RITUÁLY A RIUTÁLKY

ÚTERNÍ ČAROVÁNÍ

Krásný den moji drazí,

na úterý, kterému VLÁDNE silná planeta MARS, která představuje rozhodnost a mužský princip, doporučuji očistná kouzla a kouzla na ochranu před negativní energií. Snáze se tak zabavíme strachu, negativních sil, jako jsou duchové, ale i kletby apod.

Variant máme více, ale dám sem jednoduchý rituálek, aby jste  mohli praktikovat i vy. Složitější rituály najdete v novém e-booku, kteráý pro vás chystám.

K OČISTNÉMU A OCHRANÉMU RITUÁLU potřebujeme:

  • čistou lahev se střičkou, nejlépe bílé nebo modré barvy
  • vodičku Agua de Florida
  • vodu, nejlépe svěcenou, tu si můžeme vyrobit za úplňku sami
  • modrou křídu

Do lahve dáme svěcenou vodu, pár kapek Agua de Florida, poprosíme Duchy bylin, matku Zemi, Vesmír a Bytosti světla, aby nám nabili tento lektvar, při čemž do lahve 3x foukneme směrem k zemi a 3x směrem k nebi, zavřeme a můžeme jít pokropit každý kout a každou místnost v domě či bytě, prostě kde chcete, aby bylo čisté chráněné prostředí.

Pak vyvětrejte, hezky udělejte průvan, aby vše co v domě nemá být odešlo.

Nakonec vezměte modrou křídu a se slovy:,, zde bydlí Světlo“ namalujte nad vchodové dveře, popřípadě nad okna runu DAGAZ. A máte hotovo.

Rituál vyčistí z prostoru vše co tam nemá být a zároveň prostor nabije kladnou energií. Runa DAGAZ k vám nepustí nic jiného než Božské energie navíc nosí požehnání.

Pokud budete mít chuť můžete Bytostem světla, které vám budou pomáhat zapálit malou bílou ,,čajovku“ pomazanou rozmarýnovým nebo bazalkovým olejem, jako poděkování. Což doporučuji.

Přeji vám příjemné úterní čarování

Blanka Čížkovská Magicstar

 

Komentáře nejsou povolené u textu s názvem ÚTERNÍ ČAROVÁNÍ