Co přinese úplněk?,  PŘEDPOVĚDI

ÚPLNĚK VE VAHÁCH SE ZATMĚNÍM MĚSÍCE

Krásní a spokojené dny vám přeji,

v pondělí 25.3.2024 v 8:00 nám nastane ÚPLNĚK VE VAHÁCH, tento úplněk bude provázen zatměním měsíce. Jak nám ukazuje karta ZAMILOVANÍ, která nám na tento den padla, měli bychom se věnovat hlavně vztahům jako takovým a partnerské oblasti. Díky částečnému zatmění Měsíce zemí ( jeho spodní část ) bychom si měli trošku sáhnout i do minulosti a srovnat v sobě staré křivdy, bolesti a nepochopení v této oblasti. S tím nám může pomoci technika HO’OPONOPONO, vysvětlení této techniky najdete ZDE.

Kromě vztahové oblasti, kdy můžeme dát do pořádku naše vztahy, zlepšit i náš vztah sami k sobě bychom měli podpořit i naše tělo. Kromě ,, rozmazlování a hýčkání“ našich těl, bychom měli věnovat pozornost ledvinám, močovým cestám, ale kůži, vlasům a nehtů. Dopřejte si proto dostatek vody, křemelinu a pokud vás trápí záněty ledvin či močového měchýře doporučuji vhodné bylinné kúry které najdete ZDE.

Z magického hlediska je ÚPLNĚK VE VAHÁCH VELMI důležitý a vzhledem k tomu, že je pondělí čaruje se na SPLNĚNÍ PŘÁNÍ, ale i na ÚSPĚCH a HOJNOST ( PLODNOST ). Pokud si budete přát ráda vám rituál udělám, ale je třeba se objednat nejpozději do pátku tj. 22.3.2024, abych vše pro vás zavčas nachystala. Jinak děvčata, vztahové rituály jsou pro tento měsíc již uzavřené, objednat se můžete zase až na příští fázi dorůstajícího měsíce. Objednané rituály LÁSKY se budou konat v pátek 22.3.2024, objednaní dostanou videa a fotografie, ale i magické škapulíře, které budou u sebe nosit. Lepší čas na čarování v oblasti lásky jsme si nemohli vybrat. 🙂

Pojďme se podívat jak ÚPNĚK VE VAHÁCH ovlivní jednotlivá ZNAMENÍ ZVĚROKRUHU.

BERANI

RYTÍŘ HOLÍ přináší Beranům hodně energie, ale i síly. ve vztahové oblasti budou hodně aktivní, v práci se jim bude dařit, stejně jako po finanční stránce. Navíc období jara je nasměruje k novým cílům a vizím. Využijte, milý Berani, tento úplněk na maximum, je vám přáno.

CHCI OSOBNÍ VKLAD Z KARET, AŤ VÍM CO VYUŽÍT V MŮJ PROSPĚCH.

BÝCI

 Býci, můžete se těšit z energií karty PÁŽE HOLÍ, která vám přináší nový rozhled a spoustu plánů v pracovní i vztahové oblasti. Mělo by se vám dařit i finančně, ale nepřepínejte své síly, uvědomte si že je čas na práci i čas na odpočinek. Využijte UPLNĚK VE VAHÁCH i k hýčkání a rozmazlování sebe sama.

CHCI OSOBNÍ VKLAD Z KARET, AŤ VÍM CO VYUŽÍT V MŮJ PROSPĚCH.

BLÍŽENCI

Blíženci by se měli trošku zastavit a meditovat, srovnat si myšlenky, urovnat emoce, ale i své plány a touhy jak doporučuji karta IV. POHÁRŮ. Jaro Blížence žene vpřed, ale aby vše zvládli a dobře se nastartovali ve všech oblastech života, je třeba se zastavit a tím se nachystat na rychlý start. Věnujte se, drazí Blíženci, relaxaci, dopřejte si to nejlepší pro sebe a hlavně odpočívejte, jen tak nasbíráte dostatek sil na splnění vašich snů a plánů.

CHCI OSOBNÍ VKLAD Z KARET, AŤ VÍM CO VYUŽÍT V MŮJ PROSPĚCH.

RAK

I Raci by se měli zastavit, trochu více myslet i na sebe, odpočinout si, meditovat a propojovat se se svým vyšším Já. Doba úplňku vám dopřeje odpočinek kdy načerpáte dostatek sil, aby jste se pak moli plnohodnotně starat o vaše milované. Karta IV.POHÁRŮ, vás též nabádá k zamyšlení nad tím, zda vše co děláte pro druhé se vám vrací, či zda se cítíte jako oběť . Pečujte tedy i o sebe se stejnou láskou jako o své milované a užívejte jaro plnými douška.

CHCI OSOBNÍ VKLAD Z KARET, AŤ VÍM CO VYUŽÍT V MŮJ PROSPĚCH.

LEV

IX.POHÁRŮ přeje Lvům hlavně na poli vztahovém. Můžete tentokrát udělat radost vašim bližním, ale i v práci upevnit vztahy a tím i vaši stabilitu, která vás pak zajistí i do budoucna. Ne zbytečně se říká že vztahy jsou alfou a omegou našich životů. Jaké máme vztahy takový máme život a úspěch v něm. Proto si milý Lvy udělejte čas na sebe a svou rodinu a užijte si krásné chvíle.

CHCI OSOBNÍ VKLAD Z KARET, AŤ VÍM CO VYUŽÍT V MŮJ PROSPĚCH.

PANNA

Pannám vládne velmi romantická karta MĚSÍC, která přináší touhu po romantické lásce a zamilovanosti. V této oblasti vám bude, milé panny, přáno vrchovatě, ale pozor aby jste nepropadli iluzi svitu Měsíce, který ukazuje život a vše s ním spojené z jiné perspektivy. Doporučuji opatrnost na peníze a v oblasti práce spíše být tam kde jste, nemuselo by to dopadnout dobře. Ale i tak vás čeká krásné jaro, plné romantiky, vůní a krásy.

CHCI OSOBNÍ VKLAD Z KARET, AŤ VÍM CO VYUŽÍT V MŮJ PROSPĚCH.

VÁHY

Znamení VAH bude tento úplněk který je věnován hlavně jejich znamení hodně citlivé. Budou špekulovat jak a co ve svém životě zlepšit aby nastala harmonie a pohoda v jejich životě. a bude se jim to díky energiím karty IX.DISKŮ dařit. Tato kartička vám přináší hojnost a to jak v finanční oblasti, tak i vztahové, ale i nové pracovní příležitosti a hlavně nový nádech, který jste po dlouho zimě potřebovali.

CHCI OSOBNÍ VKLAD Z KARET, AŤ VÍM CO VYUŽÍT V MŮJ PROSPĚCH.

ŠTÍR

Štírům tento úplněk vládne karta II.POHÁRŮ, která bude přát hlavně vztahové oblasti, a to jak pracovní, tak i té partnerské a rodinné. Jako by Štíři nasáli jaro, a spolu s ním i neskutečnou chuť do života. Proto se vám, drazí Štíři bude dařit vše na co sáhnete. Dokonce někteří z vás se rozhodnou založit rodinu a požádat svou partnerku / partnera o ruku. Inu je vám přáno vrchovatě, tak si tento úplněk užijte plnými doušky.

CHCI OSOBNÍ VKLAD Z KARET, AŤ VÍM CO VYUŽÍT V MŮJ PROSPĚCH.

STŘELEC

I Střelci na tom budou v době ÚPLŇKU VE VAHÁCH hodně dobře v oblasti lásky a vztahů, jak ukazuje kartička VI.POHÁRŮ. Je to období hravosti, dobré nálady, tak že by se vám mělo dařit opravdu ve všech oblastech života. Navíc kartička VI.POHÁRŮ vám přivede zpět do života vaše staré známé, se kterými si můžete zavzpomínat na dobu her a malin nezralých. Je to krásná doba, načerpejte energii milý střelci a užívejte si jaro plnými doušky. .)

CHCI OSOBNÍ VKLAD Z KARET, AŤ VÍM CO VYUŽÍT V MŮJ PROSPĚCH.

KOZOROH

Karta SÍLA přinese Kozorohům odhodlání měnit věci v jejich životě k lepšímu, ale i zkrotit jejich emoce, které jim neslouží k dobru. Dařit by se vám mělo, drazí Kozoroži, hlavně v oblasti práce a financí, ve vztahové oblasti tato kartička doporučuje jemnost a diplomacii, jen tak můžete vybudovat krásné a plnohodnotné vztahy. Pokud se setkáte s kritikou, neberte daná slova vážně, kritika vždy vypovídá o pohledu na svět osoby která kritizuje. Mějte nadhled a užívejte si soustu energie, která k vám přichází. 🙂

CHCI OSOBNÍ VKLAD Z KARET, AŤ VÍM CO VYUŽÍT V MŮJ PROSPĚCH.

VODNÁŘ

Vodnářům je přáno hlavně v finanční a pracovní oblasti, jak ukazuje karta IX. DISKŮ, ale i tato oblast je protkána vztahy, které mohou ovlivnit vaši spokojenost v životě. Proto nezapomínejte ani na své milované a na sebe, udělejte si čas na příjemná posezení s přáteli, rodinou, ale i čas na sebe a vaše koníčky. Uvidíte jak vás to nabije další chutí něco tvořit a přinese další úspěchy ve vašem životě..

CHCI OSOBNÍ VKLAD Z KARET, AŤ VÍM CO VYUŽÍT V MŮJ PROSPĚCH.

RYBY

Rybky budou v době úplňku trochu více přemýšlet nad smyslem života a nad tím co má pro ně smysl a co ne. Díky kartě IV.MEČŮ se mohou ,, stáhnout do sebe“, chtít být chvilku sami a dopřát si více odpočinku. Proč ne? Pokud to tak cítíte, milé ryby, udělejte to tak. Uvidíte jak vám tato pauza prospěje a jak se budete cítit opět plni síly a energie.

CHCI OSOBNÍ VKLAD Z KARET, AŤ VÍM CO VYUŽÍT V MŮJ PROSPĚCH.

Přeji vám moji drazí nádhernou dobu jara, krásně prožitý UPLNĚK VE VAHÁCH a hodně lásky, spokojenosti v životě. Pokud přeci jen vám chybí pocit spokojenost  nebo štěstí, doporučuji se podívat do karet a najít vhodná řešení z vašeho trápení. Ráda vám pomohu. 🙂

S láskou

Blanka Čížkovská Magicstar

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚPLNĚK VE VAHÁCH SE ZATMĚNÍM MĚSÍCE