. Mohou se nám otevřít staré rány a to jak fyzické, tak psychické, díky tomu můžeme vše vyčistit a naučit se s danou bolestí žít, nebo ještě lépe ji zpracovat a vyléčit to.

Dle uzlů – SEVERNÍ a JIŽNÍ UZEL, se máme naučit být sami sebou nebýt líní, neschovávat se za druhé a nepřizpůsobovat se okolí jen proto, že nechci mít problémy a nechci nic řešit. Naopak je třeba postavit se za sebe a být sami sebou, naučit se překonat překážky. Tím posílíme své sebevědomí, dodáme ztracenou energii a hlavně posuneme se celkově dál.

SLUNCE v PANNĚ přeje práci a zdraví. Co se týká práce jsou zde velmi pěkné energie, kdy můžeme dokázat jak jsme šikovní, že se umíme o sebe postarat, dokončit to co je rozdělané a vše v klidu zvládnout. Ve zdraví se budeme zaobírat zdravím svým, ale i ostatních, kdy budeme mít tendence lidem,, kecat“ do toho jak jedí, jak žijí, co mají dělat aby se jim zdravotní stav zlepšil apod. Po pravdě to ale není náš úkol, náš úkol v této době je věnovat se sobě, postarat se hlavně o sebe a uvědomit si, že když my budeme v pohodě budeme mít dost sil na to zvládnout ten příval práce a starostí, které v září nastanou. Prostě nechme ostatní aby si prošli svou cestou, nasbírali si potřebné zkušenosti a praxi aby mohli růst a vyvíjet se.

23.9.2023 nám přejde SLUNCE do VAH, a zde budeme řešit hlavně harmonii – rovnováze ve vztazích. je logické, že když harmonii v sobě nemáme – jsme v disharmonii, tak ji těžko budeme hledat vně. Proto je velmi důležité i v této době pracovat na tom, abychom se sami v sobě cítili dobře v klidu a ,, vnitřně zářili“. Stejně jako příroda, která se vrací v tuto dobu do rovnováhy budeme mít my úkol dát do harmonie a rovnováhy naše vztahy a to jak pracovní, tak osobní, ale i vztah sama k sobě.  Též to bude doba komunikace a kompromisu. Ale pozor nedělat kompromis na úkor sebe, aby byl klid, právě naopak vše musí být v harmonii a tím pádem co dáte vy musí dát ten druhý. Jinak si ublížíte.

Příznivé a nepříznivé dny:

8.9.2023 přeje penězům a práci. Využijte tento den k tomu aby jste si vydělali penízky a i něco navíc. Můžeme se prosadit v práci, ukázat jak jsme šikovní v obchodě, v manažerské oblasti. Investovat můžeme do vzdělání, cestování a věcí – prožitků, které nám dávají radost.

16.9.2023 zde můžeme ukázat jak jsme šikovní, zruční, jedineční, originální. Jak se umíme o sebe postarat a vše zorganizovat. Pozor ale na zbrklost, unáhlenost a vnitřní neklid.

19.9.2023 zde pozor na idealizování druhých. Raději buďme nohama na zemi, abychom zbytečně neprošli slzavým údolím a zklamáním.

21.9.2023 můžeme světu ukázat jak jsme skuteční, vnitřně silní a jakou máme moc nad svým životem a sami nad sebou. Pozor ale na vynucování si a manipulaci druhých lidí.

Jak vidíte čeká nás velmi zajímavý měsíc a já vám přeji hodně sil, sebelásky a nadhledu.

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ NA ZÁŘÍ 2023