Co přinese úplněk?,  PŘEDPOVĚDI

ÚPLNĚK V RYBÁCH 31.8.2023

Krásný den moji drazí,

dne 31.8.2023 ve 3:35 nám nastane druhý úplněk v tomto měsíci a to ÚPLNĚK V RYBÁCH. Jedná se o velmi zvláštní úplněk, který má naprosto jiné vibrace než jsme zvyklí. Ono je to i logické jednou za dva roky se setkají dva úplňky v jednom měsíci, jeden nazýváme ,, ČERVENÝ“ a druhý ,, MODRÝ“, jinak řečeno jeden je ,, startovací“ –  jde po matérii a druhý je více ,, očistný“ – tedy jde po tom co je v nás nezpracované, abychom to odstranili a vyčistili. Další specialitkou je to, že oba naše srpnové úplňky jsou nejblíže k naší planetě a tím pádem jsou největší, vidíme velké ,,kolo“ – velký měsíc. Což je mezi námi hezká podívaná, ale má i další vlivy na naše vědomí a podvědomí.

Právě ÚLNĚK V RYBÁCH neboli MODRÝ ÚPLNĚK,  se orientuje spíše na naše zklidnění a vyčištění – zahojení, našich bolestí, traumat, bloků a překážek, které si svou myslí tvoříme.

Retrográdní planety VENUŠE, MERKUR, SATRUN, PLUTO, NEPTUNURAN, nám pomohou se podívat zpět a zpracovat či dát řád tomu co způsobuje v našich životech chaos a nepořádek – neúspěch. Není náhodou. že i tato vzácnost – šest retrográdních planet najednou nastala právě v tuto dobu. A proto věnujme svou pozornost právě mysli, tomu co nám ukazuje, ale též není na škodu se podívat zpět do minulosti našich současných životů a uvědomit si co od života chceme, co nám v tom brání a posunout se dál. Upozorňuji, že měny které v tyto dny nastartujeme budou díky retrograditě těchto planet pozvolné, tak že to chce trpělivost a pevnou vůli abychom si šly za svým. Zase na druhou stranu je to dobře, více si ,, lepšího života“ budeme vážit.

Nejsilnější vliv ÚPLŇKU V RYBÁCH  mají planety NEPTUN a SATURN, které se obě nacházejí právě ve znamení RYB a oba ,, tito dávní Bohové“ nás nabádají k určení hranic v našich životech, ale i souladu se svými pocity, odpovědnosti a věnování se maličkostem, které nám pomohou vše dovést k dokonalosti – spokojenosti.

Další dvě planety VENUŠE  a MERKUR nám půjdou po materiální rovině. A to jak po finanční, tak vztahové. Právě v tomto ÚPLŇKU V RYBÁCH může dojít k ukončení nefungujících vztahů ( osobních i pracovních ) a tím se uvolní místo pro něco nového, lepšího. Pokud jste v předešlém ÚPLŇKU VE VODNÁŘI čarovali na hojnost, úspěch v práci nebo velkou lásku, je dobré tyto rituály zopakovat znovu a tím jejich sílu a váš záměr posílit. Nezapomeňme, že v retrogadu tolika planet se to prostě musí ,, tlačit“, i když je úplněk.

Co se týká práce a peněz, tak zde doporučuji si vše v klidu promyslet,  připravit a spíše se věnovat tomu co máme rozjeté a trošinku náš záměr vypilovat k dokonalosti. Zde díky retrográdnímu PLUTU a MERKURU je dobré ,, nic nové nerozjíždět“ a spíše si hýčkat to co mám a hledat cesty jak se v daném oboru posunout a jít vstříc k úspěchu. Zde nejsou vhodné zbrklé nápady a jednání, ale spíše klid a čistá mysl. Rozhodně nespěchejte a pokud máte pocit, že vám ,,něco“ uteklo, vězte, že to bude nahrazeno něčím lepším, co vám ve vaší cestě za úspěchem a bohatstvím více pomůže.

Zdravotně je dobré věnovat pozornost nohám, konkrétně chodidlům, prstům u nohou, zde pomůže příjemná masáž či vodní lázeň a pokud vás bolí klouby v této oblasti např. díky dně mohu doporučit kromě vhodné stravy bylinnou směs AMAZONSKÁ LIÁNA  v kombinaci s extraktem MARCOCURA. Které při pravidelném užívání pročistí klouby – zbaví vás kyseliny močové – tím i posílí činnost ledvin a zbaví nepříjemné bolesti. Dále bychom měli věnovat pozornost  podvěsku mozkovému, šišince mozkové, endorfinu, melatoninu, dopřejme si proto dostatek spánku, pokud to nejde pomůže ČAJ ZAPOMNĚNÍ, který navodí rychlé spánek.

UPLNĚK V RYBÁCH je hlavně o meditaci, čistění ,, bordelu“ v nás a proto je vhodné chodit hodně do přírody, i když prší – voda je očistný živel, ale i o posílení našich vibrací, navození vnitřního klidu a harmonie, s tím nám může spolu s meditací pomoci rituál MÍR S TEBOU, kdy díky němu můžeme nastolit mír v nás samotných, tak i v našem okolí – odstraňuje hádky a chaos. Pokud se chcete změřit na léčbu sebe sama a využít silné transformační energie ÚPLŇKU V RYBÁCH, které vedou k pozvolným změnám i v oblasti zdraví mohu doporučit rituál  ZDRAVÍ, který vám s nasměrováním a vašim záměrem pomůže – posílí jej.

To je k nastávajícímu ÚPLŇKU V RYBÁCH vše, přeji vám krásné dny, hodně radosti a spokojenosti  v životě.

Blanka Čížkovská Magicstar

PS: Odpověď na dotaz: Kdy mohu začít čarovat? Odpověď je ode dneška + 3 dny po úplňku, pak už ne pak se čistí ,,fujtajbly“.

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚPLNĚK V RYBÁCH 31.8.2023