Nezařazené

ÚPLNĚK V RYBÁCH 10.9.2022

Krásný den moji drazí,

už od středy večer citlivější jedinci cítí sílu ÚPLŇKU V RYBÁCH, který plně nastoupil dnes v 11:58. Hodně z vás co mi volalo stěžovali jste si na bolest kotníků a kloubů, měla jsem i pár případů kdy se zhoršilo dýchání astmatiků citlivých na vlhko, což je i můj případ. Dá se říct, že síla tohoto úplňku jde hodně po emocích a citlivosti a to jak duševní – zvyšuje se senzitivita a magický um, tak i tělesné – kdy pocítíme co nám v těle nefunguje tak jak má. Orgány jsou duchovně spojeny s určitými částmi – situacemi v životě, tak že např. nohy – kotníky, kolena a kyčle jsou spojeny s životem zde na zemi a hojností – penězi, stagnací – stojím na místě,  astma – dech je spojen se strachem popřípadě s něčím co vás v životě dusí, což může být cokoliv ( práce, vztahy, strach o existenci apod.). Je to hodně individuální.

Dle karty IX. MEČÚ se budou otvírat témata, která nemáme zpracovaná, tj. minulost, ale naše strachy, v poslední době je hodně silný strach o existenci, díky tomu co se tu děje. To může vést k depresím, pocitu že jsme zavřeni v pasti a nevíme kudy kam – tj. už nevím co mám udělat, abych to zvládla / zvládl. Meče jsou též spojeny s psychikou a právě zahalení mysl starostmi, které se mohou díky vlivu měsíce ,, znásobit“. ,, Vidím jen to co chci vidět, čemu dávám energii – myšlenku.“ Vzhledem k tomu, že tento úplněk je silně magický a otvírají se vyšší sféry, doporučuji požádat o pomoc, popřípadě  dávat svou energii – myšlenky tím směrem, kam chci aby se vše ubíralo . V tuto dobu můžeme tvořit svou realitu, tak toho využijte.

Hodně se budeme zaobírat otázkou finanční, hmotného zajištění a příprav na zimu, jak ukazuje karta V. DISKŮ.  Právě tento problém může přinést velký nepokoj do našich srdcí, může vést i v dnech příštích k tomu, že lidé začnou dávat najevo svou nespokojenost ještě víc a razantněji, pokud tento ostav bude trvat déle otevře tento úplněk opravdu velké nepokoje, které budou hraničit až s občanskou neposlušností. Nedivím se, vše se zdražuje a není kde vzít. Ale to je v budoucnu a na to máme měsíční předpovědi. Co se týká dnešního  ÚPLŇKU V RYBÁCH a následujících tří dnů, dá se říct, že právě peníze budou tématem číslo jedna, budeme tedy řešit co udělám, jak budeme jako jednotlivci i jako rodiny dál postupovat. Může v tomto směru dojít k nedorozuměním a hádkám, proto opatrně led je opravdu velmi tenký.

Právě ve vztazích nám RYTÍŘ POHÁRŮ radí nadhled, spíše se řídit v komunikaci srdcem – intuicí, než egem – tlak v oblasti solaru a nutkavý pocit to hned řešit. Právě navození klidu v sobě nám pomůže vidět situaci z jiného pohledu, popřípadě přinést řešení. To můžete navodit dechovým cvičením, kdy se soustředíme na svůj dech a hezky zhluboka dýcháme do bříška, žeber, hrudi a ramenou, a pak pomalu v klidu vydechujeme. Popřípadě můžeme meditovat či se spojit s přírodou. Právě příroda v tyto nacházející dny bude pro nás velmi důležitá, stejně jako kontakt s vodou. Karta RYTÍŘ POHÁRŮ je spojena s vodou a tím pádem i s emocemi, ty udržíme na uzdě když se soustředíme do sebe a na sebe. Voda jako taková je silný očistný, ale i paměťový živel. Proto doporučuji příjemnou očistnou bylinnou koupel. Pokud se vám na vodu povede naladit, můžete získat i velmi cenné informace a rady. Nezapomeňme, že to co zde zažíváme  tu bylo v minulosti Země několikrát a právě voda stejně jako kámen – živel země, dokáží předat potřebné informace. To jen pro informaci, pro ty co chtějí zkusit nové metody meditací. Jinak samozřejmě rozbouřená voda dokáže ničit cokoliv, v tomto případě se mi spojuje s velkou emoční nespokojeností a jedinci, kteří nemají v sobě klid – propadnou vlivu úplňku mohou být opravdu neklidní až agresivní, či plačtiví.

 

Co s tím? Na to nám odpoví karta VŮZ v kombinaci s kartou ESO POHÁRŮ ( opět ji zde máme). Karta VŮZ nám jasně říká, že se máme nasměrovat k tomu co chceme a podle toho jednat, jinak řečeno praštit do stolu, říct: ,, A DOST!“ a prostě jít se za sebe porvat. Ono pokud se řídíme srdcem, tzn. že nejsem agresivní a zlí na své okolí, ale spojíme se dokážeme mnohé. Např. u nás na vsi si všichni navzájem pomáháme, ale myslím, že jsem na toto téma již psala v Povídání s kartičkami. ESO POHÁRŮ nese jisté požehnání, vylití Božské energie a ochrany na nás všechny, dodává nám sílu jednat, ale i naději, že vše dobře dopadne. I zde je doporučováno výše uvedené, srovnat si myšlenky, pochopit, že ten daný strach – stres, jsme již zažili, nasměrovat se vizualizovat a s láskou v sobě tvořit. Víc není třeba. Neříkám, že lidé mají nebo nemají jít do ulic, to je na každém z vás jak to cítíte, ale pozor na to komu fandíte. Své budoucí ,, vůdce“ vybírejte moudře a s rozumem, ne vždy je vše takové jak se nám jeví. Nezapomínejme, že když lidí stávkují – demonstrují, hyeny toužící po moci vždy krouží opodál. Tak to prostě je.

Přeji vám krásný úplněk, hodně sil a lásky.

Blanka Čížkovská Magicstar

 

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚPLNĚK V RYBÁCH 10.9.2022