Moje služby

PSANÝ VÝKLAD Z KARET

Trápí vás životní situace, do které jste se dostali? Nevíte si rady, jak se rozhodnout v důležité oblasti vašeho života? Nebo byste si jen rádi poslechli, jestli se vám bude dařit v lásce, v práci, ve zdraví? Občas na každého z nás dolehne nejistota a dostaneme se na křižovatku, u které si nedokážeme vybrat směr. V této chvíli bychom dali cokoliv za to, aby nám někdo pomohl rozhodnout se a jít správnou cestou.

Jasnou odpověď vám bohužel nikdo neřekne, tu v sobě musíte najít sami. Prostřednictvím karetního výkladu vám však můžu pomoci zorientovat se v sobě samém a nalézt co nejlepší řešení vašich problémů.

PSANÝ VÝKLAD Z KARET

Momentálně se věnuji hlavně psanému výkladu z karet. Jedná se o velmi oblíbenou formu výkladu u lidí, kteří se rádi ke svým výkladům vracejí a čtou si zjištěné informace zpětně.

Ptát se můžete na cokoliv z oblasti vztahů, lásky, peněz, práce, podnikání, zdraví apod. Ráda na vaše dotazy odpovím. Prosím vás jen o to, aby vaše dotazy byly stručné a jasné.

Můžete mi pokládat otázky ohledně čehokoliv, co vás trápí a zajímá – a to jak ze současnosti, tak do budoucnosti. Nikdy není na škodu vědět, co můžete dělat, jaké možnosti máte na výběr, popřípadě co se stane, když se rozhodnete pro některou z nich.

Již brzy se můžete těšit také na OSOBNÍ VÝKLADY.

Předem upozorňují, že nejsem “běžná kartářka”. Moje práce je jiná a jinak ji směřuji. Prioritou mých výkladů je nalézt pro vás to nejvhodnější řešení, abyste mohli žít šťastný a spokojený život.

OBJEDNÁVKA

Své dotazy prosím pokládejte stručně a jasně, ať vím, na co se mám zaměřit primárně. Vždy v objednávce uveďte své jméno + datum narození. Tím si zajistíte maximální přesnost odpovědi.

Pokud spěcháte a chcete vypracovat výklad do 24 hodin, zaškrtněte tuto možnost v objednávacím formuláři a pošlete doklad o zaplacení na email. Ten bude uvedený na faktuře, kterou vám po objednání pošlu na vaši e-mailovou adresu,

Na psaný výklad z karet  se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

Upozorňuji, že ač nerada, jsem plátce DPH a ceny za výklady jsou uvedeny spolu s DPH.

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem PSANÝ VÝKLAD Z KARET