CO VÁS U PSANÉHO VÝKLADU Z KARET  ČEKÁ?

Jedná se o velice oblíbenou formu výkladu z karet. Je určena lidem, kteří se k písemné verzi výkladu rádi vracejí, pročítají si jej a řídí se danými radami.

V psaném výkladu z karet dostanete odpověď na Váše dotazy. Ptát se můžete na cokoliv, co vás zajímá. Témat je mnoho a jsou pestrá stejně jako sám život. Většinou se lidé ptají na rodinné vztahy, partnerské vztahy, zdraví, práci, peníze, ale i na témata ohledně duchovního a osobního růstu, nebo se zajímají o techniky, které jim pomohou ,,posunout se dál“ apod. Každý člověk je individualita a podle toho k mým klientům přistupuji. Mým úkolem je ukázat Vám cestu ke spokojenému a šťastnému životu, být vám oporou v dobách smutku, ale i radosti.

Vypracovaný výklad odesílám v souboru na Vámi určený email, popřípadě do soukromých zpráv na Facebooku.

Někdy se stane, že nevíte jak poslat své dotazy. Proto Vám níže přikládám pomocníka v podobě

VZORU DOTAZŮ:

Anna D. M. RRRR

  • Jak se mi bude dařit v práci?
  • Moje zdraví?
  • Jak se mi bude dařit v práci?
  • Jak na tom budu finančně?
  • Můj vztah s dcerou Janou D. M. RRRR?
  • Manžel Pepa D. M. RRRR zdraví?

Na psaný výklad z karet  se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

ZDE JSOU REFERENCE NA MOU PRÁCI:

Nina

Dobrý den, Blanko, děkuji za vaše dosavadní výklady. Vaše karty mi radí už několik let a vždy se nějakým způsobem výklad potvrdí či si z něho vezmu poučení do dalších životních situací. Výklady mám uložené a občas se k nim i vracím….Ještě jednou děkuji. NT

Ilona 

Dobrý den, s paní Blankou, jsem spokojena, už 2 roky, vždy mne velice dobře poradila a v krátké době vyhověla. Je to profesionál na svém miste. Rada se na ni vždy obracím.

 

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

CHCI SE OBJEDNAT !!!