MOJE SLUŽBY,  Psané výklady z karet

LETNÍ AKCE – ROZBOR VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI S 60% SLEVOU

AKCE TRVÁ 1.6.2023 – ??? 

Láska je tím nejkrásnějším citem, který v životě dokážeme zažít a je jedno zda jde o zamilovanost do partnera, zda miluje své děti, svou rodinu, vždy je to láska, která nás žene dál a která nám dává sílu to vše zvládnout. O to horší je, když přijde zklamání, bolest, pocit zrady, pak neskutečně trpíme a ztrácíme víru, že ta pravá láska skutečně existuje. Bojíme se dalšího vztahu, že si zase ,, natlučeme“, že nás někdo ošálí sladkými slovíčky a my mu naletíme. Bojíme se, že nás zase někdo zneužije, ošálí a pak si zase budeme připadat jak ty největší ,, husy“ na světě, že jsme zase naivně nalítly.

Ale nemusí to tak být!

Proto jsem za tímto účelem, opět obnovila ROZBOR VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI, kde se hezky podívám co váš ,, miláček“ je zač, jaké má předpoklady ke spokojenému životu s vámi, na co si u něj máte dávat pozor a jaké charakterové rysy od něj můžete očekávat. Z kartiček zjistím, zda vztah s tímto člověkem má budoucnost, jak se bude vyvíjet, jestli se jedná jen o ,, postelovou záležitost“ nebo zda je zde předpoklad vážného vztahu, popřípadě společného soužití. Dostanete též rady jak na vztahu pracovat, co dělat aby se krásně vyvíjel a rozkvetl v nádherný plnohodnotný vztah s budoucností.

Celý ROZBOR VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI obsahuje Vaši i partnera KARTU ZROZENÍ, která nám napoví s kým máte tu čest, dále KARTU ŽIVOTNÍ, aby jste věděla jaká témata v toto roce budete ve vztahu řešit. Podrobný rozbor vztahu, jak je na tom citově váš miláček, ale i jak jste citově vázaná vy k němu, zda je vztah upřímný na obou stranách nebo zda to je zase nějaká ,,hra s výhodami“. A v neposlední řadě dostanete pohled do budoucna, jak se bude vztah posouvat či neposouvat. A jak jsem již zmínila výše, i dobré rady karet, které vám mohou vztah posunout na jinou úroveň.

Aby byl ROZBOR VAŠEHO VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI  co nejpřesnější dotazy, které máte, prosím, pokládejte stručně a jasně, ať vím, na co se mám při výkladu zaměřit. Vždy v objednávce uveďte své jméno + datum narození, totéž poprosím u partnera. Tím si zajistíte maximální přesnost odpovědi.

Pokud se potřebujete vypovídat, sdělit své trápení a zároveň se dozvědět odpovědi na vaše dotazy telefonicky doporučuji TELEFONICKÝ VÝKLAD Z KARET, který najdete ZDE. ROZBOR VAŠEHO VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI je v psané formě ( 3 – 4 stránky formátu A 4 ), aby jste se k němu mohli vracet.

Pokud spěcháte a chcete vypracovat výklad do 24 hodin, zaškrtněte tuto možnost v objednávacím formuláři a pošlete doklad o zaplacení na email. Ten bude uvedený na faktuře, kterou vám po objednání pošlu na vaši e-mailovou adresu,

Na ROZBOR VAŠEHO VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

Upozorňuji, že ač nerada, jsem plátce DPH a ceny za výklady jsou uvedeny spolu s DPH.

Těším se na vás

Blanka Čížkovská Magicstar

PŮVODNÍ CENA: 2420,- Kč

AKCE: 999,- Kč ( ušetříte až 60% z původní ceny )

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem LETNÍ AKCE – ROZBOR VZTAHU A JEHO BUDOUCNOSTI S 60% SLEVOU