Co přinese úplněk?

ÚPLNĚK V PANNĚ 7.3.2023

Dne 7.3. ve 13:40 nastává ÚPLNĚK ve znamení PANNY, cca. hodinu po tomto úplňku přechází SATURN  do znamení RYB, ale o tom v dalším článku, který připravuji. Teď se budeme věnovat magickému a hlavně léčivému ÚPLŇKU V PANNĚ, jako každý úplněk i tento bude mít vliv na naši psychiku, někde pozitivně jinde negativně, dle nátury jedince. V ÚPLŇKU V PANNĚ  se projeví silné léčivé energie, které můžeme využít k vyčištění a léčení od nemocí, ale i od trápení všeho druhu. Např. vyčistit si svůj vztah s rodiči, ex partnery, ale i různé životní situace, svou finanční či pracovní oblast, ale i vyřešit bydlení, např. pokud je nad vaše finanční či psychické síly ( když bydlíte s ex… nebo jinou toxickou bytostí, např. s tchýní a chcete se odstěhovat, nebo hledáte něco levnější… ).

Normálně v těchto predikcích rituály nedávám, ale tento den je tak významný a tak léčitelsky silný, že zde jeden rychlo – rituálek dám. Nebojte se zvládne ho každý i malé dítě, pokud vám nezapálí dům. 😀  Co budeme tedy potřebovat? Vezmu to jednoduše, obyčejnou čajovou svíčku bílou, ta stačí, dále papír a něco napsaní, nejlépe pero modré barvy. A teď je na vás co chcete v sobě vyčistit, nemusí to být jen jedna věc, klidně si čistěte věcí víc, jediné co je třeba dodržet je, aby jedno přání – čištění mělo jednu svíčku a jeden papír. Tak že na papír si napište co vás trápí např. ohledně vztahu s ex, s penězi, matkou, bydlením, otcem ….. Klidně do toho vypište všechny své touhy i vzteky, bolesti a až to napíšete doplňte tuto větu: ,, Vesmíre, odevzdávám tuto situaci / vtah do tvých rukou, vyřeš ji co nejlépe pro mě. Děkuji, děkuji, děkuji.“ Tak a teď zapalte svíčku 3x od srdce vše co jste napsali přečtěte ( počítejte, že ve vás budou lítat emoce, nebraňte se jim, klidně brečte, křičte, smějte se, hlavně ať jdou ven. ) Pak papírek zapalte a nechte na talířku dohořet. Svíčku též necháme dohořet, je to obětina pro Vyšší bytosti. A teď už je vše v rukou Stvořitele / Vesmíru a vy vše můžete ze sebe pustit. Cítíte tu neskutečnou úlevu?

A když budeme v uklízení a léčení našich životů nezapomeňme si probrat skříně a vyházet vše co už nenosíme, nepoužíváme a vlastně to jen drží starou energii, která blokuje hojnost. Po pravdě jak dlouho jste dané šaty, či džíny na sobě neměla ? Dva roky, deset let…..? A fakt si myslíte, že je ještě budete nosit? Též vyházejte nebo opravte vše co je rozbité, či jinak natlučené a poškození věci např. hrnečky a talíře, i toto blokuje hojnost. A aby se vám dobře doma bydlelo a pozvali jste do domu dobré energie, pořádně v něm vyluxujte, vytřete, dřív se toto dělalo proutěným koštětem, ale to má dnes doma málokdo, a vyžeňte pavouky z koutů, stejně jako vše co v domě nemá být. Do rohů dejte sůl v mističce, aby vše co zbylo do sebe vsákla a tu pak po týdnu vyhoďte. Vy, znalejší čarování si vykuřte svůj prostor bílou šalvějí nebo směsí bylinek např. bobkový list, rozmarýn, myrha. A v klidu přivítejte do svých domovů nové energie a Jaro.

Též nezapomeňme vyčistit svou mysl a své srdce od všeho co nám již neslouží a jen nás zatěžuje. Pokud máte strach, že to nezvládnete, tak si buďte jisti, že URAN nám s tím pomůže a přinese nové nápady a možnosti jak to vše vyřešit a znovu vše nahodit do pro vás příjemnějšího životného módu. Též se otevřou možnosti dalšího studia, duchovního růstu a posunu, což bude mít tak trošku na svědomí SATURN V RYBÁCH, ale v klidu piánko, nic se nemá přehánět. Pozor trošku na nervózitu a netrpělivost, která může nastat díky kvadratuře MARSU v BLÍŽENCÍCH. Pokud by vás tento stav popadl, tak se zastavte, pusťte si hezkou hudbu, soustřeďte se na dech a uvidíte, že bude mnohem lépe.

Ve zdraví se soustřeďme na čištění těla např. půstem, nebo kdy dáme přednost lehčí stravě a čistícím čajům, ne zbytečně se tomuto úplňku říká POSTNÍ ÚPLNĚK. Tím prospějete jak svému zdraví, tak i psychice a imunitě. Z orgánů si hlídejme tenké střevo, tlusté střevo, slinivku, slezinu, ty umí totiž při nevhodné stravě pěkně pozlobit.

No, a jdeme na ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU, ať víme na co se připravit, co využít a na co si dát pozor.

Beran

21.3. – 20.4.

Berani narození v první dekádě tj. 21.3 – 31.3. Pokud se setkáte s nepříjemnými dramaty ve vašem okolí, buďte jen nečinnými pozorovateli daných situací. Rozhodně nezasahujte, aby jste nerozpoutali ještě větší neshody a řádění. Někdy je pleší stát vpovzdálí a jen pozorovat ,, šum“ kolem sebe, i tím se učíme, nemusíme vše zažít na vlastní kůži.   Berani narození 1.4. – 10.4. Berani druhého dekanu se mohou těšit u úspěchu v práci, který jim dodá sil k ještě větším pracovním výkonům. Též v intimní  oblasti budou nadšeni jak oni tak i jejich drahé polovičky. Jen pozor aby jste toto nabití moc nevyzařovali, aby jste k sobě nepřitáhli sexem posedlou bytost, těžko by jste se jí zbavovali. Berani narození v posledním dekanu tj. 11. – 20.4. Budou mít tyto dyn takové nemastné neslané, I když samotný úplněk je moc nezasáhne přeci jen se mohou těšit z pracovních úspěchů a dokončení rozjetých plánů. Finančně je zde stabilita. ve vztazích může být trošku nuda. Co tahle vyrazit např. na romantickou večeři ve dvou?

Býk

21.4. – 20.5.

Býci narození v prvním dekanu tj. 21.4. – 30.4. Jakým směrem se Býci narození v prvním dekanu rozběhli poslední dny tak budou i nadále pokračovat. Dá se říct, že všechny překážky jim půjdou z cesty a oni v klidu dojdou ke svému cíli. Dařit by se jim mělo na pracovním poli ale i ve vztazích.  Býci narození 1.5. – 10.5. V poslední době tito Býci zažívali trošku složitější vztahy. tento úplněk vám pomůže vše vyřešit k vaší spokojenosti a vy konečně pocítíte úlevu a klid. Je to i vhodná doba na dokončení rozvodových řízení a nastolení pohody ve rodinách a ve vztazích. V práci by se mělo dařit. Býci narození ve třetím dekanu 11.5. – 20.5. Jupiter v Býku vám bude rozdávat dárky a příjemná překvapení všeho druhu. Užívejte si života plnými doušky je vám přáno, dařit by se mělo ve všech oblastech života.

Blíženci

21.5. – 20.6. 

Blíženci narození v prvním dekanu 21.5. – 31.5. V tomto úplňku pozor na nervozitu a neklid, nedělejte unáhlená rozhodnuté. Pokud se budete muset přeci jen rozhodovat a něco řešit, dopřejte si trochu klidu a až pak se rozhodněte co a jak dál. Pozor též na nepříjemnou až bouřlivou výměnu názorů doma a na pracovišti. Klid, klid, klid, bude vaší hlavní devizou v této době. Blíženci narození 1.6. – 10.6. Mějte trošku nadhled a pochopení, vaše okolí nemůže za to, že ne vše je podle vašich představ. někdy je dobré si uvědomit co je realita a co pouze toužebné přání a podle toho jednat. Tím se vyhnete zbytečným problémům, které by mohly z vaší nevraživosti nastat.  Blíženci narozeni v třetím dekanu 11.6. – 20.6. Dopřejte si trochu čaje z meduňky na lepší spaní a dostatek odpočinku, tyto dny pro vás budou náročné a je lepší být spíše v klidu domova a odpočívat. Ne vždy musíte být ti co všechno zvládnou, je prostě čas ,, vypnout“ a jen být.

Rak 

21.6. – 22.7.

Raci narození 21.6. – 1.7. Tito Raci se mohou těšit z příznivých dní. Dařit by se jim mělo ve všech oblastech. Pokud musíte podniknout cestu na úřady, jednání budou velmi dobrá a pro vás přínosná a vy ukončíte a vyřešíte nejednu nepříjemnost která vás trápila. Raci narození v druhém dekanu tj. 2.7. – 11.7. Budete si moct dopřát vše co vám dělá radost a potěšení, od dobrého jídla, zážitky až po příjemné chvíle s milovanými. Celkově toto období je plodné a plné radosti a právě vám, milý Raci je přáno vrchovatě. Dařit by se mělo ve všech oblastech života. Raci narozeni 12.7 – 22.7. Tito Raci mají velmi dobré období na vztahy a seznámení s novými lidmi. je proto dobré jít ven mezi lidi a užít si tyto příjemné energie. jediné co je třeba si hlídat jsou penízky, nenoste sebou zbytečně moc peněz, mohli by jste je ztratit.

i

Lev

23.7. – 22.8.

Lvi narození 23.7. – 1.8.  Milý Lvy doporučuji být v tuto dobu spíše ve střechu, Venuši máte v opozici a to se může snadno stát, že dojde k nedorozumění a nepříjemnostem ve vztahové oblasti. Proto opatrně našlapujte, aby jste se vyhnuli zbytečným nepříjemnostem. Lvi narození v druhém dekanu tj. 2.8 – 12.8. Buďte v klidu milý Lvy, nic není tak horké jak se uvaří. Sice ne vše bude dle vašich představ, ale když se budete orientovat na to s čím ,, můžete“ hnout, uvidíte jasné úspěchy. Ale pozor neplýtvejte energii na věci které stagnují, nebo které nemůžete ovlivnit. Zbytečně by vás to vysílilo. Lvi narození 13.8. – 22.8. Pozor na předvádění, v tuto dobu se milý Lvy ,, držte svého kopyta“ a spíše než aby jste dokazovali jak jste dobří a co vše zvládnete je lepší být nohama na zemi a spíše si hledět svého. Nechte společenské znenožnění raději jiným umělcům. 🙂

 

Panna

23.8. – 22.9.

Panny narozené v první dekádě mezi 23.8. – 1.9. Pracovní dny budou pro Panny v prvním děkanu docela náročné. proto šetřte své síly a zbytečně neplýtvejte energií.  Též nezapomínejte odpočívat a nechte druhé, aby dělali svou práci. Zbytečně si nenakládejte víc než zvládnete. Panny narozené v druhém dekanu 2.9. – 12.9. Pozor na stres a starosti kolem rodiny, zbytečně by vás vysiloval a vše by se pak podepsalo na vašem zdraví. Raději nechte ostatní aby si vyřídili své věci sami a vy se věnujte hlavně sobě a svému zdraví.   Panny narozené 13.9. – 22.9. I u těchto Panne hvězdy doporučují nebrat si toho moc a spíše se věnovat svým věcem. Odpočívejte, rozmazlujte se, dopřejte si příjemnou masáž nebo meditaci a věnujte se hlavně sobě.

Váhy

23.9. – 23.10.

Váhy narozené v první dekádě 23.9. – 3.10. Úplněk vám dodá hodně energie a síly, milé Váhy a tak se vám bude dařit vše na co sáhnete. Využijte tyto blahodárné energie na maximum.  Váhy narozené 4.10. – 13.10. Se mohou těšit z přízně Venuše, která vám pomůže v oblasti lásky a vztahů. Pokud jste nezadaní nebojte se oslovit svou vyvolenou / vyvoleného. Pokud již máte svou lásku, hvězdy doporučují prožít krásné romantické chvilky ve dvou. Váhy narozené v třetím dekanu 14.10. – 23.10. Zde to bude díky rozhodování trošku najaté ve vztahové oblasti. Je dobré si ujasnit milé Váhy zda s daným partnerem chcete být či ne. Velmi důležitou roli v těchto otázkách zahraje srdce a upřímnost sama k sobě.

Štír

24.10. – 22.11. 

Štíři narození v první dekádě 24. 10. – 2.11. Se mohou těšit z příjemného rozpoložení ale i silné intuice, která jim pomůže vyřešit nejeden problém. Jediné na co by jste si měli dávat pozor jsou ,, moudré rady“ vašeho okolí. Zde je dobré poslouchat sám sebe, jelikož vy žijete svůj život ne oni vás, tak že nemohou vědět jak se cítíte. Štíři narození v druhém dekanu 3.11. – 12.11. Tyto dny máte možnost napravit chybné kroky posledních dní. Hvězdy vám přináší nadhled, moudrost a citlivost, které vám pomohou a řešením nejednoho zapeklitého problému. Štíři narození v třetím dekanu 13.11. – 22.11. V pracovní oblasti se vám bude nadmíru dařit. Není tedy na místě mít obavy a spíše se snažte podniknout kroky které vás povedou k danému úspěchu. Pokud chcete rozšířit firmu, či rozjet nějaký projekt, využijte tyto energie na maximum a těšte se na brzký úspěch v podobě jak dobré pověsti, tak i finanční odměny.

 

Střelec

23.11. – 21.12.

Střelci narození 23.11. – 2.12. Tyto Střelce čeká jeden z nejhezčích týdnů v tomto roce. Dařit by se mělo na všech úrovních a když si vše pořádně naplánujete a pak vystřelíte ,, dobře mířenou střelu“ můžete se těšit velkému úspěchu. Střelci narození v druhém dekanu 3.12. – 12.12. Střelci narození v druhé dekádě by si měli hlídat penízky. Pozor tedy na nevhodné a riskantní investice, ale i přílišné utrácení. Snažte se tento týden držet peníze pěkně na uzdě stejně jako svou vášeň nakupovat, tím si zajistíte dostatek hojnosti v budoucnu. Pokud přeci jen neodoláte nutkavému pocitu si něco hezkého koupit, tak tak čiňte s rozumem a skromností. Někdy malá levní věc udělá více radosti než ten nejdražší dárek na světe.  Střelci narození 13.12. – 21.12. Milý střelci, je třeba být silní a neutíkat od reality. Daným problémům a zkouškám se postavte hezky čelem a nebojte se hvězdy vám pomohou vše vyřešit k vaší spokojenosti. Chce to jen odvahu, trpělivost, umět naslouchat a nebít se jednat.

Kozoroh

22.12. – 20.1.

Kozorohy narozené v prvním dekanu tj. 22.12. – 31.12. Věnujte se svým blízkým víc než je u vás zvykem. Ne jen proto, že v této oblasti vás vaše intuice a hvězdy budou nabádat ke zvýšené aktivitě, ale hlavně pro vás samotné a pro vaše čisté svědomí. Jendou totiž přijde den kdy vám bude líto, že jste tak nečinili. Mějte srdce otevřené a nebojte se dát najevo lásku. Kozoroži narození 1.1. – 10.1. Kozoroži narození v druhé dekádě, odložte telefon a jděte mezi lidi. Seznámíte se s novými přáteli kteří pro vás budou v budoucnu velmi důležití. Va stará přátelství upevníte více když se  s těmi které máte rádi sejdete a popovídáte si z očí do očí. Uvidíte jaké krásné a báječné dny můžete zažít. I vy mějte srdce otevřená a nebojte se bít s těmi kteří jsou pro vás důležití. Pozitivně to ovlivní vztahy ve věší budoucnosti.  Kozoroži narození v třetím dekanu 11.1. – 20.1. Pokud rádi čarujete nebo se věnujete duchovnu, budou vám energie přát, vaše i intuice i magický um nabere přímo mistrovské obrátky a vše se vám bude v této oblasti dařit. Pozor ovšem na vaše myšlenky a s nimi spojené pocity, aby jste sobě něbo někomu blízkému nepřivodili něco co sami nechcete. Snažte se o dobrou náladu, pozitivní myšlení a nezapomínejte, že přes srdce dokážete dělat i zázraky. Stačí jen v ně věřit.

Vodnář 

21.1. – 18.2.

Vodnáři narození 21.1 – 30.1. Je čas odpočinku, ale i lásky. Hvězdy přejí ve vašem případě obojímu. Co tahle pozvat partnera nebo partneru na romantický víkend ve dvou? Popřípadě si uvařit něco dobré na zub, otevřít lahvinku něčeho dobrého a strávit s vaší polovičkou krásné chvíle. Právě toto utuží váš vztah a navíc vás nabije silnou energií, která vám dodá sil na dny příští.  Vodnáři narození v druhé dekádě 31.1. – 9.2. V tyto dny se nebudete cítit moc komfortně. Vztek na sebe a dané situace vám může rozhodit jak játra, tak i vaše okolí. Hvězdy doporučují spíše se jít projít, věnovat se nějakému sportu či jiné fyzické námaze, aby jste tyto energie ze sebe dostali ven. Vyvarujte se ,, plivání hadí sliny“ na své okolí, zavařili by jste si tím na hodně velké problémy. Vodnáři narození 10.2. – 18.2. Stejně jako Vodnářů narozených v první dekádě i vám je přáno v oblasti lásky a mezilidských vztahů. Nezadaní, pokud budou aktivní, se mohou setkat se svým osudovým partnerem. A ti zadaní by měli využít tyto enrgie k prožitkům krás které láska a partnerský život nabízí.

 

Ryby

19.2. – 20. 3.

Ryby narozené 19.2. – 28.2. V práci budete mít úspěch, který ne jen že přinese finanční odměnu, ale i vytoužený pracovní postup. Dařit by se vám mělo i případě že rozšíříte své podnikání popřípadě začnete pracovat na novém projektu. Velmi důležitá zde bude spolupráce, díky které budete slavit jeden úspěch za druhým. Ale nezapomínejte pochválit i vaše kolegy. Ryby narozené v druhém dekanu 1.3. – 10.3.  Pozor na přepínání sil, vše má svůj řád. Je čas práce, čas pro rodinu, ale i čas pro odpočinek. Pokud se budete tyto dny řídit tímto heslem věřte, že posílíte své zdraví a navíc budete mít příjemnou a milou náladu, kterou vaše okolí jistě ocení. Problémy řešte s nadhledem a naučte se poslouchat druhé, ne vždy musí být pravda taková jak jí vidíte. Pravda má hodně podob. Co člověk to pojetí pravdy – pohledu na danou situaci. Ryby narozené v třetí dekádě 11.3. – 20.3. Pozor na to co jíte. Jídlo vybírejte s rozumem moc nemíchejte páté přes deváté a spíše dejte přednost střídmosti. Pozor též na alkohol, ten by vám udělal zle jak na těle tak na duši. Spíše než po ,, náhražce a útěku z reality“ sáhněte raději po příjemné procházce, dobré knize či krásném filmu. Ve vztazích pozor na přecitlivělost z vaší strany. neberte si věci tak moc k tělu.

Přeji vám všem, aby následující dny očistného a léčivého úplňku v Panně vám všem přinesli hodně požehnání, lásky a radosti. A pokud by přeci jen něco zaskřípalo a vy si nevěděli rady, ráda vám kouknu do karet či hvězd, kde teď běží JARNÍ AKCE SE SLEVOU 50% NA VYBRANÉ VÝKLADY Z KARET.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚPLNĚK V PANNĚ 7.3.2023