Nezařazené

SATURN V RYBÁCH

Krásný den moji drazí,

ptáte se co nám přinese přechod SATURNU znamením RYB. Tak se na to jdeme kouknout.

Nebudu tu rozepisovat co je SATURN, stačí, že víme , že to je velmi ,,těžká planetka“, která má ráda řád a velmi ráda učí, hlavně pomocí ,,nepříjemných“ zkušeností, má co dočinění s karmou a též s posunem nás samotných na další ,,levl“. Když zažijeme něco nepříjemné, tak časem pochopíme co jsme se měli naučit a že díky tomu jsme zase o kousek dál. Hodně lidí, i kolegů astrologů, nemá Saturn ráda, ale ono i to zlé je k něčemu dobré, vše má dvě strany mince a jen my jako jediní ve Vesmíru rozlišujeme co je dobro a co zlo, ale co když je to jinak???

RYBY jsou znamením ženským, vodním, jsou velmi jemné, citlivé a někdy nemají sílu zde být, tento svět je na ně tvrdý a tak utíkají do ,, jiné reality“. Ale i tak jsou to velmi silné osobnosti, tedy ty Rybičky které znám jimi jsou, mají smyl pro krásno, umění, hudbu a jsou i dobrými přáteli, kteří rádi vyslechnou druhé, to  že někdy starosti druhých na sebe stahují je už jiná. Jejich úkolem je harmonie v životě, proto ji tolik milují a hledají v tomto neutěšeném světě.

Celkově vstup SATURNU do znamení RYB nastane 7.3.2023 a skončí 14.2.2026, kdy přejde do znamení BERANA a započne nový cyklus. V této době budeme hodně ukončovat a dávat do pořádku věci, které jsme nějakým způsobem zanedbali nebo jinak hodili za hlavu. Hodně se to bude týkat jak financí – finanční energie je ,, tekutá“ stejně jako voda, tj. půjčky, ale bydlení a další záležitosti spojené s penězi a budeme se muset naučit dát této energii v našich životech řád a harmonii.

Můžeme se též připravit, že se najednou objeví někdo s kým máme nedořešený vztah, kde jsme před něčím utekli v minulosti. Např. před láskou, které jsme se lekli, nebo před nepříjemným řešením financí ve vztazích či jiných podobných ,, fuj“, které se řeší např. při rozchodu, rozvodu. Tyto vztahy se budou muset vyčistit a to velmi dobře. Je mi jasné, že nebudete mít chuť se setkat s někým kdo by vám mohl rozbourat váš spokojený život a tak to můžeme vyřešit např. dopisem této osobě, kde se ze všeho vypíšeme a pak toto srdceryvné psaní odevzdáme Vesmíru tím, že daný dopis spálíme a necháme vše dál jen plynout. Dál se k dané problematice nevracet. Tím bude dokonáno a vy budete mít v sobě klid, odpuštění a hlavně harmonii.

Celkově se bude celosvětově řešit voda, její čistota a dostatek – po pravdě vody bude dost, tak buďte v klidu a nevěřte všemu co jedna paní povídala. Dále se budou řešit energie, plyn, nafta, prostě vše co nějakým způsobem teče a budou se hledat alternativní zdroje – některé z nich už máme tu čest znát, jiné nové se objeví. Též bude touha stavět ostrovní města nebo města pod vodou. To není špatné pokud to bude jako Eurokanál mezi Francií a Anglií proč ne?

Bohužel, SATURN v RYBÁCH bude mít vliv i na společnost, církve a politiku, tak že se můžeme těšit na různá odhalení ,, pravd“, ale i na změnu systémů, což se zatvrzelcům nebude moc líbit. Též se můžeme setkat s mimozemskou civilizací, která nám hodně pomůže a posune lidstvo dál. Po pravdě ,, mimoňi“ tu jsou dávno jen se to tutlá, tak že teď se můžeme těšit z toho, že nám je ,, mocipáni“ ukáží. Též bude hodně nepokojů, lidem se nebude hodně věcí líbit, což vyvolá stávky a nevoli.

Co se týká zdraví, zde bude hodně velký apel na přírodní medicínu, farmaceutické firmy se budou více orientovat tímto směrem. Což už bylo dobou ,, kovidovou“ už započato. Nemluvím o ,,očíčkování“, i když i zde se setkáme se záležitostmi, kdy bude k tomuto ze stran některých organizací tlačeno. Jak to dopadlo posledně víte, tak je na vás co s tím uděláte.

V době vlády SATURNA v RYBÁCH je dobré se věnovat práci na sobě, pěstovat svou intuici, citlivost, ale i jemnost a to jak v chování a vyjadřování, tak i vnitřní. Dá se říct, že nás toto spojení k této jemnosti povede velmi jemně, ale systematicky. Zase na druhou stranu, kdo bude mít aktivní tyto složky se nemusí ničeho obávat jelikož včas ,, ucítí nebezpečí“ v podobě manipulace a dalších lží. Tak že meditujte, buďte spojeni s přírodou, hlavně vodou a její očistnou silou, pracujte na sobě a posouvejte se dál.

Přeji vám velmi krásné prožití tohoto napínavého období, hodně lásky, pohody a klidu.

Děkuji za vaše pozitivní ohlasy na mé články a předpovědi, které zveřejňuji ve svém volném čase a jak praví jedno moudré přísloví: ,, VYDANÁ A PŘIJÍMANÁ ENRGIE MÁ BÝT V ROVNOVÁZE.“ a aby tomu tak i bylo a my neměli mezi sebou energetický dluh můžete tuto mou bohulibou činnost podpořit libovolnou částkou zaslanou na účet 2302504326 / 2010 s uvedením slova „Dar“ do zprávy pro příjemce. Děkuji Vám za vaši podporu.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem SATURN V RYBÁCH