Co přinese úplněk?,  PŘEDPOVĚDI

ÚPLNĚK V RAKU 27.12.2023

Krásný den moji drazí přátelé,

27. prosince 2023  v 1:32 hod nám nastane velmi krásný ÚPLNĚK V RAKU. Tomuto úplňku se říká Vánoční nebo Vlčí. Vánoční, proto, že se s ním setkáváme v době Vánoc a Vlčí proto, že v dávných dobách byla tak tuhá zima, že vlci chodili hledat jídlo k obydlí lidí.

RACI jsou velmi romantické bytosti, které, mají smysl pro krásno, ale i rodinu, jsou pro ně velmi důležité vztahy a někdy se pro druhé obětují. Mají vysoké morální a duchovní nastavení, proto se snaží pomáhat kde se dá. Milují romantiku, ale fantazii a rádi toto vše přenáší i do života. Jsou schopni lásky, úcty a empatie k rodině a tradicím. Vánoce jsou pro ně krásný čas, který chtějí sdílet s ostatními.  Tento VÁNOČNÍ ÚPLNĚK se budeme orientovat hlavně na vztahy a vztahovou oblast. Zapřemýšlíme nad tím, že bychom se měli více věnovat rodině, že bychom mohli dát do pořádku narušené vztahy, ale též nás to povede i ke vztahu sama k sobě.

Energie úplňku bude pozitivně zasahovat do všech znamení zvěrokruhu. Silnější účinek bude mít na vodní znamení, ale i na Býky, Kozorohy a Panny.

Jupiter, planeta štěstí, bude působit v trigonu se Sluncem v Kozorohu a sextilu s Lunou v Raku. To přinese do všech znamení rodinnou harmonii, přirozenou vůli, aktivitu, osobní ego a soucit s druhými.

JEDNA Z MÝCH KLIENTEK MĚ POPROSILA O ROZBOR ZNAMENÍ, TAK SE POJĎME V RYCHLOSTI PODÍVAT, JAK TO BUDEME TYTO DNY  ZVLÁDAT.

Berani, si užijí skvělou společnost přítel  a rodiny provázanou příjemnou komunikací. Býci si vychutnají volné dny a podniknou různé akce. Blíženci si užijí návštěvy, komunikaci a dá se říct, že druhé ke slovu moc nepustí. Budou mít touhu všem sdělit své nápady. Raci budou okouzleni doznívající romantickou vánoční atmosférou, prožijí klidné dny a vysloví si svá tajná přání. Lvi si užijí společnost rodiny a blízkých přátel, dokonce dostanou chuť zavolat někomu s kým se dlouho neviděli. Panny čekají šťastné a spokojené dny do konce roku. Váhy se budou pokoušet o harmonii ve vztazích, což ne každému z jejich přátel bude pochuti. Tak opatrně! Štíři budou fascinováni milovanou osobou. Jejich srdeční centrum bude otevřené a láska bude tématem číslo jedna.  Střelci prožijí příjemnou komunikaci ve společnosti blízkých a přátel. Kozorozi získají zdravé sebevědomí, které potřebují jak sůl. Vodnáři mohou poznat někoho nového. Ryby někdo ujistí o své věrné lásce a tím mohou posunout nebo začít nový vztah.

Prosincový ÚPLNĚK V RAKU může mít velmi pozitivní dopad na všechna znamení zvěrokruhu. Měli bychom si uvědomit, jak důležití jsou pro nás rodiče, děti, prarodiče a kam se rádi vracíme. Měli bychom prožít krásné dny a začít nový rok s plnou energií.

S Měsícem v úplňku je spojena zvláštní energie, která může být pociťována tři dny před úplňkem i tři dny po něm, to může přinést nespavost a nervozitu. Sice v tomto úplňku to nebude tak silné, ale i tak mohou být někteří trošku podráždění, tak opatrně.

Zdravotně bychom si měli hlídat žaludek, sliznice, vaječníky, dělohu, vaginu, prsa, pohrudnici, pobřišnici, lymfatický systém, sternální kost. Vím, že jsou svátky a doba kdy si pochutnáváme na ,, dobrotách“, i tak doporučuji trochu ubrat v mlsání a odlehčit si stravu např. mořskými plody, krevetami, zeleninou, z příloh je vhodný lehký kuskus, či rýže. Jezte do polosyta a pijte alkohol a kávu s rozvahou.

V magii doporučuji rituály zaměřené na vztahy, harmonii, ale i lásku.  tyt energie můžeme též využít k silnějšímu propojení s Bytostmi Světle, Bohem pomocí meditace, či procházkou v přírodě. V tomto směru nám může pomoci olej od Anna Riva Duševní, nebo olej Anděl.

Přeji vám krásné a spokojené dny plné lásky, pohody a harmonie.

S láskou

Blanka  Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚPLNĚK V RAKU 27.12.2023