Co přinese úplněk?,  PŘEDPOVĚDI

ÚPLNĚK V BERANU 9.10.2022

Krásný den moji drazí,

zítra tj. 9.10.2022 ve 22:54 nastane velmi silný ÚPLNĚK V BERANU, jeho energie budou trošku bojovné a otevřou staré rány hlavně ve vztahové oblasti. Témata se budou týkat jak našeho vztahu sama k sobě, jak pohlížíme na naše okolí, a naše okolí na nás, ale otevřou se i stará traumata, která bude třeba zahojit.

V rodinách může dojít k ,, čištění vztahů“ a my budeme mít na výběr zda se prosadíme – naše názory ale i naši osobnost, nebo zda se sebeobětujeme. Klidně se může stát, že ženy které se léta starali o rodinu a potlačovali sami sebe – rodině na úkor sebe sloužili, řeknou dost a začnou se starat více o sebe a své zájmy. Též může dojít k tomu, že svá traumat – bolesti vykřičíme do světa, přesně řečeno podáme si toho kdo nás štve, např. matka vyčiní synovi to jak ji zneužívá, že je mu dobrá jen když on je v úzkých, ale když potřebuje pomoct ona tak syn jen reptá a hledá výmluvy. Hodně toto téma pocítí Blíženci, kteří mají Mars ve svém znamení a tím pádem skončí ochota jejich okolí jim pomáhat, pokud oni sami nemění svůj postoj k okolí. Upozorňuji, že ne jen u Blíženců může dojít k nápravě ve vztahů, nebo spíše odmítnutí okolí se nechat nadále využívat.

Venuše ve Vahách je hned vedle Slunce tak že zde můžeme očekávat, že ženská polarita lidstva bude též chtít žít též svůj život a pokusí se o harmonickou nápravu a ve vztahu sama k sobě, což by se mohlo povést.

Luna v Beranu vedle Cheironu  otvírá staré rány, křivdy, které nám byli způsobeny, může nás proto provázet vzteklost a to jak na sebe, jak jsme ,, blbý“, ale i na ty kteří nám tuto bolest způsobili a budeme jednat – měnit postoje. Je ale třeba si za svým novým já stát, stejně jako za daným slovem které bylo vyřčeno.

Po ekonomické stránce se mi zde ukazují změny, které mohou nastat, ale i nervozita lidí, kteří už toho mají plné zuby a chtějí změnu. To nám ukazuje Uran v Býku směřující na Jupiter ve Vodnáři, kteří se budou snažit udělat jak společenské, tak ekonomické změny. Může též dojít i k problémům ve vládní skupině lidí. Téma zima a energie v tomto smyslu může hodně zamíchat kartami a nedivila bych se kdyby došlo v této sféře ke změně. Ale to hodně záleží na lidech a jejich vnitřním rozpoložení, tedy co si ještě nechají líbit.

Počítejme s tím, že strašní nemocí, chudobou, nedostatkem, ozářením či válkou bude pokračovat. Tento stokrát ohraný, ale velmi účinný bič na ,, poddané“ v podobě strachu bude opět na koni a budou nám ho cpát do hlavy ve velkém a pokud možno ze všech světových stran ale i mimo ně. Vždyť se tento manipulační prostředek tolikrát osvědčil, tak proč jej nepoužít znovu., vždyť není nad to když lid se bojí pak lépe poslouchá. Je tedy na nás kolik a čeho si nechme líbit a zda vůbec ještě. I toto je otázka která bude hýbat společností jak tento úplněk tak v měsících následujících.

Rozhodně je dobré tento úplněk využít k tomu, abychom si sami v sobě ujasnili zda chceme být vítězi a tvůrci svých životů a nebo oběti, které se jen nechávají dál využívat. Vše co tyto dny vyplave na povrch je třeba zpracovat. Tak že pokud budete mít chuť poslat do háje zeleného lidi kteří vás využívají a zneužívají udělejte to, je totiž čas říct:,, A dost, já už nechci!“ a za svým si prostě stát, i když to bude bolet. To co vyjde na povrch může  být hodně bolestivé, zraňující, ale jinak to nejde, aby se nám otevřeli oči. I já procházím v tomto obdobím velmi zajímavou zkouškou a mohu říct že to není lehké, ale dá se to zvládnout, stačí myslet více na sebe a mít se ráda / rád. Důležité v těchto dnech je nastolit jak harmonii sama v sobě, tak i ve svém životě. Ne jen dávat ale i brát, ne se jen obětovat, ale i myslet i na sebe.

Přeji vám hodně sil, lásky i sebe lásky a odvahy stát za sebou.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚPLNĚK V BERANU 9.10.2022