Co přinese úplněk?,  PŘEDPOVĚDI

ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH 27.11.2023

Krásné a spokojené dny vám všem,

27.11.2023 v 10:16 nám nastane UPLNĚK V BLÍŽENCÍCH.

Někteří z vás se mě ptali proč jsou úplňky v jiných znameních než ten daný měsíc. Je to proto, že Luna je protilehlá Slunci, např. teď bude 27.11.2023 Slunce ve Střelci, ale Luna se bude nacházet ve znamení Blížence, proto ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH. A tak to je každý měsíc, hezky se to posouvá od znamení ke znamení.

Ale k našemu ÚPLŇKU V BLÍŽENCÍCH. Tento úplněk bude přát hlavně komunikaci a dovršení plánů, které jsem si předsevzali u posledního NOVA VE ŠTÍRU. Je mi jasné, že všichni máme hlavu plnou plánů, ale je dobré si do ÚPLŇKU V BLÍŽENCÍCH vybrat jen jednu věc, např. práci a podle toho vše vykomunikovat a jednat. právě tento úplněk nám ukáže, že je třeba postupovat systematicky krok za krokem a snažit se vyhnout chaosu. Držme proto své myšlenky tak, aby byli nasměrovány na daný cíl – proto jeden, aby se mysl netříštila stejně jako energie.

Tak že se nasměrovat a mít odvahu vše realizovat. Právě odvaha bude na místě jelikož Lilit v Panně a Saturn v Rybách nás budou od našich plánů odrazovat v podobě nízké sebedůvěry, kdy si můžeme říkat, že to je nesmysl, že to nezvládneme apod. Právě naopak věřme svému srdci a ne rozumu ,, našeptávačům“,  zakousněme se do našeho plánu s plnou vervou a jděme si za svým. Uvědomme si že STŘELEC a BLÍŽENEC jsou pohyblivá znamení, tak že se může měnit nálada, ale i názory našeho okolí a to co platilo před minutou teď platit nemusí.

Proto buďme pevní ve svém rozhodnutí. Je to prostě jen zkouška, zda si půjdeme za svým nebo se necháme odklonit z cesty. Právě svou pevnost a odhodlání můžeme posílit i RITUÁLEM NA SPLĚNÁ PŘÁNÍ, díky kterému můžeme nasměrovat svou mysl i energii tam kam potřebujeme a jasně dáme našemu podvědomí najevo co chceme.

Sice ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH přeje hlavně komunikaci, ale i tak můžeme čarovat na vše co je s ní spojeno – na lásku, peníze, pracovní úspěch, odvahu, ale i na zdraví. Právě u zdraví mě napadá, že když si o svých problémech, starostech s někým empatickým promluvíme, hodně se nám uleví a zdravotní stav se zlepší. Jak se říká: ,, sdílená bolest je poloviční bolest.“ a proto jsem zde já spolu s kartičkami.

Na co si kromě zlobivé Lilit a Saturna máme ještě dát pozor? Na Venuši, která je od 8.11.2023 ve znamení Vah a má tendence nás vracet zpět. Např. v podobě návratu k ex příteli, nebo cukneme z domluvené nové práce jelikož budeme mít strach a zůstaneme v té staré, kde to sice stojí za houby ale je zde jistotka. Venuše nás tak bude lákat na ty pohodlnější cestičky, aby nás odvedla od našich plánů, ale je to jen zkouška, tak se nedejte zmást. V klidu si jděte dál.

Aktivní Merkur ve Střelci zase bude mít tendence s námi manipulovat, což se odrazí hlavně v komunikaci, kdy někteří jedinci budou používat nepříjemné manipulativní metody aby dosáhli svého. I to se dá zvládnout, stačí říct ne. A když budou neodbytní, tak je poslat tam kam nikdo nechodí rád. Hlavně kolem úplňku se můžeme setkat s podvodníky všeho možného tipu, kteří nám mohou posílat zaručené maily a nabídky ,,echt“ dokonalých věcí a nabídek. Buďme proto opatrní a raději vše ověřujme, než aby jsme někomu skočili na lepl. Zbytečně by vás to moc bolelo. Též v tuto dobu 21 – 27 .11.2023  dělte dvěma to co bude řečeno, lidé budou mít velké oči, a rádi budou přehánět. To se týká jak zboží tak i slibů. Raději se koukejte na to co za tím vším je, koukněme se dovnitř, než abychom, propadli hezké fasáde. Držme se tedy hesla: ,, Není vše zlato, co se třpytí.“

Zdravotně si hlídejme ramena, paže, ruce, dýchací orgány, průdušky, plíce, nervové spoje pro sensoriku a motoriku, krevní kapiláry. Spíše bych doporučila klidné procházky v přírodě, která navíc vyčistí hlavu a posílí tělo, spolu s tím i dýchací a pohybový systém.  Dostatek spánku a pokud přeci je budete mít problémy se spaním mohu doporučit kombinaci 1:1 HOŘKÝ KVĚT a BÍLÝ KOŘEN, která dokáže uklidnit nervový systém, posílit mozek a navíc se po ní dobře spí a nikdo a nic vás nerozhodí, ani otravní prodejci či nepříjemný kolega v práci.

Na závěr mohu doporučit jen jedno, řiďme se srdcem, tím jak to cítíme, ne co nám radí okolí nebo náš strach v podobě ,, moudrých myšlenek“. Nikdo to totiž s vámi nemůže myslet tak dobře jako vy sami. Oni totiž nežijí váš život a nenosí vaše boty. Mějte se rádi, myslete na sebe a hlavně si odpočiňte, zasloužíte si to.

S láskou

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH 27.11.2023