Co přinese úplněk?,  PŘEDPOVĚDI

ÚPLNĚK V RAKU 7.1.2022

Krásný den drazí přátelé,

s novým rokem je zde i nový úplněk tentokrát v Raku, též se mu říká Vlčí úplněk, protože v tuto dobu vlci vždy nejvíce vyli, pravděpodobně hlady nebo vymezovali tím tak svá teritoria. Jak to je se budeme muset vlků zeptat, ale jedno je jisté už naši předci si všimli, že v tuto dobu vlci vyjí nejvíce. Úplněk v Raku nastane přesně zítra 7.1.2022 v 0:07 hod SEČ, mnozí z vás si jistě všimli, že je velmi silný, špatně se už poslední tři čtyři dny spí, hodně ovlivňuje psychiku, přináší i nostalgické vzpomínky, ale i nevyrovnané emoce.

Výhodou tohoto úplňku je flexibilita a možnost objevit nové směry v našich životech. Též je vhodný k meditacím a propojení se Zemí – živlem Země, čištění skrze ní, ale i získání naší sily. Celkově toto období je velmi dobré na propojení s duchovnem, předky a celkově zamyšlení se nad smyslem života a nalezením vnitřního klidu a pochopení daných situací, které jsem v posledních týdnech či měsících zažili.

Zdravotně si hlídejme žaludek, sliznice, pohrudnici, pobřišnici, lymfatický systém, sternální kost. U žen je ze zdravotního hlediska dán důraz na vaječníky, dělohu, vaginu, prsa.

Čarovat můžete na vztahy v rodině či partnerské vztahy, např když chcete by se doma uklidnili energie nebo chcete potkat životního partnera.

Tak to je všeobecná část a jdeme na znamení Zvěrokruhu.

Beran

21.3. – 20.4.

Berani narození v první dekádě tj. 21.3 – 31.3. budou díky hádavosti a pocitu nedostatku energie nepříjemní a popudlivý. Tito Berani by měli držet své emoce na uzdě a spíše se vyhnout nepříjemným konfrontací s nadřízenými či členy rodiny. Svůj vztek a vnitřní neklid by měli vybít sportem nebo prací. Berani narození 1.4. – 10.4. by měli být obzvlášť v pozoru, úplněk v Raku jim předloží vyúčtování z předešlých měsíců a mohou se setkat s psychickou i fyzickou nepohodou. Bylo by dobré se zamyslet na smyslem života a hlavně nad tím co mohu pro své tělo a duši udělat, abych byl spokojený. V této době není dobré pro Berany narozené v druhém dekanu dělat radikální změny, je lepší počkat až úplněk pomine a pak začít jednat. Využijte proto tuto dobu spíše rozjímáním a plánováním, odpočívejte. Berani narození v posledním dekanu tj. 11. – 20.4. by si měli v době úplňku a následujících pěti dní hlídat hlavně své zdraví a zamyslet se nad svou životosprávou a zlozvyky, hlavně pozor na kouření a přemíru alkoholu. Též pozor na psychiku a podrážděnost. Pro tyto Berany je blahodárný kontakt s přírodou, např. procházky, kde mohou přijít na jiné myšlenky a dobít si potřebnou energii.

Býk

21.4. – 20.5.

Býci narození v prvním dekanu tj. 21.4. – 30.4. se mohou těšit z příznivého vlivu úplňku v Raku, který jim přinese zajímavé nabídky, nad kterými by se měli zamyslet a srovnat si pro a proti.  Těmto Býkům je opravdu přáno, je to jako by se k nim Štěstěna obrátila a dopřála jim trochu více spokojenosti a vyhlídku na lepší časy. Dařit by se jim v následujících dnech mělo jak v práci, tak ve vztazích. Býci narození 1.5. – 10.5. se mohou v tuto dobu těšit z příznivého postavení hvězd, navíc tento úplněk jim pomůže zrealizovat plány které již delší dobu odkládali. Nese jim též úspěch v práci a dobré psychické a fyzické rozpoložení a dobrý zdravotní stav. Dá se říct že se jedná o velmi dobrý úplněk pro tyto zrozence. Býci narození ve třetím dekanu 11.5. – 20.5. se mohou těšit z příznivého vlivu úplňku v mezilidských vztazích. Pokud máte chuť se s někým usmířit úplněk v Raku vám s tím pomůže. Je to též velmi dobrá doba na nalezení životního partnera – tedy pokud po něm toužíte, ale je třeba udělat první krok, např. jít mezi lidi. Dá se říct, že Býkům úplněk v Raku přeje vrchovatě.

Blíženci

21.5. – 20.6. 

Blíženci narození v prvním dekanu 21.5. – 31.5. by se neměli pouštět do riskantních finančních operací, měli by spíše držet penízky pod pokličkou a pokud se chtějí trošku ,, rozšoupnout“, tak počkat až vliv úplňku v Raku odezní, cca. pět  dní. Též není vhodná doba na cestování, kdy může dojít ke ztrátě zavazadel či k úrazům z nepozornosti. Blíženci v prvním dekanu by si měli též hlídat své emoce a nenechat se vyprovokovat k hádkám, či jinak se nechat rozhodit. Pokud budou v sobě cítit neklid, je dobré si popovídat s někým s kým jim je dobře a kde se mohou v klidu a bezpečně ze všeho vypovídat. Blíženci narození 1.6. – 10.6. budou toužit po lásce, pohlazení a porozumění, ale pozor vyhněte se flirtům a nezávazným známostem, ty by ve vás spíše vyvolali chaos. Též je dobré nic v tuto dobu neslibovat a spíše sedět reálně na zemi. Emoce s těmito Blíženci budou trochu cloumat, kdy nenaplněná touha po blízké osobě je může uvést do smutku a melancholie. Blíženci narozeni v třetím dekanu 11.6. – 20.6. by se měli vyhnout sporům a hádkám, které může úplněk v Raku vyvolat stejně jako vnitřní neklid a silnou nespavost. V takovém případě je lepší si někam zalézt, odpočívat meditovat a nepouštět se do diskusí na vážnější téma, např. politika, volby. Zbytečně by jste se vystavili stresu a to nemáte zapotřebí.

Rak 

21.6. – 22.7.

Raci narození 21.6. – 1.7. budou mít pocit, že svět stojí proti nim, změny které budou chtít učinit, např. stěhování se dařit nebude, a spíše se setkají s překážkami a neporozuměním. Ve vztazích pozor na hádky a přílišnou kritiku k jejich osobě ze strany nařízených či partnera. Je třeba vzít věci tak jak jsou a spíše odpočívat a věnovat se podstatným věcem. Též není na škodu si dopřát chvilky samoty, dobrou knihu, procházku v přírodě či meditaci. Prostě vše co nastolí klid v srdci. Raci narození v druhém dekanu tj. 2.7. – 11.7. by měli hlídat své finance a držet penízky na uzdě. Též je zde riziko konfliktu se staršími lidmi např. rodiči, ale pozor i na partnerskou oblast, v tomto úplňku budete mít tendenci prosadit si svou a to se může setkat s nepochopením a nevraživostí. Pokud chcete řešit nějaký problém či někomu sdělit svůj názor počkejte na příhodnější dobu, kdy vám budou hvězdy v tomto směru více nakloněny. Raci narozeni 12.7 – 22.7. by se měli držet zlaté střední cesty a šetřit svou energii. Více se věnovat tomu co funguje a zaměřit se na sebe a odpočinek. Pokud chcete učinit nějaké změny v životě i zde je dobré počkat na lepší konstelaci, odpočívat a čerpat energii.

Lev

23.7. – 22.8.

Lvi narození 23.7. – 1.8. by měli být opatrní ohledně peněz – NEPŮJČOVAT!!! a zaměstnání. Ne každý kdo se tváří jako váš přítel, přítelem je a právě od těchto lidí můžete čekat nepříjemnosti v podobě podrazů či pomluv. Buďte proto opatrní v následujících dnech a raději se nikomu moc nesvěřujte a hlavně nepůjčujte peníze. Lvi narození v druhém dekanu tj. 2.8 – 12.8. by si měli hlídat fyzické a duševní vyčerpání, práci teď na chvilku odložte a užijte si pár dní klidu a odpočinku. Tím posílíte své zdraví a vyhnete se zbytečnému oslabení organismu, které se může projevit únavou nebo virovým onemocněním. Lvi narození 13.8. – 22.8. by se též měli šetřit a dobře si rozmyslet kam nasměrovat svou fyzickou sílu. ve sportu se nepřepínejte, uvědomte si že tělo potřebuje odpočívat a ne pořád pracovat. Též si hlídejte penízky a vyhněte se hazardu.

Panna

23.8. – 22.9.

Panny narozené v první dekádě mezi 23.8. – 1.9. zažijí velmi krásné dny, dá se říct že budou přímo hýřit energií. Mohu říct že rozvinou svůj sexepíl na plné obrátky, ale pozor na zneužití tohoto mocného ,, kouzla“ a raději si užijte obdiv než manipulaci druhých. Však člověku dělá dobře když je pochválen, hlavně ženy toto milují a je to brána k jejich srdci. V práci by se mělo dařit a Panny narozené v prvním dekanu budou mít sílu dokončit své projekty, které přinesou úspěch. Panny narozené v druhém dekanu 2.9. – 12.9. budou mít chuť měnit svět k lepšímu, bude se jim dařit všem co je spojeno se zkrášlování a zvelebováním.  Pokud si přejete změnu ve svém životě využijte úplněk v Raku a následujících pět dní k tomu, aby se vám začali věci měnit dle vašeho přání. Pokud jde o fyzickou práci a odhodlání budete mít síly a energie na rozdávání, dá se říct že jí budete přímo sršet. Panny narozené 13.9. – 22.9. se mohou těšit z velmi příznivých vlivů úplňku v Raku, kdy budou plny energie a sil měnit vše kolem sebe, plnit si sny a plány. Bude se jim dařit ve všech oblastech života. V práci se mohou těšit na mimořádný úspěch. Ve vztazích je též vše zalité sluncem. Prostě to co budete v této době vyzařovat se k vám vrátí dvojnásobnou měrou a vy budete plné energie a sil.

Váhy

23.9. – 23.10

Váhy narozené v první dekádě 23.9. – 3.10 by měli spíše odpočívat a věnovat se sobě. Tato doba není vhodná pro vážná rozhodnutí, změnu práce či větší investice. Pozor též na snahu vašeho okolí s vámi manipulovat a na citové vydírání. Váhy narozené 4.10. – 13.10. by se též měli stáhnout do ústraní a dát raději přednost nějakému dobrému filmu, či knize, ale hlavně nic v době úplňku v Raku neměnit, neplánovat a prostě jen tak být a věci nechat plynout. Tím načerpáte energii a budete se cítit lépe. Váhy narozené v třetím dekanu 14.10. – 23.10. by se též měli věnovat odpočinkové činnosti, věci nepůjdou jak by chtěli a proto je dobré se věnovat sobě a věcem které máte rády a dělají vám radost. Pozor též na velké finanční výdaje a půjčky.

Štír

24.10. – 22.11. 

Štíři narození v první dekádě 24. 10. – 2.11. na tom budou dobře finančně, navíc období úplňku v Raku jim posílí intuici a budou jasně vědět co dělat a kam jít, i když jim a jejich okolí to bude připadat jako nelogické riskování. Ale právě to, že poslechnou svou intuici jim přinese nečekaný úspěch. Hlídejte si jen vyčerpání a nezapomínejte odpočívat. Štíři narození v druhém dekanu 3.11. – 12.11. budou mít velmi dobré období, ale pozor na vyčerpání a hlídejte si stravu, aby jste se vyhnuli oslabení těla a tím zbytečným nemocem. Je čas pracovat, ale i čas odpočívat, to je třeba si uvědomit. Štíři narození v třetím dekanu 13.11. – 22.11. se mohou těšit z hezkých mezilidských vztahů, ale i radostí života. Je jim přáno ve všech oblastech a proto nezapomínejte, že kromě těla máte i duši a ta taky chce potěšit. Proto není na škodu si dojít na nějakou výstavu, pustit si dobrý film nebo posedět s přáteli.

Střelec

23.11. – 21.12.

Střelci narození 23.11. – 2.12. se mohou těšit z úlevy od starostí a problémů, které museli řešit v předešlé době. Tuto úlevu jim přinese úplněk v Raku jak ve vztahové, tak i finanční a pracovní oblasti. Je tedy čas odpočívat a sklízet zasloužené ovoce. Střelci narození v druhém dekanu 3.12. – 12.12. budou též požehnáni příznivým postavením hvězd a silou úplňku v Raku. Mělo by se jim dařit ve všech oblastech života, což jim dodá elán a chuť tvořit a diskutovat o věch možném s přáteli. Právě kruh přátel a rodiny bude pro tyto Střelce velmi důležitý. Střelci narození 13.12. – 21.12. by měli spíše odpočívat a věnovat se čilému společenskému ruchu. Práci prostě nechte na později a užívejte si radostí které následující dny přinesou. Právě kontakty, které si v tuto dobu uděláte vám pak pomohou s lepším pracovním postavením a financemi.

Kozoroh

22.12. – 20.1.

Kozorohy narozené v prvním dekanu tj. 22.12. – 31.12. čeká velmi pěkné období, kdy následují dny se mohou pustit do různých změn a realizovat svá rozhodnutí, např. změna bydliště, práce. Dařit se bude i ve vztazích a ti co čekají na svého partnera se mohou pustit do ,, lovu beze zbraní“. Finančně na tom budou tito Kozoroži dobře. Kozoroži narození 1.1. – 10.1. se mohou těšit z příjemných dní. Dá se říct, že začnou sklízet ovoce své práce, dařit by se jim mělo ve všech oblastech života a je škoda toho nevyužít, když vám hvězdy přejí. Kozoroži narození v třetím dekanu 11.1. – 20.1. dostanou dostatek odvahy, aby si řekli o vyšší plat a pokud jim toto přání nebude splněno nebude pro ně problém najít si jinou práci. Právě v finanční a pracovní oblasti je těmto Kozorohům ze srdce přáno. Nenechte se proto opít rohlíkem a planými sliby, jste dříči a zasloužíte si za svou práci odpovídající odměnu. Jinak i vy budete prožívat krásné období následujících dní.

Vodnář 

21.1. – 18.2.

Vodnáři narození 21.1 – 30.1. by si měli hlídat drby a pletichy. Hlavně ve svém okolí, kdy vám lidé do kterých by jste to neřekli mohou v budoucnu ublížit. Jelikož vám budou závidět nadcházející pracovní i vztahový úspěch. proto se nikomu moc nesvěřujte a své štěstí spíše držte v tajnosti. Vodnáři narození v druhé dekádě 31.1. – 9.2.  se mohou těšit z dobrých mezilidských vztahů a to hlavně v rodině a partnerské oblasti. Dařit by se mělo i po pracovní stránce. Dá se říct, že  tyto zrozence čeká velmi hezké období, které díky úplňku v Raku zažijí. Vodnáři narození 10.2. – 18.2. si mohou plnit své sny, ale zase buďme nohama na zemi. Finančně to mají velmi dobré dokonce se mohou těšit na nečekaný příjem. V oblasti lásky a vztahů je vše jako v pohádce a dá se říct že úplněk v Raku těmto Vodnářů bude přát vrchovatě.

Ryby

19.2. – 20. 3.

Ryby narozené 19.2. – 28.2. se mohou s chutí pustit do změn ve svém životě. Dá se říct, že jim štěstíčko přeje a ony se mohou s chutí pustit do všeho co by jim v budoucnu zlepšilo život. Dařit by se mělo ve všech oblastech života. Ryby narozené v druhém dekanu 1.3. – 10.3. by se měli věnovat finančním otázkám a místo útěků z reality se věnovat právě tomu, aby se zajistili do budoucna. Pro tyto Rybičky není vhodné si brát půjčku v této době, ale spíše se věnovat stabilitě financí a zapřemýšlet kde jim penízky utíkají. Vím, že to bude pro Ryby narozené v druhé dekádě těžké, ale s trochou vůle to zvládnou. Ryby narozené v třetí dekádě 11.3. – 20.3. na tom budou podobně jako jako Rybičky z první dekády. Dá se říct, že se jim bude dařit vše na co sáhnou. Ve vztahové oblasti je harmonie a láska, v pracovní a finanční oblasti prosperita, zdravotně je to též dobré. Co víc si přát?

Přeji vám všem, aby následující dny silného úplňku v Raku vám všem přinesli hodně požehnání, lásky a radosti. A pokud by přeci jen něco zaskřípalo a vy si nevěděli rady, ráda vám kouknu do karet či hvězd.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚPLNĚK V RAKU 7.1.2022