Terapie

Během výkladů z karet vidím mnohé vaše bloky – negativní energie, které vám zbytečně dělají problémy v životě. Tyto bloky se táhnou mnoho let a tím pádem ovlivňují/znepříjemňují naše bytí.

Mnoho z vás se kterými komunikuji během výkladů z karet má problémy např. v partnerské oblasti, tzn., že se jim pořád opakuje jeden a ten samý model u kterého postupem času dochází ke zhoršení stavu. A právě, abychom se tohoto problému zbavili, je třeba najít příčinu, proč se to tak děje a vyčistit ho.

Snažím se s daným problémem pomoci už u výkladů z karet, ale kolikrát není dost času na to, abychom tyto bloky odstranili. Proto vznikla moje další služba TERAPII / KONZULTACI.

Během hodinové konzultace se spolu s vámi zaměřím na ,,proč se daný problém opakuje a co ho způsobuje“, tedy najdeme příčinu, kterou pak spolu vyčistíme/pochopíme/přijmeme/odpustíme… Tím dojde k odstranění těžké energie, která problém způsobila a k pozitivní změně vašeho života. Upozorňuji, že s energiemi nepracuji, tj. nepůsobím na vás energeticky. Podstatou mé práce je vést vás tak, aby jste se sama vrátila zpět do minulosti. Prožila ho a zároveň pochopila co váš problém/neštěstí způsobilo a následně jsme jej spolu odstranili. Hodně práce děláte vy, já vás jen vedu, aby ,,čištění“ mělo smyl, tedy to, že už se to nevrátí a vy budete žít konečně spokojený život.

Vybrat si můžete z mnoha způsobů práce, můžeme pracovat online přes kameru, tj. Skype nebo na FB chat. Pro ty stydlivější (ne všichni mají rádi formu konzultace před kamerou) je zde možnost konzultace po telefonu. Psaná varianta není možná, jelikož během TERAPII / KONZULTACI je třeba, aby jste spolupracovali přímo. Jinak to nemá smysl.

Do poznámky mi napište jaká varianta vám více vyhovuje.

Pokud chcete změnit svůj život k lepšímu a být spokojeni, šťastní, úspěšní…, můžete se na TERAPII / KONZULTACI  objednat přes objednávkový formulář níže.

Jako bonus dostanete různá doporučení jak na sobě pracovat dál, aby váš život byl dle vašich představ.

Na terapii  se můžete objednat pomocí rychlého formuláře uvedeného níže.

ZDE JSOU REFERENCE NA MOU PRÁCI:

Zuzka

Terapie, vedená paní Blankou mi velmi pomohla. Rozkryla příčinu situací, které se mi v partnerských vztazích neustále opakovaly. Byla to velmi tvrdá práce, ale začínám pociťovat první výsledky: uvědomění si vlastní sebehodnoty, nastavení osobních hranic a schopnost vymezit se vůči jednání, které mi ubližuje. Po prvních dvou terapiích již cítím výsledky: zlepšení vztahů s okolím a celkově větší vyrovnanost. Čeká mě ještě mnoho práce, ale věřím, že s pomocí paní Blanky to zvládnu. Terapie mohu jedině doporučit například lidem, kteří mají opakující se problémy ve vztazích, přitahují si neustále nevhodné partnery a stále trpí, aniž by věděli proč. Děkuji, paní Blanko…

Lenka

Teda Blani, klobouk dolu.:) Zažila jsem hodně terapií, ale vždy se mi vracel jeden a ten samí problém s muži. Díky vám jsem si sáhla až do jádra problému, až do dětství, kde jsem měla problémy s otcem. Nebylo to jednoduché, ale vše co mě trápilo ve vztahu s otcem je pryč a začínám žít nový, lepší život. Děkuji moc ráda se na vás kdykoliv obrátím.

Těším se na vás a přeji krásný a spokojený život.

Blanka Čížkovská Magicstar

CHCI SE OBJEDNAT !!!