MOJE SLUŽBY,  Psané výklady z karet

PODZIMNÍ AKCE – PSANÝ VÝKLAD Z KARET

PSANÝ VÝKLAD Z KARET je jednou z nejoblíbenějších a nevíce objednávaných výkladů vůbec. Ani se nedivím, jsou zde jasné dopovědi a rady na aktuální témata, která právě v současné době řešíte. A je jedno zda to jsou dotazy typu:,, Jak se bude bude vyvíjet moje práce, zůstanu v ní? “ ,, Je pan XY ke mě upřímný a má mě opravdu rád jak říká?“ .. Zvládnou současnou finanční situaci?“ ,, Mám si vzít úvěr/ hypotéku na koupi domu, auta apod.“ či  jiné dotazy, vždy je to právě to co teď řešíte a co vás nejvíce trápí, na co chcete znát odpověď popřípadě vědět zda je teď ta vhodná doba udělat to či ono.

Výhodou tohoto výkladu je to, že je psaný a díky tomu se k němu můžete vracet a přemýšlet nad daným tématem a odpovědí. Ne, nebojte se, odpověď není jen holá věta typu:,, Ano má vás pan XY rád.“, to nedělám. V klidu si sednu rozložím kartičky, rozklad opakuji několikrát i s jinými kartami, abych dostala co nejvíce informací a pak vám vše hezky vypíši. A to jak ty hezké odpovědi tak i ty méně hezké, které nás varují před neštěstím nebo trápením. Tak že v celku dostanete pěkný rozbor se vším všudy.

Aby byl váš PSANÝ VÝKLAD  co nejpřesnější, dotazy které máte, prosím, pokládejte stručně a jasně, ať vím, na co se mám při výkladu zaměřit. Vždy v objednávce uveďte své jméno + datum narození, totéž poprosím u partnera. Tím si zajistíte maximální přesnost odpovědi.

Pokud chcete podrobný ROZBOR VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI, najdete výklad přímo na toto téma ZDE. Jedná se o podrobněji vypracované služby kde se věnuji daným tématům více do hloubky.

Pokud spěcháte a chcete vypracovat výklad do 24 hodin, zaškrtněte tuto možnost v objednávacím formuláři a pošlete doklad o zaplacení na email. Ten bude uvedený na faktuře, kterou vám po objednání pošlu na vaši e-mailovou adresu,

Na psaný výklad z karet  se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

Upozorňuji, že ač nerada, jsem plátce DPH a ceny za výklady jsou uvedeny spolu s DPH.

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

PODZIMNÍ AKCE:

Původní cena 250,- Kč – AKCE120,- Kč
250,-Kč
360,- Kč
480,-Kč
610,- Kč

 

 

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PODZIMNÍ AKCE – PSANÝ VÝKLAD Z KARET