Povídání s kartičkami ( Dříve předpověď na týden ),  PŘEDPOVĚDI

PŘEDPOVĚĎ Z TAROTOVÝCH KARET NA TÝDEN 13.5. – 19.5. 2024

Krásný a spokojený týden, drazí přátelé,

s nadcházejícím týdnem jsem zde i s novou předpovědí, abychom věděli, co nás čeká a co využít v náš prospěch nebo na co si dát pozor. Tarotové karty jsou prastarým nástrojem pro hledání vedení a porozumění hlubších aspektů našeho života. Ať už jste nadšenci tarotu nebo nováčci, tento týden se nese v duchu introspekce a objevování.

Pondělí 13.5.2024 karta VII. POHÁRŮ. Den snů a možností. VII. POHÁRŮ vám napovídá, že tento den bude plný fantazie a volby mnoha cest. V práci se můžete setkat s řadou alternativ, které vám mohou připadat lákavé, ale je důležité zůstat nohama na zemi a neztrácet se v iluzích. Finančně tento den není vhodný pro riskantní investice, spíše se soustřeďte na stabilizaci vašich zdrojů. Co se zdraví týče, je čas poslouchat své tělo a nepřehlížet žádné signály, které by mohly ukazovat na potřebu odpočinku nebo lékařské kontroly. V duchovní rovině VII. POHÁRŮ povzbuzuje k meditaci a hledání vaší pravé životní cesty.

Afirmace na pondělí: ,, Dovoluji si popustit uzdu své fantazii a díky tomu vidím nové a další možnosti, ze kterých mohu čerpat inspiraci, naději, sílu a nápady.“

Úterý 14.5.2024 karta MĚSÍC. Měsíc na obloze často přináší tajemno a nejasnosti, a stejně tak bude působit i v tarotové předpovědi. V práci můžete pocítit nejistotu a možná budete muset čelit skrytým pravdám nebo nejasným situacím. Je klíčové spolehnout se na svou intuici a nechat se vést vnitřním hlasem. Finančně bude tento den vyžadovat opatrnost; vyhýbejte se impulzivním nákupům a důkladně si promyslete každou investici. Zdraví by mohlo být narušeno stresem a emocionálními výkyvy, proto je důležité najít čas na relaxaci a regeneraci. Duchovně MĚSÍC nabádá k hlubokému ponoření se do podvědomí a odhalení skrytých aspektů vyššího já.

Afirmace na úterý: ,, Přitahují mě vše tajemné, neznámé a neprozkoumané. „

Středa 15.5.2024 karta IV. HOLÍ. Středa přináší energii radosti a oslav. IV. HOLÍ symbolizuje stabilitu a harmonii v domově a společenském životě. V práci můžete očekávat uznání za vaše úsilí a možná i nějaké pozitivní změny. Finančně je to den pro sdílení bohatství a radostného rozdávání, ale s rozvahou. V zdraví se může objevit pocit obnovy a vitality, je to skvělý den pro začátek nového zdravotního režimu nebo cvičebního plánu. Duchovno v tomto dni podporuje společné rituály a oslavy s blízkými, kteří sdílejí vaše hodnoty.

Afirmace na středu: ,, Radost a štěstí sdílím s ostatními, spojuji protiklady a ve svém konání nacházím naplnění.“

Čtvrtek 16.5.2024 karta MÁG . Čtvrtkový Mág představuje začátek a možnost proměnit své myšlenky v realitu. V práci máte možnost ukázat své schopnosti a převzít iniciativu. MÁG povzbuzuje k akci – pokud máte nějaký projekt nebo nápad, je to správný čas se do toho pustit. Finančně karta naznačuje, že máte k dispozici nástroje potřebné k zabezpečení vaší finanční stability, stačí je použít moudře. Zdravotně byste měli mít dostatek energie a vitality, ale nezapomínejte na preventivní péči. V duchovní sféře MÁG značí možnost vědomého spojení s vyššími silami a využití své vůle k dosažení duchovního růstu.

Afirmace na čtvrtek: ,,  Umím efektivně komunikovat. Jsem přesvědčivý/á.“

Pátek 17.5.2024 karta CÍSAŘ. Páteční CÍSAŘ symbolizuje autoritu, strukturu a kontrolu nad situací. V práci to znamená den, kdy je důležité projevit vůdčí schopnosti a být rozhodný. Tento den je vhodný pro plánování a stanovení dlouhodobých cílů. Finančně CÍSAŘ přináší stabilizaci a možnost konsolidace vašich financí. Zdravotní sféra vyžaduje pečlivou pozornost k životnímu stylu a dodržování zdravých návyků. Duchovní rozměr této karty vás vede k zamyšlení nad svou životní cestou a k posílení vnitřní disciplíny.

Afirmace na pátek: ,, Jsem rozumným a schopným vládcem svého života.“

Sobota 18.5.2024 karta ESO DISKŮ. ESO DISKŮ je znamením nových začátků v materiální rovině. Může to být start nového projektu, práce nebo dokonce nové fáze finančního růstu. V práci můžete očekávat příležitosti k rozvoji vašich dovedností a možná přichází šance na zlepšení vaší finanční situace. Investice a finanční rozhodnutí dnes mohou přinést plodný výsledek, ale jen pokud budou postaveny na pevných základech a dobře promyšlené. Co se týče zdraví, je to skvělý den pro začátek nového zdravotního plánu nebo diety, s důrazem na praktické a hmatatelné výsledky. Duchovně ESO DISKŮ podporuje manifestaci vašich cílů a snů do reálného světa, přičemž vás nabádá k tomu, aby vaše kroky byly konkrétní a měřitelné.

Afirmace na sobota: ,, Mám nové možnosti na dosah a vydávám se na novou báječnou cestu za štěstím.“

Neděle 19.5.2024 karta III. HOLÍ. Neděle přivítá energii růstu a rozšíření horizontů. III. HOLÍ je kartou předvídání a očekávání úspěchu ve vašich podnikáních. V práci může znamenat, že se vaše dřívější úsilí začne vyplácet a přinese vám nové příležitosti. Finančně jde o dobrou dobu pro plánování budoucích investic a rozšiřování vašeho portfolia. Zdraví bude v tomto období pravděpodobně stabilní, avšak nezapomínejte na pravidelný pohyb, který podpoří vaši vitalitu. Duchovně vás III. HOLÍ vyzývá k výhledu za obzor vašich běžných možností a k hledání hlubšího smyslu vašich cílů a touhy.

Afirmace na neděle: ,,Vím, že mám příznivé vyhlídky, setrvávám ve svých záměrech a s optimismem hledím do budoucnosti.“

Závěrem, přeji vám krásný a spokojený týden, hodně radosti, lásky a spokojenosti. Nezapomeňte, že tarotové karty jsou zde pro nás jako průvodci a rádci. Pamatujte, že konečné rozhodnutí a kroky jsou vždy ve vašich rukou. Jestliže hledáte hlubší porozumění a vedení pro vaši osobní cestu, neváhejte se objednat na výklad karet, kde společně můžeme prozkoumat, co pro vás hvězdy přichystaly. Objednat se můžete ZDE .

S láskou a světlem,

Blanka Čížkovská Magicstar

P.S.: Nezapomeňte sledovat můj blog a sociální sítě pro další inspiraci a novinky z esoterického světa

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PŘEDPOVĚĎ Z TAROTOVÝCH KARET NA TÝDEN 13.5. – 19.5. 2024