RITUÁLY A RIUTÁLKY

RITUÁL NA NOVUM 1.4.2022

Tak tu máme další novum, tentokrát v Beranu. Tyto energie nás povedou k materiálním záležitostem, hlavně k péči o tělo. Je to logické, jelikož tělo je chrám duše a tím pádem bychom se o něj měli dobře starat. Navíc tu máme nové začátky jak jsem psala v kartě dne na dnešek, kdy nám vládne karta KLÍČ. Novum můžeme použít na nastartování a nasměrování se na nové věci a plány, ale i na to abychom se zbavili toho co už v životě nechceme a o tom bude náš dnešní rituálek.

Ale než načnu ,, čarovat“ pojďme si povědět více o tom co nás tento měsíc čeká, jelikož duben 2022 je velmi významný, bude mít totiž dva novy. Ten který máme dnes  je propojen s Beranem, druhý nov nastane 30.4.2022 a bude v Býku, oba tyto novy se navzájem propojují a soustředí se na fyzično a materiální záležitosti. Navíc obě tyto znamení budou spolu velmi silně spolupracovat, což ucítíme i na svých tělech. Budeme totiž dostávat signály co naše tělo chce jíst a co ne. Navíc v tomto měsíci dle TČM se soustředíme na čištění a detoxikaci jater, proto doporučuji lehčí stravu, spíše ,, dělanou na vodě“. Pokuste se v jídelníčku omezit cukry, které zbytečně překyselují organismus a spíše se pokuste najít vhodnou náhražku přírodního charakteru, jako je např.  med, který tělo velmi dobře tráví. To samé se týká mouky – hlavně té pšeničné, která díky věčnému vylepšování se dostala až na úroveň nestravitelnosti a tím zatěžuje naše střeva a potažmo pak vnikají problémy a onemocnění v tomto směru. Jako vhodnou náhradu mohu doporučit např. špaldovou mouku nebo pohankovou, které se dobře tráví a tělo nezatíží, navíc se dají sehnat za rozumné peníze, např. v Lídlu. Též budeme inklinovat více k zelenině, je to logické, maso se tráví v těle až 72 hodin, zatím co zelenina a luštěniny jsou z těla do 24 hodin pryč, někdy i rychleji. I tělo si chce po tom ,, záhulu“ posledních let odpočinout a dá nám to jasně najevo, ale zase vše s mírou. Živočišné bílkoviny jsou taky potřeba a aby se nám masíčko dobře trávilo je dobré k němu přidat zeleninku, např. v podobě salátu či dobré kvašené zeleninky. Spíše se orientujme na přírodní zdroje potravin, za které nám tělíčko velmi dobře poděkuje skvělou službou.

No, a jdeme k čarování. Tentokrát budeme čarovat směrem k západu, tj. postavíme se čelem k západu a tam nasměrujeme i svůj oltář. Západ odnáší, bere věci z našeho života pryč, stejně tak i naši energii pokud spíme hlavou nasměrovanou k západu. Proto lidé, kteří tak spí jsou unaveni a vyčerpáni, mají pocit, že nespali.  Jako vždy budeme mít na oltáři dvě bílé hlavní svíčky, popřípadě jednu bílou a jednu černou. Je to na ochranu a spálení energií, dále si můžeme přidat na oltář kamínek, který zastoupí matku a živel Zem, dále nějaké to peříčko, které zastoupí živel Vzduch, další svíčka nám zastoupí živel Ohně a poslední neméně důležitý je živel Vody, tak si ji natočte u kohoutku, zatím teče. No a máme nachystáno a můžeme jít na rituálky.

Jako malou vsuvku si dovolím připomenout, že čarovat chodíme ,, čisté“, tj. po obřadní koupeli, kdy symbolicky odevzdáme živlu Voda a živlu Zem vše co nás tíží, co by nám mohlo uškodit či jinak ublížit. Pokud nemáte doma vanu, postačí sprcha, více se o tom rozepíšu v dalším článku, pro dnešek stačí když je před rituálem ,, opláchneme“ a v mysli odevzdáme vše Vodě a Zemi.  Tak to byla vsuvka, minule jsem to zapomněla napsat.

ZBAVENÍ SE NENÁVISTI

Myslím, že toto kouzlo je v dnešní době hodně potřeba tak ho sem dám. Když někoho nebo něco nenávidíme, škodíme hlavně sobě, tím, že si sami v sobě blokujeme energie pak z toho vznikají rakovinky. Soustřeďme se a snažme se ze sebe vyloudit aspoň trošku příjemného pocitu v oblasti hrudi, pak zapalme černou svíčku a 3x řekněme:,, Mám tě ráda, takového jaký jsi. Přijímám tě takového jaká jsi. Odpouštím ti vše co jsi mi udělal i co jsi neudělal, odpouštím ti vše co jsi mi řekl i neřekl a odpouštím i  tvé myšlenky k mé osobě.“ Pak zapalme bílou svíčku a 3x řekněme: ,, Mám se ráda taková jaká jsem. Přijímám se taková jaká jsem. Odpouštím sama sobě vše co jsem ti udělala i neudělala, vše co jsem proti tobě řekla i neřekla, odpouštím si i vše co jsem si k tvé osobě myslela i nemyslela.“ A nechte svíčky dohořet. Pokud je rituál správně udělán, měli by jste cítit úlevu, jelikož pouta mezi vámi a ,, nenáviděnou“ osobou jsou zpřetrhány a vy si jdete každý svou cestou. Tento rituál doporučuji udělat alespoň 3x, tj. 3 dny za sebou.

Myslím, že pro dnešek to bude stačit, už proto, že budete mít práce nad hlavu, s tímto rituálem. Nezapomeňme, že každá nepřející myšlenka, nadávka, pomluva apod. jsou stejně těžké energie jako je kletba a neznám nikoho kdo by něco takového někomu nevyvedl, dokonce jsou tací, co nadávají – tedy proklínají, sami sebe.

Přeji vám příjemné čarování a pokud nemáte po ruce černou svíčku vemte dvě bílé a na každou z nich napište patřičné jméno.

Krásný nov vám všem.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem RITUÁL NA NOVUM 1.4.2022