MOJE SLUŽBY,  Psané výklady z karet

ADVENTNÍ AKCE – ROZBOR VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI S 50% SLEVOU !!!

Láska je tím nejkrásnějším citem, který můžeme zažít, ať už jde o lásku k partnerovi, k dětem, nebo k rodině. Láska nás žene dál, dává nám sílu a dává nám naději. Ale když dojde k zklamání a bolesti, je to neskutečně těžké a ztrácíme víru, že existuje pravá láska. Bojíme se odhalit se a riskovat další vztah.

Abychom měli jistotu, že nás někdo nezneužije a nenaletíme, připravila jsem ROZBOR VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI. Jde o ucelenou analýzu, kde zjistíte, jakým člověkem je váš miláček, jaké má předpoklady ke spokojenému životu s vámi, na co si máte dát pozor, a jaké charakterové rysy od něj můžete očekávat.

Dostanete také informace o tom, jak se bude vztah vyvíjet, zda jeho budoucnost spočívá v postelové záležitosti, nebo se jedná o vážný vztah s budoucností. Navíc dostanete dobré rady, jak vztahu pomoci, aby se rozkvetl do plnohodnotného vztahu.

ROZBOR VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI obsahuje KARTY ZROZENÍ a ŽIVOTNÍ obou partnerů, které vám napoví, s kým máte tu čest.

Dostanete podrobný rozbor vztahu, citové vazby obou stran a dohled do budoucnosti. Aby byl rozbor co nejpřesnější, je třeba dotazy pokládat stručně a jasně.

Pokud chcete o vztahu pohovořit a zároveň se dozvědět odpovědi na vaše dotazy, doporučuji TELEFONICKÝ VÝKLAD Z KARET. Ten vám může nabídnout vyčerpávající odpovědi a můžete se dozvědět ještě více informací.

Věřím, že ROZBOR VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI vám pomůže pochopit, jakým směrem se váš vztah ubírá, co je třeba udělat, aby se vztah rozvinul a co se děje v jeho nitru. Díky tomu budete moci lépe rozumět svému partnerovi, přijmout ho a milovat ho takového, jaký je.

Pokud spěcháte a chcete vypracovat výklad do 24 hodin, zaškrtněte tuto možnost v objednávacím formuláři a pošlete doklad o zaplacení na email. Ten bude uvedený na faktuře, kterou vám po objednání pošlu na vaši e-mailovou adresu,

Na ROZBOR VAŠEHO VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

Upozorňuji, že ač nerada, jsem plátce DPH a ceny za výklady jsou uvedeny spolu s DPH.

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

ADVENTNÍ AKCE – ROZBOR VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI S 50% SLEVOU !!!

Původní cena 1220,- Kč – AKCE 610,- Kč

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ADVENTNÍ AKCE – ROZBOR VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI S 50% SLEVOU !!!