Co přinese úplněk?,  PŘEDPOVĚDI

ÚPLNĚK V BÝKU 8.11.2022 SE ZATEMĚNÍM MĚSÍCE A PLANETY URAN

Krásné a spokojené dny vám všem,

máme tu další ÚPLNĚK tentokrát v BÝKU, který nastane 8.11.2022 ve 12:01 SEČ. BÝK díky vlivu živlu ZEMĚ je velmi pracovitý a dokáže vydělat peníze, vládne mu planeta VENUŠE  a ta Býku dodává jistou srdečnost a laskavost ve vztahové oblasti. Znamení Býka je velmi praktické a šikovné znamení, tak že pokud bychom tu neměli jedno zatmění za druhým mohla bych s klidným srdcem říct, že nás čeká období hojnosti, prosperity a klidu. Ale to bohužel, říct nemohu.

V 10:10 začne ZATMĚNÍ LUNY, které skončí ve 13:49, toto zatmění budou moct pozorovat ,, západní země“, jako Amerika, ale i částečně jej uvidí i sever planety např. Skandinávie. Ve vrcholné fázi ZATMĚNÍ MĚSÍCE, sám MĚSÍC ,, zakryje“ ZATMÍ planetu URAN, která se též nachází v BÝKU, což znamená nemalé finanční a vztahové problémy, ale i umíněnost a paličatost. Se vztahy nám též trošku zahýbe i ČARNÁ LUNA v RYBÁCH, kde ve spojená s Uranem se otevřou staré bolesti a strachy, např. strach z nevěry, bolestné křivdy z dětství apod. a my budeme nuceni si tyto situace znovu projít ( min. v mysli a citově ) a zpracovat. Což nikomu nezávidím.

LUNA s URANEM v BÝKU jsou navíc v opozici na SLUNCE v konjunkci s MERKUREM a VENUŠÍ ve ŠTÍRU a doprovázeny JIŘNÍM UZLEM ( DRAČÍ OCAS ) ve ŠTÍRU, což ukazuje na silné čištění karmy a karmických zátěží. To vše dělá hezký kvadrát na SATRUN ve VODNÁŘI, který touží po řádu a pravidlech, ale zároveň se snaží skloubit nový a starý svět. Dá se říct, že nastává vrchol krize v oblasti pevných znamení ( Býk, Lev, Štír a Vodnář ), která mají jako ,, správci“ vliv na jistotu systému, aby vše fungovalo tak jak má. Bohužel, zde to bude tak trošku naopak, ztráta jistot bude velká a my si uvědomíme, že naše jistoty jsou jinde a že se musíme spoléhat sami na sebe ( těm citlivějším to došlo již dříve). Správci jako takový vlastně zklamou, jelikož se nedokáží postarat o jistotu svých ,, oveček“. V této době může též dojít ke ztrátám v hmotném světě financí, vzhledem k tomu, že znamení BÝK je spojené s živlem ZEMĚ se můžeme též ,, těšit“ na nějaké ty erupce sopek, sesuvy půdy apod. O kriminalitě jsem psala již v článku NOV VE ŠTÍRU…, kdy se již v té době zvýšila a bohužel, její růst bude pokračovat, proto si ohlídejte majetek. Vyhýbejte se i nekontrolovanému hněvu, který může vést k násilí ve vztazích.

Retrográdní NEPTUN v RYBÁCH se nachází v napětí na retrográdní MARS v BLÍŽENCÍCH, což též není žádná hitparáda. Sám MERKUR V BLÍŽENCÍCH, navíc velmi pomalu couvající – skoro se nehne, se v této poloze necítí moc dobře, sice nám přinese docela zajímavé nápady v oblasti práce a zajištění, ale VZDUŠNÝ živel v BLÍŽENCÍCH mu vezme sílu je realizovat a spíše realizační energii roztříští. Proto mnozí z nás budou mít pocit, že nic nestíhají, mají rozděláno hodně práce a nic nevede ke konci. Naštěstí NEPTUN v RYBÁCH nám dává naději a víru, že to vše zvládneme, dostaneme sílu se postavit nepřízni osudu a i přes překážky realizovat své plány. Jak? Tím, že budete věřit své síle a budete se spoléhat sami na sebe. Je zde upozornění, že toto postavení planet NEPTUNA a MARSU, může též vést u slabších jedinců místo k duchovnu a vlastnímu srdci, k alkoholu a drogám ve větší míře a k beznaději. S bylinami a léky též pracujte v této době opatrně, aby nedošlo k předávkování. Ale máme zde i sílu k uzdravení, jak se říká:,, Víra tvá tě uzdraví.“ Tím nemyslím jen zdraví, ale i některé ,, nemocné“ oblasti našich životů.

Zdravotně si hlídejme krk, hrtan, šíje, jícen, hlasivky, štítnou žlázu, mandle, 2.-7. krční obratel a ohryzek. Ale ukazují se mi zde díky vlivu ŠTÍRA ( NOV VE ŠTÍRU, který nás ještě ovládá a dlouho ovládat bude, stejně jako toto zatmění ) pohlavní orgány, prostata, urologické cesty. V této oblasti pozor na prochladnutí dlouho by se záněty léčili.

Co tedy s tím vším hvězdným nadělením? Přežít! Jediné co nám pomůže je postarat se sami o sebe, být sami v sobě ve své vlastní bublině a s těmi kteří nás milují a my milujeme je. Hodně nám pomohou meditace, duchovní cvičení, krásná hudba a vše co nám nosí blaženost do našich srdcí. Ale o tom píšu pořád, tak že pro ty co ke mně chodí na stránky nic nového. Ono to ani jinak nejde, protože kdybychom měli prožívat tento Matrix na 100%, tak si to sami a dobrovolně hodíme na první větvi kterou uvidíme. Tento svět se mění, žádná změna není příjemná, ale brzy to skončí, dle postavení hvězd kolem 13.7.2023, pak budeme lépe dýchat. V té době budeme mnohem silnější a věřím, že i moudřejší.

Přeji vám krásný úplněk, pohodové dny, hodně lísky, pospolitosti a radosti.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚPLNĚK V BÝKU 8.11.2022 SE ZATEMĚNÍM MĚSÍCE A PLANETY URAN