Magie lásky,  Magie peněz a úspěchu,  MOJE SLUŽBY,  Očistné rituály,  Ostatní rituály,  RITUÁLY ARAM MAGNUS

RITUÁL Mír s tebou / Peace with You Arammagnus

RITUÁL MÍR S TEBOU/ PEACE WITH YOU ARAMAMAGNUS přináší vnitřní klid a mír ve vaší duši, pro navození mírumilovné atmosféry ve vašem domově, pro odstranění konfliktů a hádek.

U RITUÁLU MÍR S TEBOU/ PEACE WITH YOU ARAMAMAGNUS se používají dva typy magie, a to  magie svící a magická praxe Praktické magie. Kombinací těchto dvou technik se zvyšuje rozsah moci rituálu a přesné nasměrování na danou osobu.

Rituál je posvěcen a požehnán skupinou mágů.

Více mágů, více energie a síly pro vás.

Navíc k rituálu dostanete:

Uvítací konzultaci ZDARMA – 30.minut, kdy spolu probereme vaše trápení abych věděla kam energii přesně směrovat ( každý člověk je jiný a má jiné potřeby – bolesti )

Buď pro vás rituál obstarám – koupím, nebo si jej koupíte sami a tím ode mě získáte slevu 1500,- Kč z celkové ceny vykonání rituálu

 V určený den pro vás vykonám rituál

Dostanete fotografie a videa z vašeho rituálu

Ukončovací konzultace ZDARMA – 30. minut, kdy si řekneme co se změnilo, co máte dál dělat, jak postupovat, aby byl váš život spokojený a v pořádku.

Po celou dobu práce jsem s vámi a podporuji vás.

Nejste v tom sami!!!

Rituály jsou časově a energeticky náročné, v danou dobu se věnuji jen vám, vašemu záměru a pracuji na tom, aby se dosáhlo vytouženého cíle.

Chcete si RITUÁL MÍR S TEBOU/ PEACE WITH YOU ARAMAMAGNUS koupit sami a ušetřit 1500,- za vykonanou službu?

RITUÁL MÍR S TEBOU/ PEACE WITH YOUARAMAMAGNUS zakoupíte ZDE. V objednávce do poznámky napište BLANKA MAGICSTAR, rituál bude odeslán na mou adresu. Klienti, kteří přijdou z mých stránek a prokáží se číslem objednávky na vykonání rituálu ( napíší číslo obj. do poznámky ) dostanou na nákup RITUÁL MÍR S TEBOU/ PEACE WITH YOU ARAMAMAGNUS  na stránkách www.arammagnus.cz slevu na zakoupenou sadu.

CHCI ŽÍT V KLIDU

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem RITUÁL Mír s tebou / Peace with You Arammagnus