Co přinese úplněk?,  PŘEDPOVĚDI

ÚPLNĚK V KOZOROHU 3.7.2023

Krásný a spokojený den moji drazí,

v pondělí 3.7.2023 ve 13,38 SEČ nám nastane ÚPLNĚK V KOZOROHU, tento úplněk se budeme věnovat hlavně práci, pracovním záležitostem, ale i řešení problémů které jsme odkládali a čekali na vhodnou příležitost k jejich řešení. Rozhodně to není doba zahálky a i přesto, že někteří z nás budou mít díky svátkům dovolenou, budeme řešit, přemýšlet a vymýšlet co a jak můžeme právě po pracovní stránce zlepšit, kudy se dát a co zdokonalit, aby se nám více dařilo a my byli spokojeni právě v této oblasti života.

Pro některé z nás bude toto téma nepříjemné, hlavně pokud budeme muset měnit své zaměstnání nebo se rozhodovat co dál. Počítejme též s tím, že se ozvou ,, průšvihy“ které jsme nechtěli nebo nemohli řešit, ale zase na druhou stranu když se do toho všeho s chutí ,, zakousneme“ a nebudeme se bát přidat ruku i mysl k dílu vše dobře dopadne a my budeme opět na sebe pyšní.

Trochu, jako každý úplněk, nás pozlobí emoce, ty mohou vnést do následujících dní neklid, hlavně pokud budeme nuceni řešit něco co se nám ,, ekluje“ nebo do čeho nechceme jít – např. změna práce či jiný nepříjemný posun. Pozor též na peníze, zde by měla být opatrnost, zbytečně neutrácet, protože se na nás budou tak trošku řítit ,, kostlivci“ kteří čekají kdy mohou na nás z pomyslné skříně vykouknout a udělat to své kuk tady jsem. V každém případě je dobré zachovat klid a nadhled, ono totiž nic nebude tak horké jak se bude zdát.

Ve vztazích trochu pozor na podrážděnost, což je logické, málokdo bude v pohodě, budou se řešit odsouvané nepříjemnosti, ale vyřeší se dobře k naší spokojenosti. Prostě to tak někdy musí být a když to přijmeme tak i ve vztahové oblasti bude pohoda a klid. Ono se ne zbytečně říká, že ve dvou se vše lépe táhne. Karty zde doporučují vlídnou komunikaci, nebrat si věci osobně a pokud přeci jen budete muset řešit nějaké vztahové lapálie je dobré si uvědomit, že vždy máme volbu zda budeme hru na ,, hádku“ hrát či nikoliv. Vždy je to na nás jak se budeme v dané situaci cítit a jednat.

Zdravotně si hlídejme hlavně kosti, klouby, páteř a šlachy. Pokud vás trápí tato oblast doporučuji AMAZONSKOU LIÁNU v kombinaci s extraktem MARCOCURA. Léta tuto kúru doporučuji lidem s těmito problémy a má velmi hezké výsledky.

A ještě my, tedy naše já, nejdůležitější téma. Kdo můžete věnujte se v této době meditacím, ne jen práci a řešení všeho možného. I duše potřebuje najíst a tak si dopřejte relaxaci, procházky v přírodě, krásnou hudbu, barvy a spoustu lásky – pochopení sami k sobě. Je normální na tomto světě pořád něco řešit a dělat, ale je důležité být chvilku sám se sebou, poslechnout si svou duši, své JÁ, protože pak se vše lépe tady v tom ,, Slzavém údolí“ zvládá. Též se zahrňme láskou a péčí, protože když to neuděláme my sami nikdo jiný to za nás neudělá.

Přeji vám nádherný úplněk, pokud chcete čarovat tak je vhodný na kouzla kolem práce ( modrá ), financí ( zelená ), ale i duchovního růstu ( fialová) a podnikání ( oranžová ).

Užívejte krásné dny a věřte, že vždy dostáváme jen to co dokážeme zvládnout. Pokud se chcete poradit s kartičkami, prodloužila jsem pro velký zájem LETNÍ AKCI NA VÝKLADY Z KARET, ještě o týden, tak toho využijte.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚPLNĚK V KOZOROHU 3.7.2023