Co přinese úplněk?,  PŘEDPOVĚDI

ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH 8.12.2022

Krásný den moji drazí,

máme zde další úplněk, tentokrát v BLÍŽENCÍCH, který nastal dnes 8.12.2022 v 5:07 hodin. tento úplněk stejně jako Blíženci nám zesílí komunikaci a myšlení, což není někdy na škodu, ale pozor aby toho zase nebylo moc.

Je velmi dobrá tyto energie využít k urovnání sporu a nepříjemných situací s čím nám pomůže i Mars spolu s Lunou v konjukci nacházející se ve znamení Berana a tím pádem budeme mít odvahu jednat a dát do pořádku záležitosti, které se u nás táhnou cca. od poloviny září a nejsem schopni s nimi hnout.

Ve vztazích může dojít u uklidnění emocí a tím pádem rozbouřených vln, tak že když budeme mít dost odvahy dostaneme sílu se usmířit s drahou polovičkou, popřípadě s jinou osobou, která je pro nás důležitá a mít konečně klid. Ale pozor není dobré ,, tlačit na pilu“, to by spíše udělalo více paseky než míru. Někdy prostě stačí říct jen jak to cítíme nebo proč jsme to udělali a omluvit se, pokud jsme tedy něco vyvedli.

Zdravotně je dobré si hlídat plíce, ruce, ramena a nervový systém, to může trošku pozlobit., proto jim věnujme v tuto dobu a dny následující trochu více pozornosti.

Jupiter v konjukci na Neptuna může zvýšit citlivost, hlavně v duchovní oblasti ale i ideály, kdy můžeme toužit po lepším světě, harmonii a osvícení. Dá se říct, že tento den je pro meditace a trénink ,, vytělesnění“ jak dělaný, jen se nezapomeňte zase vrátit zpátky na Zem. Což se kolikrát člověku moc nechce když vidí jaké to je ,, Nahoře“ a jaké tady, to je jak nebe a dudy.

 Jupiter sextil Pluto nám přinese určitou pracovní houževnatost a touhu po seberealizaci, což může do budoucna změnit naší finanční situaci posunout nás dál v oblasti a hojnosti. Ono je to logické, zde totiž ,,pečení holuby sami nepadají do huby“ a my se musíme pěkně činit aby se nám dařilo, naštěstí sextil Jupiter Pluto nám v tomto směru hodně pomohou a práce nebude taková dřina. a penízky budou.

Aby to zase nebylo tak růžové, máme zde i neharmonický aspekt v podobě  Merkur kvadratura Jupiter, tyto aspekty přináší až extrémistické myšlení, kdy člověk nezná hranice svého jednání a dělá hlouposti, které pak končí zbytečnými právními spory. U ,, jemnějších“ jedinců může tato kombinace vést k melancholii a k nedůvěře ve svou osobu, své schopnosti či vyšší síly jelikož může mít díky disharmonii v sobě problémy praktikovat to v co věří. Např. již výše zmíněné ,, vytělesnění“. Na to chce prostě klid a trénovat, trénovat a trénovat dokud se to nepovede. V finanční oblasti si hlídejte úvěry a půjčky, pokud jde daná záležitost řešit jinak tak se raději podívejte po něčem jiném, např. si to koupíte později.

To jsou asi tak nejdůležitější informace z hvězdné oblohy.

Přeji vám aby se vám dařilo jak tento den, tak i dny příští a pokud se chcete dozvědět jak rok 2023 zvládnete, co vás čeká a na co si dát pozor, doporučuji využít mé služby. Ráda se vám do karet, numerologie či hvězd podívám.

A pro příznivce osobních setkání mám novinku, od ledna otvírám i osobní poradnu, tak že si můžeme povídat naživo tváří v tvář. A moc se na to těšíííííím. Hlavně na vás. 

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚPLNĚK V BLÍŽENCÍCH 8.12.2022