Co přinese úplněk?,  PŘEDPOVĚDI

UPLNĚK V BÝKU 28.10.2023

Krásný a spokojený den vám všem,

sobota bude skvělý den pro pozorování noční oblohy.

Ve sobotu 28.10.2023 ve 22:23 se nám naskytne úžasná podívaná, v podobě  ÚPLŇKU V BÝKU! Tento úplněk je o něco výjimečnější, protože se bude konat s částečným zatměním Měsíce Sluncem, které můžeme v našich končinách pozorovat mezi 21:00 – 23 .00.

Tento ÚPLŇKU V BÝKU bude významný na kolektivní i osobní úrovni. Na kolektivní úrovni bude zatmění katalyzátorem událostí, které budou vyžadovat střet hodnot. To znamená, že se mohou odehrávat události, které ovlivní naše životy. Abyste se mohli najít v této situaci, musíte se držet jednoho jednoduchého pravidla – nedělejte unáhlená rozhodnutí. Nejen v oblasti financí a majetku, ale ani v právních záležitostech, v závěti anebo dědictví. To je obzvláště důležité pro lidi narozené ve znamení BÝKA a ŠTÍRA,  protože v tomto období se budou snažit udělat velké změny ve svém osobním životě.

V astrologii jsou BÝK a ŠTÍR spojovány s penězi, majetkem, dluhy, dědictvím, nemovitostmi, společným vlastnictvím, mocí, sexualitou, počátky a konci. Možná, že ať už se stane cokoliv, bude to mít velký dopad na vaše osobní životy. Proto je důležité, abyste si uvědomili, že když nastane úplněk, může to být důležitým impulsem, který vás povede k novým možnostem. Možná zjistíte, že je čas udělat změny, které jsou pro vás nepříjemné, ale nutné, a vy jste se mohli posunout dál.

Kromě toho, při pozorování úplňku byste měli být na sebe velmi opatrní. Pokud máte ve svém horoskopu Slunce, Měsíc nebo nějaké planety na 5st uvedených znamení, pak buďte na sebe velmi opatrní. Zvláště pak v situacích, kdy se snažíte dosáhnout něčeho, jako je jízda autem, sportování nebo manuální práce. Může vás to stát energii, kterou si nedokážete udržet. Úplněk může oslabit vaši imunitu, a to se může projevit jako špatné spaní, proměnlivé náladě, mohou se dostavit deprese a pocit, že nemůžete s něčím hnout, že se daná situace nevyvíjí.

V astrologii je tento úplněk obzvlášť významný pro partnerské vztahy, které jsou postaveny především na penězích a majetku. Myslete na to, že náhle se může změnit váš vztah k penězům a může se stát, že budete zneklidněni a začne se vám zdát, že jste uprostřed finančních potíží. Může se také stát, že to, čemu jste dosud věřili, že vám bude trvalou oporou, se může náhle změnit. Takže si uvědomte, že to, co se jeví jako jistota jistotou být nemusí.

Poslední věcí, na kterou byste měli být opatrní, je vaše zdraví. Úplněk může způsobit, že budete mít problémy s krční páteří, hrtanem, štítnou žlázou, mandlemi, hlasivkami nebo ohryzkem. Takže je důležité, abyste si v této oblasti dávali velký pozor.

Ať už se stane cokoliv, nezapomínejte, že je důležité, abyste se snažili udělat to, co je pro vás nejlepší a dbát na své zdraví.

Kromě toho se dá říci, že energie ÚPLŇKU V BÝKU přeje hlavně FINANČNÍ MAGII a čarování na pracovní ÚSPĚCH. Takže je důležité, abyste si uvědomili, že můžete využít této příležitosti k tomu, abyste naplnili své sny a cíle. Kouzla můžete provádět nejpozději do pondělí 30.10.2023. Na čarování v době úplňku se obecně věnuje MAGII LÁSKY a PROSPERITĚ, ale v době klesající Luny se věnujeme hlavně OČISTNÝM RITUÁLŮM, což je též důležité aby se nám v životě více dařilo.

V závěru bych vám chtěla popřát krásný nebeský zážitek a připomenout, abyste si věnovali dostatek lásky, zdraví, prosperity a hojnosti ve svém životě. Pokud se i přesto v životě objeví něco, co čeří vaši spokojenost, věřte, že se to stane proto, abyste se mohli posunout dál. Všechno v životě se děje s účelem, takže udělejte to, co je pro vás nejlepší. A pokud si přeci jen nebudete vědět rady, ráda se vám kouknu do karet a pomohu najít vhodnou cestu.

S láskou

Blanka Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem UPLNĚK V BÝKU 28.10.2023