Předpověď na rok,  PŘEDPOVĚDI

VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2020 OD BLANKY ČÍŽKOVSKÉ MAGICSTAR

Drazí přátelé a příznivci,

než se začtete do následujících řádek ráda bych Vám poděkovala za Vaši přízeň, kterou jste mě v roce 2019 i v předešlých letech poctili, též děkuji za Vaši důvěru a u mnohých z Vás za Vaše přátelství a v roce 2020 se na Vás všechny budu i nadále těšit a s radostí sobě vlastní Vám pomáhat na cestě životem v dobrém i zlém.

Proto, prosím, přijměte tuto VELKOU PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2020 jako malý dárek Vám všem a jako poděkování za to že jste, jelikož Vy všichni jste mou inspirací a díky Vám a Vašim dotazům vznikají mnohé články zde na stránkách, ale i e-shop s bylinkami www.bylinkyzamazonie.cz, který pro Vás s láskou provozuji stejně jako stránky věnované kartám www.magicstar.cz.

Nikdy není na škodu udělat malou rekapitulaci a podívat se alespoň zběžně na to co nám přinesl rok 2019. Tomuto roku vládla karta PTÁCI, dle Tarotu karta VISELEC. Byl to velmi náročný rok, hlavně ve vztahové oblasti jsme pocítili jeho sílu, hlavně sílu a smysl našich vztahů. Ne vždy a všude to bylo o lásce a porozumění, mnoho se čistilo a ty vztahy nebo osoby které měly odejít z našich životů odešly a v roce 2020 bude na nás jak tyto bolestivé situace zpracujeme. Zda zahořkneme, nebo zda dáme životu a lásce novou šanci. Celý rok 2019 byl jako na klouzačce, byla zde období kdy se nám dařilo a byly jsme happy, ale tyto stavy moc dlouho nevydržely a byly vystřídáni zdravotními, finančními či pracovními problémy. Hodně z nás se cítilo bez energie a jako lapeni v pasti ze které se nedalo uniknout. To proto, abychom se zastavili a pochopili proč se nám to či ono děje, abychom se naučili mít se zdravě rádi a znali svou hodnotu, potažmo hodnotu energie, kterou vydáváme a s ní i hodnotu peněz, jelikož peníze jsou jen zhmotněná energie, která se nám vrací zpět. Ano, byl to náročný rok a Bohu díky za to, že jsme jej my všichni zvládli a jdeme dál

V roce 2020 nám vládne karta DŮM, dle Tarotu karta CÍSAŘ. Pokud jste si mysleli, že bude konečně klid, asi Vás zklamu, nebude. Tento rok se budou řešit hlavně rodinné a partnerské vztahy, zde se totiž odkryje pravda a my uvidíme jaké je naše okolí a jací jsme my. Naštěstí, tam kde jsou dobré a silné základy se toho moc dít nebude, ale pokud jste svůj DŮM stavěli na písku můžete se těšit na nepříjemný hurikán. Ale zase na druhou stranu to bude rychlé a nebudeme tolik trpět, jako dřív, jelikož staré bude rychle nahrazeno novým. Díky tomu dostaneme novou šanci znovu začít a vytvořit pořádné a pevné základy jak vztahů, tak i u mnohých z nás i rodiny. Zde nám dodá sílu, energii a moudrost karta CÍSAŘ, která nás bude též učit abychom poznali sami sebe a realizovali své touhy a sny. Pokud se nebude bát jednat i v ostatních oblastech života může se nám dařit po pracovní a finanční stránce, jen to chce sebrat odvahu, přestat ,, kníkat“ a litovat se a jít si za svým. To znamená např. pokud chci najít životního partnera, přestanu sedět u pc a vyrazím mezi lidi. Pokud chci dobrou práci a peníze nebudu čekat co mi spadne do klína, ale najdu si jí a nebudu se bát si říct o slušné finanční ohodnocení. Vidíte tu razantnost, jakou je třeba v roce 2020 jednat? Pokud ano, máte již teď vyhráno, teď je ale třeba přejít k dalšímu kroku a to jednat.

Přeji Vám, aby vše co budete v následujících dnech, týdnech a měsících dělat aby bylo požehnáno a přineslo Vám mnoho bobra do Vašich životů. A vězte, že i to zlé co nás potká, je tu proto, aby jste zesílili, vyrostli, pochopili jak jste úžasní a skvělí a ne proto, aby jste o sobě pochybovali a vzdali se. Ale pojďme se podívat ve stručnosti na jednotlivá znamení Zvěrokruhu co je čeká a nemine v roce 2020.

Předem upozorňuji, že jde jen o všeobecné výklady, proto pokud chcete přesný výklad pro Vaši osobu či Vaše blízké doporučuji využít služby OSOBNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2020, kde se Vám budu podrobně věnovat.

BERAN

Beranům vládne velmi příjemná karta DÍTĚ, která bude přát hravosti. V kombinaci s kartami DŮM  a CÍSAŘ, je zde pracovní a finanční úspěch, což většinu Beranů velmi potěší. Pozor by si měli dát hlavně na svou tvrdohlavost, která může poškodit vztahy kolem Vás a to hlavně v rodinné a partnerské oblasti. Tak že, než začnete jednat a tvrdošíjně si stát za svým, zeptejte se sami sebe zda Vám to za to stojí. Zdravotně pozor na oblast solaru hlavně trávení – játra a žaludek by mohly trošku pozlobit, ale na to Vám stačí si udělat 2x ročně měsíční detox pomocí bylinné směsi MODRÝ KVĚT, která vyčistí játra a celé tělo a navíc srovná žaludeční kyseliny, tak aby Vám dobře trávilo.

BÝK

Býci by si měli hlídat výdej energie, ale i finance, přesně tak jak nabádá karta MYŠI. Drazí Býci neplýtvejte svou energií zbytečně tam kde to není třeba, naučte se s ní pracovat a vydávat ji smysluplně. Tím totiž zabráníte jak finančnímu úniku, tak i onemocnění v oblasti trávení a žaludku. Zde mohu doporučit kromě pravidelného odpočinku, vhodnou stravu a bylinnou směs ČISTÍCÍ KEŘ, která Vás zbaví pocitu plnosti, nadmutí, srovná pH žaludku a velmi dobře léčí vředy. Karta MYŠI spolu s kartami DŮM  a CÍSAŘ, nabádá k opatrnosti v pracovní oblasti a k tomu, aby jste se nebáli si naplánovat čas tak, aby jste měly dostatek času na sebe, rodinu, ale i odpočinek. Ve vztahové oblasti pozor na hádky, mohly by Vám uškodit.

BLÍŽENCI

Blížencům v roce 2020 vládne karta DŮM. Ano, je to stejná karta, která vládne tomuto roku všeobecně, proto pro ně bude velmi důležitá rodina a vztahy, ale i pocit bezpečí a zázemí. Aby se Blížencům dařilo je třeba nalézt svůj vnitřní klid, pochopit, že samota je dar, díky kterému mohou na sobě pracovat. Díky dobrým vztahům se bude Blížencům dařit i po pracovní a finanční stránce. Zdravotně by si měli hlídat hlavně prevenci, tím se vyhnou mnohým onemocněním horních a dolních cest dýchacích, ale i ledvin. Zde mohu doporučit na dobrou činnost ledvin bylinnou směs PÍSEČNÝ KEŘ a jako prevenci před bakteriemi a viry oblíbenou DRAČÍ KREV.

RAK

Rakům, tedy i mně, vládne v roce 2020 karta KYTICE. Budou tedy pro nás velmi důležitá přátelství, rodina a určitý pocit zázemí – domova. V kombinaci s kartami DŮM  a CÍSAŘ se máme naučit více naslouchat svému okolí a vyvarovat se tzv. snění, které by nám mohlo přinést nepříjemné zážitky v realitě. Proto milý Raci naslouchejte svému srdci, svému okolí, jen tím totiž pochopíme kdo jsme a kudy máme jít. V pracovní oblasti by se nám Rakům mělo dařit, stejně jako v finanční, ale je třeba si hlídat vnitřní klid a nadhled. Ze zdravotního hlediska by s RACI měli hlídat slinivku a slezinu, oboje je spojené s láskou k sobě samému, slezina navíc s imunitou tedy obranou. Zde mohu vřele doporučit bylinnou směs ŽLUTÁ SMĚS, posiluje slinivku a trávení a srovnává hladinu cukru v krvi.

LEV

V roce 2020 vládne Lvům karta KOSA. Nelekejte se, není to zas tak zlé, jak to na první pohled vypadá. Jen se sami či zásahem Osudu zbavíte nabaleného balastu, který Vám již neslouží k dobrému. Bude to sice v některých případech bolestivé. Díky kartám DŮM  a CÍSAŘ se tyto situace dotknou Vaší finanční, pracovní stability, ale i Vašeho ega, ale máte zde jistotu ve Vašich blízkých, v rodině a v přátelích, kteří zde budou jako podpůrný pilíř, aby jste vše zvládli. I král totiž někdy potřebuje pomoct. Ve zdraví si hlídejme kosti, hlavně zlomeniny a úrazy všeho druhu. Aby byli Vaše kosti silné mohu Vám vřele doporučit bylinnou směs AMAZONSKÁ LIÁNA, která kromě silných a pevných kostí pomáhá k lepší funkci kloubů, šlacha svalů.

PANNA

Díky kartě KLÍČ budou Panny prožívat rok 2020 ve znamení nových začátků, tyto změny budou jak vnější, tak hlavně vnitřní. I přesto, že se to někdy nebude zdát, povedou tyto změny k zlepšení Vašich životů, ale to poznáte za nějaký čas. Díky kartě DŮM se budou Panny orientovat na rodinu, partnerskou oblast, ale ani v pracovní oblasti díky kombinaci karet KLÍČ  a CÍSAŘ nezahálí a pokud budou šikovné a nebudou se bát jednat mohou se takto zajistit na dlouhá léta dopředu a tím si pozitivně ovlivnit svou budoucnost. Po zdravotní stránce je Pannám přáno dobré zdraví, vitalita, elán, ale i tak je třeba se věnovat prevenci v podobě detoxikačních kúr, např pomocí bylinné směsi MODRÝ KVĚT.

VÁHY

Váhám v roce 2020 budou vládnout energie karty KYTICE, i zde budou velmi důležité vztahy. Váhy budou mít možnost najít svůj vnitřní klid a tím pádem pochopit sami sebe a své okolí, tím dojde ke zlepšení vztahů a rodinné svazky budou více upevněny. Karta KYTICE v kombinaci s kartou DŮM a CÍSAŘ přeje jak rodinné, tak i pracovní a finanční oblasti, ale vše bude stát a padat právě na tom jaké máte vztahy s okolím. Proto nezapomeňte milé Váhy, že to co vyzařujete budete dostávat zpět. Ve zdraví by si měly Váhy hlídat slinivku, zde mohu doporučit bylinnou směs ŽLUTÝ STROM, která srovnává hladinu cukru v krvi a zlepšuje činnost slinivky a trávení.

ŠTÍR

Štíři to pro svou citlivost nemají na Zemi moc lehké a nebude tomu jinak ani v roce 2020, kdy jim vládnou energie karty RAKEV. Dá se říct, že se jedná o silné transformační energie, které pocítíte hlavně vnitřně. Díky těmto energiím se oproti ostatním posunete dál na jinou úroveň, bude to jako by Vám spadly klapky z očí. Naštěstí karta DŮM spolu s kartou CÍSAŘ přenesu tyto změny i na hmotnou úroveň, v roce 2020 se tedy připravte na mnoho změn, které uděláte svým rozhodnutím, a to jak ve vztahové, tak i pracovní oblasti. Prostě už nebude ztrácet čas a energii tam kde to nemá smysl. Ve zdraví pozor na nervový systém a psychiku, ale s tím Vám pomůže MACALUCUMOU, které této oblasti dělají dobře.

STŘELEC

Střelcům v tomto roce vládne karta SRDCE, tak že veškerou svou energii budou věnovat vztahové oblasti, to jim přinese sice nemalé problémy, ale i radosti. Hodně důležité pro Střelce bude obnovit svůj vztah sám k sobě. Pochopit kdo jsem, proč prožívám to co prožívám a uvědomit si že vše, dobré i zlé, vychází ze mě, tedy z toho co světu dávám. Naštěstí kartu SRDCE doprovází i karty DŮM a CÍSAŘ, které vládnou celému roku, tak že se Střelcům bude docela dobře dařit jak v práci, tak i ohledně finančního zajištění. Hodně důležitá zde bude rodina a zázemí. Ve zdraví by si měli Střelci hlídat srdíčko, tlak a oběhový systém, zde Vám pomůže bylinná směs PERUÁNSKÝ LASKAVEC, který v tomto směru je velmi blahodárný.

KOZOROH

Kozorohům rok 2020 přeje jak astrologicky, tak i ohledně karet. Sice si budou muset vše vydřít, to je úděl tohoto znamení, ale mají zde velký pracovní a finanční úspěch. Jak ukazuje karta SLUNCE v kombinaci s kartami DŮM a CÍSAŘ, bude zde hodně důležité rodinné zázemí, kdy se navíc kromě pracovního úspěchu budeme snažit dát do pořádku pošramocené vztahy. Ale je zde upozornění, snažte se jen tam, kde je vůle a snaha o nápravu, jinak by jste ztráceli drahocenný čas. Kozoroži by si zdravotně měli hlídat hlavně oči a to jak úrazy, tak i slábnoucí zrak a nemoci očí, zde mohu doporučit extrakt CLARAGUA, který posiluje oči a zlepšuje zrak.

VODNÁŘ

Vodnářům rok 2020 přeje karta PÁN, která přináší hodně sil a energie, jen je třeba se nebát jednat a hlavně se nasměrovat. Zapřemýšlejte proto nad tím drazí Vodnáři, co od života chcete. Je to láska? Spokojený domov? Či dobrá práce a finanční stabilita? To vše Vám karta PÁN  v kombinaci s kartami DŮM  a CÍSAŘ nabízí, stačí jen natáhnout ruku a vzít si to. Jediné s čím budete bojovat je Váš vlastní strach a pochybnosti, zda si takové štěstí zasloužíte. Věřte, že zasloužíte, jelikož každý člověk si zaslouží být šťastný. Ve zdraví by  jste si měli hlídat oblast solaru, hlavně žaludek a trávení, zde se nejvíce projeví Vaše vnitřní pochybnosti. Aby vám trávení dobře fungovalo stačí mu dopřát kúru z bylinné směsi ČISTÍCÍ KEŘ s pár kapkami DRAČÍ KRVE a hned se budete cítit lépe.

RYBY

 

Díky kartě VĚŽ se budou Ryby cítit v roce 2020 trošku osamoceně, ale i to je pro ně dobré, získají tak čas více přemýšlet a více plánovat, což přinese hodně dobrých věcí do jejich života. Sice si díky kombinaci karet VĚŽ, DŮM  a CÍSAŘ budou muset vše sami vybojovat, ale jejich snaha bude korunována úspěchem. Ryby by tento rok měly dbát i o dobré rodinné a přátelské vztahy, velmi to ovlivní jejich psychiku a pracovní růst. Ve zdraví si hlídejte páteř, zejména krční, zde pomůže pravidelné cvičení a bylinná směs AMAZONSKÁ LIÁNA, která blahodárně působí na kosti, klouby, svaly a šlachy.

Přeji Vám všem krásný rok 2020, hodně štěstí, spokojenosti, hojnosti, zdraví  a radosti.

Pokud chcete vypracovat VAŠI OSOBNÍ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2020 můžete se objednat pomocí rychlého formuláře, nebo přes telefon +420 739 021 113.

Blanka Čížkovská Magicstar

www.magicstar.cz

www.bylinkyzamazonie.cz

OBJEDNEJTE SE:

Aby Vaše objednávka ke mně přišla v pořádku je třeba zmáčknout tlačítko ODESLAT, které je na konci objednávkového formuláře

    Komentáře nejsou povolené u textu s názvem VELKÁ PŘEDPOVĚĎ NA ROK 2020 OD BLANKY ČÍŽKOVSKÉ MAGICSTAR