RITUÁLY A RIUTÁLKY

ÚPLŇKOVÝ RITUÁL NA 18.3.2022

Tak tu máme další úplněk, ten březnový, tedy 18.3.2022, je pod vlivem Panny, navíc v týdnu jarní rovnodennosti, tak že můžeme čarovat na urovnání svárů ve vztazích, myšleno i vztah sama k sobě, dále na posílení zdraví a samozřejmě i na lepší spojení s matkou Zemí a tedy potažmo na hojnost.

Než se rozepíši o rituálcích doporučuji si tyto dny hlídat slinivku břišní, tenké střevo, slepé střevo, tlusté střevo, trávicí ústrojí, dvanácterník, konečník, smyslové orgány jako jsou oči a uši. Zde pomůže lehká strava postavená spíše na zelenině než na mase, to se tráví v těle až 72 hodin, dále z bylinek je dobrý v tomto směru ČISTÍCÍ KEŘ na střeva a trávení, ŽLUTÝ STROM na slinivku. Můžete pít oboje, tyto čajíky se ,,netlučou“. Též je dobré pročistit střeva i jinak např. pomocí přírodních projímadel jako jsou SENNÉ LUSKY, ale volte tuto variantu spíše na dny kdy jste doma.

Tak že zdraví máme za sebou a po pravdě bych to nebyla já, kdybych se o bylinkách a zdravíčku nezmínila, a jdeme na rituálky.

Rituálky dělejte vždy čelem k východu! Mějte na mysli, že nesmíte rituálem nikomu ublížit a ani manipulovat s jeho vůlí ( toto je spíš apel pro nešťastně zamilované a odmítané osoby ), pokud toto pravidlo porušíte rituál se otočí proti vám!

Dále je dobré mít na ,, oltáři“ dvě bílé nebo jednu bílou a jednu černou svíčku, aby byl prostor nabit a taky, aby byli přítomny ty ,,správné“ Bytosti. Černá spaluje negativní energii ( je vpravo ), bílá zase nabíjí ( je vlevo ), ale pokud nemáte černou, nevadí můžete použít dvě bílé, jde to taky. Svět se kvůli tomu nezboří. Není na škodu mít u čarování zastoupené živly.

Živel Země  zastoupí troška hlíny nebo kamínek, živel Vody si natočíte z kohoutku, živel Vzduchu může symbolizovat peříčko, nejlépe bílé, je neutrální, no a Oheň zastupují svíčky, tak si jednu navíc zapalte. Taky můžete dělat vatru jako dělám na jarních rituálech já, ale v bytovce to asi půjde těžko, tak zůstaneme u svíčky. Je to jistější.

Je mi jasné, že ne všichni mají doma velkou magickou výbavu, tak že budeme pracovat s tím co doma najdeme nebo co se dá lehko sehnat za pár korun. Magie není o drahotě, ale o účelu a vnitřní síle. No, a tu mají k dispozici všichni.

NA HARMONII VE VZTAZÍCH:

Použijte bílou a nachovou svíčku. Dále budeme potřebovat nožík na vyrytí jména osoby do svíčky. Jméno vyryjete, pokud to je rodina se kterou se hádáte a chcete, aby byla doma harmonie a klid, tak napište ,, moje rodina“ to stačí, on už Vesmír bude vědět co dělat. Přímo ,, pekelně“ se soustřeďte, vizualizujte si jak je vztah hezký harmonický, jak se vám spolu hezky žije, povídá a taky jak jste si v klidu vše vyříkali a vyjasnili. Své přání řekněte nahlas: ,,Vesmíre, Bože,  Stvořiteli ( dosaďte dle svého ), prosím a chci aby můj vztah se osbou …… byl harmonický a aby mezi námi byl klid a mír. Děkuji, děkuji, děkuji.“ vryjte jméno, zapalte svíčku a položte na oltář a nechte dohořet. Pokud svíčka nevyhoří celá nezapalujte ji!!! Rituál si vzal to co potřeboval k uskutečnění.

NA POSÍLENÍ ZDRAVÍ:

Kromě bylinek, diety a cvičení můžeme použít i rituálek. Zde nám stačí žlutá a modrá svíčka, papírek, pero a miska na popel. Na papírek si napíšeme přání. Vždy nezapomeňte napsat,, Prosím, … chci… děkuji, děkuji děkuji.“ Zapalte svíčky dejte na oltář, u toho přečtěte své přání a vizualizujte si ho. Papírek zapalte zápalkou, dejte do misky a nechte shořet. Svíčky nechte dohořet a ráno popel z papírku někde zahrabejte. Na zahrabání můžete použít záhon, ale stačí i obyčejný květináč s hlínou.

NALEZENÍ LÁSKY SAMA K SOBĚ  ( Prostě mít se ráda taková jaká jsem ):

Zde to je trochu složitější, protože od mala nás učí vidět na sobě jen chyby a nikdo nás neučí mít se rádi takoví jací jsme. Zde budeme potřebovat bílou a růžovou svíčku, esenci z růže, nebo Aqua de Rosa, a hodně lásky sama k sobě. Tolik lásky, až to zabolí a slzy vytrysknou – to proto, aby všechny ty bolesti vyšli ven a věřte že půjdou… Obě svíčky pomažeme esencí nebo růžovou vodou. Pozor na knot, aby se nenamočil. Soustředíme se na srdce a při krásném pocitu lásky na hrudi 3x  řekneme:,, Přijímám se taková jaká jsem, miluji se taková jaká jsem a odpouštím si vše co  jsem v životě udělala i neudělala.“ Zapálíme svíčky a necháme dohořet. U tohoto rituálu většinou všichni brecí, což je dobře, protože jde pryč všechna bolest a negativní energie. Tenhle rituálek je dobré dělat až 21 dní za sebou aby se vše opravdu vyčistilo, ale můžete je dělat i déle pokud to tak cítíte.

A to je asi tak pro dnešek vše, nějak mě opouští inspirace a ,, moji Duchovní průvodci“ taky mlčí, tak že pokud vás trápí něco jiné než to co jsem zde uvedla najdete inspiraci v článku SVÍČKOVÁ MAGIE.

A já jdu ještě rychle napsat jak si udělat svěcenou vodu, protože o tu máte taky enormní zájem a pak hurá na další výklady.

S láskou a přáním úspěšného čarování

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚPLŇKOVÝ RITUÁL NA 18.3.2022