Co přinese úplněk?,  PŘEDPOVĚDI

ÚPLNĚK VE LVU 5.2.2023

Krásné dny moji drazí,

zítra máme opět ÚPLNĚK, tentokrát VE LVU, který nastane zítra 5.22023 v 19:28, zvaný též SNĚHOVÝ nebo KOSTNÍ. V tuto dobu je dobré hlídat a posílit srdíčko a oběhový systém. Spánek by měl být klidný, na to, že je úplněk se docela dobře vyspíme, i my ,,citlivky“. 🙂 Čarovat můžeme na rozjezd v životě, ale i na novou lásku, UPLNĚK VE LVU nám s tím pomůže, ale pozor na své ego a na manipulaci s vůlí druhých lidí, to by se pak obrátilo proti nám.

Jistě jste si všimli že v posledních pár dní se vše hnulo a my můžeme rozběhnout, s tím nám pomáhá Slunce trigon Mars, máme díky tomuto spojení sílu jednat a všechny překážky se nám ,, skutálely“ z cesty po které kráčíme. Vše teď letí tryskovou rychlostí, hlavně to co do teď stagnovalo a my si připadali jako v pasti. Tak toho využijme dokud to jde.

UPLNĚK VE LVU  navíc ovlivní Venuše kvadrát Mars, kdy se nám budou trochu ,, tlouct“ mužské a ženské energie navíc posíleny silným vlivem Lva – jemuž vévodí planeta Slunce a úplňkem kterému vládne Luna. Tyto mužské a ženské energie budou hledat propojení, harmonii. Bohužel, se setkáme i se sílou ega, ale i silou srdce a  bude záležet na tom čemu dáme přednost, dle toho se budou i odvíjet naše vztahy. Pokud dáme přednost egu, tedy svému JÁ a sobeckosti dojde ve vztazích k nedozírným zvratům v podobě rozchodů a hádek. Pokud dáme přednost srdci – LÁSCE, vztahy se mohou utužit a mezi mužskou a ženskou energií dojde k podpoře a vzájemnému doplnění protipólů – spojení.

Zdraví jsem popisovala výše, tak je zbytečné se opakovat. Na srdíčko a oběhový systém je dobrý hloh, jmelí nebo Peruánský laskavec.

Co se týká práce a peněz, zde je přáno těm co se nebojí jednat a jdou si za svým, v tomto směru je ego velmi blahodárné, hlavně pokud jej spojíte i s intuicí, tedy srdcem. Pak jsou výsledky dokonalé. V finanční oblasti je hojnost, dostatek i něco navíc. Ale myslím, že víc nám řekne když se koukneme přímo na zrozence ZVĚROKRUHU, kdy to není tak všeobecné. Tak jdeme na to.

Beran

21.3. – 20.4.

Berani narození v první dekádě tj. 21.3 – 31.3. budou kupodivu docela v pohodě, dokonce se s nimi bude dát diskutovat a probrat závažnější témata. Ale pozor milý Beránci, aby se z dialogu nestal váš oblíbený monolog, kdy s chutí děláte z druhých blbce, právě opak by vám pomohl vyřešit nejednu prekérní situaci a najít vhodný kompromis. Berani narození 1.4. – 10.4. budou sršet energií, kterou budou mít na rozdávání. proto se nebojte jednat, prorazit bariér, které vám brání v posunu a plánujte, realizujte. Máte na to velmi dobré postavení planet. Berani narození v posledním dekanu tj. 11. – 20.4. by neměli riskovat ve vztahové oblasti a spíše se naučit poslouchat názory druhých. Což není někdy na škodu. Pokud Berani třetího dekanu se zamyslí nad názory druhých, trochu ustoupí ze svých vysokých požadavků mohou tak vyřešit mnoho zbytečných problémů, které v poslední době zažili. Navíc se jim více rozjede práce a je zde i hojnost.

Býk

21.4. – 20.5.

Býci narození v prvním dekanu tj. 21.4. – 30.4. by měli být na pozoru Luna je protilehlá k jejich znamení a tím pádem se mohou setkat s nepříjemnostmi ve vztazích, ale práci. Je proto dobré se snažit o diskusi, klid a odpočinek. Někdy též není na škodu zvolit vzájemný kompromis a spolupráci, ne vše musíte dělat jen vy. Dělba práce někdy není na škodu. Býci narození 1.5. – 10.5. hned první dny tohodo období by se těmto Býkům mělo dařit vše na co sáhnou. Jediné co potřebují je odvaha a smysl pro komunikaci, pak se jim podaří vše co zamýšlí. Býci narození ve třetím dekanu 11.5. – 20.5. by měli být trochu opatrnější, hlavně co se týká úrazu a financí. Proto buďte na pozoru a než se do něčeho pustíte raději si vše změřte, vyměřte a pak se s chutí do toho pusťte.

Blíženci

21.5. – 20.6. 

Blíženci narození v prvním dekanu 21.5. – 31.5. se budou zdravotně cítit velmi dobře. Navíc jim je přáno po pracovní stránce, tak že pokud toužíte po karierním postupu klidně se vrhněte na studium které vám s tímto posunem pomůže. Blíženci narození 1.6. – 10.6. by se neměli nechat strhnout pesimismem, ale naopak mít úsměv na líci a dobrou náladu i přesto co ostatní říkají. Též se jim bude dařit ve vztahové a pracovní oblasti. Nezapomeňme, že realitu si tvoříme svou myslí ale i tím co cítíme v sobě. Blíženci narozeni v třetím dekanu 11.6. – 20.6. díky své pracovitosti a odhodlání začnou sklízet plody své práce. Prostě komu se nelení, tomu se zelení a u Blíženců narozených v třetím dekanu to bude platit dvojnásobně. Tak toho využijte, cesty máte otevřené.

Rak 

21.6. – 22.7.

Raci narození 21.6. – 1.7. se mohou těšit na zklidnění energií a to jak v pracovní tak vztahové oblasti. Vše co bylo ,, rozházeno“ se dá pomalu ale jistě do normálu a vy budete vše s klidem ,, stíhat“, dokonce zbyde trochu času na odpočinek, péči o sebe, hezký film nebo plánování dovolené. Raci narození v druhém dekanu tj. 2.7. – 11.7. vám též končí období stresu a nepříjemností. Dá se říct, že že věci se začnou pomalu urovnávat a dávat do pořádku. Jen si hlídejte svou přecitlivělost a neberte vážně vše co někdo někde ,, plácne „. Raci narozeni 12.7 – 22.7. vstoupí do jisté neutrality, hvězdy budou náladové jak aprílové počasí a dá se říct, že odpočinkem v tuto dobu nic nepokazíte. Právě naopak když si odpočnete nasbíráte síly na další pouť životem.

Lev

23.7. – 22.8.

Lvi narození 23.7. – 1.8. by si měli hlídat psychickou pohodu a ,, klídek“. Sice se některé věci trochu přibrzdili, ale není to proto, že by vám hvězdy nepřáli, ale spíše díky blokům, které můžete mít v sobě. Proto si v klidu někde sedněte a zamyslete se nad tím, co to může být. Lvi narození v druhém dekanu tj. 2.8 – 12.8. by si měli též dopřát trošku odpočinku a relaxace, na škodu by nebyla ani dovolené. V práci pozor na úrazy, ty by mohly znepříjemnit následující týdny. Pokud vás neěkdo požádá o pomoc, rádi mu ji slibte s splňte. Tento dobrý skutek se vám vrátí dvojnásobně. Hlavně pokud jde o pracovní záležitosti. Lvi narození 13.8. – 22.8. by se měli pro klid své duše ale i v rodině vyhnout lidem které zrovna dvakrát nemusí. Než přijmout jejich pozvání na návštěvu nebo je hostit je lepší dát přednost samotě a klidu. Zabráníte tím tomu aby jste jim z plna hrdla řekli co si o nich myslíte a věřte, že by to nebylo moc dobré.

Panna

23.8. – 22.9.

Panny narozené v první dekádě mezi 23.8. – 1.9. by měli v tuto dobu hlídat přepracovanost a prostě ,, vypnout“ svět se nezboří když si tento víkend prostě odpočinou a hodí vše za hlavu. Tím se vyvarují bolestem hlavy a stresu, který v tyto dny hrozí. Panny narozené v druhém dekanu 2.9. – 12.9. končí zátěžové období a začíná doba prosperity a pohody. je dobré následující dny využít pro pracovní záležitosti, ale nepřehánějte to, i láskou je člověk živ. Tak si udělejte čas na ty které máte rádi a užijte si chvíle pohody i s nimi. Panny narozené 13.9. – 22.9. se mají v tuto dobu věnovat hlavně sobě, šetřit si energii. Hodně vám v tomto směru pomůže příjemná procházka v přírodě či milé posezení s přáteli. Ale nepleťte se do věcí které se vás netýkají. Ba právě naopak svou energii si šetřete pro sebe.

Váhy

23.9. – 23.10.

Váhy narozené v první dekádě 23.9. – 3.10. tyto dny pro vás vesmír chystá mnohá krásný překvapení a to jak v pracovní, tak i vztahové oblasti. Můžete se tedy těšit na hezké vztahy, pracovní postup a hlavně na další vzdělání, které vás kariérně posune dál. Nebojte se zariskovat a klidně se posuňte na cestě životem dál. Bude to stát za to. Váhy narozené 4.10. – 13.10. těšte se na pozitivní vývoj pracovních záležitostí, ale i začínající hezké vztahy, které ovlivní vaši budoucnost. Máte velmi hezké dny na prosazování svých zájmů, ale opatrně, aby jste moc netlačili na pilu. Vše má svůj čas.  Celkově vás čeká dobrých 14 dní. Váhy narozené v třetím dekanu 14.10. – 23.10. Až na drobné zdravotní problémy to vypadá na velmi pěkné dny by se vám bude dařit jak v práci, tak ve vztazích. Díky vaší schopnosti diplomacie dokážete dát do pořádku věci které doposud stagnovali. Hvězdy ukazují i nějakou tu korunku navíc.

Štír

24.10. – 22.11. 

Štíři narození v první dekádě 24. 10. – 2.11. by v následujících dnech neměli měnit práci, ale ani se ,, neflákat“ a práci zanedbávat. Právě naopak ukažte jak jste dobří a uvidíte, že sladké ovoce odměny na sebe  nenechá dlouho čekat. Hlídejte si též penízky a zbytečně neutrácejte. Štíři narození v druhém dekanu 3.11. – 12.11. by se měli vyhnout konfliktům, pokud tak učiní čeká je velmi hezké období. Pokud ovšem neodolají a pustí se s lidmi kolem sebe do křížku mohou se těšit na velmi nepříjemné situace, které jim vezmou iluze o nich samotných. Což bude velmi bolestivé a oni si pak budou velmi dlouho ,, lízat“ své rány. Štíři narození v třetím dekanu 13.11. – 22.11. i tito zrozenci by se měli schovat do nějakého útulného místečka a spíše se věnovat sobě a meditacím. Ve vztazích vás čeká nepříjemné rozčarování a aby jste se tomu vyhnuli, což můžete, je lepší si všímat svého a vyhnout se hádkám všeho druhu. I když vám to nedá zabodnout svůj jedovatý osten, držte se tyto dny zkrátka.

Střelec

23.11. – 21.12.

Střelci narození 23.11. – 2.12. by měli krotit svou zvědavost a nestrkat nos do cizích věcí. Rozhodně je lepší všímat si svého, ušetří vám to nejeden zbytečný problém v pracovní i partnerské oblasti. Hlídejte si též penízky ukazuje se ztráta. Střelci narození v druhém dekanu 3.12. – 12.12. pozor na laškování ´, nemuselo by se vyplatit. I zde platí vše s mírou a nelézt do cizího zelí. V tyto dny je pro vás lepší všímat si svého a rozmazlovat partnera či partnerku. I oni potřebují slyšet chválu. uvidíte jak vám to zlepší vztahy. Střelci narození 13.12. – 21.12. by kvůli neklidu a nerozhodnosti neměli dělat vážnější rozhodnutí. Je lepší počkat až se energie uklidní a vy budete více v pohodě. Vydržte těch pár dní a pak se s vervou sobě vlastní pusťte do svých plánů. Tento čas využijte k přemýšlením nad tím co by jste rádi zrealizovali.

Kozoroh

22.12. – 20.1.

Kozorohy narozené v prvním dekanu tj. 22.12. – 31.12. mají velmi dobré období na ,, vyčištění stolu“. Ale pozor trochu taktu neuškodí, proto není dobré kolem sebe kopat, spíše volte diplomacii a snažte se urovnat vztahy kolem vás, tak aby jste měli ze sebe dobrý pocit. Uvidíte, že z vás pak bude mít dobrý pocit i vaše okolí. A to stojí za trochu té námahy. Kozoroži narození 1.1. – 10.1. zkuste popustit uzdu své fantazii a trošku rozproudit vztahy které stagnují. Hlavně v partnerské oblasti za tuto snahu sklidíte úspěch, ale i příjemně strávené chvilky ve dvou. Kozoroži narození v třetím dekanu 11.1. – 20.1.  by měli přidat ruku k dílu a pomoci svým blízkým. Za tyto činy sklidí ne jen úspěch a pochvalu, ale i dobrý pocit u srdce, který zahřeje dvojnásob. Kozoroži si moc dobře uvědomují jak důležité vztahy pro ně jsou a proto by na nich měli tato dny pracovat.

Vodnář 

21.1. – 18.2.

Vodnáři narození 21.1 – 30.1. čeká velmi hezká doba, kdy můžete využít svou intuici a dát do pořádku své pracovní, finanční a vztahové záležitosti. Stačí jen chtít a bude se vám dařit ve všech oblastech života, což vám přinese velkou úlevu a klid na srdci. Vodnáři narození v druhé dekádě 31.1. – 9.2.  na vztahovou oblast mají tito zrozenci velmi hezké konstelace, proto pokud jste sami a chcete si najít spřízněnou duši jděte mezi lidi a bavte se. Pokud partnera mát zahrňte jej láskou a pozorností, uvidíte jak se vám vztah upevní a vy se budete opět vznášet na obláčku lásky. Vodnáři narození 10.2. – 18.2. se mohou těšit z upevnění vztahů a to jak pracovních tak soukromých. Je doba kdy je třeba táhnout za jeden provaz a nebát se tmelit kolektiv. Uvidíte jak se vám tato činnost v budoucích měsících v dobrém vrátí.

Ryby

19.2. – 20. 3.

Ryby narozené 19.2. – 28.2. bude to chtít pevné nervy a nadhled. Chvilková slabost, která vás může tyto dny potkat vám může nepříjemně zavařit, když budete moc aktivní a propadnete svému neklidu. Proto je pro vás lepší věnovat se krásným věcem jako je hudba, procházka krajinou či meditace, kdy dojde k uklidnění emocí a vy se opět budete cítit dobře. Až pak jednejte. Ryby narozené v druhém dekanu 1.3. – 10.3. to budou mít velmi dobré po finanční a pracovní stránce. Dokonce se mohou těšit z nějaké odměny nebo povedeného ,, kšeftíku“, který jim zlepší rozpočet. Proto neváhejte a chopte příležitost za pačesy, ne vždy se taková šance naskytne. Ryby narozené v třetí dekádě 11.3. – 20.3. by měli šetřit svou energii a ne jí plýtvat na věci které nemají pro tyto zrozence smysl. Raději svou mysl směrujte tak kde víte, že se vám energie vrátí. Tím posílíte jak svou oblíbenost mezi lidmi, tak i svou hojnost.

Přeji vám všem, aby následující dny silného úplňku ve Lvu vám všem přinesli hodně požehnání, lásky a radosti. A pokud by přeci jen něco zaskřípalo a vy si nevěděli rady, ráda vám kouknu do karet či hvězd, kde teď běží VALENTÝNSKÝ KACE SE SLEVOU 50% NA VYBRANÉ VÝKLADY Z KARET.

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚPLNĚK VE LVU 5.2.2023